تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 543 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121161211 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 5423

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

ممنون دوست عزیز که اطلاع رسانی کردید .. هدف من هم تنها گذاشتن مدل این مودم ها بود...دوستان از بازار یا از سایتهای معتبر خرید کنید...سپاس
    همونطور که گفتید منظور من فقط اطلاع رسانی بود و قصد جسارت نداشتم .

2. این کاربر از malthael بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان من این ماه که سرویس ۲۰ مگ فیبر گرفتم آی پی رو هم دینامیک گرفتم و مثل قبل دیگه آی پی استاتیک نگرفتم.الان تو تست پینگ هر وقت مودم رو خاموش روشن میکنم پینگ فرق میکنه چون ip تغییر میکنه.تو بعضی از ip ها هم پینگ عالی میشه ولی احیانا اگه برق بره یا مودم قطع بشه دیگه سخت میشه اون آی پی رو گیر آرود.
    الان سوالم اینه که میشه تو ما بعد که سرویس رو تغییر میدم آی پی رو خودم پیشنهاد بدم یا اینکه تو مخابرات میتونن ip رو اول تست کنن از لحاظ پینگ بعد برام ثبت کنن؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان من این ماه که سرویس ۲۰ مگ فیبر گرفتم آی پی رو هم دینامیک گرفتم و مثل قبل دیگه آی پی استاتیک نگرفتم.الان تو تست پینگ هر وقت مودم رو خاموش روشن میکنم پینگ فرق میکنه چون ip تغییر میکنه.تو بعضی از ip ها هم پینگ عالی میشه ولی احیانا اگه برق بره یا مودم قطع بشه دیگه سخت میشه اون آی پی رو گیر آرود.
    الان سوالم اینه که میشه تو ما بعد که سرویس رو تغییر میدم آی پی رو خودم پیشنهاد بدم یا اینکه تو مخابرات میتونن ip رو اول تست کنن از لحاظ پینگ بعد برام ثبت کنن؟
    سرعت دانلود با دانلود منیجر چنده؟ هزینه چقدر براتون در اومد؟

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سرعت دانلود با دانلود منیجر چنده؟ هزینه چقدر براتون در اومد؟
    ۲.۷ مگابایت.سرویس ۲۰ مگ هم ۱۲۰ تومن ماهانه ۱۳۰۰ گیگ

6. 2 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

بعید میدونم همچین کاری بکنن. نکته دیگه هم اینکه پینگ یه ip خاص ممکنه همیشه خوب نباشه و بعد مدتی خراب بشه پس همون حالت داینامیک بهتره. من adsl مخابرات دارم و معمولا پینگ بین 90 تا 100 تا آلمان میگیرم و در بهترین حالت 84-85. این بهترین حالت کم توی مخابرات پیش میاد و اخیرا هم زیاد مودم قطع و وصل میشه و مدام ip عوض میشه اما به طور معمول همین 90-100 هست. اوضاع فعلی مخابرات به مراتب از 1-2 سال پیش بهتره، قبلا نه تنها 24 ساعت پینگ خوب نبود بلکه سرعت هم افت میکرد، الان سرعت 24 ساعت فیکس و پینگ هم ثبات نسبتا خوبی داره. با تجربه 4 ساله ام از مخابرات اگه بازی بی دردسر و پینگ خوب میخواید از وی پی ان های داخلی استفاده کنید، بعضی از دیتا سنتر ها مثل مبین نت و آسیاتک پینگ خوبی دارن و بعضا هم مسیر آذربایجان دارن. قیمت سرویس هاش هم فوق العاده کمه در برابر کاهش پینگ و غیره. در حقیقت اون ip با پینگ خوب رو از این طریق میتونید بی دردسر به دست بیارید، خوشبختانه پینگ داخلی مخابرات فوق العاده کمه و برای من حدود 6 میلی ثانیه است و به همین خاطر وقتی به این دیتا سنتر ها وصل میشم تقریبا همیشه تو بتل 1 پینگ زیر 90 دارم. البته شما ارس هستید ممکنه دیتا بیاد تهران برگرده یه مقدار بیشتر بشه ولی تستش ضرر نداره.

8. این کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

10. این کاربر از m123f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

نمایندگان مخابرات خراسان رضوی هرکدوم یک قیمت واسه fttx/vdsl میدن قضیه چیه؟ بخاطر انحصار یا......؟

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

دوستان این باکس برای فیبر نوری هست؟!
    شکل اول یا ععد مشخص کردم که اول زمین رو کندن بعد از اونجا یه سیم اوردن تو این باکس بقل دیوار که قبلا نبود

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

13. 2 کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان این باکس برای فیبر نوری هست؟!
    شکل اول یا ععد مشخص کردم که اول زمین رو کندن بعد از اونجا یه سیم اوردن تو این باکس بقل دیوار که قبلا نبود

بله فیبر نوری هست

15. این کاربر از qosmio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

پس یعنی من الان میتونم درخواست بدم و برام نصب کنند؟!
    چون رو دیوار مجتمع نصب کردند یک‌ ماهی میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •