تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 130 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 1299

نام تاپيک: مشکلات در مورد انــواع مـانـيـتــــــــــور

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خواهش میکنم دوست گلم.
    پس تقریبا مشکل داره عاملش پیدا میشه!
    اگر در این حالتی که بسته بوده و اسکرین سیور هم فعال نبوده و مثلا برای چند ساعت لب تاب به طور مداوم در این
    حالت مانیتورش روشن بوده، میشه مشکل رو تقریبا! به اون نسبت داد.
    اگر نوار به صورت متغیر در یک جا مثلا بالا یا پایین تغییر جا میده، مشکل میتونه از کارت گرافیک هم باشه.
    اما اگر پیوسته جاش روی مانیتور تغییر میکنه و در حال چرخش هست، به احتمال زیاد مانیتور دچار مشکل شده!
    بازم ممنون

جالب اینجاست که به نوع قرار گرفتن لپتاپ تو کیف یا کوله بستگی داره. وقتی که لپتاپ رو از طولش تو کوله می‌زارم این نوار صورتی می‌آد به کناره مانیتور. خیلی برام جالبه. مثل این می‌مونه که توی مایع داخل مانیتور یه ناخالصی باشه که هر دفعه یه طرف اون ته نشین بشه.

یه چیز دیگه هم این که لپتاپ رو که از کیف یا کوله درمی‌آرم و روشنش می‌کنم این لکه بزرگتره و پر رنگتره اما به تدریج از مساحت و شدتش کم می‌شه.

به نظر می‌رسه کاریش هم نمی‌شه کرد و باید باهاش مدارا کرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام؛
    مانیتور سامسونگ خریدم تا الان حدود 2 ماهی میشه که دارم ازش استفاده میی کنم. یه مشکل حادی که جدیدا براش پیش اومده اینه که بعد از حدود یک ساعت روشن بودن مانیتور از گوشه سمت راست بالا و پائین شروع میکنه به لرزش و بهد از مدت کوتاهی باز لرزشش بیشتر میشه؟
    ممکنه مشکل از کارت گرافیک باشه؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام؛
    مانیتور سامسونگ خریدم تا الان حدود 2 ماهی میشه که دارم ازش استفاده میی کنم. یه مشکل حادی که جدیدا براش پیش اومده اینه که بعد از حدود یک ساعت روشن بودن مانیتور از گوشه سمت راست بالا و پائین شروع میکنه به لرزش و بهد از مدت کوتاهی باز لرزشش بیشتر میشه؟
    ممکنه مشکل از کارت گرافیک باشه؟
    وسایل آهن ربایی رو از مانیتور دور کنید
    درایور گرافیک رو آپدیت کنید و درایور مانیتور رو هم نصب کنید و رفرش ریت رو هم کم کنید
    با یک ورودی دیگه مانیتور تست کنید اگر داشته باشه
    در آخر این مشکل میتونه از خود مانیتور باشه

4. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

یه مورد دیگه هم که هست اینکه موقعی که تصویر شروع به لرزش میکنه دکمه Auto set رو که می زنم لرزشش برای یه مدتی قطع میشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوباره سلام ،
    مشکل مانیتورم از برد داخلش بود ، بردمش گارانتییش و مانیتور رو تعمیر کردن و مشکل لرزشش درست شد. خیلی مشکوکه مانیتور نو و اکبند یه همچین مشکلی براش پیش بیاد. ممکنه مانیتور درجه 2 بوده و خود سامسونگ بعد از تعمیر داده باشه بیرون.؟؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوباره سلام ،
    مشکل مانیتورم از برد داخلش بود ، بردمش گارانتییش و مانیتور رو تعمیر کردن و مشکل لرزشش درست شد. خیلی مشکوکه مانیتور نو و اکبند یه همچین مشکلی براش پیش بیاد. ممکنه مانیتور درجه 2 بوده و خود سامسونگ بعد از تعمیر داده باشه بیرون.؟؟
    هرچی بوده یکی از خازن هاش نشتی داشته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

هرچی بوده یکی از خازن هاش نشتی داشته
    فکر کنم منظورتون از نشتی ، درست ذخیره نشدن برق در خازن باشه که موجب نوسان برق و ایجاد لرزش در تصویر میشه ... یه چیزی شبیه به این
    Last edited by tasmin; 06-06-2012 at 14:29.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    من یک مانیتورw2284f LG دارم حدود 3 سالی میشه دارم ازش استفاده میکنم
    مشکل اینجاست که وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم تصویر روشن خاومش میشه و بعد از 20 دقیقه صاف میشه و دیگه روشن خاموش نمیشه
    مطمینم که مشکل از کارت گرافیک یا... نیست چون وقتی ایکس باکسمو بهش وصل میکنم بازم همینجوریه
    یکبار بخاطر همین مشکل بردمش نمایندگی طرف درستش کرد ولی دوباره بعد از 2 هفته به حالت اولش برگشت

آخر فروم باز قله بلند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    من یک مانتور LED سامسونگ خریدم. البته درایور گرافیک نصب هست ولی برای نصب درایور این مانیتور، گزینه ای داره تحت عنوان windows driver ولی حتماً باید به اینترنت متصل بشه یعنی توی برنامه اش توی خود سی دی اش نیست. در حال حاضر هم تا 60 هرتز رو پشتیبانی می کنه. اشکالی داره درایور مانیتور نصب نشه؟ اگر نصب نشه چه اتفاقی ممکنه بیافته؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام عزیز من یه مانیتور crtبه نام focusدارم حدود یه سال پیش صحفش یهو آبی میشد تو تنظیمات هم همه کاری کردم فایده نداشت هر کاری میکردم جواب نمیگرفتم و باید خاموش میکردم یا مثل یه موش کور زوم میکردم رو صحفه (به زور میشد یه آهنگ عوض کرد)تازگی ها بعضی وقتا صحفه میپره کاملا سیاه میشه(فرقی هم نمیکنه چه زمانی سیستم خاموشه و تازه میاد بالا این درد را میگیره چه وسط کار تو ویندوز)چاره این کار اینه که یه چند باری محکم باید بزنم تو سرش و چندبار دکمه خاموش و روشن را باید بزنم تا بیاد ؟(هر وقت بعد از این میخاد بیاد بالا یه صدای خاصی میدی مثل صدای پاشیدن اب از ابشار اگه این صدا اومد دیگه دکمه خاموش و روشن را نمیزنم 2-3ثانیه دیگه میاد)حالا شاید بخندید بگید این مانیتور را بندازید دور ولی به خدا نمیتونم هزینه کنم بدهکارم اساسی .اگه یه راه حلی دارید بگید ممنون میشم البته بگم باید اصلا تکون نخوره چون بلا استثنا تصویر میپره اخه میز کامپیوترم یه جوری حتی تو تایپ کردن هم ممکن تکون بخوره باید اساسی مواظب باشم
    Last edited by talkhonchea; 14-06-2012 at 22:13.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •