تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 457 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121161211 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا یکی ما رو کمک کنم، من هر نرم افزاری که مخیام تو محیط Virtual Kiosk نصب کنم یه پیغام ارور میاد با این متن :
    Unable to create a temporary file .setup aborted
    Eror3: the system cannot find the path specified

یکی از دوستان میگفت برای نصب برنامه تو محیط مجازی حتما باید برنامه Comodo dragon virtual رو نصب کنم، آیا همچین چیزی درسته؟ با نصب این برنامه مشکل حل میشه؟یا نه مشکل از جای دیگه ای هست، چندتا فایل نصبی دیگه رو اجرا کردم همه همین ارور رو میدن، یکی 2تاشون وقتی روشون کلیک میکنم هیچ چیز اجرا نمیشه و اروری هم نمیده، سند باکس رو ریست کردم ولی بازم فرقی نکرد، برنامه های نصب شده تو خود ویندوز و مرورگرها به راحتی تو محیط مجازی کار میکنن ولی نمیتونم برنامه جدیدی نصب کنم، اگه کمک کنید ممنون میشم ((:

داره خودمونی میشه mhimhdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    Tehran, Arak

پيش فرض

جدیدا Virtual Kiosk من روی Loading میمونه و باز نمیشه. چرا ؟

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بار اولی که در VT اسکن شده بود، چند روز پیش، از 46 آنتی موجود فقط کسپر میشناخته،اینجاست که میگم اگه آنتی نشناسه چی میشه! یعنی بقیه. حالا خدا را شکر اگر واقعا مخرب باشه، کومودو بلوکش میکرد، ابر هم که وارد جریان شده بود،
    رو سیستم من کومودو راحت حذفش کرد. اگر دوباره خواستی کومودو بنصبی، کنارش هیچی نصب نکن.

فایل را برای بررسی بیبشتر برای کومودو ارسال کردم.

با CCE و اتوران انلایزر کومودو یه بررسی بکن. کفایت میکنه.
    من دوباره کمودو نصب میکنم ولی کنارش اوریا رایگان هم نصب میکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جدیدا Virtual Kiosk من روی Loading میمونه و باز نمیشه. چرا ؟

آره دقیقا برای من هم همین مشکل پیش اومد، بعد حدود 1 ماه ازش استفاده نکردم دوباره که زدم باز شد ولی اون مشکلی که تو پست قبلی گفتم رو داشت(نصب نشدن نرم افزارها)، حالا دوباره بعد از چند بار باز و بسته کردنش هر چی میزنم تو حالت لود میمونه و اجرا نمیشه، سند باکس هم ریست کردم ولی بازم بالا نیماد، من فکر کردم مشکل از سیستم منه ولی ظاهرا یه باگ هست تو کومودو

5. این کاربر از fb.atheist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

آره دقیقا برای من هم همین مشکل پیش اومد، بعد حدود 1 ماه ازش استفاده نکردم دوباره که زدم باز شد ولی اون مشکلی که تو پست قبلی گفتم رو داشت(نصب نشدن نرم افزارها)، حالا دوباره بعد از چند بار باز و بسته کردنش هر چی میزنم تو حالت لود میمونه و اجرا نمیشه، سند باکس هم ریست کردم ولی بازم بالا نیماد، من فکر کردم مشکل از سیستم منه ولی ظاهرا یه باگ هست تو کومودو
    سلام. نسخه 6 هنوز نیاز به کار داره و باگ های زیادی هم داره. صبر کنید نسخه جدید بیاد و آپدیت کنید. ان شاءالله حل میشه.

من دوباره کمودو نصب میکنم ولی کنارش اوریا رایگان هم نصب میکنم
    سلام
    من چندین ماهه کومودو به تنهایی روی سیستم دارم و آنتیش هم خاموشه ولی هیچ مشکلی توی سیستم ندارم از لحاظ امنیتی و با دیفنس اش کار میکنم. فلشی چیزی هم بزنم یا چیزی دانلود بکنم یه لحظه آنتی رو روشن و اسکن میکنم و تمام. نمیدونم شما تا چه حد ریسک داره سیستمون که دو تا آنتی با هم میخواین نصب کنید. هر چند یکیشون رو غیرفعال کنین ولی خب هر دو ماژول Real Time Scanning رو دارن و موقع نصب فعال میشه.
    Last edited by pcsoft; 11-04-2013 at 08:48.

7. 2 کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام....
    فلش یکی از دوستانم آلوده به ویروس ---- و ---- شده ... فکر کنم کومودو نمیتونه که اونو پاک کنه....البته هنوزه به سیستم خودم که کومودو روش نصب دارم متصلش نکردم.... از دوستان کسی توسط کومودو تونسته این ویروس رو پاک کنه؟اگه کومودو نمیتونه پس یک انتی دیگه بهم معرفی کنید برای پاک سازی این ویروس... مرسی

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام موق نصب تیک dns رو باید بردارم یا باشه اصلا کارش چیه ؟

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام

در مورد کیوسک: برای اینکه دقیقاً نقش یک VM را ایفا بکنه نیاز به بهبود داره، اما فعلا برای عملیات بانکی و اجرای مروگرها خیلی خوبه،

در مورد ویروس ....: من ندیدم کومودو ویروسی را بشناسه و نتونه پاک کنه، البته شاید این اتفاق بیافته، ولی من ندیدم. ( اگر هم آلودگی سیستم شدید باشه با COMODO CCE & KS & AA ویروس را کله پا میکنم)

در مورد DNS: بهتره فعال باشه، و اگر موقع نصب تیک بزنید، تنظیمات DNS سیستم شما به DNS کومودو تغییر میکنه، COMODO Secure DNS حاوی یک لیست سیاه از سایتهای مخرب و خطرناک است که از دیتابیس COMODO webinspector تغدیه میشه، در واقع این سایتها را مسدود میکنه،

در مورد آپدیت جدید: برای ارائه آپدیت جدید برنامه-نسخه جدید_ فقط فوت آخر مونده، من حس میکنم اینبار دیگه تغییراتی در اینترفیس داریم، ایرادات گزارش شده رفع میشه، و پایداری و کارایی هم بهبود پیدا میکنه، نسخه بهبود یافته زبان فارسی هم در اینستالر قرار گرفته (البته دیشب از تیم توسعه، یک فایلم برگشت خورد که باید اصلاحاتی بکنم)
    Last edited by Jadda; 11-04-2013 at 15:04.

11. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جون بدادم برس کمودو نصب کردم بعد با اون نرم افزاری که گفتی اسکن کردم بعد یک چیزایی امد زدم فیکس بعد الان رو هر فولدری یکی کلیک میکنم اون فولدر باز میشه یا رو نرم افزاری یک کلیک میکنم اون نرم افزار باز میشه

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جون بدادم برس کمودو نصب کردم بعد با اون نرم افزاری که گفتی اسکن کردم بعد یک چیزایی امد زدم فیکس بعد الان رو هر فولدری یکی کلیک میکنم اون فولدر باز میشه یا رو نرم افزاری یک کلیک میکنم اون نرم افزار باز میشه
    کدوم نرم افزار؟

میتونی بیایی یاهو؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •