تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 171 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 1701

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های 2012 LG

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

متاسفانه امکان هزینه بیشتر رو ندارم

با 66100 و 62000 میشه برنامه ها رو ضبط کرد؟ اگه با یکی نمیشه اون یکی رو می خرم
    هر دو مدل قابلیت ضبط و پخش از خود تلویزیون رو دارند ولی اگر می خوای از تلویزیون ضبط کنی و رو کامپیوتر ببینی که مطمئنا با هیچکدوم نمیشه. علتش هم حفظ کپی رایت تصاویر شبکه ها و در نتیجه کد کردن تصاویر ضبط شده هست.

2. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط amir_82111
    سلام
    توزیع رنگ و نور در LED یکنواخته؟
    آخه من یه عکس کاملا سفید رو تو LM62000 باز کردم ولی کل صفحه یکدست نیست و سمت راست و چپ کتار لبه یه کمی تیره و حالت قرمز رنگ داره.
    این طبیعیه؟
    توزیع نور گاها یکنواخت نیست و ممکنه میزان براتنس در قسمتی از تصویر بیشتر باشه هم در edge LED مثل تلویزیون شما و هم در full LED ها، اما توزیع رنگ یکنواخته و حالت قرمز داشتن غیرموجهه، به نظر من ممکنه پنلتون مشکلی داشته باشه، بازم از بچه ها بپرسید.
    اگه مشکلی داشته باشه با گارانتی تماس بگیرید تا یه تکنیسین براتون بفرستن و بررسی کنن.
    درضمن منوی مخفی که میرید کار خطرناکیه، بودن تو این تاپیکا کسایی که دست زدنو خراب کردن تلویزیونشونو.

4. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

كار تعويض تلوزيون خراب ما فعلا به اينجا رسيده :
    شبي كه دفعه اول تكنسين شركت اومده بود براي نصب و متوجه شديم تلويزيون خرابه، تكنسين گفت فردا شما تلويزيون رو ببريد فروشگاهي كه ازش خريديد. بعد صبح روز بعدش خود تكنسين زنگ زد گفت فعلا نبريد من بايد دوباره بيام از خرابي عكس بگيرم. دوباره شب روز بعد اومد از خرابي عكس گرفت و گفت كه شما به فروشگاه زنگ بزنيد و باهاشون هماهنگ كنيد تا بهتون جايگزين بدند. ما زنگ زديم فروشگاه گفت كه شما بايد صبر كنيد تا از شركت براي فكس بشه برگه هاي مربوطه تا ما خودمون به شما زنگ بزنيم. خلاصه امروز صبح من دوباره زنگ زدم شركت و گفتم بالاخره تكليف ما چيه، 5 ميليون پول تلويزيون داديم از جعبه خراب در اومده حالا هم كه دو سه روزه معطل شديم، اپراتور گفت كه گزارش مشكل شما تو سيستم ثبت شده و بايد منتظر باشيد تا از طرف امور مشتريان شركت به شما زنگ بزنن تا براتون تلويزيون جايگزين بفرستن! گفتم يعني با فروشگاه ما نبايد كاري داشته باشيم؟ گفت نه! گفت تا دو سه روز آينده با شما تماس گرفته ميشه! گفتم يعني حداكثر تا آخر هفته همه چي تموم ميشه؟ گفت بله.
    حالا منتظريم ببينيم كه كار به كجا ميرسه!

فقط نكته اي كه در اين ميون مشخص شد اينه كه خودتون به هيچ وجه دستگاهي رو كه مي خريد باز نكنيد! حتما منتظر بمونيد تا تكنسين شركت بياد و باز كنه! چون خود تكنسين مي گفت شما اگر خودتون باز مي كرديد و اين مشكل رو مي ديديد شركت به هيچ وجه گردن نمي گرفت!!!

6. این کاربر از Poisonman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

كار تعويض تلوزيون خراب ما فعلا به اينجا رسيده :
    شبي كه دفعه اول تكنسين شركت اومده بود براي نصب و متوجه شديم تلويزيون خرابه، تكنسين گفت فردا شما تلويزيون رو ببريد فروشگاهي كه ازش خريديد. بعد صبح روز بعدش خود تكنسين زنگ زد گفت فعلا نبريد من بايد دوباره بيام از خرابي عكس بگيرم. دوباره شب روز بعد اومد از خرابي عكس گرفت و گفت كه شما به فروشگاه زنگ بزنيد و باهاشون هماهنگ كنيد تا بهتون جايگزين بدند. ما زنگ زديم فروشگاه گفت كه شما بايد صبر كنيد تا از شركت براي فكس بشه برگه هاي مربوطه تا ما خودمون به شما زنگ بزنيم. خلاصه امروز صبح من دوباره زنگ زدم شركت و گفتم بالاخره تكليف ما چيه، 5 ميليون پول تلويزيون داديم از جعبه خراب در اومده حالا هم كه دو سه روزه معطل شديم، اپراتور گفت كه گزارش مشكل شما تو سيستم ثبت شده و بايد منتظر باشيد تا از طرف امور مشتريان شركت به شما زنگ بزنن تا براتون تلويزيون جايگزين بفرستن! گفتم يعني با فروشگاه ما نبايد كاري داشته باشيم؟ گفت نه! گفت تا دو سه روز آينده با شما تماس گرفته ميشه! گفتم يعني حداكثر تا آخر هفته همه چي تموم ميشه؟ گفت بله.
    حالا منتظريم ببينيم كه كار به كجا ميرسه!

فقط نكته اي كه در اين ميون مشخص شد اينه كه خودتون به هيچ وجه دستگاهي رو كه مي خريد باز نكنيد! حتما منتظر بمونيد تا تكنسين شركت بياد و باز كنه! چون خود تكنسين مي گفت شما اگر خودتون باز مي كرديد و اين مشكل رو مي ديديد شركت به هيچ وجه گردن نمي گرفت!!!
    درسته موقع خرید در مغازه باید تاکید کنند که در کارتن رو خودتون باز نکنید. شما باید با گلدیران تماس بگیرید و بهشون بگید براتون همراه نصاب یک تلویزیون نو بفرستند و مورد خراب رو با خودشون ببرند. چون من تجربشو دارم میگم تعوض وظیفه اوناست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اگه کسی lm66100 داره میشه بگه ازش راضی هست یا نه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    کردستان

پيش فرض

دوستان سلام
    این تلویزیون ما فک کنم یه مشکلی داره خاستم ببینم شما سر در میارین مدل تلویزیون ls4600ta
    مشکل اینه که وقتی صفحه یکرنگ مشخص رو نشون میده البته رنگهای روشن به نظرم وسط تصویر تیره تره مث یه خط میمونه درست وسط تصویر انگار تصویر از وسط دو نصف میشه البته کمرنگه خیلی مشخص نیست اونم وقتی این طوری میشه که دوربین حرکت کنه یا یه تصویر سریع پخش بشه در حالت ثابت هیچ مشکلی نداره
    حالا به نظر شما تلویزیون ایراد پیدا کرده یا این مدل پایینا همینطورین اخه این مدها تکنولوژی های تصویر مث local dommming micro domming چه میدونم از این جور چیزارو نداره

آخر فروم باز rostamiani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اگه کسی lm66100 داره میشه بگه ازش راضی هست یا نه
    امروز این مدل رو خریدیم. انشاالله که خوبه
    وقتی نصب کردند نظرم رو میگم

از همه دوستان هم متشکرم ... انشاالله جبران می کنم

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من٧٦١٠٠ دارم و ازش خيلي راضيم...من ميخام يه سينماي خانگي ام بخرم؟همين ال جي رو بخرم؟چه مدلي؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

قبل از همه توضیحات یه نکته رو بگم و اون اینکه قبل از اینکه تمام اینکار ها رو انجام بدید ابتدا اگه فایروال رو سیستمتون دارید (چه فایروال ویندوز و چه فایروال آنتی ویروس ها) اون رو خاموش کنید چون اجازه برقراری ارتباط بین تلویزیون و لپتاپ رو بهتون نمیده!

خب 2 تا روش معمول برای اینکار هست
    1: همین روشی که دوستمون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در صفحه قبل توضیح دادن:

اول میای تو لپ تاپ و برنامه ویندوز مدیا پلیر رو باز میکنی و روی قسمت stream که کلیک بکنی 4 تا گزینه میاد...شما روی آخری یعنی : more streaming options کلیک میکنی...
    اینم عکسش

بعد
    یه پنجره باز میشه و دستگاه هایی که از وایرلس استفاده میکنند رو نشون میده...اگر تلویزیون به وایرلسی که لپ تاپتون هم بهش وصل شده کانکت شده باشه حتما نام تلویزیون رو اونجا میبینی...حالت Allowed رو برای تلویزیون انتخاب میکنی. الان هر فایلی که تو libraries باشه تو تلویزیون قسمت smartshare نشون داده میشه!
    اینم عکسش

برای اینکه یه درایو کامیوتر رو در libraries داشته باشید لازم نیست فایلی رو که میخواید رو اونجا کپی کنید فقط کافیه که :
    به my computer برید و روی درایو مورد نظرتون کلیک راست کنید و روی گزینه include library in رفته و مثلا videos رو انتخاب کنید...
    اینطوری هر ویدئویی که در این درایو داشته باشید در قسمت smartshare تلویزیون نمایش داده میشه.

یه توضیح اضافه هم بدم، تلویزیون شما باید به همون مودم وایرلسی که لپتاپتون بهش وصل هست کانکت شده باشه، اگه مودم وایرلس ندارید باید خود لپ تاپ رو با نرم افزار Connectify به صورت یه مودم مجازی در بیارید که تلویزیون بتونه به لپتاپ کانکت بشه، خب وقتی اینکار رو انجام بدید از دو راه میتونید فایل هایی که تو Libraries لپ تاپ هست رو تو تلویزیون ببینید، یکی اینکه برید تو smart share و چیزایی که به اشتراک گذاشتید رو ببینید که این روش به خاطر شلوغ بودن محتوای smart share شاید یکم گیجتون کنه، روش راحت تر اینه که شما برید تو قسمت اتصالات ورودی (لیست ورودی) تلویزیون ( دکمش روی ریموت کنترل تلویزیون هست اسمش input هست) و بعد تو اونجا هر دستگاهی که به تلویزیون وصل شده باشه رو میتونید ببینید که مثلا لپ تاپ شما رو با عنوان user account لپ تاپ اونجا نشون میده، مثلا اگه اسم user account لپ تاپ شما HESAM باشه اونجا با همین اسم میتونید لپ تاپتون رو پیدا کنید و وقتی رو اون اسم کلیک کنید وارد محتویات پوشه Libraries میشید و به راحتی میتونید داخل پوشه ها بشید و فیلم و موزیک و عکس هایی که داخل پوشه Libraries هست رو ببینید

2: با استفاده از نرم افزار Nero Media Home 4.2 هست که اگه با این روش اولی نتونستید فیلم رو در تلویزیون ببینید بگید تا این روش رو هم توضیح بدم، بازم اگه سوالی بود در خدمتم
    سلام به دوستان
    یه مشکل دارم
    این که وقتی یه فیلمیو از طریق لپتاب روی تلویزیون میبینیم اندازه تصویر کوچیکه چجوری تمام صفحه کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_82111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

یه چیز جالب:
    من آخرین ورژن نرم افزار رو واسه LM62000 از سایت اصلی ال جی گرفتم که 04.31.30 بود ولی تی وی من این فایل رو نشناخت بعدش ورژن 04.04.47 رو از سایت گلدایران گرفتم بازم تی وی من فایل رو نشناخت ولی ورژن 04.10.08 رو از سایت ال جی ایران گرفتم که تی وی این فایل رو میشناسه.
    به نظرتون جریان چیه؟
    حالا کسی ورژن 04.10.08 رو نصب کرده؟چیزی غیر فعال نشده؟
    Last edited by amir_82111; 28-01-2013 at 18:10.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •