تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 111 از 482 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121161211 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

پس زودتر دوستان یه متن شکایتی اماده کنید و طوری بنویسید که هرکسی توی اون نامه کد کاربری خودش رو هم بزنه که فکر نکن خواستیم با چند ایمیل بهشون نامه داده باشیم
    به نظرم هرچه زودتر و قبل از اینکه اونا کاری بکنن این کارو انجام بدیم بهتره
    دوستان به نظرم با هم همفکری بکنیم و پیگیر شرکتا باشیم که از کدوم بگیریم بهتره
    مثلا این شرکت رویال مکس یه شبهه ایی که الان به ذهنم خورد اینکه ممکنه خودش زیرمجموعه داتک باشه .چون اونم تک کاربره و چند کاربره هست
    خلاصه من دوست داشتم که همین جمع با همدیگه بریم و یه شرکت دیگه رو اباد کنیم
    دوستان اگه کسیی از این دو شرکت اوراکل و رویال مکس خبر داره که چطوریاس مارو هم بی خبر نزاره

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس زودتر دوستان یه متن شکایتی اماده کنید و طوری بنویسید که هرکسی توی اون نامه کد کاربری خودش رو هم بزنه که فکر نکن خواستیم با چند ایمیل بهشون نامه داده باشیم
    به نظرم هرچه زودتر و قبل از اینکه اونا کاری بکنن این کارو انجام بدیم بهتره
    دوستان به نظرم با هم همفکری بکنیم و پیگیر شرکتا باشیم که از کدوم بگیریم بهتره
    مثلا این شرکت رویال مکس یه شبهه ایی که الان به ذهنم خورد اینکه ممکنه خودش زیرمجموعه داتک باشه .چون اونم تک کاربره و چند کاربره هست
    خلاصه من دوست داشتم که همین جمع با همدیگه بریم و یه شرکت دیگه رو اباد کنیم
    دوستان اگه کسیی از این دو شرکت اوراکل و رویال مکس خبر داره که چطوریاس مارو هم بی خبر نزاره

با اوراکل خیلی موافقم ، اما نه کیفیتشو میدونیم ونه مناطق تحت پوشش رو

البته من توی سایتش مناطق تحت پوشش رو پیدا نکردم اگر شما از جایی پیدا کردید حتما اینجا بزارید

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

با اوراکل خیلی موافقم ، اما نه کیفیتشو میدونیم ونه مناطق تحت پوشش رو

البته من توی سایتش مناطق تحت پوشش رو پیدا نکردم اگر شما از جایی پیدا کردید حتما اینجا بزارید
    منم پیدا نکردم.احتمالا باید زنگ بزنیم به شرکتش
    من به یه دوستی گفتم که در مورد این شرکت تحقیق کنه.ایشالا زودتر بگه چطور شرکتیه

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم پیدا نکردم.احتمالا باید زنگ بزنیم به شرکتش
    من به یه دوستی گفتم که در مورد این شرکت تحقیق کنه.ایشالا زودتر بگه چطور شرکتیه
    امیدوارم کیفیتش رو هم بگه
    Last edited by nikaan; 24-04-2009 at 17:40.

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

چی شده؟
    همونی که من گفتم
    قراره قیمتها رو مثله بقیه شرکتا کنه
    ینی 512 بشه بالای 100 تومن؟؟؟

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

زیاد به این قسمت حرفشون اعتماد نکنید....
    فکر میکنید چرا میخوان سرویس حجمی بزارن؟؟
    برای اینکه میخواین سرویسای نامحدود را گرون کنن
    نمیان که به خاطر 3 هزارتومن این همه تغییرات در سرویسهاشون بدن...(اصلا با عقل جور در نمیاد)

نمیخوام نا امیدتون کنم ها؟!
    ولی خیلی بعیده به خاطر افزایش 3 هزار تومن بخوان سرویهاس حجمی اضافه کنن برا مشترکینشون.....(با اینکار مشکلشون 2 برابر میشه نه اینکه حل بشه)

اینا الان میخوان کاری کنن که مشترکین کمتری به سمت سرویسهای نامحدود برن(اخه این نامحدودیا به صورت ناجوانمردانه‌ای پهنای شبکه رو اشغال میکنن)
    بنابراین من حدسم اینه که قیمتای نامحدود را میبرن بالا(به صورت عرف بازار مثلا 512 میره روی 100 تومن)

با اینکار چه اتفاقی میوفته...اکثر مشترکین میان به سمت سرویسهای حجمی
    در نتیجه وقتی شما سرویس حجمی داشته باشی دیگه نمیتونی پهنای باند رو به طور کامل اشغال کنی و اون همه مشکلاتی که برخی از کاربران ازش رنج میبرن قطعا حل خواهد شد....
    ظاهرا پیش بینی من درست در اومد

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

چی شده؟
    همونی که من گفتم
    قراره قیمتها رو مثله بقیه شرکتا کنه
    ینی 512 بشه بالای 100 تومن؟؟؟
    نه داش مهدی.اونجوری که شما گفتی هم نیست
    اولا بالای 100 تومن نمیشه و نهایتش شاید طی چند ماه اینده میخواد بشه ماهی 98 تومن
    چون چند کاربره ها این قیمتی هستند
    دوم اینکه بعضی از شرکتا مثه اوراکل و رویامکس هستند که قیمتاشون برای 512 زیر 100 تومن هست.البته شاید بعدا اونام گرون کنن اما فعلا که اینه
    در ضمن داتک قیمتاشو بالا نبره.دو سری قیمت داره:تک کاربره و چند کاربره
    قیمت چند کاربره دو برابر(تقریبا) تک کاربره هست
    داتک هم دیگه از این به بعد نمیخواد به کسی تک کاربره بده.همین
    ولی قیمتشو نبرده بالا

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نه داش مهدی.اونجوری که شما گفتی هم نیست
    اولا بالای 100 تومن نمیشه و نهایتش شاید طی چند ماه اینده میخواد بشه ماهی 98 تومن
    چون چند کاربره ها این قیمتی هستند
    دوم اینکه بعضی از شرکتا مثه اوراکل و رویامکس هستند که قیمتاشون برای 512 زیر 100 تومن هست.البته شاید بعدا اونام گرون کنن اما فعلا که اینه
    در ضمن داتک قیمتاشو بالا نبره.دو سری قیمت داره:تک کاربره و چند کاربره
    قیمت چند کاربره دو برابر(تقریبا) تک کاربره هست
    داتک هم دیگه از این به بعد نمیخواد به کسی تک کاربره بده.همین
    ولی قیمتشو نبرده بالا
    خوب این کار عملا افزایش قیمته ، اونم در حالی که در تمام دنیا سعی بر افزایش سرعت و کاهش قیمت هست .

لابد بعد از یه مدتی هم آسیاتک و شرکت هایی که قیمت هاشون پایین تر از داتک هست ، (آسیاتک در مورد 256 با در نظر گرفتن طرح افزایش قیمت داتک) بعد از یه مدتی قیمت ها رو افزایش میدن ، و از کجا معلوم که شاهد افزایش کلی قیمت های تمامی شرکت ها نباشیم ؟ چه سرویس های نامحدود و چه سرویس های حجمی .

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من قیمت لایزر رو در قبال 384 سپنتا نوشتم
    در ضمن یه متن الان نوشتم میخوام به zed2 بزنم البته شاید یخورده نیاز به اصلاح داشته باشه
    بفرست برام تا برسسی کنم و برات دوباره بفرستم
    ظاهرا پیش بینی من درست در اومد
    پیشبینی دقیقا مثل مال شما نیست بدتر از شماست
    اخرین اخبار از وضعیت adsl داتک:
    خوب امروز رفته بودم داتک برای قرارداد سرویس در دو مرکز مخابراتی جدید برای سرویس ها فقط چند کاربره می دن و تک کاربره ارائه نمی شه ( حتی برای 128 )در ضمینه اطلاعات بیشتر بخش customercare هم گفتن که سیاست قیمت گذاری جدید شرکت هست که به تمام کاربرای جدید سرویس چند کاربره بدهد و دیگر سرویس تک کاربره رو حذف می کنه .همچنین اعلام کردن در فاز بعدی برای تمام مشترکین سابق این شرکت هم سرویس هاشون تبدیل به چند کاربره میشه ( با اطلاع رسانی قبل از تمدید ) و گفتن که این کار در شروف انجام است.
    در ضمینه شکایت و انتقاد هم تا به این لحظه گفتن که دو روش در اختیار کاربر گذاشتن
    یکی استفاده از فکس برای فرستادن متن شکایت به شماره 81688720
    و دیگری ایمیل زدن به بخش مورد نظر
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خوب فکر کنم تر و خشک داریم با هم اماده سوختن می شیم ....اگر متن های اعتراضمون رو زودتر اماده نکنیم و نفرستیم باید اماده شوک قیمت ها در اینده نزدیک برای تمام کاربرهای سابق باشیم( جدید ها که رسما سوختن رفت پی کارش).
    منم در حال اماده کردن متن هستم تا ببینم چه می شود .شما را نمی دانم ولی ترجیح می دم حداقل با دلایل منطقی مناسب نبود قیمت هاشون رو بگم.
    الان هم که با این وضعیت در حال برنامه ریزی اینده هستم که ببینم کدوم شرکت دیگر در منطقه مخابراتی من با وضعیت کاری فعلی و قیمت مناسب بازخورد مناسب میده( حیف که من نزدیک 4 سال صبر الکی کردم...همش سوخت).
    بچه ها فقط خشم خودتون رو اینجا خالی نکنین ....تلفن شرکت داتک در خدمت شماست در این مواقع

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من چون داتک داشتم اینو عرض میکنم و گرنه بنده بی تقصیرم گول عدد 512 رو نخورید چون سرعت واقعی 512 داتک در بهترین شرایط 50 کیلو بایت بیشتر نیست من پارس آنلاین دارم ولی با 384 شاتل هم کار کردم البته 384 دونوع داره یکیش 32 گیگ یکی هم 45 گیگ من با 45 گیگ کار کردم سرعتش 70 کیلو بایته ولی نمیدونم سرعت 32 گیگش چنده منها شک ندارم که از 55 کمتر نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •