تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 208 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 2077

نام تاپيک: .:: مشاوره برای خرید Pocket PC ::.

داره خودمونی میشه FrankenStein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوست عزیز منظورت از اینکه می گی نصف محصولات htc تا اون موقع تو ایران از بین میره اینه که تولید بعضی هاشون متوقف میشه درسته؟؟

نه عزیزم، تولیدشون که متوقف نمیشه، موضوع اینه که تو قیمتهای جهانی مجبورن گوشی مثل تاچ یا ویوا یا تایتن و ... رو بیارن پائین، چون این چندتای که نام بردم جلوی اکسپریا چیزی برا گفتن ندارند، فقط با پائین آوردن قیمت میشه به فروششون امید داشت ، ولی وقتی هنوز دارند بی هویت ترین گوشی اچ تی سی (تایتن 2) رو هم قیمت تاچ پرو تو ایران میفروشند ، به نظر شما اکسپریا با قیمت500 خرید و فروش بشه ، شانسی برا انتخاب تایتن 2 ، تاچ ، دوال تاچ ، و ..... میمونه؟؟؟؟؟؟؟

2. این کاربر از FrankenStein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوست عزیز منظورت از اینکه می گی نصف محصولات htc تا اون موقع تو ایران از بین میره اینه که تولید بعضی هاشون متوقف میشه درسته؟؟
    نه عزیزم، منظور من اینه که وقتی یه گوشی تو رده های اکسپریا تو ایران داره با قیمت 500 خرید و فروش میشه ، جای رقابت برای گوشیهایی مثل ، تایتن 2 ، تاچ ، دوال تاچ و ..... میزاره؟؟؟

تایتن 2 که به نظر بنده جزء بی هویت ترین پاکت پسی های دنیا هست(از هر نظر) که الان داره باقیمت تاچ پرو تو ایران فروخته میشه؟؟؟!!!!!!

تنها راه رقابت تو این بازاری ، فقط کم کردن قیمت هست ، حالا شما حساب کنید کسی حاضر هست تو ایران تایتن 2 رو که جلو اکسپریا عددی حساب نمیشه مثل به قیمت 350 بده؟؟؟اونور تو سایتهای مختلف به قمیت های زیر 350 هم فروش میره ولی اینجا ، تو ایران این حرف شبیه جک هست.

برا همین اگر اکسپریا تو ایران با قیمت 500-450 عرضه بشه ، رسما بازار اچ تی سی (سری های قبل دیاموند ) نابود میشه

شما ببینید الان امینیا باقیمت 500 تو ایران هست، راسما پرونده ی اسمارت فونهایی مثل n95 ,c907 و ... بسته شده ، چون طرف با همون مبلغ چیزی رو دستش میگیره (با اینکه تو ایران کسی ویندوز موبایل رو به خوبی نمیشناسه) که از همه نظر سر تر هست.

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو خوب برسونم

4. 2 کاربر از FrankenStein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

تو اون رنج قیمت بعید میدونم ، البته احتمالا تو بازار جهانی بشه این قیمت خرید ولی تو ایران یه نمه شک دارم، چون اون موقع نصف محصولات اچ تی سی تو ایران از بین میره.

اسپیکر هیچ پاکت پسی در اون حد نیست، کلا باید قید آهنگ گوش کردن رو با اسپیکر های پاکت پسی بزنید ، البته تو اینها صدای اومینا رو گوش کردم بد نبود.

دست نگر دار ، انتخابهای بهتر هم بعد عید داری، یا میتونی حداقل آشنایی از اونور آب داشتی به قیمت خیلی خوب چند مدل رو بخری

موفق باشی

نه با I-mate Jama که واقعا مزخرف بود و من بعد 2 ماه پشیمون شدم (پارسال !) صدای فوق العاده بلندی داشت
    حتی یادم پوز N73 Me رو هم زد .

چه مدل هایی (نهایت 360 )

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

14

الان یکی از دوستان بسیار نزدیکم در حال مسافرت به سوییسه
    با این بودجه می تونم مدل عالی تهیه کنم ؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

نه با I-mate Jama که واقعا مزخرف بود و من بعد 2 ماه پشیمون شدم (پارسال !) صدای فوق العاده بلندی داشت
    حتی یادم پوز N73 Me رو هم زد .

چه مدل هایی (نهایت 360 )

قیمتی که شما مد نظر تون هست ، انتخاب خوبی ندارید ، به جز سری Eten میتونید x600 یا m600 رو انتخاب کنید ، البته تو ایران خیلی سخت پیدا میشه.

ولی تقریبا بهترین انتخاب شما هست.

کیفیت خوبی هم دارند سری ایتن ، فقط یه نمه ساپورت نرم افزاری پائینی دارند.

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

الان یکی از دوستان بسیار نزدیکم در حال مسافرت به سوییسه
    با این بودجه می تونم مدل عالی تهیه کنم ؟؟

اگر به سویس میره شما میتونید با این بوجه به x800 که گوشی کاملی هست رو بدست بیارید ، یه سرچ کنید ببینید خوشتون میاد از قیافش ، چون آپشن هاش چیزی کم نداره

eten x800

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام به نظر شما x1 بهتر است یا i900 من یکی از این دو تا رو می خوام بخرم اگه کسی گوشیه دیگه ای در حد این دو تا گوشی می شناسه بهم معرفی کنه من خودم نظرم رو x1 چون فکر کنم همه جوره سونی اریکسون از سامسونگ بهتر باشه کسی هست که x1 خریده باشه ؟ می خوام بدونم راضیه یا نه ؟ با تشکر

حـــــرفـه ای a6l3i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران - NY

پيش فرض

با سلام به نظر شما x1 بهتر است یا i900 من یکی از این دو تا رو می خوام بخرم اگه کسی گوشیه دیگه ای در حد این دو تا گوشی می شناسه بهم معرفی کنه من خودم نظرم رو x1 چون فکر کنم همه جوره سونی اریکسون از سامسونگ بهتر باشه کسی هست که x1 خریده باشه ؟ می خوام بدونم راضیه یا نه ؟ با تشکر
    سلام ؛ منم بین x1 و touch Pro موندم. خیلی از دوستان گفتن قید i900 رو بزنین چون باطریش ضعیفه و زود خالی میکنه ! بنظر من x1 هم بخاطر زیبایی استیلش و هم باطری خوبش بهترین گزینه فعلیه ! اما بعضی دوستان از استاندارد نبودن رزولیشن بحث میکردن. شما چیزی شنیدین؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوست عزیز ، یادتون باشه که سونی اریکسون اولین تجربه ی پاکت پسی ش بوده ، البته با کمک گرفتن از اچ تی سی ، همون جوری هم که شاهد بودید افت سنگین قیمت داشته، البته از اونور هم امینیا یه سری مشگلات داره در کل برتری محسوسی به هم ندارند اگر برآیند بگیریم (یادتون باشه کیفیت ساخت اومینیا واقعا بهتره) ولی برای انتخاب بهتر میتونم یه کمکی کنم ، اونم اینکه اگر نیاز به کیبورد دارید به X1 فکر کنید ، و اگر به صفحه ی بزرگتر و دستگاه سریع تر به سامسونگ

سلام ؛ منم بین x1 و touch Pro موندم. خیلی از دوستان گفتن قید i900 رو بزنین چون باطریش ضعیفه و زود خالی میکنه ! بنظر من x1 هم بخاطر زیبایی استیلش و هم باطری خوبش بهترین گزینه فعلیه ! اما بعضی دوستان از استاندارد نبودن رزولیشن بحث میکردن. شما چیزی شنیدین؟

در این ضمینه کاملا مقایسه ی شما به نظر من حقیر اشتباه، واقعا x1 چیزی جلوی تاچ پرو نداره که بخواین مقایسش کنید.

من باشم تاچ پرو انتخاب میکنم

موفق باشید

12. 2 کاربر از FrankenStein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای a6l3i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران - NY

10

ممنون ، میشه تجربه خودتون از برتری pro در برابر x1 رو بگین ؟ البته خودم هم به این نکته زیاد فکر کردم که HTC چون فقط PPC میزنه ( تا اونجا که من خبر دارم ) قطعا تجربه خیلی بشتری نسبت به سایر برندها مثل سونی و سامسونگ و نوکیا و .... داره.

فاکتورهای من از موبایل:
    1- کیبرد
    2- سرعت بالا ( تو گشتن بین منوها و اجرای برنامه ها )
    3- باطری خوب
    4- مشکلاتی مثل Dead شدن یا هنگ کردن نداشته باشه .
    5- زود از قیافه نیافته ( کیبرد لق نشه و .... )

شما از بحث رزولیشن x1 که میگن یه نمه غیر استاندارده خبر دارین؟

یا حق . . .
    Last edited by a6l3i; 02-03-2009 at 02:41.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •