تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 162 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 1616

نام تاپيک: آموزش: معرفي،شارژ،سرويس و نگهداري پرينترهاي جوهرافشان

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    مدتی که پرینترم رنگ سیاه رو نمیزنه . هر چی هد کلین میکنم هم فایده ای نداره . نازل چک هم میگیرم همه رنگها را میزنه ولی مشکی رو یا نمیزنه یا خیلی کم میزنه . داخلش البته جوهر داره . توی خود تانک هم جوهر هست . یه محلولی هست که میگن هد گرفته رو باز میکنه .به نظرتون استفاده کنم ؟ بعد برای همه پرینترها محلول یکسانی استفاده میشه؟ یا با توجه به اسم و مدل پرینتر محلولش متفاوته ؟ بعد برای استفاده باید فقط جوهر مشکی رو تخلیه کنم یا همه رنگها باید تخلیه شوند ؟ ؟با تشکر
    پرینتر اپسون جوهر افشان R295
    معمولا اگه يه رنگ رو پرينت نكنه اول بايد احتمال رو از كارتريج و تانك و ... بديد بعد بريد سراغ گرفتگي.
    سلام!
    خود كارتريج تانك يا لوله هاي ارتباطي و ... ممكنه مشكل پيدا كرده باشه كه بايد تست بشه.
    هد كلين هم تا حدود 20-30 تا بايد بزنيد و ببينيد تغييري حاصل ميشه يا نه.
    بعد بريد به سراغ محلول و ...
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از mohammad.t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت MOSI1234's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من هم به مشکل شما دچار شدم .ولی راضیم چون قبل از اینکه کاریجم بسوزه کلی عکس پرینت گرفتم که برام با ارزشه.یعنی اندازه 4 تا کارتریج نو کار ازش کشیدم .البته من پکیج جوهر گاما رو خریدم اونم با 16هزار تومن هزینه ولی دیگه ازش استفاده نمی کنم.

در آغاز فعالیت MOSI1234's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان یه توصیه از من به همه شما.

همیشه قبل از خرید چیزی(از سیر تا پیاز) >>>یه سرچ کوچولو<<< روی گوگل بزنید. بیش از 10 دقیقه وقتتون رو نمیگیره....و در عوض هم مثل من اشتباه نمیکنید....
    مثلا من بدون تحقیق رفتم 4 لیتر جوهر گاما از اینترنت سفارش دادم و گول حرف های چرب و نرم و دروغین و قیمت جوهر گاما رو خوردم.حالا 1 ماهه جوهر گاما خریدم 2 بار کارتریج رنگی نو خریدم.1 بار هم کارتریج مشکی.اصلا از کیفیتش هم راضی نیستم.یعنی 80 تومن خرج جوهر کردم و باخودم گفتم که مثلا صرفه جویی کردم.....ولی واقعیت امر اینه که 120 هزار خرچ کارتریج کردم.....

آی فروشنده گاما ببین انصافه!!!!!!!!!!!!!!!اصلا هرچی میگم بهشون اشتباهشونو قبول نمیکنن!!!!!!!!
    یعنی جوهر آشغالیه..... گاما=مرگ کارتریج

اصلا اصلا اصلا به این جوهر پول ندید.از مارک هایی که مرغوبند استفاده کنید.

از شما میخوام به هیچ وجه گول ارزونی یا تبلیغات چیزیو نخورید دوستان.
    من هم به مشکل شما دچار شدم .ولی راضیم چون قبل از اینکه کاریجم بسوزه کلی عکس پرینت گرفتم که برام با ارزشه.یعنی اندازه 4 تا کارتریج نو کار ازش کشیدم .البته من پکیج جوهر گاما رو خریدم اونم با 16هزار تومن هزینه ولی دیگه ازش استفاده نمی کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام

برای پرینتر hp مدل 3680 با
    کارتریچ 21 و 22 په کیت شارژی بگیرم ؟

داره خودمونی میشه Amin.ak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    خرمدره

پيش فرض

سلامی به استادان
    من یه پرینتر اپسون tx117 دارم روش تانک پیاده کردم ولی بعد از تموم شدن کارتریج ها ارور تمام کارتریج ها رو میده
    روی کارتریج ها بالای چیپ ها یه دگمه هست میگن با اون باید ریست کنی چطوری یه توضیح کلی میدین
    ممنون میشم

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلامی به استادان
    من یه پرینتر اپسون tx117 دارم روش تانک پیاده کردم ولی بعد از تموم شدن کارتریج ها ارور تمام کارتریج ها رو میده
    روی کارتریج ها بالای چیپ ها یه دگمه هست میگن با اون باید ریست کنی چطوری یه توضیح کلی میدین
    ممنون میشم

سلام(البته من استاد نيستم!)
    وقتي كارتريج ها تموم ميشه چراغ جوهر روشن ميشه. شما كليد قطره رو مي زنيد بعد كارتريج هايي كه ارور داره روبروي علامت روي دستگاه مي مونه چندين بار كليد رو مي زنيد تا كارتريج ها حركت كنن و در مكان تعويض قرار بگيرند. بعد نيازي به تعويض نيست! كليد روي چيپ رو بگيريد براي چند ثانيه! بعد رهاش كنيد و دوباره كليد قطره رو بزنيد.

8. این کاربر از mohammad.t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Amin.ak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    خرمدره

پيش فرض کمـــــــــک

سلام(البته من استاد نيستم!)
    وقتي كارتريج ها تموم ميشه چراغ جوهر روشن ميشه. شما كليد قطره رو مي زنيد بعد كارتريج هايي كه ارور داره روبروي علامت روي دستگاه مي مونه چندين بار كليد رو مي زنيد تا كارتريج ها حركت كنن و در مكان تعويض قرار بگيرند. بعد نيازي به تعويض نيست! كليد روي چيپ رو بگيريد براي چند ثانيه! بعد رهاش كنيد و دوباره كليد قطره رو بزنيد.
    ممنون از جواب تون
    من همین کاری رو که میگین رو انجام دادم اما نمیشه
    (باید کارتریج رو دربیاری این کارو کنی - روش دیگه ی نداره - باید چند ثانیه نگه داری)
    ممنون میشم مفصل تر توضیح بدید

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من همین کاری رو که میگین رو انجام دادم اما نمیشه
    (باید کارتریج رو دربیاری این کارو کنی - روش دیگه ی نداره - باید چند ثانیه نگه داری)
    ممنون میشم مفصل تر توضیح بدید
    سلام دوست عزیز
    برخی کارتریج ها اون دکمه کوچیک بالاشون نیست و برای ریست بعد از چند بار زدن کلید قطره و توقف کارتریج ها در محل تعویض،‌ باید کارتریج هایی که ارور تموم شدن میده رو دربیارید و دوباره جابزنید.
    (البته توجه داشته باشید که این روش ها در صورتی جواب میده که کارتریج شما قابلیت ریست داشته باشه، کارتیج هایی که همراه مخزن هست ریست میشن اما کارریج های اصلی پرینت رریست نمیشن.)
    موفق باشید

11. این کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

آقا من الان این p50 رو دارم! اپسون!
    هر 30 تا که پرینت میگیرم چوهر مشکی خط دار میزنه! 20 30 تا هم هد کلین میزنم ولی مشکی رو درست نمیندازه از اون اول مشکی رو خوب نمیزد! به نظر واسه هد هست یا تانک؟ جوهر هم از این خروس نشان ها هستش! اسمش پنگوئن هست!
    ضمن اینکه میخواستم ببینم الان جوهر استرانگ با این اوضاع هست؟ بعد اگه مشکل هد هست! هد چنده؟! دستگاه رو دوبار هم ریست کردم! فکر کنم 2 3 هزارتا پرینت گرفته

برسید به داد این ناتوان

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

آقا من الان این p50 رو دارم! اپسون!
    هر 30 تا که پرینت میگیرم چوهر مشکی خط دار میزنه! 20 30 تا هم هد کلین میزنم ولی مشکی رو درست نمیندازه از اون اول مشکی رو خوب نمیزد! به نظر واسه هد هست یا تانک؟ جوهر هم از این خروس نشان ها هستش! اسمش پنگوئن هست!
    ضمن اینکه میخواستم ببینم الان جوهر استرانگ با این اوضاع هست؟ بعد اگه مشکل هد هست! هد چنده؟! دستگاه رو دوبار هم ریست کردم! فکر کنم 2 3 هزارتا پرینت گرفته

برسید به داد این ناتوان
    سلام دوست عزیز
    یعنی کلا هیچ وقت نازل چک کامل نمیشه؟ اون خطوط ناقص ثابت هستن و جابجا نمیشن؟
    هم ممکنه از هد باشه هم از جوهر و هم ازتانک.
    مطمئن بشید که هواگیری شده باشه کارتریج هاتون (اگر بلد نیستید، بگید تا آموزشش رو بذارم)
    هدش گمونم بالای 150 یا حتی 200 باشه (من قیمت ندارم، تقریبی گفتم)
    جوهر هم به نظر بنده پارت تکنیک بگیرید.
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •