تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 130 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 1298

نام تاپيک: درخـــــواســـــت مــــدار خـــــود را ايــــــنــــــجـــــا مــــطـــرح كــنــيـــد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض delakam65@yahoo.com

سلام من دانشجوی رشته کامپیوتر هستم خواهشا کمکم کنید ترماخرم ازمایشگاه معماری دارم هیچی هم بلد نیستم استاد هر هفته ازامایش می ده باید طراحی و گزارش را براش ببرم ممنون می شم کسی اگه بلده کمکم کنه خواهشا کمکم کنید کسی رو پیدا نکردم این جلسه شمارنده افزایشی با قابلیت بارشدن موازی هست کسی بلده
    هر کسی بلده بارم میل کنه ممون

داره خودمونی میشه eshgh_namordeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا پژمان سلام
    مجددا مزاحمت شدم بد جوری گیر کردم

در رابطه با سیگنال ویدئو ntsc قبلا صحبت کردیم من سیگنال هاریزنتال را فهمیدم چیه که یک خط تکمیل شد میره خط بعدی
    این هم فهمیدم که اول خطهای زوج بعد خطهای فرد را باید نمایش بدی
    و اگر خواستیم یک صفحه جدید بیاد باید از ورتیکال استفاده کنیم
    من اصلا نمیفهمم سیگنال ورتیکال چیه کی باید ارسال بشه ؟ چطوری اول خطهای فردرا نشون بدیم بعد زوج را
    هیچی از ورتیکال نفهمیدم
    رنگی مهم نیست فعلا سیاه سفید انجام بدیم تا رنگی این طرف با pic16f84 بازی ساخته من نمیفهمم چطوری نمایش داده
    هاریزنتال را فهمیدم اما ورتیکال را اصلا نمیفهمم
    زحمت میکشی یک نگاهی بندازی و کمکم کنی این پروژه را باید حتما انجام بدم میخوام با میکرو سیگنال ویدئو درست کنم بتونم عکس ساده نوشته نمایش بدم ممنون میشم این هم لینک سایتش :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خیلی ممنون میشم کمک کنید چون حتما باید این پروژه را درست کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام من می خوام یه قایق کنترل از راه دور درست کنم ممنون می شم که در مورد مدار نقشه مدار الکترونیکی اون منو راهنمایی کنید یا نقشه ای بهم ارائه کنید یا علی .

آخر فروم باز ATA FARZADI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تو خونه

پيش فرض

دوستان کسی مدار اینورتر 500وات رو داره

البته دقیق 50 هرتز بده تا 60تا هم مورد نداره

آخه قبلاً یه چی ساختم 400 هرتز میداد

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من می خوام یه قایق کنترل از راه دور درست کنم ممنون می شم که در مورد مدار نقشه مدار الکترونیکی اون منو راهنمایی کنید یا نقشه ای بهم ارائه کنید یا علی
    ------------------------------------------------------------------
    ریموت و گیرنده ریموت کنترل بتا از بازار بخر 22 تومنه وصلش کنه به موتور قایقت راحت بسازش

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقشه شماتیک از IC LM339وموتورIC L298 را می خواستم برام بذارید باتشکر.

از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونی دیتاشیت را بگیری یک مدار نمونه هم داره ضمنا تو اینترنت سرچ کنی کلی مدار براش هست

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منبع تغذیه بدون ترانس :

c1 هم 680 نانو mkt بزار 400 ولت باشه
    c2 هم 1000 میکرو الکترولیت 50 ولت بزار
    d1 هم که دیود زنر اگه 5 ولت میخواهی دیود زنر 5 بزار هر ولتاژی میخواهی همون دیود زنر را بزار
    حداکثر هم 20 میلی آمپر میتونی جریان بکشی
    پل دیود هم که 200 ولت 1 آمپر بزار

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا پژمان سلام
    مجددا مزاحمت شدم بد جوری گیر کردم

در رابطه با سیگنال ویدئو ntsc قبلا صحبت کردیم من سیگنال هاریزنتال را فهمیدم چیه که یک خط تکمیل شد میره خط بعدی
    این هم فهمیدم که اول خطهای زوج بعد خطهای فرد را باید نمایش بدی
    و اگر خواستیم یک صفحه جدید بیاد باید از ورتیکال استفاده کنیم
    من اصلا نمیفهمم سیگنال ورتیکال چیه کی باید ارسال بشه ؟ چطوری اول خطهای فردرا نشون بدیم بعد زوج را
    هیچی از ورتیکال نفهمیدم
    رنگی مهم نیست فعلا سیاه سفید انجام بدیم تا رنگی این طرف با pic16f84 بازی ساخته من نمیفهمم چطوری نمایش داده
    هاریزنتال را فهمیدم اما ورتیکال را اصلا نمیفهمم
    زحمت میکشی یک نگاهی بندازی و کمکم کنی این پروژه را باید حتما انجام بدم میخوام با میکرو سیگنال ویدئو درست کنم بتونم عکس ساده نوشته نمایش بدم ممنون میشم این هم لینک سایتش :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خیلی ممنون میشم کمک کنید چون حتما باید این پروژه را درست کنم
    سلام
    ببین تا جایی که میدونم از 525 خط ، 262 تا برای خطوط فرد و بقیه برای خطوط زوجه.اما 20 خط آخر برای نمایش نیست و برای VerticalSync هست. شما باید 242 سیگنال ویدیو برای خطوط فرد بفرستی و 20 سیگنال بعدی فکر کنم به این صورته که قسمت HorizontalSync رو معکوس میکنی(یعنی اون تیکه هایی که 0 ولته میشه منفی 40 IRE و اون 4.7 میکرو ثانیه که منفی بود میشه 0 ولت) و به جای قسمت Activevideo هم 0 ولت میفرستی.برای زوج هم همین کارو میکنی.

9. این کاربر از Peji2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چطوری حالیش کنیم که این مال خط فرد یا زوجه ؟ اون 20 خط آخر را که دید یعنی میفهمه حالا باید زوجها یا فردها را نمایش بده ؟
    سیگنال ورتیکال را برای صفحه بعد ارسال میکنیم اینکه میگی منفی میشه و4.7 us صفر میشه ... منظورتون ورتیکال بود ؟یا خطوط زوج و فرد؟
    اصلا برام سواله این چینی ها چطوری یک mp4 یا هزاران وسیله دیگه مه همه چیز را نمایش میده این قدر ارزون درست میکنند نمیشه از آی سی هاس اونها استفاده کرد ؟ اما ما هنوز یک سیگنال ویدئو نمیتونیم درست کنیم کسی هم اطلاعات در موردش نداره
    من میخوام یک پنل داشته باشم که تاچ بزارم روش نوشته یاا عکس بزارم که کاربر انتخاب کنه و چون دوربین مدار بسته میخوام بهش وصل کنم ترجیح دادم از مانیتورهای توی بازار استفاده کنم و من باید سیگنال ویدئو درست کنم نمایش بده در حد چند تا عکس ساده و نوشته و هر وقت خواستم دوربین نمایش بدم یک رله میزارم که روی دوربین سوئیچ کنه
    شما پیشنهاد خاصی واسش نداری؟ یا اگه میتونی این پروژه درست کردن سیگنال ویدئو را انجام بدین هزینش مهم نیست پرداخت میکنم شما انجام بدین ، به هر طراحی میگم میگه من کار نکردم نمیدونم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوستان تمام مدارات مرتبط با تابلو سازی رو کسی میتونه بزاره.
    خیلی نیاز دارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •