تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1105 از 1783 اولاول ... 1056051005105510951101110211031104110511061107110811091115115512051605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,041 به 11,050 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

اقا لازمه یک چیزایی رو که واسم عجیبه توضیح بدم گرچه طولانی میشه ولی شاید دوستان جوابی براش داشته باشند.امشب ساعن 2:30 نیمه شب اول تو سایت speedtest.net یک تستی گرفتم.در نهایت تعجب دیدم از 5 تا سروری که برای تست بهم داده بود 3 تاش پهنای باندم رو 4.5 مگ نشون میدادن و دو تاش 1.5 گیگ نشون میدادن.مثلا gaamnet پهنای باندم رو 1.5 نشون میداد ولی pars online پهنای بان رو 4.5 مگ نشون میداد خلاصه گیج شدم.گفتم ولش کن بهترین و صحیحترین چیز دانلود منیجر هستش.برم ببینم سرعت دانلودم الان چنده.اول اومدم از یک سایت دانلود فیلم که عضو vip اونم و سرورش خارج کشوره و لینکهای مستقیم بهم میده تست سرعت گرفتم و دیدم بین 340 تا 450 در نوسان است.بعد اومدم از سایت خودمون که یکی از مدیراشم و در زمینه آی تی و فیلم هر دوش فعالیت داره و تمام لینکامون مستقیم هست و سرورمون هم خارج از کشور تست دانلود گرفتم دیدم سرعت دانلودم بین 600 تا 700 کیلو بایت در نوسان هست که البته اغلب همون 700 بود .بعد اومدم از سایت معرفی شده توسط دوست عزیز m.mehdi.sh تست دانلود گرفتم که اونم 600 تا 700 بود.اونوقت از سایت opera.com مرورگر اپرا رو دانلود کردم که دیدم سرعتم حداکثر 70 کیلوبایته.بعدش از تو فیسبوک با قندشکن دانلود کردم بازم دیدم سرعتم 600 تا 700.خلاصه 95 درصد سایتا سرعتشون فوق العاده بود حتی سایت خودمون که سرور خارجی داره سرعتش 700 بود.فقط اون سایتی که عضو vip اش هستم سرعتش بین 340 تا 450 بود.و سایت اپرا هم که از استثناها بود که سرعتش 70 بود.در هر صورت کلی حال کردم اونم در ساعت 2:30 شب. ولی موندم این همه اختلافها و تفاوتها مخصوصا در سایت speedtest.net برای چی هستش.اگر از دوستان کسی جواب داره بگه.ببخشید اینقدر پرحرفی کردم.
    Last edited by david-ebi; 26-06-2014 at 02:41.

2. این کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

دوستانی که 6 مگ و 8 مگ و 12 مگ دارن لطف کنن بگن که:
    1 تاثیر داره توی سرعت شبانه یا نه؟ منظورم اینه که الان از 128 سرویس رو به یکی از اینا تبدیل کنم تاثیرش توی سرعت شبانه محسوسه یا نه؟
    2 اون قضیه که سرعتهای بالا رو فقط به شرکتها میدادن هنوز هست یا برای خونه هم میشه این سرویسها رو گرفت؟
    ممنون
    صد در صد وقتی شما بیایی سرویس 6 مگ یا 4 مگ بگیری سرعت شبانه ات میره بالا.(وگرنه الان سرویسها تو سرعت روزانه شاید زیاد تفاوتی با هم نکنند ولی تو سرعت شبانه اونیکه پهنای باند بیشتری داره سرعت شبانه اشم بیشتره.جدول سرعتهای شبانه بر طبق پهنای باندهای مختلف رو که خود صبانت اعلام کرده در صفحات پیش گذاشتم.)اصلا خود صبانت رسما اعلام کرده که مثلا برای سرویس 6مگ سرعت شبانه رو روی 3 مگ میبنده.البته الان ظاهرا 6 مگ دیگه نمیدن ولی تو شهر ما مشهد یکی از نمایندگان رسمی صبانت هنوز داره 6 مگ میده.حتما توی بقیه شهرها هم هستن نمایندگانی که این کار رو بکنند.

4. 2 کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sleeplessness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

صد در صد وقتی شما بیایی سرویس 6 مگ یا 4 مگ بگیری سرعت شبانه ات میره بالا.(وگرنه الان سرویسها تو سرعت روزانه شاید زیاد تفاوتی با هم نکنند ولی تو سرعت شبانه اونیکه پهنای باند بیشتری داره سرعت شبانه اشم بیشتره.جدول سرعتهای شبانه بر طبق پهنای باندهای مختلف رو که خود صبانت اعلام کرده در صفحات پیش گذاشتم.)اصلا خود صبانت رسما اعلام کرده که مثلا برای سرویس 6مگ سرعت شبانه رو روی 3 مگ میبنده.البته الان ظاهرا 6 مگ دیگه نمیدن ولی تو شهر ما مشهد یکی از نمایندگان رسمی صبانت هنوز داره 6 مگ میده.حتما توی بقیه شهرها هم هستن نمایندگانی که این کار رو بکنند.
    اگه اعلان صبانت درست باشه شما باید سرعتت روی 350 تا 400 باشه و با اسپید تست روی 3 اما سرعت شما روی 4.5
    الان من 512 محدود دارم و سرعت شبانه ام نزدیک چیزیه که اعلام شده با اینحال فکر نمی کنم این اعلامیه درست باشه
    بیشتر به مرکز مخابراتی و تجهیزات صبانت بستگی داره سرعت دانلود شبانه من بعد اون قطعی یک روزه پایین اومد
    همینطور snr خطم
    الان روی 25 تا شب پشت سرهم کاهش پیدا می کنه تا 13 باز دوباره ظهر زیلد می شه
    نوسان snr ندیده بودم تا حالا
    Last edited by sleeplessness; 26-06-2014 at 12:14.

6. 3 کاربر از sleeplessness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یه 2 هفته ای هست که خیلی خوب شده چی شده نمیدونم دیشت 7543 گرفتم یعتی قرار کاری کنن اینطوری دارن راضیمون میکنن

8. 2 کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای hoseinsps's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    AhwaZz

پيش فرض

هر نیم ساعت قطعی ! حجم دزدی ! شبانه هم همون بِزوری 400 مگ ...
    بالاخره تخلیه کردم ....
    خـــــدافــــــــــــــــ ـــــس صبانت ...
    ســـــلام پـــارســـــــــــ آنـــلــایــن
    Last edited by hoseinsps; 26-06-2014 at 18:40.

10. 2 کاربر از hoseinsps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

بالاخره تخلیه کردم ....
    دوست عزیز خوشحال میشم اگر از سرعت پارس آنلاین تو ساعات رایگان و غیر رایگان یک خبری بهمون بدی.مرسی.

12. 2 کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

بالاخره تخلیه کردم ....
    کار خوبی کردی آقا . حق این شرکت رو همینجوری باید گذاشت کف دستش. منم ترافیکم تموم بشه درست و حسابی از خجالت این شرکت درخواهم آمد. تلفن مستقیم جناب رییس رو هم دارم.
    منم یک زمانی سرعت شبانم خوب بود هی میومدم اینجا آمار میدادم یادش بخیر. یک عده حمله ی گاز انبری می کردند که تو جیره خوار صبانتی و داری دروغ میگی
    غافل از اینکه بصورت رندوم سرعت عده ای رو موقتا بالا میبره تا هی بیان آمار بدن و کاربرهای از همه جا بیخبر سایر ISP ها جذب بشن. وقتی خوب کاربر جذب کردند و
    خرشون از پل گذشت سرعت افراد قدیمی رو میارن پایین و یک چند صباحی سرعت تازه واردها رو میبرن بالا تا باز اونا بیان بَه بَه و چهچه کنن و .... و خلاصه این چرخه ی
    باطل ادامه دارد!

14. 3 کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای hoseinsps's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    AhwaZz

پيش فرض

دوست عزیز خوشحال میشم اگر از سرعت پارس آنلاین تو ساعات رایگان و غیر رایگان یک خبری بهمون بدی.مرسی.
    وصل شد حتما

Sent from my HTC One max using Tapatalk

16. این کاربر از hoseinsps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sleeplessness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کار خوبی کردی آقا . حق این شرکت رو همینجوری باید گذاشت کف دستش. منم ترافیکم تموم بشه درست و حسابی از خجالت این شرکت درخواهم آمد. تلفن مستقیم جناب رییس رو هم دارم.
    منم یک زمانی سرعت شبانم خوب بود هی میومدم اینجا آمار میدادم یادش بخیر. یک عده حمله ی گاز انبری می کردند که تو جیره خوار صبانتی و داری دروغ میگی
    غافل از اینکه بصورت رندوم سرعت عده ای رو موقتا بالا میبره تا هی بیان آمار بدن و کاربرهای از همه جا بیخبر سایر ISP ها جذب بشن. وقتی خوب کاربر جذب کردند و
    خرشون از پل گذشت سرعت افراد قدیمی رو میارن پایین و یک چند صباحی سرعت تازه واردها رو میبرن بالا تا باز اونا بیان بَه بَه و چهچه کنن و .... و خلاصه این چرخه ی
    باطل ادامه دارد!
    واقعا هم همین شکلیه
    تایید می شه

18. 3 کاربر از sleeplessness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

باطل ادامه دارد!
    حتی در صورت درست بودن فرمایشات شما که خودم هم گفتم میدونم این سرعت عجیب بالای شبانه 99/99 درصد موقتیه بازم همین چند شب رو عشق است.آقا مویی از خرس کندن غنیمت است.مگه شوخیه تو این گرونی اینترنت بتونی شبی چندین گیگ دانلود کنی.حتی 2 یا 3 شب.در هر صورت همه میدونیم اینجور چیزا تو ایران نادر کمیاب و غیر ممکنه و یقین داشته باشید همینا که هی ذوق میکنن میان آمار میدن هر وقت دوباره به حالت همیشگی برگشتند باز میان آمار میدن که چه گندی به سرعتشون زده شده و خواننده عاقل هم درس عبرتی براش میشه که گول اینجور کارای شرکتا رو نخوره.

20. این کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •