تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 110 از 502 اولاول ... 1060100106107108109110111112113114120160210 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,091 به 1,100 از 5013

نام تاپيک: ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

بچه ها من یه dv5 1070 دارم. این خیلی داغ می کنه بابا. من اصلا مطمئن نیستم این دستگاه برام 2 سال هم کار کنه. راستش شاید بهتر بود همون xps رو می گرفتم. چون از این فروم استفاده کردم تا این دستگاه رو بخرم بهتر دیدم بیام همینجا مشکلات رو بنویسم. این دستگاه وقتی زیر استرس صد در صد هست دمای cpu به 100 درجه می رسه و دمای gpu به 96 درجه. متوجه شدم وقتی به این وما می رسه خودش یکم clock رو پایین می اره تا دما دیگه بالاتر نره.

اینطور که متوجه شدم بنچمارک کارت گرافیک این دستگاه با xps برابر هست. چون xps از ddr3 استفاده می کنه. (مراجعه کنید به سایت notebookcheck.net )

دوستم xps داره، و دمای gpu اون حداکثر 80 می شه.

راستش یکم پشیمونم :(
    دوست عزیز بایوس دستگاه شما چه نسخه ایه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز بایوس دستگاه شما چه نسخه ایه؟
    نسخه F.07 هست. فکر کنم آخرین نسخه هست. نه ربطی فکر نمی کنم به این حرفها داشته باشه.

بعد راستی ، یه سوال من در مورد این دستگاه من دارم. یکی بیاد و مارو از حیرت در بیاده !

سوالم اینه که ، زیر plamrest سمت چپ چیه که انقدر داغه؟!؟! چون cpu که زیر کلید 6 و 7 هست. GPU هم زیر کلید های g h b n ! هارد هم که سمت راسته. دیگه چیزی نمی مونه !

کسی چیزی به ذهنش می رسه؟

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

سلامم...
    نسخه F.07 هست. فکر کنم آخرین نسخه هست. نه ربطی فکر نمی کنم به این حرفها داشته باشه.

بعد راستی ، یه سوال من در مورد این دستگاه من دارم. یکی بیاد و مارو از حیرت در بیاده !

سوالم اینه که ، زیر plamrest سمت چپ چیه که انقدر داغه؟!؟! چون cpu که زیر کلید 6 و 7 هست. GPU هم زیر کلید های g h b n ! هارد هم که سمت راسته. دیگه چیزی نمی مونه !

کسی چیزی به ذهنش می رسه؟
    اگه بعد از ریکاوری کردن ویندوز بازم مطمئن شدی مشکل سخت افزاریه اووونوقت یا ببر گارانتی چک کنه یا اگه گارانتیش گذشته درصورتیکه کار بلدی خودت بازش کن اگرم نیستی بکمک یک کاربلد بازش کن فن و قسمتهای مختلفشه بروش اصولی تمیز و گردگیری کن خیلی به خنک بودنش کمک میکنه......اینم عکسی از مادربورد دو تکش که با 1070 خیلی توفیری نداره

Last edited by avecina.ir; 17-03-2009 at 14:31.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

کسی چیزی به ذهنش می رسه؟
    جدیدترین نسخه F14 هست یعنی 7 نسخه جدیدتر از نسخه ای که فعلا دارید. در هر نسخه جدید بایوس Thermal Performance نسبت به قبل بهتر شده.

در قسمت چپ هیتسینک های CPU و GPU قرار دارند و برای همینه که همیشه گرم تر از بقیه جاهاست. البته دلیل اصلی اینه این قسمت داغ به نظر میاد جنس بدنه لپ تاپ هست که باعث میشه گرما رو انتقال بده (به جای اینکه همونجا نگه داره)

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

دوستان سری های جدید اچ پی هم اومد ...

گفته میشه که باتری و گرافیک در این سری بهتر ؛ قیمت ارزانتر و کیفیت مونتاژ بالاتر رفته ! البته باید دید !

HP Compaq Pavilion DV5-1145
    AMD Turion 2.3 3GB 320 Blu-ray 15.4 WXGA 1535 ATI VISTA-H 2.8 CHINA BT\WebCam\FP

HP Compaq Pavilion DV5-1155
    2.5-6MB-FSB1066 4GB 320 Blu-ray 15.4 WXGA 1790 Geforce VISTA-H 2.8 CHINA BT\WebCam

HP Compaq Pavilion DV5-1205
    AMD Turion 2.2 2GB 250 DVD RW 15.4 WXGA 1276 ATI VISTA-H 2.8 CHINA BT\WebCam\FP

HP Compaq Pavilion DV5-1235
    AMD Turion 2.3 4GB 400 Blu-ray 15.4 WXGA 1276 ATI VISTA-H 2.8 CHINA BT\WebCam\FP

HP Compaq Pavilion DV6-1045
    2.4-3MB-FSB1066 3GB 320 DVD RW 16 WXGA 1790 Geforce VISTA-H 3.2 CHINA BT\WebCam

6. 3 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلامم...

اگه بعد از ریکاوری کردن ویندوز بازم مطمئن شدی مشکل سخت افزاریه اووونوقت یا ببر گارانتی چک کنه یا اگه گارانتیش گذشته درصورتیکه کار بلدی خودت بازش کن اگرم نیستی بکمک یک کاربلد بازش کن فن و قسمتهای مختلفشه بروش اصولی تمیز و گردگیری کن خیلی به خنک بودنش کمک میکنه......اینم عکسی از مادربورد دو تکش که با 1070 خیلی توفیری نداره
    مرسی از پاسختون ، البته مادر بورد 2 تکه نیست. این عکس پشت و روی مادر بورد هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

جدیدترین نسخه f14 هست یعنی 7 نسخه جدیدتر از نسخه ای که فعلا دارید. در هر نسخه جدید بایوس thermal performance نسبت به قبل بهتر شده.

در قسمت چپ هیتسینک های cpu و gpu قرار دارند و برای همینه که همیشه گرم تر از بقیه جاهاست. البته دلیل اصلی اینه این قسمت داغ به نظر میاد جنس بدنه لپ تاپ هست که باعث میشه گرما رو انتقال بده (به جای اینکه همونجا نگه داره)
    مرسی از پاسختون ، راستش توجیه نشدم
    من منظورم جایی بود که مچ چپ قرار می گیره. یعنی جنوب غربی لپ تاپ

فن شمال غرب لپ تاپ هست و هیت سینک cpu و gpu از وسط های لپ تاپ شروع شده اند و رفته اند به طرف فن. بنابر این در جنوب غربی چیز خاصی قرار نداره و تعجب من هم از همینه.

باز هم ممنون

ضمنا الان دوباره چک کردم. آخرین ورژن بایوس همون 7 هست. کجا دیدید 14 باشه؟
    Last edited by flipflop; 17-03-2009 at 14:57.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوستان سری های جدید اچ پی هم اومد ...

گفته میشه که باتری و گرافیک در این سری بهتر ؛ قیمت ارزانتر و کیفیت مونتاژ بالاتر رفته ! البته باید دید !

Hp compaq pavilion dv5-1145
    amd turion 2.3 3gb 320 blu-ray 15.4 wxga 1535 ati vista-h 2.8 china bt\webcam\fp

hp compaq pavilion dv5-1155
    2.5-6mb-fsb1066 4gb 320 blu-ray 15.4 wxga 1790 geforce vista-h 2.8 china bt\webcam

hp compaq pavilion dv5-1205
    amd turion 2.2 2gb 250 dvd rw 15.4 wxga 1276 ati vista-h 2.8 china bt\webcam\fp

hp compaq pavilion dv5-1235
    amd turion 2.3 4gb 400 blu-ray 15.4 wxga 1276 ati vista-h 2.8 china bt\webcam\fp

hp compaq pavilion dv6-1045
    2.4-3mb-fsb1066 3gb 320 dvd rw 16 wxga 1790 geforce vista-h 3.2 china bt\webcam

پس چرا 14 اينچ توي سريهاي جديد نيست...................؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

مرسی از پاسختون ، راستش توجیه نشدم
    من منظورم جایی بود که مچ چپ قرار می گیره. یعنی جنوب غربی لپ تاپ

فن شمال غرب لپ تاپ هست و هیت سینک cpu و gpu از وسط های لپ تاپ شروع شده اند و رفته اند به طرف فن. بنابر این در جنوب غربی چیز خاصی قرار نداره و تعجب من هم از همینه.

باز هم ممنون

ضمنا الان دوباره چک کردم. آخرین ورژن بایوس همون 7 هست. کجا دیدید 14 باشه؟
    درسته، جنوب غربی
    فن و هیتسینک ها به سمت شمال غربی کشور پهناور DV5 هستند!

این دو عکس که Attach کردم رو ببین. به نظر می رسه هم Northbridge و هم Southbridge نزدیک هم اونجا هستند. حدس من برای داغ بودن همینه.

بایوس آخرین نسخه F14 هست که در همین مارچ اومده:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این هم لینک مستقیم به صفحه بایوس:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

11. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

آقا از بابت عکسها مجددن تشکر میشه........ظاهرن کار خودتونهاگه راهی هم واسه اورکلاکش پیدا کردین بگین تا ما هم استفاده کنیم......اگه ایشون بتونه فقط و فقط با آپگرید بایوس دمای صد درجه ی cpu اش را بیاره پایین واقعن عالیه!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •