تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 23 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 230

نام تاپيک: فعال کردن تیونر دیجیتال ال سی دی سامسونگ سری 6

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

طریقه فعال کردن دیجیتال در مدلua48h6400ar را توضیح دهید.با کنترل دست ساز نمیشه.البته من نتونستم.ممنون میشم TypeوFront color این مدل رو هم برام بنویسید...
    بادوربین موبایل چک کردم ال ای دی ها روشن نمیشوند.مطمعنم که ال ای دی ها را طبق روش گفته شده ساخته ام.دلیلش چیست.آیا با هر فایل صوتی میشود کنترل رو تست کرد
    دوست عزیز
    در رابط با TYPE در تایپیک مربوطه توضیح دادم .و در رابطه با کنترول اگر بدرستی مرحله ساخت را انجام داده باشید مطمعناً عمل می کند و برای تست باید از همان فایل مخصوص استفاده کنید .
    از این تایپیک هم می توانید استفاده کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تست کنترول دست ساز

برای تست کافی است که کنترول دست ساز را به موبایل و یا هر منبع پخش کننده وصل کنید و آن فایل میکس شده را اجرا کنید و بوسیله دوربین یک موبایل به دیودها نگاه کنید اگر روشن و خاموش شد یعنی کنترول سالم است وگرنه خیرو اگر سالم بود باید اول با کنترول معمولی
    دسترسی به منوی سرویس
    این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
    در تلویزیون های جدید:
    کد:
    info > menu > mute > power
    و وقتی که وارد منوی مخفی شدید آن وقت با همان کنترول دست ساز که به موبایل وصل است آن فایل میکس شده را اجرا می کنید و برای یک لحظه یک نوشته قرمز رنگ روی صفحه نمایان و سپس ناپدید می شود آنگاه دیگر منوی شما بطور کامل باز و فعال می شود
    نکته: آیتمهای را که نمی شناسید دستکاری نکنید که موجب خسارت شدید خواهید شد.
    Last edited by matinpour; 09-04-2015 at 21:23.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

استاد گرانقدر.من چندین بار تاپیک مربوط به کنترل دست ساز را مطالعه کردم.و کنترل رو طبق اون روش ساخته ام. یک پایه آند از یکی از Ledها روبا پایه کاتد ال ای دی دیگر به یکی از پایه های کوچک فیش استریو و دو پایه باقیمانده را به پایه کوچک دیگر فیش استریو متصل کردم.پایه Gnd فیش استرو را هم حذف کرده ام.اما وقتی فایل رو اجرا میکنم.ال ای دی ها چشمک نمیزنند.با دوربین موبایل تست کردم.ممکن است فایل مشکل داشته باشد.فایل رو پس از دانلود Unzip کردم.مشکل از کجاست.لطفا راهنمایی کنید.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

استاد گرانقدر.من چندین بار تاپیک مربوط به کنترل دست ساز را مطالعه کردم.و کنترل رو طبق اون روش ساخته ام. یک پایه آند از یکی از Ledها روبا پایه کاتد ال ای دی دیگر به یکی از پایه های کوچک فیش استریو و دو پایه باقیمانده را به پایه کوچک دیگر فیش استریو متصل کردم.پایه Gnd فیش استرو را هم حذف کرده ام.اما وقتی فایل رو اجرا میکنم.ال ای دی ها چشمک نمیزنند.با دوربین موبایل تست کردم.ممکن است فایل مشکل داشته باشد.فایل رو پس از دانلود Unzip کردم.مشکل از کجاست.لطفا راهنمایی کنید.
    دوست عزیز
    از این فایل میکس شده استفاده کنید.

اگر عمل نکرد بدانید که شما در کنترولتان اتصال کوتاه ایجاد شده و یا لحیم سرد ایجاد شده که ظاهراً وصل است ولی در واقع اتصال برقرار نیست و یا پایه های که جفت کرده اید با جفت پایه دیگر اتصال دارد که برای رفع آن با یک نوارچسب برق جفت هرپایه را از پایه دیگر جدا و عایق کنید. و اگر به این امور وارد نیستید از یک فرد که به امور الکترونیک وارد است کمک بگیرید.
    فايل هاي ضميمه فايل هاي ضميمه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

دوست عزیز
    از این فایل میکس شده استفاده کنید.

اگر عمل نکرد بدانید که شما در کنترولتان اتصال کوتاه ایجاد شده و یا لحیم سرد ایجاد شده که ظاهراً وصل است ولی در واقع اتصال برقرار نیست و یا پایه های که جفت کرده اید با جفت پایه دیگر اتصال دارد که برای رفع آن با یک نوارچسب برق جفت هرپایه را از پایه دیگر جدا و عایق کنید. و اگر به این امور وارد نیستید از یک فرد که به امور الکترونیک وارد است کمک بگیرید.
    استاد هر کاری میکنم کنترل دست ساز جواب نمیده.دنبال کنترل مخصوص هم گشتم گیرم نیومد.به نظرتون مشکل چیه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

استاد هر کاری میکنم کنترل دست ساز جواب نمیده.دنبال کنترل مخصوص هم گشتم گیرم نیومد.به نظرتون مشکل چیه؟
    دوست عزیز
    اگر گوشی تان اینفراد دارد می توانید از این تایپیک استفاده کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر گوشی تان اینفراد دارد می توانید از این تایپیک استفاده کنید.
    چگونه میتوان فهمید کدام گوشی اینفرارد دارد یا نه؟Galaxy Ace3با اندرود4.4.2اینفرارد دارد؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

چگونه میتوان فهمید کدام گوشی اینفرارد دارد یا نه؟Galaxy Ace3با اندرود4.4.2اینفرارد دارد؟
    دوست عزیز
    معمولا این مدلها این قابلیت را دارد ببینید آیکون برنامه watchon را دارید. اگر بله یعنی این قابلیت موجود است وگرنه نرم افزار راکه در پست بالا است را دانلود و آن را امتحان کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

استاد آیا به وسیله پد IR EXTENDER که در داخل کارتون تلویزیون قرار دارد میشود کنترل دست ساز را ساخت.اگر میشود چگونه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

استاد آیا به وسیله پد IR EXTENDER که در داخل کارتون تلویزیون قرار دارد میشود کنترل دست ساز را ساخت.اگر میشود چگونه؟
    دوست عزیز
    از این تایپیک استفاده کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

استاد فایل رو با گوشی موبایل پخش کردم .صداش رو هم زیاد کردم.تلویزیون واکنش نشان نداد.مشکل از کجاست.IR EXTENDER رو هم دقیقا روبروی چشمی تلویزیون قرار دادم.ولی هر کاری میکنم انلاک نمیشه
    Last edited by محمود.ن; 16-04-2015 at 21:11. دليل: اشتباه تایپی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •