تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 33 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 324

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تیم ملی اسپانیا [مدافع عنوان قهرمانی] | ماتادور ها

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

برد خوبی بود اما به نظر من نباید فریب این برد رو خورد
    ایرلند تیم کندی بود و فراموش نکنیم از کرواسی هم سه تا خورده بود و یک تیم کند بهترین حریف برای اجرای تیکی تاکاست

خوشحالم که تورس دو گل زد اما فکر میکنم هنوز آماده بازی در بازیهای بزرگ نیست از اون طرف آمار سسک در استفاده از موقعیتها خیلی بهتره
    فکر میکنم کرواسی عیار اسپانیا حتی در سطح قهرمانی رو مشخص کنه چون در تغییر سیستم و ضد تاکتیک تیم فوق العاده ای هستن

دلبوسکه هر چند از نظر من به اشتباه از دو هافبک دفاعی استفاده میکنه اما دیشب یه نشانه هایی از درک بهتر آلونسو و بوسکی از همدیگه دیدم یه جورایی دارن تعریف تازه ای از هافبک دفاعی ارائه میدن
    البته باز هم به دلیل اینکه حریف ایرلند بود نمیتونم با اطمینان این حرف رو بزنم
    Last edited by گرافيكار; 16-06-2012 at 00:39.

2. 11 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

دل بوسکه: کرواسي را شکست مي‌دهيم
    سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا قول داد تيمش مقابل کرواسي يک بازي تهاجمي را به نمايش بگذارد.
    تيم فوتبال اسپانيا در گروه C رقابت‌هاي جام ملت‌هاي اروپا پنجشنبه شب با نتيجه 4 بر صفر از سد جمهوري ايرلند گذشت و در صدر گروه قرار گرفت.

دل بوسکه در نشست خبري پايان بازي اظهار داشت: خيلي از بابت اين پيروزي خوشحالم، چراکه هدف ما پيروزي بود البته بردن در بازي‌هاي گروهي هدف اوليه ماست. ما مي‌خواهيم در بازي برابر کرواسي بيش از بازي با ايرلند گلزني کنيم. پيروزي 4 بر صفر مقابل ايرلند باعث افزايش روحيه تيم ما شده و بايد بگويم تيم ما 23 بازيکن بزرگ در اختيار دارد.

سرمربي اسپانيا افزود: تيم ما يک فوتبال کامل را به نمايش گذاشت. پس از تساوي با ايتاليا مورد انتقاد واقع شدم اما بايد بگويم من فوتبال را مي‌شناسم و تازه وارد نيستم. مي دانم که چطور بايد براي انتقادات آماده شوم.

رقابت‌هاي جام ملت‌هاي اروپا با حضور 16 تيم در چهار گروه چهار تيمي از 19 خرداد به ميزباني دو کشور لهستان و اوکراين آغاز شده و تا 11 تيرماه ادامه پيدا مي‌کند.
    ورزش3

4. 4 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رکورد شکنی چابی در دیدار اسپانیا – ایرلند

اسپانیایی ها، با مالکیت 78 درصدی توپ، توانستند به یک برد آسان در برابر یاران تراپاتونی دست یابند

سایت گل- چابی ارناندس، در جریان پیروزی 4 بر صفر اسپانیا بر ایرلند، رکورد تازه ای در پاس دادن در یک بازی یورو از خود بر جای گذاشت.

محتوای مخفی: ادامه 
    هافبک لاروخا در این دیدار 136 پاس داشت که از این تعداد 127 پاس به مقصد رسید. رکورد قبلی در اختیار رونالد کومان، اسطوره هلندی بود که در مسابقات سال 1992 در دیدار با دانمارک 117 پاس به هم تیمی هایش داده بود.

ماتادورها در این بازی در مجموع 860 بار توپ را بین یکدیگر رد و بدل کردند و با مالکیت 78 درصدی توپ، توانستند به یک برد آسان در برابر یاران تراپاتونی دست یابند.

اسپانیا اکنون به همراه کرواسی با 4 امتیاز در صدر گروه سوم مسابقات قرار دارد. این دو تیم در روز پایانی بازیهای این گروه روز دوشنبه رو در روی هم قرار می گیرند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مجید چیت ساز

2012/6/15

کاریکاتور روز: ایرلند در دام اسپانیا

شاگردان تراپاتونی مقابل قهرمان جهان حرفی برای گفتن نداشتند

سایت گل- بعد از شکست 3-1 مقابل کرواسی در اولین دیدار در یورو 2012، ایرلندی ها شب گذشته برای زنده نگه داشتن امیدهای صعود به مرحله بعدی مقابل اسپانیا، قهرمان اروپا و جهان قرار گرفتند.

اما خیلی زود مشخص شد که آنها شب سختی در پیش دارند. فرناندو تورس در در دقیقه 4 اسپانیا را پیش انداخت و سه گل دیگر در نیمه دوم گه توسط سیلوا، تورس و فابرگاس به ثمر رسید، امیدهای شاگردان تراپاتونی برای رسیدن به مرحله بعد را از بین برد؛ هرچند طرفداران ایرلندی تا پایان بازی با شور و هیجان تیم شان را تشویق کردند.

2012/6/15

6. 7 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

دل بوسکه: کرواسي را شکست مي‌دهيم
    امیدوارم که اسپانیا و آلمان بتونن به عنوان تیم اول صعود کنن که تا فینال بهم نخورن
    اینطوری اگه هر دو برسن فینال می تونیم انتقام بگیریم : دی

ولی کلا فک کنم طرفدارای هر دو تیم همینو می خوان که تا فینال بهم نخورن

8. 4 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

یه نکته ای این مزدک هی میخواست بگه آلبه لوا :albe loa فکر میکردم میگه آلبالو
    WE ARE CHAMPION
    رفیق اون اسمش arbeloa (آربلوا)هست تو تایپیک سوتی ها فکر کنم گفته بودی .....

خدا رو شکر که دل بوسکه تصمیم گرفت که حداقل یک مهاجم نوک رو استفاده کنه .... هر چند من نظرم اینه که به جای بوسکتس اگه به مهاجم دوم استفاده بشه مثه سسک یا ماتا حتی میشه نتیجه بهتری رو هم گرفت. تو پست قبلیم تو این تایپیک حسابی در موردش حرفم زدم و همون بازی اول هم معتقد بودم درسته که تورس گل نزد اما خیلی تاثیر مثبتی گذاشت در بازی ........

این بازی داوید سیلوا خیلی عالی بازی کرد اما خب یکم موقعیت ها رو باید دقت بیشتری به خرج بده . اینیستا هم نمیدونم زیاد به داخل نمیزد چرا در حالی که همیشه عادت داشتیم اینیستا از کناره ها بیاد و با ژاوی وسط میدان رو در دست بگیرن ... پیکه هم موقع جلو اومدنش دقیقا شده بود مثه دوران اوج بارسا که خیلی خوب و حساب شده به جلو می آمد نه اینکه بی مهابا(بی محابا) پستش رو خالی کنه
    البته کندی ایرلند در پرسینگ هم سبب شده بود که اسپانیا بازیش رو راحت تر پیاده کنه ولی به هر حال من یکی حسابی از این تغییرات نسبت به بازی اول حمایت میکنم

10. 2 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

حالا اربه لوا البه لوا ار البالوال لوی البلوا الوا هر چی...
    بازی بعدیش با کرواسی کیه؟(فکر کنم پرسیده بودم

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

بازی هم دوشنبه ساعت 23.15 هست
    حالا شما که خوبه یکم تلفظ اربلوا اشتب گرفتی ....... من یه بار تو یه جمعی نشسته بودم باید به 3 نفر دیگه حالی میکردم که آربلوا و جوردی آلبا و داوید آلابا سه فرد مجزا و متفاوت اند

update............

بچه ها نظرتون در رابطه با تیم کرواسی چیه؟ به نظرتون دل بوسکه به بعضی بازیکنا استراحت میده یا نه ؟؟؟
    شاید فرصت مناسبی باشه به بازی دادن خوان ماتا ..... شاید هم نگردو به عنوان تعویضی
    Last edited by eman619rv; 16-06-2012 at 02:08.

13. 4 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ممنون
    حالا اگه اسپانیا بازی رو هم مساوی کنه صعود میکنیم؟

15. این کاربر از MR.CART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ممنون
    حالا اگه اسپانیا بازی رو هم مساوی کنه صعود میکنیم؟
    تکلیف اسپانیا کرواسی ایتالیا

17. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه aszpar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    KRJ

پيش فرض

بوسکتس و حضور در دیدار مقابل کرواسی

هافبک دفاعی بارسا در پیروزی 4-0 مقابل ایرلند در برخورد با کیث اندروز دچار آسیب دیدگی شد اما تا پایان در زمین ماند.

سایت گل- سرخیو بوسکتس، هافبک تیم ملی اسپانیا علی رغم مصدومیت در دیدار مقابلایرلند، می تواند تیمش را در دیدار با کرواسی همراهی کند.
    هافبک دفاعی بارسا در پیروزی 4-0 مقابل ایرلند در برخورد با کیث اندروز دچار آسیب دیدگی شد اما تا پایان در زمین ماند.
    تست های انجام شده روز گذشته نشان داد که این بازیکن 23 ساله دچار آسیب استخوانی یا ماهیچه ای جدی نشده است و می تواند تیمش را در آخرین دیدار مرحله گروهی همراهی کند.
    شاگردان دل بوسکه در حالی به مصاف مردان اسلاون بیلیچ می روند که تیم برنده به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد خواهد شد.
    اما اگر دو تیم به تساوی 2-2 برسند، فارغ از هر نتیجه ای که در دیدار همزمان ایتالیا- ایرلند رقم بخورد، هر دو تیم راهی مرحله بعد خواهند شد.

19. 3 کاربر از aszpar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •