تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 21 اولاول ... 789101112131415 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 208

نام تاپيک: داستان و جزییات سری Half Life و Portal

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    من یه سوال در مورد Half-Life 2: Episode One داشتم... من ریپک شده Half-Life 2: Episode One رو نصب کردم .. ولی زبانش روسی هست... نمیشه زبان رو به انگلیسی تغییر داد؟

ممنون

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

سلام
    من یه سوال در مورد Half-Life 2: Episode One داشتم... من ریپک شده Half-Life 2: Episode One رو نصب کردم .. ولی زبانش روسی هست... نمیشه زبان رو به انگلیسی تغییر داد؟

ممنون
    البته این سوال رو نباید اینجا مطرح می کردید ...
    فایل های مرتبط به زبان های مختلف بازی توی source engine.gcf هستند ولی نمی تونید این فایل رو ادیت کنید.
    بهترین راه اینه که یه نسخه ی انگلیسی از بازی تهیه کنید.

3. 4 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه half life2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    ایران ایلام

پيش فرض

سلام یه نکته درمورد g man اینکه منم معتقدم گوردونه ولی یه دیتا از آینده ی اون چون اگه نبود بس ناینانت (رییس در xen ) چرا گوردونو با اون مثال میزنه و میگه تو انسانی او انسان نیست

5. این کاربر از half life2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

ظاهرا یه بخش زیادی از تمرکزشون رو گذاشتن روی استیم باکس و به احتمال زیاد موقع لانچ اون از یکی دو تا عنوان (البته نه در ابعاد هف لایف 3) رونمایی کنن.
    دیگه بهتره بش بگیم Bigfoot :دی که بنظرم همزمان با پروژه VR/AR والو که با نام Vortex شناخته می شه عرضه می شه ( بین 2014 تا 2017 ) حداقل مشخصه که امسال خبری از HW هایی که Valve خیلی وقته روشون داره کار می کنه نیست.
    از اون ور هم انجین نسل بعدی Valve و Ricochet 2 ( یا به نوعی همون هف لایف بعدی :دی) هم در حال توسعه اس ، کار Dota هم که رو به اتمامه . Stars Of Blood هم که انتظار می رفت IP جدیده Valve باشه کنسل شد. الان تنها بازی که می دونیم در حال ساخته و رونمایی نشده همین Ricochet 2 ـه.
    می شه انتظار رونمایی از HL جدید رو داشت و اینکه به احتمالا زیاد Valve امسال تو E3 حضور داره ( حتی اگه مثل پارسال چیزی رونمایی نکنه و ملاقات خصوصی برگزار کنه) با این حال این احتمالم وجود داره 2013 هم خبری نشه

7. 3 کاربر از ξα6ηερ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

دیگه بهتره بش بگیم Bigfoot که بنظرم همزمان با پروژه VR/AR والو که با نام Vortex شناخته می شه عرضه می شه ( بین 2014 تا 2017 ) حداقل مشخصه که امسال خبری از HW هایی که Valve خیلی وقته روشون داره کار می کنه نیست.
    اینم اسم گذاری جالبی داره ، Bigfoot و Littlefoot ... ذهنو به هر سمتی می بره جز اونیکه باید : دی
    اتفاقا دوست داشتم یه مقدار درباره ی تکنولوژی های متعددی که به نظر میاد Valve توی یه برنامه طولانی مدت در دستور کار ش قرار داده صحبت کنیم ، البته احتمالا تو این تاپیک باید مجوز بگیریم : دی

9. 3 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

اتفاقا دوست داشتم یه مقدار درباره ی تکنولوژی های متعددی که به نظر میاد Valve توی یه برنامه طولانی مدت در دستور کار ش قرار داده صحبت کنیم ، البته احتمالا تو این تاپیک باید مجوز بگیریم : دی
    راحت باشين دوستان....چون اولا اين موضوع چندان بي ربط به تاپيك نيس و دوما ميشه حين همين بحثا چند تا مطلب ياد گرفت كه حداقل واسه من خيلي مفيد

+

اولا كه من كلا نگران كنسول بيرون دادن ولو هستم چون واقعا تو اين دوره زمونه كه همه چي داره ميره سمت چيزاي قابل حمل و صد البته رقباي سنگيني هم تو اين حوزه داره عرضه يه كنسول خانگي خيلي درست نيس و ميتونه روي ip هاي شركتم تاثيربذاره

مگر اينكه بره سمت يه چيز مكمل مثه استيم باكس كه بياد استيمو راحت تر و تو پذيرايي خونتون اجرا كنه

+

مواردي هم كه ازش شنيدم يه چيز linux based هست كه ويندوزم ميخوره و به قول دوستمون (كه اسمشو هنوز نميدونم ولي رفتم پروفايلش كه بپرسم) bigfoot و littlefoot هست كه تقريبا يه چيزي مثه تركيب xbox720 و surface x كه شايعاتش اومده هست.....

در كل اميدوارم شاهد يه پلتفرم جديد نباشيم

.

11. 3 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

خلاصه ای از تکنولوژی هایی که گفته شده Valve در حال کار بر روی اونهاست:

قسمت نرم افزاری کار شامل همون استیم در قالب Linux هست + بخشی به اسم Big Picture که ظاهرا یک طراحی شامل رابط کاربری
    و قسمت های نرم افزاری دیگه هست که قراره همه ی بخش های مختلف مرتبط با سرگرمی رو یکجا به همچین شکلی در بیاره:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قسمت سخت افزاری شامل:

کنترلر با اجزا قابل تغییر (Moddable) که ظاهرا قابلیت های جدید رو میده ، البته اطلاعات زیادی راجع به اون منتشر نشده ولی ظاهرا موقع
    ثبت حقوقی نام این کنترلر اخباری از اون درز پیدا کرده که از نظر ظاهری شبیه به کنترلر X360 هست ولی اجزایی از اون قابل جدا شدن ،
    تغییر پیدا کردن رو دارند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wearable Computing که در واقع نسل جدید نحوه ارتباط با دستگاه هست ، در این زمینه مدت ها پیش گیب مچ بندی رو مثال زده بود که
    بتونه بخشی از ورودهای شما رو به دستگاه منتقل کنه ، البته موارد متعدد دیگه ای هم وجود داره و بعضی از اون ها در مرحله ی R&D
    به سر می برند.

Gaming Goggle که با مورد بالا به نوعی مرتبط هست ، تکنولوژی جدید هست که شما به وسیله ی دستگاهی که روی چشم و سر خودتون
    قرار می دیدخودتون رو در یک فضای مجازی کاملا سه بعدی که واقعی به نظر می رسه می بینید ، در واقع همون Virtual Reality

Stuart Isset که از Valve بازدید کرده بود و از این تکنولوژی هم دیدن کرده در این باره می نویسه: "این تکنولوژی من را در یک دنیای مجازی
    غرق می کنه ، به یک سمت می چرخم و زامبی هایی را می بینم که می خواهند از من تغذیه کنند و به سمت دیگه نگاه می کنم..." و
    در نهایت از اون این تکنولوژی با عنوان “The Next Big Thing In Games” یاد می کنه (می تونید متن کامل این بخش رو از [ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ] بخونید)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این تکنولوژی توسط شرکت های دیگه هم در حال بررسی هست از جمله شرکت Google ولی در هر صورت واقعا با همچین تکنولوژی
    چه کارهایی که نمیشه کرد ، نا خود آگاه فضای Matrix تداعی میشه...

نهایتا گمانه زنی میشه که ممکنه همه ی این بخش ها در کنار هم قرار بگیرن و یک بسته ی کامل رو شکل بدند(البته به استثنای مورد آخر
    چون به نظر نمیاد توی آینده ی نزدیک تولید بشه و هنوز جای کار زیادی داره) ، بسته ای که می تونه بر خلاف کنسول ها به مرور زمان از نظر
    سخت افزازی آپدیت بشه و قابلیت های PC و کنسول رو یکجا داشته باشه ... البته این خیلی ایده آل به نظر می رسه و واقعا مشخص
    نیست که Valve حاضره که وارد یک جنگ تمام عیار با مایکروسافت ، سونی ، نینتندو و حتی به طور غیر مستقیم با Apple بشه یا نه؟

13. 8 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    ایران ایلام

پيش فرض

در مورد ويتلي (وظيفه دونستم بحثو عوض كنم) در تريلري كه ديدم انگار ويتلي در اوج ناراحتي به سمت سياره اي سقوط ميكنه مي خاستم بدونم در مورد اون چيزي ميدونيد يا نه

15. 2 کاربر از half life2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    ایران ایلام

پيش فرض

هيشكي جواب نميده

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

در مورد ويتلي (وظيفه دونستم بحثو عوض كنم) در تريلري كه ديدم انگار ويتلي در اوج ناراحتي به سمت سياره اي سقوط ميكنه مي خاستم بدونم در مورد اون چيزي ميدونيد يا نه
    اگه اشتباه نکنم همون قسمت پایانی Portal 2 رو میگید که Wheatley توی فضاست و میگه از کاراش پشیمونه و دوست داره برگرده ...
    آخرین حضور Wheatley توی یکی از ماد های رسمی بازی اسکایریم بود که Valve و Bethesda مشترکا تولید کردن که اتفاقا اونجا Wheatley از فضا می اومد زمین.

18. 3 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •