تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 201 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 2006

نام تاپيک: مشاوره خرید خودرو از 10 تا 20 میلیون تومان

داره خودمونی میشه formol1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    دورود

پيش فرض

سلام دوستان من چند وقت پیش هم نظرتون رو درباره ی خرید خودرو بین 17 تا19 میلیون خواستم اما به دلایلی خودرو نگرفت حالا می خواستم بپرسم به نظرتون با این گرونی چه خودرویی رو تو این رنج قیمت برای یک خانواده چهار نفره مناسبه
    فقط مصرف کمی داشته باشه .خرجش بالا نباشه . اگه ممکن بود دوگانه سوز باشه
    با تشکر عیدتون مبارک

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یه راهنمایی لازم دارم من الان حدود یک ماهه سمند ef7مدل88.11دارم آخر 88 است 14ملیون خریدم می خواهم بفروشم ویه صفر بخرم یا 405 یا ef7به نظرتون این کار را بکنم
    دوست عزیز اگه از ماشینت راضی هستی و باهاش حال میکنی خوب همینو نگه دار چرا هزینه بیشتر بکنی
    اگر باهاش مشکلی داری سلیقهی خودته میتونی عوضش کنی

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

خودرو با رنج قیمت 17 تا19 با ملاک استفاده خانوادگی,کم مصرف ,دوگانه سوز بودن و...
    نظر من تندر 90 وسمند ef7و پارسlx هست .هر دو آنها مدل دوگانه دارند بجز پارسlx.من هم تقریبا همین ملاکها رو داشتم +قیافه ماشین .من ef7 خریدم.نظر نهایی با خود شماست؟

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان من چند وقت پیش هم نظرتون رو درباره ی خرید خودرو بین 17 تا19 میلیون خواستم اما به دلایلی خودرو نگرفت حالا می خواستم بپرسم به نظرتون با این گرونی چه خودرویی رو تو این رنج قیمت برای یک خانواده چهار نفره مناسبه
    فقط مصرف کمی داشته باشه .خرجش بالا نباشه . اگه ممکن بود دوگانه سوز باشه
    با تشکر عیدتون مبارک
    از فکر دوگانه بیا بیرون اگه دوگانه میخوای برو پراید بخر این همه هزینه میکنی بنزینشم بزن شما اون 1 تومن اضافی رو بزار بانک سودش رو بگیر بنزین بزن خودت وخانواده ات رو هم اذیت نکن
    به نظر بنده بهترین گزینه 206 v8 است البته اگه زیاد قد بلند نیستید ال90 هم خودم داشتم باهاش حال نکردم بعد 1سال حالمو بهم زد ماشین خوبیه ولی رنو اصلا روش کارنکرده فکر کنم یه شبه ساختش
    در کل همون 206 عالیه
    Last edited by mmf66; 31-03-2012 at 00:43.

5. 3 کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    لطفا راهنمایم کنید
    راستش من حدود7ماه یه پارس85 دوگانه دارم که صاحب قبلیش حسابی داغونش کرده(بجای استفاده از ماشین مصرفش کرده) و تویه این چندوقت خیلی اذیتم کرده(البته دارای ظاهر بسیار تمیزی هست و باطن داغون و همین منو به اشتباه انداخت)
    میخوام بفروشمش و یه ماشین دیگه بخرم حدود 13 ت
    بنظر شما دوستان
    1-سمند se صفر بخرم؟
    2- ال90 دست دوم بخرم؟
    (البته از خرید ماشین دست دوم ترس پیداکردم)
    3- پارس دست دوم تروتمیز بخرم(از ظاهر پارس خیلی خوشم میاد)
    4- سمند ef7 دست دوم بخرم؟
    و اینکه از خانواده206 بدم میاد
    لطفا راهنماییم کنید
    مرسی

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خدایی این دو گانه سوز بودن اونم با گاز واقعا ایده مزخرفی بود که نمیدونم اولین بار تو ایران کی به مخش خطور کرد همچین کاری بکنه. هر کسی بود حتما خیلی هم به خودش افتخار کرد آخه یکی نیست بگه این همه شرکت گردن کلفت و این همه طراح واقعا اینکاره تو کل دنیا هیچ کس به ذهنش نرسیده بود که به ماشین گاز بزنن !!! الان ایده دو گانه سوز بودن در دنیا حول و حوش ماشینهای هیبریدی میچرخه. ما داریم یه کپسول میذاریم ته ماشین که باعث میشه کل مرکز جرم و سیستم تعلیق و کلا نظم ماشین به هم میریزه 2 ساعت سوخت گیریش طول میکشه 2 ساعتم صف داره که بعد از اینکه پر شد باید بری وایسی ته صف چون تا نوبتت بشه تموم میشه. پدر ماشین در میاد موتور داغون میشه. مگه هر جا چیزی زیاد داشت باید وردارن بریزن تو باک ماشین مثلا یه کشوری منابع آب داره وردارن آب بریزن تو باک. میگم ما جز گاز چیزای دیگه هم زیاد داریم. پسته هم بدک نیست . سوخت پاک و هوای پاک. اگزوزش پسته بو داده میده بیرون. کلی هم خوش میگذره. ویتامین ملتم تامین میشه. حالا از همه اینا بگذریم. پراید بدبخت خودش مگه چقدر مصرفه بنزینشه که ور میدارن دو گانه سوزش میکنن؟؟ حالا پژویی پارسی چه میدونم سمندی بگی آره. تا حدودی منطقیه.

8. 3 کاربر از ronin_2607 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خدایی این دو گانه سوز بودن اونم با گاز واقعا ایده مزخرفی بود که نمیدونم اولین بار تو ایران کی به مخش خطور کرد همچین کاری بکنه. هر کسی بود حتما خیلی هم به خودش افتخار کرد آخه یکی نیست بگه این همه شرکت گردن کلفت و این همه طراح واقعا اینکاره تو کل دنیا هیچ کس به ذهنش نرسیده بود که به ماشین گاز بزنن !!! الان ایده دو گانه سوز بودن در دنیا حول و حوش ماشینهای هیبریدی میچرخه. ما داریم یه کپسول میذاریم ته ماشین که باعث میشه کل مرکز جرم و سیستم تعلیق و کلا نظم ماشین به هم میریزه 2 ساعت سوخت گیریش طول میکشه 2 ساعتم صف داره که بعد از اینکه پر شد باید بری وایسی ته صف چون تا نوبتت بشه تموم میشه. پدر ماشین در میاد موتور داغون میشه. مگه هر جا چیزی زیاد داشت باید وردارن بریزن تو باک ماشین مثلا یه کشوری منابع آب داره وردارن آب بریزن تو باک. میگم ما جز گاز چیزای دیگه هم زیاد داریم. پسته هم بدک نیست . سوخت پاک و هوای پاک. اگزوزش پسته بو داده میده بیرون. کلی هم خوش میگذره. ویتامین ملتم تامین میشه. حالا از همه اینا بگذریم. پراید بدبخت خودش مگه چقدر مصرفه بنزینشه که ور میدارن دو گانه سوزش میکنن؟؟ حالا پژویی پارسی چه میدونم سمندی بگی آره. تا حدودی منطقیه.
    عیب نداره دوست من ، شما خودت رو ناراحت نکن . تا مردم ایران هستند همینه که هست ، نه تنها مردم میخوان ، بلکه استقبال هم میکنن .

10. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    لطفا راهنمایم کنید
    راستش من حدود7ماه یه پارس85 دوگانه دارم که صاحب قبلیش حسابی داغونش کرده(بجای استفاده از ماشین مصرفش کرده) و تویه این چندوقت خیلی اذیتم کرده(البته دارای ظاهر بسیار تمیزی هست و باطن داغون و همین منو به اشتباه انداخت)
    بنظر شما دوستان
    1-سمند se صفر بخرم؟
    2- ال90 دست دوم بخرم؟
    لطفا راهنماییم کنید
    مرسی
    اگر خودروی کارکرده نمیخواین میتونید ثبت نام کنید و اقساطی خرید کنید.
    تندر و پارس LX گزینه های خوبی هستن.

12. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    لطفا راهنمایم کنید
    بنظر شما دوستان
    1-سمند se صفر بخرم؟
    2- ال90 دست دوم بخرم؟
    لطفا راهنماییم کنید
    مرسی
    به نظر بنده شما یه 405 tu5 یا یه ال90 ای1میتونید انتخاب کنیدکه کم مصرف هم هستند شما موقع خرید دقت کن چند هزار تا رفته و ایا تمیز هست یا نه به قیمت بالاهم نخری همین دست دو برای قیمت شما مناسب تره افت قیمتش هم کمتره

14. این کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    لطفا راهنمایم کنید
    بنظر شما دوستان
    1-سمند se صفر بخرم؟
    2- ال90 دست دوم بخرم؟
    لطفا راهنماییم کنید
    مرسی
    اگه با قیافه ال 90 مشکل نداری گزینه 2
    اگه میخوای 2گانه بخری گزینه 4
    پارس هم ماشین خوبیست اگه بش فشار نیوورده باشند ولی به نظرم 405 مخصوصا tu5 انتخاب بهتری نسبت به پارس کارکرده است.

16. این کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •