تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 20 اولاول ... 789101112131415 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 191

نام تاپيک: کلاینت Gamodia برای مسابقات WCG در سایتش قرار گرفته یا نه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

کسی تونست بازی کنه یا کلا سرکاریم؟

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

کسی تونست بازی کنه یا کلا سرکاریم؟

اگر به پست قبلی من دقت کنی میبینی که اون 4 نفر اصلا مسابقه نمیدن ولی صعود کننده ها مشخص میشن

سر کاری بود دوست عزیز. یک نشانه بزرگ از سرکاری بودن این که :

توی اخبار سایت عنوان : برای انجام بازی ها به این نکات توجه کنید...

این عنوان رو امروز و دو ساعت قبل اضافه کردن ولی تاریخش رو برای دیروز زدن!

و عنوان : برنامه گامودیا را آپدیت کنید....

این عنوان رو قبل از عنوان: برای انجام بازی ها به این نکات توجه کنید زدن!!!

ولی برای اینکه بگن ما از قبل گفتیم و توجیه کنن اومدن یه سری چرت نوشتن!

قبلا گفتم بازم میگم اینا ملت رو حیوان چهار پا گیر آوردن.الانم یه سری عکس متحرک گذاشتن اول سایت که بگن همه چیز اوکی بوده.

.....ر باباشون!

3. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

I removed this
    Last edited by hejazee; 05-10-2011 at 01:22. دليل: lazem nabood

در آغاز فعالیت bugz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

مشکل ماها اینه که اطلاع رسانی افتضاح بوده و همش طوری برخورد میشه که اتفاقی نیفتاده و همه چیز درست پیش میره.
    از اول هم معلوم بود که برگزاری مسابقات به صورت آنلاین کار تقریبا غیر ممکنیه.
    با این وضع نت کشور که مینیمم لیتنسی 250 میلی ثانیه است(در بهترین شرایط با فرستادن چند بیت، نه حتی بایت) حتی بازیهایی مثل ورد آو وارکرافت که فقط برای بازی آنلاین طراحی شده اند را به زور بازی می کنیم، چه برسه به بازی های فیفا و بقیه.
    به هر حال همش اطلاع رسانی غلط کردن، فقط یه هفته می گفتن بازی ها شروع شده و gamodia رو دانلود کنین، در حالی که اصلا برنامه رو قرار ندادن.
    شما هم به جای حمایت کورکورانه و گفتن این که برنامه نویسی سخت، بیشتر به این نکات توجه کنین. کسی مجبور نکرده مسابقات رو آنلاین برگزار کنن، یا تازه یه هفته مونده به شروع، برنامه رو آپ کنن تا مردم تست کنن و ایراد بگن. کلا همه چی از اول مشکل داشت و ذره ای جای تشکر نداره کاراشون.

6. این کاربر از bugz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

دوستان عزیز کمی مهربان و منصف باشید.
    اون شب، که سایت باز نمی شد و نوشته بود dns هایتان را به 4.2.2.4 تغییر دهید، مشکل از این جا ناشی شده بود که: (من تا جایی که می دانم و تحقیق کردم می گویم)
    به خاطر ترافیک بالای سایت، تعدادی سرور جدید و فوق العاده قدرتمند خریداری کرده بودند و می خواستند تمام اطلاعات را به سرور های جدید منتقل کنند. به همین خاطر چند دقیقه سایت قطع شد
    بعد، از آن جایی که وقتی سرور تغییر می کند، آی پی سرور هم عوض می شود، باید صبر کرد تا DNS ها تنظیم شوند.
    که ممکن است چندین ساعت طول بکشد. مسئولین پرکار سایت، کاری کرده یودند که DNS سرور 4.2.2.4 که از DNS های مشهور جهان است، آی پی جدید را می شناخت
    بنا بر این برای این که شما چندین ساعت معطل نشوید، لطف کرده بودند و به شما اطلاع داده بودند که باید DNS تان را تغییر دهید. راه دیگری وجود نداشت. به لحاظ فنی و تکنیکی این بهترین راه بود. دست کم در شرایط آن زمان
    --------
    هیچ کسی سر کار نرفته است. همیشه کمی مشکلاتی پیش می آید. من به عنوان یک برنامه نویس و طراح وب، می دانم که این جور مشکلات گاهی غیر قابل پیش بینی است.
    قطعا این ها بهترین کار در توانشان را انجام داده اند. واقعا خیلی زحمت کشیده اند
    شما اینجوری نگاه نکنید و خیال نکنید که ساختن همچین سیستمی کار ساده ای است
    اولین بار است که در ایران بازی ها آنلاین برگزار می شود
    خیال نکنید که باید همه چیز بدون عیب پیش برود
    زحمت خودشان را می کشند. حالا اگر هم ایراداتی داشت، تا سال های دیگر قطعا درست خواهد شد و انشا الله در سال های دیگر شاهد سیستم بهتری که همه ی ما را راضی کند خواهیم بود.
    ---------------
    اخباری هم که میبینید تاریخ شان اشتباه است. مثلا می بینید که یک خبر امروز در سایت منتشر شده ولی تاریخش مال چندین ساعت پیش است،
    من چون خودم طراح وب هستم و کارم ساختن سایت است، می دانم که این جور مشکلات از کجا ناشی میشود
    چون از ویژگی های سایت های پر بازدید این است که آگهی ها چند ساعت دیر تر از لحظه ی انتشار به کاربران نمایش داده می شود.
    البته تقصیر از مسئول سایت نیز هست. زیرا مسئول سایت موظف است به اصطلاح cache سایت را پاک کند تا اخبار در سر موقع به همگان نشان داده می شود
    ولی حق بدهید که برای سایت به این بزرگی مثل WCG و کسانی که لابد شبانه روزی دارند کار می کنند، گاهی آدم فراموش می کند یک کاری را انجام دهد
    قطعا تقصیر از این ها است که دقت نکرده اند. ولی شما هم منصف باشید و تهمت نزنید که شما را سرکار گذاشته اند و ... و ... شده
    این ها نشان دهنده ی جهل و سادگی و عدم دانش گوینده ی آن است. وگرنه مگر یک شرکت بزرگ مثل سامسونگ عقلش کم است که مردم را سر کار بگذارد و آبروی خودش را ببرد؟
    انشا الله سال آینده ببینیم که مسابقات ایران به بهترین شکلی برگزار شود و ایران خودش را در جهان نشان دهد و بازی افتخار آمیزی داشته باشم
    این دفعه را کمتر سخت بگیرید

برادر این همه غصه گفتی که بگی طراح وب هستی و برنامه نویسی؟

شما فکر کردی همه ابله هستند و شما خیلی میفهمی؟

11 بازی آزمایشی به علاوه 3 بازی اصلی میشه چند تا پسر خوب؟

اینکه سایت میاد خبری رو که امروز میزنه براش تاریخ دیروز رو میزاره نشان دهنده اون زحماتی هست که گفتی!

یعنی چی که میای میگی مشکل هست و سخت هست و کار راحتی نیست؟

دو ماه قبل ثبت نام کرده این سایت! مدیریت چی میشه؟

بنده رو از کار و زندگی انداخته! ده روز تمام هست وقت ما رو گرفته!

مگه من وقتم رو از سر راه پیدا کردم که چند روز کامل در گیر همچین سایتی بشم؟

نمیتونه اجرا کنه مجبور که نیست!

این چه مسابقه ای بود که جدول امتیاز نداشت؟ شما اصلا تو عمرت فوتبال بازی کردی؟

شما وقتی طرفت رو نمیشناسی روی چه استدلالی میگی نادان هست و در جهل مرکب؟

من نمیخوام مثل شما بیام بگم کیم و چیم و چی کاری بلدم!

به جای اینکه بحث رو شخصی کنی کمی منطقی فکر کن.

ایرانی جماعت در برنامه ریزی و مدیریت صفر هست! چرا خودت رو میای گول میزنی؟

این سایت دو ماه قبل ثبت نام راه انداخته...کاربر مدادم به این سایت سر زده...چندین بار به خواسته سایت پروفایل رو ویرایش کرده...چندین بار به خواسته عوامل اجرایی نرم افزار دانلود کرده...

چندین بار پی دی اف دانلود کرده و برای مطالعش وقت گذاشته...مدام دنبال اخبار سایت بوده و وقت و انرژی صرف کرده!
    اینها هیچ کدوم ارزشی نداره؟؟؟؟!!!

یعنی چی که سخته؟ اگه برای شما سخته به دیگران نسبت نده! اگه واقعا نمیتونستن غلط میکردن وقت امثال بنده رو بگیرن!

کی مجبورشون کرده یه جماعتی رو سر کار بزارن؟

تو هم اگه وقتت تلف شده بود و برنامه های روزمره زندگیت رو برای این مسابقات کنسل میکردی الان نمیومدی غصه بگی عزیزم!

برای جنابعالی احترام قائلم ولی بهتره چیزی رو که نمیتونی درک کنی در موردش اظهار نظر نکنی دوست گرامی!

شما برو با گیم رنجر بازی کن! سرورش هم داخل ایران نیست!

نه مشکلی پیش میاد و نه کسی میگه سخته! فقط برای ایران و 5000 نفر هم نیست!

یه کاری رو که نمیتونن درست بکنن و یا نمیخوان بکنن رو نیا اینجا توجیه کن!

شما در مورد چیزهایی اظهار نظر کن که درگیرش باشی.اینکه چون طراح سایتی میای سفسطه میکنی که نشد حرف!

خیلی ها طراح سایت هستن.مگه طراح سایت بودن یه چیز عجیبی هست که فقط جنابعالی در اون دانش داری؟

چون طراح سایتی الان فکر میکنی خیلی درست فکر میکنی؟؟!!

اگه به تو بگن برو فیفا 2013 رو بساز چی میگی؟!! حتما میگی کار خداست!

پس اون همه آدمی که فیفا رو ساختن باید چی بگن؟

ایمیل ساختن هم برای کسی که تا حالا دستش به موس نخورده سخته! این که نشد دلیل!

ولی تیمی که ادعا داره میتونه و از دو ماه قبل ثبت نام کرده چرا باید وضعش این باشه؟

شما فکر میکنی الان 10 سال قبل هست؟ نه دوست عزیز! الان بچه 16 ساله هم طراح سایت هست و سه تا سه تا سایت داره و هزار تا کار دیگه هم میکنه.

متاسفانه اون سایت ملت رو نفهم و ابله فرض کرده ولی این ملت اینقدر هم بی شعور نیست!

اونایی که مثل من چند روز درگیر بودن و روال زندگی عادیشون مختل بوده و کارهای دیگرشون رو برای این مسابقات کنسل کردن و دو ماه انتظار شروع این رقابت ها رو کشیدند بهتر میفهمن بنده چی میگم!

جهل اینکه ببینیم مشکل هست ولی نخواهیم قبول کنیم!و جاهل کسی هست که مشکل رو ببینه ولی بگه سال دیگه درست میشه!

آفتاب آمد دلیل آفتاب.در مرد چیزی نظر بدین که در جو و فضای اون هستین.

اصلا نمیدونی چی به چیه.فقط میای میگی سرور فلانه سرور بهمان شده!

دوست عزیز اینارو اکثرا بچه های این فروم میدونن.مشکل شما اینه که فکر میکنی خیلی میفهمی و دانش دیگران در حد وصل شدن به اینترنت هست!

الان در مقابل وقت و انرژی ای که از من ضایع شده چه جوابی داری بدی؟در مقابل مختل شدن برنامه های روزمره من؟

جوابت اینه : سخته ! خیلی سخته! کار راحتی نیست!

این شد دلیل؟

خوب اگه اینقدر سخته که فقط شما میدونی سخته! چرا اصرار داره کاری رو که از عهده اون بر نمیاد رو انجام بده؟

وقت دیگران ارزشی نداره؟

من نمیدونم چرا مد شده یک نفری که اصلا در باغ نیست میاد ابزار وجود میکنه!

این مسابقات تموم شد و رفت! ولی در اینکه توانایی انجام بازی ها رو نداشتن هیچ شکی نیست!

من قبلا گفتم بازم میگم : همش نمایش بود! و جای هیچ توجیهی باقی نمیمونه!

یه طوری میخواستن سر و تهش رو ..... !ثبت و نام و این چیزها هم همه یک نمایش بود برای اون فریب اون اسپانسرها.

چون دوست ندارم بحث رو کش بدم توصیه میکنم سال دیگه حتما بهشون کمک کنی. و نظر و فکرت رو برای خودت نگه داری.

8. 4 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوستان عزیز کمی مهربان و منصف باشید.
    اون شب، که سایت باز نمی شد و نوشته بود dns هایتان را به 4.2.2.4 تغییر دهید، مشکل از این جا ناشی شده بود که: (من تا جایی که می دانم و تحقیق کردم می گویم)
    به خاطر ترافیک بالای سایت، تعدادی سرور جدید و فوق العاده قدرتمند خریداری کرده بودند و می خواستند تمام اطلاعات را به سرور های جدید منتقل کنند. به همین خاطر چند دقیقه سایت قطع شد
    بعد، از آن جایی که وقتی سرور تغییر می کند، آی پی سرور هم عوض می شود، باید صبر کرد تا DNS ها تنظیم شوند.
    که ممکن است چندین ساعت طول بکشد. مسئولین پرکار سایت، کاری کرده یودند که DNS سرور 4.2.2.4 که از DNS های مشهور جهان است، آی پی جدید را می شناخت
    بنا بر این برای این که شما چندین ساعت معطل نشوید، لطف کرده بودند و به شما اطلاع داده بودند که باید DNS تان را تغییر دهید. راه دیگری وجود نداشت. به لحاظ فنی و تکنیکی این بهترین راه بود. دست کم در شرایط آن زمان
    --------
    هیچ کسی سر کار نرفته است. همیشه کمی مشکلاتی پیش می آید. من به عنوان یک برنامه نویس و طراح وب، می دانم که این جور مشکلات گاهی غیر قابل پیش بینی است.
    قطعا این ها بهترین کار در توانشان را انجام داده اند. واقعا خیلی زحمت کشیده اند
    شما اینجوری نگاه نکنید و خیال نکنید که ساختن همچین سیستمی کار ساده ای است
    اولین بار است که در ایران بازی ها آنلاین برگزار می شود
    خیال نکنید که باید همه چیز بدون عیب پیش برود
    زحمت خودشان را می کشند. حالا اگر هم ایراداتی داشت، تا سال های دیگر قطعا درست خواهد شد و انشا الله در سال های دیگر شاهد سیستم بهتری که همه ی ما را راضی کند خواهیم بود.
    ---------------
    اخباری هم که میبینید تاریخ شان اشتباه است. مثلا می بینید که یک خبر امروز در سایت منتشر شده ولی تاریخش مال چندین ساعت پیش است،
    من چون خودم طراح وب هستم و کارم ساختن سایت است، می دانم که این جور مشکلات از کجا ناشی میشود
    چون از ویژگی های سایت های پر بازدید این است که آگهی ها چند ساعت دیر تر از لحظه ی انتشار به کاربران نمایش داده می شود.
    البته تقصیر از مسئول سایت نیز هست. زیرا مسئول سایت موظف است به اصطلاح cache سایت را پاک کند تا اخبار در سر موقع به همگان نشان داده می شود
    ولی حق بدهید که برای سایت به این بزرگی مثل WCG و کسانی که لابد شبانه روزی دارند کار می کنند، گاهی آدم فراموش می کند یک کاری را انجام دهد
    قطعا تقصیر از این ها است که دقت نکرده اند. ولی شما هم منصف باشید و تهمت نزنید که شما را سرکار گذاشته اند و ... و ... شده
    این ها نشان دهنده ی جهل و سادگی و عدم دانش گوینده ی آن است. وگرنه مگر یک شرکت بزرگ مثل سامسونگ عقلش کم است که مردم را سر کار بگذارد و آبروی خودش را ببرد؟
    انشا الله سال آینده ببینیم که مسابقات ایران به بهترین شکلی برگزار شود و ایران خودش را در جهان نشان دهد و بازی افتخار آمیزی داشته باشم
    این دفعه را کمتر سخت بگیرید

عزیز جان کسی سخت نگرفته همه اینها قبول

ولی من 2ماه هست به اینا پیغام میدم که یه گوشه از سایتشون ساعت بگذارن چون واقعا لازمه توی این کارشون ولی کو گوش شنوا

در ضمن اگر کار 1نفر2نفر باشه مشکلی نداره چون اینا با بردن سطح توقع شرکت کنندگان به بالاترین سطح، کار خودشون رو سخت کردن ،حتی الان با وجود عدم برگزاری مناسب مسابقات اصرار دارن که مسابقات داره به بهترین نحو انجام میشه

بیان راست حسینی اعتراف کنن به مشکلات موجود،اونموقع هرکس چیزی گفت میتونیم بهش ایراد بگیریم

وگرنه همه میدونن با این وضع اینترنت و مخابرات و غیره اینجور مسابقات محاله که اگه اینا بتونن هنر کردن

10. این کاربر از aghaakbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

7

بابا پاتو بردار له شد گناه داره چیزی نگفت که توام مثل من اعصابت خورده ولی چرا این بیچاره رو داری میتوپی

باورت نمیشه البته چرا میشه !!!!!!!!!!در مورد اینا میشه!!!!!!!!!!!!!!1

2ساعت پیش زده بود 2315 بازی انجام شده حالا نمیدونم تو 2این ساعت کیا نشستن بازی کردن الان تو سایت زده 2316 بازی انجام شده

من بیچاره هم همه بازیام مهمان بودم که طبق برنامه شما حذف شدم!!!!!!!!!!!!!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

برادر این همه غصه گفتی که بگی طراح وب هستی و برنامه نویسی؟

شما فکر کردی همه ابله هستند و شما خیلی میفهمی؟

11 بازی آزمایشی به علاوه 3 بازی اصلی میشه چند تا پسر خوب؟

اینکه سایت میاد خبری رو که امروز میزنه براش تاریخ دیروز رو میزاره نشان دهنده اون زحماتی هست که گفتی!

یعنی چی که میای میگی مشکل هست و سخت هست و کار راحتی نیست؟

دو ماه قبل ثبت نام کرده این سایت! مدیریت چی میشه؟

بنده رو از کار و زندگی انداخته! ده روز تمام هست وقت ما رو گرفته!

مگه من وقتم رو از سر راه پیدا کردم که چند روز کامل در گیر همچین سایتی بشم؟

نمیتونه اجرا کنه مجبور که نیست!

این چه مسابقه ای بود که جدول امتیاز نداشت؟ شما اصلا تو عمرت فوتبال بازی کردی؟

شما وقتی طرفت رو نمیشناسی روی چه استدلالی میگی نادان هست و در جهل مرکب؟

من نمیخوام مثل شما بیام بگم کیم و چیم و چی کاری بلدم!

به جای اینکه بحث رو شخصی کنی کمی منطقی فکر کن.

ایرانی جماعت در برنامه ریزی و مدیریت صفر هست! چرا خودت رو میای گول میزنی؟

این سایت دو ماه قبل ثبت نام راه انداخته...کاربر مدادم به این سایت سر زده...چندین بار به خواسته سایت پروفایل رو ویرایش کرده...چندین بار به خواسته عوامل اجرایی نرم افزار دانلود کرده...

چندین بار پی دی اف دانلود کرده و برای مطالعش وقت گذاشته...مدام دنبال اخبار سایت بوده و وقت و انرژی صرف کرده!
    اینها هیچ کدوم ارزشی نداره؟؟؟؟!!!

یعنی چی که سخته؟ اگه برای شما سخته به دیگران نسبت نده! اگه واقعا نمیتونستن غلط میکردن وقت امثال بنده رو بگیرن!

کی مجبورشون کرده یه جماعتی رو سر کار بزارن؟

تو هم اگه وقتت تلف شده بود و برنامه های روزمره زندگیت رو برای این مسابقات کنسل میکردی الان نمیومدی غصه بگی عزیزم!

برای جنابعالی احترام قائلم ولی بهتره چیزی رو که نمیتونی درک کنی در موردش اظهار نظر نکنی دوست گرامی!

شما برو با گیم رنجر بازی کن! سرورش هم داخل ایران نیست!

نه مشکلی پیش میاد و نه کسی میگه سخته! فقط برای ایران و 5000 نفر هم نیست!

یه کاری رو که نمیتونن درست بکنن و یا نمیخوان بکنن رو نیا اینجا توجیه کن!

شما در مورد چیزهایی اظهار نظر کن که درگیرش باشی.اینکه چون طراح سایتی میای سفسطه میکنی که نشد حرف!

خیلی ها طراح سایت هستن.مگه طراح سایت بودن یه چیز عجیبی هست که فقط جنابعالی در اون دانش داری؟

چون طراح سایتی الان فکر میکنی خیلی درست فکر میکنی؟؟!!

اگه به تو بگن برو فیفا 2013 رو بساز چی میگی؟!! حتما میگی کار خداست!

پس اون همه آدمی که فیفا رو ساختن باید چی بگن؟

ایمیل ساختن هم برای کسی که تا حالا دستش به موس نخورده سخته! این که نشد دلیل!

ولی تیمی که ادعا داره میتونه و از دو ماه قبل ثبت نام کرده چرا باید وضعش این باشه؟

شما فکر میکنی الان 10 سال قبل هست؟ نه دوست عزیز! الان بچه 16 ساله هم طراح سایت هست و سه تا سه تا سایت داره و هزار تا کار دیگه هم میکنه.

متاسفانه اون سایت ملت رو نفهم و ابله فرض کرده ولی این ملت اینقدر هم بی شعور نیست!

اونایی که مثل من چند روز درگیر بودن و روال زندگی عادیشون مختل بوده و کارهای دیگرشون رو برای این مسابقات کنسل کردن و دو ماه انتظار شروع این رقابت ها رو کشیدند بهتر میفهمن بنده چی میگم!

جهل اینکه ببینیم مشکل هست ولی نخواهیم قبول کنیم!و جاهل کسی هست که مشکل رو ببینه ولی بگه سال دیگه درست میشه!

آفتاب آمد دلیل آفتاب.در مرد چیزی نظر بدین که در جو و فضای اون هستین.

اصلا نمیدونی چی به چیه.فقط میای میگی سرور فلانه سرور بهمان شده!

دوست عزیز اینارو اکثرا بچه های این فروم میدونن.مشکل شما اینه که فکر میکنی خیلی میفهمی و دانش دیگران در حد وصل شدن به اینترنت هست!

الان در مقابل وقت و انرژی ای که از من ضایع شده چه جوابی داری بدی؟در مقابل مختل شدن برنامه های روزمره من؟

جوابت اینه : سخته ! خیلی سخته! کار راحتی نیست!

این شد دلیل؟

خوب اگه اینقدر سخته که فقط شما میدونی سخته! چرا اصرار داره کاری رو که از عهده اون بر نمیاد رو انجام بده؟

وقت دیگران ارزشی نداره؟

من نمیدونم چرا مد شده یک نفری که اصلا در باغ نیست میاد ابزار وجود میکنه!

این مسابقات تموم شد و رفت! ولی در اینکه توانایی انجام بازی ها رو نداشتن هیچ شکی نیست!

من قبلا گفتم بازم میگم : همش نمایش بود! و جای هیچ توجیهی باقی نمیمونه!

یه طوری میخواستن سر و تهش رو ..... !ثبت و نام و این چیزها هم همه یک نمایش بود برای اون فریب اون اسپانسرها.

چون دوست ندارم بحث رو کش بدم توصیه میکنم سال دیگه حتما بهشون کمک کنی. و نظر و فکرت رو برای خودت نگه داری.
    100% باهات موافقم

13. این کاربر از iralvl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض سلام

ما شک نداریم که زحمت کشیدن دستشونم درد نکنه اما................
    اینجوری به درد خودشون میخوره مطمعا باشید اصلا شک نکنید اگه این اتفاق واسه یه سایت سومالیایی می افتاد تا حالا کمه کم یه بار عذر خواهی کرده بود اما اینه حتی خودشونم گول میزنن که اره این برنامشون هیچ مشکلی نداره واقهعا ملتو گیر اوردن این چه مسابقه ایه که....همرو دوستمون گفت.
    دیگه حالم بهم میخوره سایتشونو باز کنم دوباره یه اخبار جدید ببینم البته یه پیش بینی هم دارما هد لاین خبر فرداشون اینه::::
    با تشکر از تیم برگزاری و زحمت شبانه روزی تیم طراحی مسابقات روز اول بدون کوچکترین مشکلی با برگزاری 4653 بازی و حضور 1700 کاربر انجام شد اخرشم نوشته لطفا gamodia رو اپذیت کنید!!!!!در کل بچه ها همه سماق بمکیم

15. این کاربر از cassandero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بچه ها دعوا نکنید گوش بدین چی میگم !
    با حرفهای mehr کاملا موافقم و mehr بدون منم مثل خودت شده بیرون بودم هر طور شده رسوندم خودمو خونه تا به بازیم برسم دیدم سایت ....ده !!!
    با چه بد بختی ای (از اونجایی که همیشه توی ایکس باکس فیفا بازی میکنم) توی شهر گشتم برای PC فیفا پیدا کردم و بقیه ی ماجرا ...
    اول که کد ملی قبول نمیکرد سایت ! بعد گامودیا نبود ! بعد که بود اررور 22 میداد بعد که درست شد اصلا شروع بازی فعال نمیشد ! بعد سایت ارور DNS داد و الانم که در خدمتتون هستم دائما گامودیا آپدیت میکنه و باز آپدیت و باز آپدیت و ....
    4 بار هم به wcg میل زدم که 2 تاش رو جواب دادن یه بار تشکر کردن گفتن بررسی میکنیم یه بار هم همین پریروز با زبون غیر مستقیم گفتن غلط کردی زر نزن بشین بازیت رو بکن ! البته با زبان محترمانه اینو گفتن !
    اینا همه مشخص میکنه که آقا جان همه اش سر کاریه ! نمایشه ! show مضحکی راه انداختن !
    طرف کله گنده اش 3 هزار میلیارد ور میداره میره دیگه این پول که به قول mehr از سامسونگ گرفتن که کاری نداره بالا کشیدنش!
    به هر حال اینجا ایرانه و این برنامه هم به میلیونها پروژه ی نا موفق ایران اضافه شد !
    موفق باشید و سر بلند ...

17. این کاربر از payam117 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •