تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 194 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 1935

نام تاپيک: تاپیک جامع LED C6000,C7000,C8000,C9000 سامسونگ (لطفا در مورد قیمت صحبت نکنبد)

داره خودمونی میشه rezamn22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    هر کجا هستم باشم، آسمان مال من است

پيش فرض

من با مدل LED-40C6260 به دو سه تا مشکل خوردم اول اینکه منوی مخفی ظاهر نمیشه نمیدونم شاید این مدل منو مخفی نداره و دیگه اینکه زیرنویس فارسی srt رو به صورت مربع مربع نشون میده ولی مشکلی با srt انگلیسی نداره به نظرتون باید آپدیتش کنم؟

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

من با مدل LED-40C6260 به دو سه تا مشکل خوردم اول اینکه منوی مخفی ظاهر نمیشه نمیدونم شاید این مدل منو مخفی نداره و دیگه اینکه زیرنویس فارسی srt رو به صورت مربع مربع نشون میده ولی مشکلی با srt انگلیسی نداره به نظرتون باید آپدیتش کنم؟
    -در مورد منوي مخفي شما زماني كه tv خاموش هست كليد هاي مورد نظر رو ميزنيد و سرويس منو نمياد؟
    -تمامي سامسونگ ها همين روش هست بدون سرويس منو مگه ميشه عزيز؟
    -در مورد زير نويس هم شما مدلتون گارانتي دار هست؟
    ايا در زبان هاي منو فارسي ويا عربي دارين؟
    -اگر اين دو زبان وجود داره زمانيكه ميخواين فايل رو اجرا كنيد tools رو بزنين و caption setting كه مربوط به زبان هست رو روي فارسي بگزارين
    -با اپديت زباني اضافه نميشه فقط ممكن مشكل هاي كوچكي كه موجود بوده اصلاح بشه

داره خودمونی میشه rastad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام آیا مدل c7000 اروپایی آسیایی داره؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام آیا مدل c7000 اروپایی آسیایی داره؟
    -مسلما تمامي مدل ها وسري ها ريجن هاي مختلفي دارند
    -منتها بايد ببينيد چه مدل هاي توي ايران ميتونيد تهيه كنيو وموجود هست

5. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت

پيش فرض

-در مورد منوي مخفي شما زماني كه tv خاموش هست كليد هاي مورد نظر رو ميزنيد و سرويس منو نمياد؟
    -تمامي سامسونگ ها همين روش هست بدون سرويس منو مگه ميشه عزيز؟
    -در مورد زير نويس هم شما مدلتون گارانتي دار هست؟
    ايا در زبان هاي منو فارسي ويا عربي دارين؟
    -اگر اين دو زبان وجود داره زمانيكه ميخواين فايل رو اجرا كنيد tools رو بزنين و caption setting كه مربوط به زبان هست رو روي فارسي بگزارين
    -با اپديت زباني اضافه نميشه فقط ممكن مشكل هاي كوچكي كه موجود بوده اصلاح بشه
    ممنون از جواب سریع
    به روشی که گفتین منو مخفی روشن شد.
    دستگاه من گارانتی داره و دو زبان انگلیسی و فارسی داره وقتی فلش رو نصب میکنم و روی فایل میرم و tools رو می زنم گزینه ای با عنوان caption serring وجود نداره که زبان زیرنویس رو انتخاب کنم در داخل منو اصلی وقتی روی زیرنویس کلیک میکنم در قسمت انتخاب زبان فقط گزینه "دلخواه" وجود داره...متاسفانه زیرنویس فارسی هنوز مربع است.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

ممنون از جواب سریع
    به روشی که گفتین منو مخفی روشن شد.
    دستگاه من گارانتی داره و دو زبان انگلیسی و فارسی داره وقتی فلش رو نصب میکنم و روی فایل میرم و tools رو می زنم گزینه ای با عنوان caption serring وجود نداره که زبان زیرنویس رو انتخاب کنم در داخل منو اصلی وقتی روی زیرنویس کلیک میکنم در قسمت انتخاب زبان فقط گزینه "دلخواه" وجود داره...متاسفانه زیرنویس فارسی هنوز مربع است.
    -شما كل منو رو فارسي بگذارين و بعد برين توي مديا پلير ببينيد مشكلتون حل ميشه

داره خودمونی میشه m3rdyid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوستان

من فیلمهای همون سایت را تست کردم . تصویر تمام صفحه شد و عینک هم به کار افتاد . ولی آیا میشه انیمیشن یا فیلمهای 3بعدی دیگه را هم با همین ترفند پخش کرد ؟ یعنی فیلم های سه بعدی همشون 2 تصویر کنار هم هستند ؟

آخه از فروشگاهی که تلوزیون را خریدم موقع تست با بلوری پلیر تصویر 3بعدی خیلی جالبتر از اینی بود که با این کار به دست اومد .

راستی آپدیتی برای اضافه کردن منو فارسی به UA40C7000 وجود داره ؟
    بیشتر از 98% فیلم های سه بعدی دو تصویر کنار هم یا دو تصویر روی هم دیگه اند. اون یکی دو درصد هم به صورت interlace اند که خطوط زوج برای یک چشم و خطوط فرد برای یک چشم دیگه است.
    بلوری سه بعدی هم همین وضعیت رو داره با این فرق که رزولوشن ش دو برابره (مثلن 3840x1080). یک تفاوت دیگه ای هم که داره اینه که اطلاعات مربوط به عمق تصویر و آفست دو دوربین توش وجود داره، برای همین کیفیت اش نسبت به فیلم های rip ای که ما می بینیم بهتره.

به منوی فارسی هم فکر نکن که اصلن ارزشش رو نداره.

9. این کاربر از m3rdyid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت

پيش فرض

-شما كل منو رو فارسي بگذارين و بعد برين توي مديا پلير ببينيد مشكلتون حل ميشه
    باز هم ممنون از جواب سریع
    راه حل رو پیدا کردم زمانی که فایل ویدیویی اجرا میشه باید از طریق tools-subtitle setting-encoding گزینه عربی انتخاب بشه. ممنون از راهنمایی

11. 2 کاربر از rezamn22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه attakh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام

ممنون دوست خوبم . باشه از خیر فارسی گذشتم . واسه من که فرقی نداره .

یه سوال دیگه داشتم .

من یه لپ تاپ دارم که خروجی HDMI داره . بعد اگه یه فیلم سه بعدی توی لپ تاپ باشه ، میتونم با کابل 1.4 اونو به تلوزیون وصل کنم و فیلم سه بعدی را ببینم ؟؟

راستش میخوام کار دستگاه بلوری را با لپ تاپ انجام بدم . این کار نیاز به نرم افزار خاصی روی لپ تاپ داره ؟ یا با داشتن کابل HDMI تصویر سه بعدی ارسال میشه ؟

خلاصه مطلب اینکه آیا دستگاه بلوری فقط تصویر را ارسال میکنه یا پردازش خاصی هم روی تصویر انجام میده که سه بعدی دیده بشه ؟

یه سوال دیگه :

اگه یه فایل MKV را با زیر نویس SRT بریزم توی فلش و وصل کنم به TV باید زیر نویس به صورت خودکار روی فیلم اجرا بشه ؟ آخه دستگاه اصلا فایل SRT را آدم حساب نمی کنه . اصلا فایل دیده نمیشه . انگار نریختمش .
    Last edited by attakh; 30-09-2010 at 19:01.

13. این کاربر از attakh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

-در مورد سوالاتتون
    -بله ميتونيد از لپ تاپ هم خروجي بدين براي 3d
    -در مورد نوع و ورژن كابل 1.3 هم گويا اين قابليت رو داره منتها در 1.4 ما انطباق بيشتري داريم و بيشتر توصيه ميشه
    -نياز به نرم افزار خاصي نيست تنها دقت كنيد پلير هايي كه استفاده ميكنيد قابليت اجراي 3d رو داشته باشند ويا نسخه اي كه اين قابليت رو داره استفاده كنيد مثل power dvd
    -`خوب مسلما پردازش مخصوص خودش رو براي اجراي فايل هاي 3d داره
    منتها به مضموني كه شما مدنظرتون هست نه مشابه pc ‌ويا هر وسله ديگه اي كه قابليت اجراي 3d رو داشته باشه والبته خوب پردازش هاي مختلف وكيفيت هاي مختلف رو داريم در پلير هاي متفاوت
    -در مورد زير نويس فذقي نميكنه چه فرمتي باشه تنها بايد همنام مباشه
    و البته گزينه زير نويستون بايد روشن باشه در مديا پلير hdtv تون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •