تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 16 اولاول ... 789101112131415 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 160

نام تاپيک: راهنمايي خرید و نصب لامپ زنون (XENON HID)

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

سلام به دوستان
    این چراغهایی که یه حلقه رنگی آبی یا سبز و قرمز داره شبیه به لامپ نئون هستش چیه؟ اسمش چیه؟ واقعا لامپ نئونه؟ چطوری میشه نصب کرد؟ میخوام رو تیبا نصبش کنم، لطفاً راهنمایی کنید.

این راهی که داری برای تیبا ت میری و من پارسال رفتم در ضمن تبریک میگم ماشین رو ...
    سایت یا انجمن پدال رو گوگل کن خوراکه دم و دستگاه تیبا هست
    در مورد زنون spz اطلاعات خوبی داره دستش درد نکنه بی منت راهنمایی میکنه
    منم احتمال قوی میخوام زنون هامو قوی کنم ازشون میگیرم و ...

2. این کاربر از Alijo0on بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

یعنی واقعاً لامپ نئونه؟ یعنی ترانس بالای 6000 ولت داره؟؟؟ اینجوری خیلی خطریه؟؟؟ نیست؟ یه اتصالی هرچند آمپرش پایین هم باشه که کل ماشین میترکه؟

4. این کاربر از P30andriod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

در ضمن یه سوال دیگه... کروز کنترل روی تیبا میشه نصب کرد؟ این سوال رو کجا باید مطرح کنم؟؟؟ کدوم تاپیک؟؟؟؟

6. این کاربر از P30andriod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

یعنی واقعاً لامپ نئونه؟ یعنی ترانس بالای 6000 ولت داره؟؟؟ اینجوری خیلی خطریه؟؟؟ نیست؟ یه اتصالی هرچند آمپرش پایین هم باشه که کل ماشین میترکه؟
    در ضمن یه سوال دیگه... کروز کنترل روی تیبا میشه نصب کرد؟ این سوال رو کجا باید مطرح کنم؟؟؟ کدوم تاپیک؟؟؟؟
    متوجه نمیشم چه گیر ی دادین به کروز کنترل ؟!!!
    البته خودم تقریبا راهی نزدیک 200 کیلومتر رو تو جاده بودم 3 روز تو هفته ولی بازم فک نکنم خیلی ضروری باشه همچین خرج ها...
    در مورد اینا فک کنم ، تعبیه کلید صندوق پران - کلید باک بنزین و ...
    و همینطور نمد روی کاپوت و رینگ و لاستیک خوشگل و ارتفاع + سیستم صوتی ... که من میخوام در آینده بزارم
    در مورد زنون هم لازم نیس انقدر سخت بگیری همونطور که ماشین برای تصادفه ، این قبیل وسایل هم درجه بندی داره برای استفاده هست اگه اصولی بسته بشه امکان آتیش گرفتن سوختگی به 0 میرسه هر چند حتی تا بحال همچین چیزی به گوشمم نخورده !!!

8. این کاربر از Alijo0on بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خوب آخه یه موضوعی هستش....وقتی یه چیزی رو میشه با قیمت پایین خودت بسازی با کیفیت قابل قبول، چرا نکنی؟؟؟ سیستم صوتی اکثر این آمپلی ها که بیرون میفروشند 150 تا 300 تومن، همون STK هستش(البته اگر اشتباه نکنم، قبلا که این بود) حتی خیلی از ضبط های خونگی هم همینو دارند، برای همین خودم میخوام یکی از بیرون بگیرم سرهم کنم(با حداکثر 30 تا 40 تومن) چراغ رو هم میخوام مطمئن بشم چیه؟؟؟ کروز کنترل رو هم برای همین خیلی میپرسم(زیاد ازش سر در نمییارم ولی آخرش یاد میگیرم و میسازم)...
    البته حرف شما هم درسته...لاستیک 100% 185-70-13 هانکوک میگیرم... نمد زیر کاپوت جلو و عقب رو هم 100%(هنوز پیدا نکردم البته) ...در ضمن زیر ماشین رو کاملا با عایق 1 سانتی میپوشونم تا صدا کمتر بیاد تو ماشین ... اگر بتونم میخوام جلوی اتاق(پشت به موتور) رو هم با عایق بپوشونم ولی دنبال یه عایق با مقاومت دمایی بالا هستم که هنوز پیدا نکردم... چراغها رو هم میخوام دستکاری کنم ولی اول همه موارد رو در نظر میگیرم...چند عکس هم دیدم برای سپر جلو و چراغهای رو سپری، اگر بتونم بسازم و نصب کنم، اینم 100 درصد انجام میدم...اگر بودجه جواب بده یه رینگ که به قیافش بیاد هم میگیرم..البته فعلا چیز خوشگل با قیمت مناسب پیدا نکردم ولی دنبالشم...اگر پروژه موفقیت آمیز باشه، عکساشو میزارم. این برنامه منه

10. این کاربر از P30andriod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

راستی یادم رفت ....با ارتفاع زدن زیاد مواففق نیستم، البته خاطره خوب ندارم، ماشین قبلیمو ارتفاع زده بودند(صاحب قبلیش) هر سال یک بار کمک هاشو عوض میکردم ولی بازم سر سال میترکید...خیلی ها فنر ریسینگ سفارش میدند ولی نمیدونم این چه مشکلی داره، (البته دوست دارم 2-3 سانت بیاد پایین ولی نه به هر قیمتی)... کل چراغاشو دستکاری میکنم ، عقب رو LED میکنم(از این ها که تخت و مربعه، ولی فعلا رنگ قرمزش رو پیدا کردم، نارنجی و سفید نداشتن) ... چراغ جلوشو هم میخوام فقط یکم خوشگل کنم، همه گفتند نورش خوبه
    در ضمن منظورم زنون نیست، اون حلقه رنگی رو میخوام بفهمم چیه، رنگهای قشنگی هم داره، دور چراغ میشینه، اونو میگم... الکتریکی ها نمی دونند چیه یا نمی خوان رو کنند، از طرفی خیلی از لوازم یدکی ها هم نمی دونند راجع به چی صحبت میکنم، فقط هاج و واج نگاه میکنند بعدشم آدرس یکی دیگه رو میدن.

12. این کاربر از P30andriod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

سلام

برای چراغ های مه شکن روی سپر 206 میخوام زنون بگیرم.
    رنگش هم حتما میخوام زرد باشه.

حالا سوال:
    چه مارک و مدلی رو پیشنهاد میکنید؟
    قیمتشون چقدری هست؟
    35 وات کافی هست یا باید وات بالاتر بگیرم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با سلام این لامپ ها رو el wire میگن تو بازار، مارک معمول و معروف هم omron هستش، همه رنگی هم داره، قیمتش هم متری حدود 10 هزار تومنه که باید هر 2-3 متر یک نوسان ساز که اون هم 10-15 هزار تومنه، نصب بشه.(قیمت ها خیلی بالا پایین میشه، مغازه به مغازه و روز به روزش فرق داره)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

در ضمن یادم رفت، این مدلی که گفتم نورش ضعیفه و زیاد قوی نیست، از طرفی مصرفش هم خیلی کمه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دوستان رو 206 سال 92 با سیستم اکو مکس رو چراغ پایین کسی زنون نصب کرده؟میگن رله میخواد....رو پروژکتور راحت نصب میشه اما رو نور پایین حتی لامپ غیر 55 سیستم برقی رو بهم میریزه
    بعضی زنون ها هم کابل رله دار دارن...
    راستی این زیمنس گارانتی بازل ها چرا 35 واته...میگین زنون یا 35 هست یا 100 وات...55 45 85 اینا وجود نداره و 55 همون 35 واقعی هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •