تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 32 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 313

نام تاپيک: کتابخانه نرم افزاری الجی: برنامه، بازی، تم، آهنگ و...

اگه نباشه جاش خالی می مونه FANBOOK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام من تم HTC ميخوام ك DMF باشه فلش بلد نيستم نصب كنم يكي بهم بده اگه شد off بزارين يك دنيا ممنون ID:Rmiar_001@yahoo.com

برای این مدل فقط فلش هست کاری نداره یه بار انجام بدی می فهمی چقدر آسونه توی خود ال جی هم ورژن های اولیش که dmf بود نیس ولی من تو آرشیو دارم اگه وقت کردم میزارم

2. 2 کاربر از FANBOOK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

آموزش تم فلش بر روي kp500

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و آبپدیت کنید که اون ابر و خورشید رو هم زیر ساعتش نشون بده اگه آپ نشه قاط میزنه میریزین توی همون فلش کنتاکت
    اسمش چی باشه ؟
    Last edited by majid_sd2009; 29-04-2010 at 20:17.

5. 2 کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

خودت تم رو نصب کردی؟
    من نصب کردم ولی گوشی که روشن میشه یک صفحه آبی میاد و همونجا گوشی هنگ میکنه. هیچ کاری نمیشه کرد و فقط باید باتری در بیاری

7. 2 کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Vamp!r3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    توی فکرای سمی !

پيش فرض

همون که هست.........weather.txt

9. 2 کاربر از Vamp!r3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

درست منظورتو متوجه نمیشم اگه با پست بالایی ک جواب دادن بله با همون اسم weather.txt میریزی توی پوشه فلش مثلا الان م تم htc hero رو گذاشتم باید ایم فایل رو هر 3 روز یه بار آپدیت کنم از همین سایتش و بریزم توی پوشه clock توی همون قسمت فلش
    اون که گفتی صفحه آی شده هم نفهمیدم کدوم تم رو ریختی بیشتر توضیح بده
    اگه تم Htc hd2 ورژن1.7 جدید رو میگی که نباید مشکلی داشته باشه اونم خیلی رله نصب میشهو همین فایل آب و هوا رو هم می خواد

11. 2 کاربر از FANBOOK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یادم رفت توی پست قبلیم بگم بله اگه منظور تم hd2 است بله من بدون هیچ موردی نصب کردم آب و هوا هم گذاشتم منو رو هم بصورت فلش بود عوض کردم ویه قفل فلش htc که برای ورژن قبلی بود هم گذاشتم برای key lock تم خوبی هست صفحه اصلی و منو بصورت افقی هم میشه با کلی امکانات دیگه مثه اجرای 10 فایل فلش swf و.............

حالا هم این تم آندروید که از کاملترین و بهترین تم های طراحی شده برای کولوچه دار ها هست معرفی میکنم که دیگه اندشه.....
    فکر کنم اون ورژن های اولیه اش رو توی اون تاپیک گذاشته بودم که تم کل مشکل داشت و باگ داشت ولی این ورژن جدیده ردیفه بریزید و حالشو ببرید تم فلش هم هست با کلی امکانات فقط نمیره سر کوچه نون بگیره همین
    فقط یه مشکل هست اینکه فایل رو باید از 4shered دانلود کرد و من برای یه فایل 1 مگی سرویس شدم تا اونو دانلود کردم چون خیلی سایتش کند شده و بود و عملا کار نمیکرد حالا بقیه هم تست کنن ببینن همین طوریه یابریا من اینجوره بود

Version 1.0.30 rev 3 Released!!

Version 1.0.30 rev 3: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Changelog:
    * Decreased delay to drag icons

13. 3 کاربر از FANBOOK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

اره همون تم رو نصب کردم برا من فلشهاش مشکل داره. مثلا میزارمش برای منو. ولی وقتی که با گوشی میرم رو منو هنگ میکنه و یک صفحه آبی میاد. ولی فلشهای (تمهای دیگه) رو جایگزین میکنم درست میاد.(البته وقتی فلشها رو جایگزین صفحه اصلی میکنم درسته میاد ولی جایگزن منوکه میکنم هیچی نمیاد) به خاطر همین فک میکنم مشکل از dmf هست.
    میگم میشه dmf هایی رو که برای جایگزین کردن فلش استفاده میکنی بهم بدی؟

دستت درد نکنه این تم جدیده که گذاشتی کار کرد و خیلی خفنه من خیلی خوشم اومد ازش
    چون میشه از هر چیزی که میخوای یک شرنکات بیاری تو صفحه و دسکتاپشم مثل استار سه تایی هست
    Last edited by majid_sd2009; 30-04-2010 at 13:12.

15. 2 کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من همونdmf هایی که توی تاپیک هست استفاده کردم که خودت هم داری و توی تاپیک هست همون لینک salazar
    عجیبه این تم hd2 htc که میگی من راحت widget رو عوض کردم شاید اسمش رو تغییر ندادی یا یه چیزی تو این مایه ها وگرنه باید راحت بیاد!!!!!!!!!!!!!!برای این ورژن جدیده که من گذاشتم یه نو بود و یه صفحه اصلیwidget والا نمیدونم چی بگم برای من مشکلی نداشت حالا یه دور دیگه مراحل رو چک کن و به نکات ریز مثه اسم فایل که باید idle_widget باشه و ....دقت کن اشالا میاد و خبر بده
    پیشنهاد میدم تم htc hero رو استفاده کنید محشره نشون هرکی دادم کفش بریده فایل آب و هوا هم داره میتونی بزاری مثلا تهران یا اصفهان و شهر های ایرانم ساپورت میکنه و .....و دما هم میزنه یه منو خیلی ردیف هم داره جدا میگم از دست ندید این تم رو من که ریختم دیگه طرف هیچی نرفتم راستی این تم بالایی آندروید که من ریختم اولش خوب بود بعد گوشی کند میشد و گوشی هنگ میکرد شما چطور بودین

17. 2 کاربر از FANBOOK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

اره اون درست شد
    آخرشم نفهمیدم چی شده بود
    ولی زیاد خوشم نیومد ازش
    من اون تم بالایی رو نصب کردم و یکم تغییرات هم دارم توش میدم
    مثلا فلش پلیر براش گذاشتم و آب و هوا هم بهش اضافه کردم آیکنش رو هم آوردم تو دسکتاپ و...
    راستی بعضی از تم های فلش که روسی هست رو میشه انگلیسی کرد ولی فارسی نمیشه و به جاش مربع نشون میده

19. این کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •