تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا با تغییر رشته خود در مقاطع بالاتر موافقید؟

راي دهنده
1276. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

542 42.48%
  • خیر

734 57.52%
صفحه 11 از 55 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 547

نام تاپيک: ✔ مـبـاحـث عـــمـــومـــی مـرتــبــط با تــغــیـــیـــر رشـــتــــه

حـــــرفـه ای Marichka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

دوستان لطفا مباحث عمومی مرتبط با انتخاب رشته رو از این پس در این تاپیک مطرح و پیگیری بفرمایید.

ممنونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein_128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

8 خواهشاً کمک کنیــد...!

دوستــان کســی نیســت راهنمایــی کنــه؟؟؟

من سال 86 رشتم ( نظری ) تجربی بود ولی چون علاقه نداشتم برای خرداد و شهریور ماه بدون مطالعه رفتم و امتحان دادم و قبول نشدم ( چون می خواستم تغییر رشته بدم نخوندم ) ، بعد تغییر رشته دادم و رفتم رشته تربیت بدنی ( فنی حرفه ای ) ، رشته ای که اصلاً هیچ آینده ای نداره ( حداقل برای من که اصلاً و به هیچ وجه اهل ورزش نیستم آینده ای نداره ) ، خلاصه سال دوم تربیت بدنی رو خوندم و یه ضرب قبول شدم ، ولی الآن بازم میخوام ( انشاالله برای آخرین بار ) تغییر رشته بدم و برم الکترونیک ( فنی حرفه ای ) ولی الآن پیش هر مشاوره ای رفتم میگن از ( فنی به فنی ) نمیشه تغییر رشته داد ولی من میخوام سال دوم رو یک بار دیگه بخونم ولی بازم میگن نه! ولی یه راه حل بهم پیشنهاد کردن اونم اینکه فقط میتونم شبانه بخونم!
    در ضمن اگر برم پیش رئیس آموزش و پرورش ناحیه و یا برم هنرستان غیر انتفاعی میتونم نتیجه ای بگیرم؟

یه راه حلی بهم نشون بدید....تشکر....

تاريخ عضويت
    Sep 2009

8 لطفاً راهنمایی کنیـــد...!

سلام دوستان.
    کسی از شرایط شبانه ( هنرستان ) اطلاعاتی داره؟
    اگه الآن من با شرایط بالا (
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ) برم شبانه بعد تا کی باید شبانه ادامه بدم؟
    آیا میتونم کنکور شرکت کنم؟
    برای دانشگاه چی؟ اونم باشد شبانه ادامه تحصیل بدم؟
    در ضمن برای سربازی به مشکل بر میخورم یا نه؟

دوستان خواهشاً راهنمایی کنید ، تشکر...

راستی ثبت نام علمی کاربردی چطوریه؟
    اونجوری که ما پرس و جو کردیم گفتن اگه شما دیپلم تربیت بدنی رو بگیری میتونی بری علمی کاربردی و در رشته مورد علاقت ثبت نام کنی!
    حالا واقعاً به همین روشه یا نه؟ برای ثبت نام آزمونی چیزی نمیخواد؟

تشکر...

4. این کاربر از Hossein_128 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان .

کسی نیست پاسخ مارو بــده؟؟؟

ثبت نام علمی کاربردی چطوریه؟
    اونجوری که ما پرس و جو کردیم گفتن اگه شما دیپلم تربیت بدنی رو بگیری میتونی بری علمی کاربردی و در رشته مورد علاقت ثبت نام کنی!
    حالا واقعاً به همین روشه یا نه؟ برای ثبت نام آزمونی چیزی نمیخواد؟

تشکر...

آخر فروم باز piroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام دوستان .

کسی نیست پاسخ مارو بــده؟؟؟

سلام ...
    دوست من یکمی صبر داشته باش
    در مورد علمی کاربردی باید بگم یکی از فامیلامون که امسال رفت (پودمانی- برق) هیچ آزمونی نمیخواست
    ولی خوب معمولا سطح پایینی دارن
    در کل به نظر من شما امسال سومت را بخون... تموم کن سال دیگه هم تو سراسری شرکت کن ...
    با یکمی تلاش قبول میشی انشاءالله ...

7. این کاربر از piroooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام ...
    دوست من یکمی صبر داشته باش
    در مورد علمی کاربردی باید بگم یکی از فامیلامون که امسال رفت (پودمانی- برق) هیچ آزمونی نمیخواست
    ولی خوب معمولا سطح پایینی دارن
    در کل به نظر من شما امسال سومت را بخون... تموم کن سال دیگه هم تو سراسری شرکت کن ...
    با یکمی تلاش قبول میشی انشاءالله ...
    بازم از شما دوست عزیز ممنونم.
    ولی من با این رشتم ( تربیت بدنی ) عمراً بتونم توی سراسری فنی قبول شم!
    حالا مگه نمیشه با علمی کاربردی ادامه تحصیل داد و به مدارج بالاتر رسیــد؟
    در ضمن علمی کاربردی ( پودمانی ) وضعیت شهریه اش چطوریه؟

تشکر...

آخر فروم باز piroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

بازم از شما دوست عزیز ممنونم.
    ولی من با این رشتم ( تربیت بدنی ) عمراً بتونم توی سراسری فنی قبول شم!
    حالا مگه نمیشه با علمی کاربردی ادامه تحصیل داد و به مدارج بالاتر رسیــد؟
    در ضمن علمی کاربردی ( پودمانی ) وضعیت شهریه اش چطوریه؟

تشکر...
    عرضم به خدمتتون که رفیق عزیز راه برا ادامه تحصیل بازه ولی مشکل اینجاست فعلا بند پ حرف اول را میزنه نه...
    در مورد شهریه :
    به گزارش فارس ، معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي‌ گفت: برابر مصوبه هيئت امناي دانشگاه جامع علمي كاربردي در گروه آموزشي صنعت شهريه ثابت براي يك پودمان در طول دوره يك ميليون و 265 هزار ريال، شهريه دروس عمومي واحدهاي نظري 69 هزار و 575 ريال و واحد عملي دروس عمومي 113 هزار و 850 ريال، در شهريه متغير دروس پايه، اصلي و تخصصي شهريه واحدهاي نظري 94 هزار و 875 ريال، واحد آزمايشگاهي 151 يك هزار و 800 ريال، واحد كارگاهي و پروژه 164 هزار و 450 ريال و واحد كارآموزي و كارورزي 189 هزار و 750 ريال است.
    وي درباره شهريه گروه آموزشي كشاورزي دانشگاه جامع علمي كاربردي افزود: در گروه آموزشي كشاورزي شهريه ثابت براي يك پودمان در طول دوره 965 هزار و 500 ريال، شهريه دروس عمومي واحدهاي نظري 69 هزار و 575 ريال و واحد عملي دروس عمومي 113 هزار و 850 ريال، در شهريه متغير دروس پايه، اصلي و تخصصي واحدهاي نظري 71 هزار و 390 ريال، واحد آزمايشگاهي 103 هزار و 840 ريال، واحد كارگاهي و پروژه 123 هزار و 310 ريال و واحد كارآموزي و كارورزي 142 هزار و 780 ريال است.
    معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي درباره شهريه گروه آموزشي مديريت و خدمات اجتماعي دانشگاه جامع علمي كاربردي، اظهار داشت: در گروه آموزشي مديريت و خدمات اجتماعي شهريه ثابت براي يك پودمان در طول دوره 995 هزار و 500 ريال، شهريه دروس عمومي واحدهاي نظري 69 هزار و 575 ريال و واحد عملي دروس عمومي 113 هزار و 850 ريال، در شهريه متغير دروس پايه، اصلي و تخصصي واحدهاي نظري 69 هزار و 575 ريال، واحد آزمايشگاهي 113 ‌هزار و 850 ريال، واحد كارگاهي و پروژه 126 هزار و 500 ريال و واحد كارآموزي و كارورزي 139 هزار و 150 ريال است.
    وي درباره ميزان شهريه گروه آموزشي فرهنگ و هنر دانشگاه جامع علمي كاربردي‌ گفت: در گروه آموزشي فرهنگ و هنر شهريه ثابت براي يك پودمان در طول دوره يك ميليون و 122 هزار ريال، شهريه دروس عمومي واحدهاي نظري 69 هزار و 575 ريال و واحد عملي دروس عمومي 113 هزار و 850 ريال، در شهريه متغير دروس پايه، اصلي و تخصصي واحدهاي نظري 75 هزار و 900 ريال، واحد آزمايشگاهي 113 هزار و 850 ريال، واحد كارگاهي و پروژه 126 هزار و 500 ريال و واحد كارآموزي و كارورزي 151 هزار و 800 ريال است.
    افشار با تأكيد بر اين‌كه مبالغ اعلام شده سقف شهريه دانشجويان دانشگاه جامع علمي كاربردي است، گفت: مؤسسه‌ها مجازند براساس سياست‌هاي اجرايي و مصالح خود شهريه‌اي پايين‌تر از سقف اعلام شده با هماهنگي دانشگاه دريافت كنند.

10. این کاربر از piroooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farid55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

دوستان برای گرفتن مرخصی تحصیلی،آیا گفتن به دانشگاه و نوشتن درخواست لازمه یا اینکه همون ریختن شهریه ثابت کفایت میکنه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

عرضم به خدمتتون که رفیق عزیز راه برا ادامه تحصیل بازه ولی مشکل اینجاست فعلا بند پ حرف اول را میزنه نه...
    در مورد شهریه :
    به گزارش فارس ، معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي‌ گفت: برابر مصوبه هيئت امناي دانشگاه جامع علمي كاربردي در گروه آموزشي صنعت شهريه ثابت براي يك پودمان در طول دوره يك ميليون و 265 هزار ريال، شهريه دروس عمومي واحدهاي نظري 69 هزار و 575 ريال و واحد عملي دروس عمومي 113 هزار و 850 ريال، در شهريه متغير دروس پايه، اصلي و تخصصي شهريه واحدهاي نظري 94 هزار و 875 ريال، واحد آزمايشگاهي 151 يك هزار و 800 ريال، واحد كارگاهي و پروژه 164 هزار و 450 ريال و واحد كارآموزي و كارورزي 189 هزار و 750 ريال است.
    وي درباره شهريه گروه آموزشي كشاورزي دانشگاه جامع علمي كاربردي افزود: در گروه آموزشي كشاورزي شهريه ثابت براي يك پودمان در طول دوره 965 هزار و 500 ريال، شهريه دروس عمومي واحدهاي نظري 69 هزار و 575 ريال و واحد عملي دروس عمومي 113 هزار و 850 ريال، در شهريه متغير دروس پايه، اصلي و تخصصي واحدهاي نظري 71 هزار و 390 ريال، واحد آزمايشگاهي 103 هزار و 840 ريال، واحد كارگاهي و پروژه 123 هزار و 310 ريال و واحد كارآموزي و كارورزي 142 هزار و 780 ريال است.
    معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي درباره شهريه گروه آموزشي مديريت و خدمات اجتماعي دانشگاه جامع علمي كاربردي، اظهار داشت: در گروه آموزشي مديريت و خدمات اجتماعي شهريه ثابت براي يك پودمان در طول دوره 995 هزار و 500 ريال، شهريه دروس عمومي واحدهاي نظري 69 هزار و 575 ريال و واحد عملي دروس عمومي 113 هزار و 850 ريال، در شهريه متغير دروس پايه، اصلي و تخصصي واحدهاي نظري 69 هزار و 575 ريال، واحد آزمايشگاهي 113 ‌هزار و 850 ريال، واحد كارگاهي و پروژه 126 هزار و 500 ريال و واحد كارآموزي و كارورزي 139 هزار و 150 ريال است.
    وي درباره ميزان شهريه گروه آموزشي فرهنگ و هنر دانشگاه جامع علمي كاربردي‌ گفت: در گروه آموزشي فرهنگ و هنر شهريه ثابت براي يك پودمان در طول دوره يك ميليون و 122 هزار ريال، شهريه دروس عمومي واحدهاي نظري 69 هزار و 575 ريال و واحد عملي دروس عمومي 113 هزار و 850 ريال، در شهريه متغير دروس پايه، اصلي و تخصصي واحدهاي نظري 75 هزار و 900 ريال، واحد آزمايشگاهي 113 هزار و 850 ريال، واحد كارگاهي و پروژه 126 هزار و 500 ريال و واحد كارآموزي و كارورزي 151 هزار و 800 ريال است.
    افشار با تأكيد بر اين‌كه مبالغ اعلام شده سقف شهريه دانشجويان دانشگاه جامع علمي كاربردي است، گفت: مؤسسه‌ها مجازند براساس سياست‌هاي اجرايي و مصالح خود شهريه‌اي پايين‌تر از سقف اعلام شده با هماهنگي دانشگاه دريافت كنند.
    ببخشید ، بازم درست متوجه نشدم!
    یعنی من نمیتونم با این مدرک ( دیپلم تربیت بدنی ) برم علمی کاربردی ( الکترونیک ) بخونم؟
    یعنی فقط باید همین تربیت بدنی رو ادامه بدم؟

دوستان خواهشاً منو واضح راهنمایی کنید!
    تشکر...

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

ببخشید ، بازم درست متوجه نشدم!
    یعنی من نمیتونم با این مدرک ( دیپلم تربیت بدنی ) برم علمی کاربردی ( الکترونیک ) بخونم؟
    یعنی فقط باید همین تربیت بدنی رو ادامه بدم؟

دوستان خواهشاً منو واضح راهنمایی کنید!
    تشکر...
    بله میتونید در علمی کاربردی این کار رو بکنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •