تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 25 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 243

نام تاپيک: انلاک مودم ایرانسل ti-60

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام .با چه برنامه ای تجمیع انجام دادی و از چه قسمت برنامه استفاده کردی و سیمکارت شما tdیاfd؟
    سلام

حرف شما تایید میشود!

منطقه ما با اینکه 4G+ هست ولی مودم TFI60 با فریمور حسین تجمیع انجام نمیده و سرعت در حد 4G معمولی است و یا اشکلات نرم افزاری دارد. در صورتی که با گوشی A5 2017 در همین مکان 4G+ میشود!
    فریمور حسین تجمیع انجام نمیده قبول . فریمور های وب 195 تجمیع انجام نمید؟ فریمور 196 ایرانسل و مبین نت تجمیع انجام نمیده ؟ فریمور 195 و 196 جنرال تجمیع انجام نمیده ؟ اصلا برای خنده این قابلیت ca و mimo4 رو اضافه کردن اصلا سازنده مودم برای خنده گفته این مودم از ca و mimo4 و volte پشتیبانی میکنه و فقط برا خنده در فریمور های 195 و 196 این قابلیت فعال شده این مودم کامل ترین پرسرعت ترین پر امکانات ترین مقرون به صرفه ترین و پیشرفته ترین مودم ثابت هستش و روز به روز هم با ساپورت نرم افزاری بهتر میشه . شما برو یه مودم fd-m60 که الان نایاب هست و خدا تومن براش قیمت میدن بخر و با این مودم مقایسه کن متوجه میشی چه فرقی داره نزدیک 600 میدی به مودم اصلا قابلیت mimo4 نداره . بیشتر شهرهای ایران برا اپراتور همراه اول رو mimo4 داره خدمات 4.5 رو میده و این مودم 600 تومنی نمیتونه دریافت کنه و درجا میزنه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید
    یک سوال داشتم از جضورتون
    بعد از آنلاک مودم و نصب فریمور جدید گزینه IPV6/IPV4 از تنظیمات APN حذف شده
    چطوری میشه IPV6 زو هم روی مودم با فریمور آنلاک فعال کرد ؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید
    یک سوال داشتم از جضورتون
    بعد از آنلاک مودم و نصب فریمور جدید گزینه IPV6/IPV4 از تنظیمات APN حذف شده
    چطوری میشه IPV6 زو هم روی مودم با فریمور آنلاک فعال کرد ؟؟
    بله حذف شده است یا باید بلد باشید و بتونید فریمور رو ویرایش کنید و ببینید میشه دوباره فعال کرد یا از نسخه 196 ایرانسل استفاده کنید که در اون فعال هستش .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سپاس فراوان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

آنتن دهی مودم کم شد و وقتی به پورت lan وصل میکنم سیستم کنده. با چنتا هم تست کردم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

الان بحثی ک هست این فریم ور آنلاک، قابلیت آپدیت داره؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sara100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

2

آنتن دهی مودم کم شد و وقتی به پورت lan وصل میکنم سیستم کنده. با چنتا هم تست کردم.

اقا صابر ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    )
    تحویل بگیرید حرف این اقا را بعد انلاک .

اقای (
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    )
    تعجب بنده ازین است یک موضوع علمی و عملی را انگونه جواب دادید !!

Last edited by sara100; 25-12-2018 at 10:37.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

فریمور حسین تجمیع انجام نمیده قبول . فریمور های وب 195 تجمیع انجام نمید؟ فریمور 196 ایرانسل و مبین نت تجمیع انجام نمیده ؟ فریمور 195 و 196 جنرال تجمیع انجام نمیده ؟ اصلا برای خنده این قابلیت ca و mimo4 رو اضافه کردن اصلا سازنده مودم برای خنده گفته این مودم از ca و mimo4 و volte پشتیبانی میکنه و فقط برا خنده در فریمور های 195 و 196 این قابلیت فعال شده این مودم کامل ترین پرسرعت ترین پر امکانات ترین مقرون به صرفه ترین و پیشرفته ترین مودم ثابت هستش و روز به روز هم با ساپورت نرم افزاری بهتر میشه . شما برو یه مودم fd-m60 که الان نایاب هست و خدا تومن براش قیمت میدن بخر و با این مودم مقایسه کن متوجه میشی چه فرقی داره نزدیک 600 میدی به مودم اصلا قابلیت mimo4 نداره . بیشتر شهرهای ایران برا اپراتور همراه اول رو mimo4 داره خدمات 4.5 رو میده و این مودم 600 تومنی نمیتونه دریافت کنه و درجا میزنه .
    صابر جان این مودم CA ساپورت نمیکنه هواوی هم تو داکیومنتش ننوشته که ساپورت میکنه اگر شما تو داکیومنت هواوی خوندید بفرستید منم بخونم البته قبول دارم که مودم خوبی هستو نسبت به مودمای Cat4 که حداقل خودم داشتمشون اینترنت استیبل تری میده

9. 2 کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

صابر جان این مودم CA ساپورت نمیکنه هواوی هم تو داکیومنتش ننوشته که ساپورت میکنه اگر شما تو داکیومنت هواوی خوندید بفرستید منم بخونم البته قبول دارم که مودم خوبی هستو نسبت به مودمای Cat4 که حداقل خودم داشتمشون اینترنت استیبل تری میده
    پس این ca و mimo برا چی اضافه شده ؟ اگر اینطور بود اضافه نمیشد که هیچ و تاثیر رو سرعت هم نمیذاشت درست نمیگم ؟ سخت افزار قابلیت رو داشته که این امکان هم بهش اضافه شده ؟ قسمت ساپورت ایرانسل و مشخصات مودم رو بخونید نوشته قابلیت ca به زودی و قابلیت volte ندارد ولی در ورژن 196 هر دو اضافه شده و جواب هم میده . برا سرکار کار گذاشتن کاربر که اضافه نشده ؟ اگه اینطوری باشه رو گوشی که قابلیت otg رو به صورت سخت افزاری نداره مگر میشه این امکان رو با نرم افزار اضافه کرد ؟ به هیچ وجه اضافه نمیشه و کار هم نمیکنه حتی 1000 نفر دولوپر بیان هی براش اندرویید توسعه بدن . این مودم از این بیشتر هم قابلیت داره و 100 درصد cat6 هست نه cat4 .

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اقا صابر ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    )
    تحویل بگیرید حرف این اقا را بعد انلاک .

اقای (
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    )
    تعجب بنده ازین است یک موضوع علمی و عملی را انگونه جواب دادید !!

شما چی میزنی بگو ما هم بزنیم اقا اومدن یه چیزی نوشتن شما چرا زود ذوق میکنی اصلا برو یه مودم غیر انلاک ایرانسل با ورژن 196 بخر و استفاده کن باز میرسی به حرف های من .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •