تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 57 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 564

نام تاپيک: »» کلیه بحث ها، مشکلات و آموزش های مرتبط با فایلهای pdf و نرم افزارهای آن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    نه فولدرام هیچ کدوم فونت فارسی نیستن. راستش من خیلی به کتابای فنی و حرفه ای الان احتیاج دارم ولی هر کاری می کنم پیغام می ده ّFile Open error.
    طبق دستورالعملش هم عمل کردم ولی فایده نداره. شما از کتابایی که آموزش و پرورش برای دانلود به صورت ایبوک گذاشته استفاده کردین؟؟؟ می شه یه بار امتحان کنید ببینید برای شما هم همین مشکل پیش می آد یا نه؟!؟

ممنون از کمکتون

اگر مشکلتان حل نشد با برنامه هاي مشابه که دوستمون هم فرمودند امتحان بکنيد ضمنا اگه امکان باشه آدرس سايت

رو هم بدهيد تا پيگيري شود(نرم افزار هاي مختلفي براي خواندن فايلهاي pdf هستش)

داره خودمونی میشه Anildy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر مشکلتان حل نشد با برنامه هاي مشابه که دوستمون هم فرمودند امتحان بکنيد ضمنا اگه امکان باشه آدرس سايت

رو هم بدهيد تا پيگيري شود(نرم افزار هاي مختلفي براي خواندن فايلهاي pdf هستش)

سلام. اول بابت کمکاتون تشکر می کنم.

با اجازه تون من یه کم دقیق تر مشکلم رو توضیح می دم:

آموزش و پرورش همه کتابای مقاطع مختلف رو به صورت ایبوک توی سایتی برای دانلود گذاشته. برای باز شدن فایلا اول باید راهنمای نصب رو دانلود کرد که اون هم یه فایل pdf با حجم 32 کیلوبایته. توی این راهنمای نصب یه فایل ضمیمه شده که باید اون رو اجرا کرد. من همه این کارا رو کردم ولی هر چی دانلود می کنم error می ده.

این اون فایل راهنمای دانلوده. اگه می شه دانلود کنید و بعد اجرا.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا من هر چی کتاب از رشته گرافیک و چاپ و کامپیوتر (آخه این کتابا رو لازم دارم) دانلود می کنم همه پیغام خطا می دن. مثلا برای نمونه شما این فایله رو که به آدرس زير دانلود کنید ببنید برای شما هم پیغام می ده!؟!

کد:
    بازم به خاطر جواباتون ممنون.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام. اول بابت کمکاتون تشکر می کنم.

با اجازه تون من یه کم دقیق تر مشکلم رو توضیح می دم:

آموزش و پرورش همه کتابای مقاطع مختلف رو به صورت ایبوک توی سایتی برای دانلود گذاشته. برای باز شدن فایلا اول باید راهنمای نصب رو دانلود کرد که اون هم یه فایل pdf با حجم 32 کیلوبایته. توی این راهنمای نصب یه فایل ضمیمه شده که باید اون رو اجرا کرد. من همه این کارا رو کردم ولی هر چی دانلود می کنم error می ده.

این اون فایل راهنمای دانلوده. اگه می شه دانلود کنید و بعد اجرا.
    کد:
    حالا من هر چی کتاب از رشته گرافیک و چاپ و کامپیوتر (آخه این کتابا رو لازم دارم) دانلود می کنم همه پیغام خطا می دن. مثلا برای نمونه شما این فایله رو که به آدرس زير دانلود کنید ببنید برای شما هم پیغام می ده!؟!

کد:
    بازم به خاطر جواباتون ممنون.

دوست عزيز به اينگونه فايهاي pdf رمز گذاري شده مي گويند شما اين کار رو با پسورد هاي winrar ها

مقايسه بکنيد

يه چند تا عکس انداختم مطابق عکسها پيش بريد تا مشکلتان حل شود کادر هايي رو که مشخص کرده ام

مطابق اون کادرها پيش بريد تو تصوير دوم وقتي بر روي اون کليک کردين کادري باز ميشه مي گه که

کجا ذخيره بشه شما تو دسکتاپ ذخيره ميکنين ميريد به دسکتاپ يه فايل جديدي تو دسکتاپ ظاهر ميشه

اونو نصب ميکنيد (نمي خاد گزينه هاي ديگه اي رو تغيير بدين ) طبق تصوير 3 تو کادر مربوطه رمز

6 رقمي رو که داخل فايل pdf اول آمده تايپ ميکنيد وقتي به finish رسيدين اگر آکروبات ريدر

باز بود مي بندي بعد بر روي همون فايل pdf درسي کليک ميکنيد

تصوي اولي:

کد:
    تصوير دوم:

کد:
    تصوير 3:

کد:

4. این کاربر از hosein66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام آقای حسین
    بازم اول به خاطر لطفتون بابت جواب دادن به مشکل من ممنون.
    خب مشکل من هم دقیقا همینه که من همه اون کارایی که توی فایل راهنمای نصبش گفته و شما هم نوشتید انجام میدم ولی برام پیغام خطا File Open Error می ده.
    ورژن برنامه آکروباتم هم 7 هستش. هر چی فکر می کنم نمی تونم حدس بزنم ایراد از کجاست

بازم اگه راه حلی به نظرتون می رسه برام بنویسید خیلی ممنون می شم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام آقای حسین
    بازم اول به خاطر لطفتون بابت جواب دادن به مشکل من ممنون.
    خب مشکل من هم دقیقا همینه که من همه اون کارایی که توی فایل راهنمای نصبش گفته و شما هم نوشتید انجام میدم ولی برام پیغام خطا File Open Error می ده.
    ورژن برنامه آکروباتم هم 7 هستش. هر چی فکر می کنم نمی تونم حدس بزنم ایراد از کجاست

بازم اگه راه حلی به نظرتون می رسه برام بنویسید خیلی ممنون می شم.
    چه خطايي ميده؟ ميشه اون خطا رو اينجا کپي کنين !

بنده فکر ميکنم خطاي مربوط به پسورد داشتن رو نشون ميده و توي اون کادر آيکون اخطار و زرد رنگي

هستش اگه اين باشه برا خودم هم پيش اومد

بنده بعد از دانلود اون فايل تونستم با همون راهنما فايل رو باز کنم ضمنا پيشنهاد ميکنم از نسخه 8 و يا 9

Adobe Reader استفاده کنيد

هر چه باشه مشکل از همون رمز نگاري هستش چون اگه فايل خراب بود اون وقت من هم نميتونستم

همون فايل رو باز کنم

7. این کاربر از hosein66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چه خطايي ميده؟ ميشه اون خطا رو اينجا کپي کنين !

بنده فکر ميکنم خطاي مربوط به پسورد داشتن رو نشون ميده و توي اون کادر آيکون اخطار و زرد رنگي

هستش اگه اين باشه برا خودم هم پيش اومد

بنده بعد از دانلود اون فايل تونستم با همون راهنما فايل رو باز کنم ضمنا پيشنهاد ميکنم از نسخه 8 و يا 9

Adobe Reader استفاده کنيد

هر چه باشه مشکل از همون رمز نگاري هستش چون اگه فايل خراب بود اون وقت من هم نميتونستم

همون فايل رو باز کنم

سلام آقای حسین. بازم ممنون که جواب دادین.
    من همه اون کارایی که توی راهنمای نصب نوشته انجام می دم و آخرش هم پیغام تایید يعنی The import was successful رو می ده . ولی بعد که برنامة آکروبات رو دوباره باز می کنم و فایلی که دانلود کردم پیغام File open error رو می ده.
    در مورد ورژن هم به محض اینکه سی دی اش رو گیر بیارم نصب می کنم. خدا کنه مشکلم حل شه.
    راستی شما همون فایلی رو که من توی پستم نوشته بودم (فایله به جز راهنمای نصب رو می گم) دانلود کردید مشکل نداشتید؟؟

بازم به خاطر کمکاتون خیلی خیلی ممنون.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام آقای حسین. بازم ممنون که جواب دادین.
    من همه اون کارایی که توی راهنمای نصب نوشته انجام می دم و آخرش هم پیغام تایید يعنی The import was successful رو می ده . ولی بعد که برنامة آکروبات رو دوباره باز می کنم و فایلی که دانلود کردم پیغام File open error رو می ده.
    در مورد ورژن هم به محض اینکه سی دی اش رو گیر بیارم نصب می کنم. خدا کنه مشکلم حل شه.
    راستی شما همون فایلی رو که من توی پستم نوشته بودم (فایله به جز راهنمای نصب رو می گم) دانلود کردید مشکل نداشتید؟؟

بازم به خاطر کمکاتون خیلی خیلی ممنون.
    آره همون فایل دومی که 825 کیلو بایت بود برا من باز شد .

من امروز یه چیزی رو هم احتمال میدم و اونم اینه که فایلها رو با مرورگر دانلود میکنید که اکثرا هم خراب

میشن با یه نرم افزار مدیریت دانلود مثلا اینترنت دانلود منیجر امتحان بکنید

ببینم اون فایل دومی این پیامو میده

10. این کاربر از hosein66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوباره سلام آقای حسین
    دوباره هم مرسی به خاطر راهنمایی هاتون

راستش من برای دانلودام همش از همین برنامه Internet Download Manager استفاده می کنم. بعد در مورد پیغام هم این پیغامه رو نمی ده. می ده File Open Error

بازم ممنون

پروفشنال [ali]'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

جناب آنیل من یک توضیح کلی بدم بعضی نرم افزارهای Pdf خوان وقتی همراه فایل Pdf یک ضمیمه باشه دچار مشکل می شوند و اصلا اون رو باز نمی کنند من حدس می زنم شما از اکروبات ریدر استفاده نمی کنی یا ورژنی که استفاده می کنی خیلی قدمیه چون من با اکروبات ریدر محصول ادوبی ورژن 9 امتحان کردم باز شده همراه ضمیمه اش فوکسیت و اینا ضمیمه رو نشون که نمی دن هیچ پی دی اف رو هم باز نمی کنند

تو راهنماش هم که نوشته ادوبی ریدر 7 یا بالاتر ولاغیر

موفق باشی عزیز
    Last edited by [ali]; 09-09-2008 at 18:08.

اگه نباشه جاش خالی می مونه bahareh655's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    بالای نَوَردِوون-نزدیک پُشت بون

پيش فرض

سلام
    من یه مشکل دارم با پی دی اف کردن یه فایل ورد!

پروژم رو تایپ کردم (تو ورد ایکس پی ) کلی فرمول داره که با مث نوشتمشون. حالا وقتی پی دی اف می کنمش ( چه با و چه با Acrobat Distiller/ Jaws PDF Creator ) فرمول ها یه جوری بهم میریزه! یعنی بعضی کاراکترها مثل علامت مساوی یا ضرب یکم جلو تر از جایی که باید، قرار می گیره و میره توی عدد یا کاراکتر بعدی!!!

لطفاً راهنماییم کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •