تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 300 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 2997

نام تاپيک: Clash of Clans ™

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

شما اگه درخت ها رو حذف نکنی دیگه موانع ( obstacles ) برات ظاهر نمیشه ( حداکثر موانعی که میتونه تو مپت باشه 40 تاس که شما الان 40 تا داری )
    موانع هر 8 ساعت یکبار ظاهر میشن و به صورت رندم است و ربطی به ظاهر شدن جم باکس نداره

جم باکس رو هم وقتی گرفتید در اولین فرصت حذفش کنید چون هر مپ یک جم باکس میتونه داشته باشه.
    متوجه نشدم. obstacles دقیقا چی هست ؟

خب چه تاثیری رو روند بازی دارن ؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

چیزی که من فهمیدم اینه که دار و درخت هایی که ظاهر میشن تو بازی تا وقتی که از بین ببریمشون جم باکس ظاهر نمیشه. اما وقتی کاری باهاشون نداشته باشیم بعد از مدتی جم باکس میده. من این مورد رو 4 بار امتحان کردم ( یعنی دست به درختا نزدم) جم باکس داد!

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

چیزی که من فهمیدم اینه که دار و درخت هایی که ظاهر میشن تو بازی تا وقتی که از بین ببریمشون جم باکس ظاهر نمیشه. اما وقتی کاری باهاشون نداشته باشیم بعد از مدتی جم باکس میده. من این مورد رو 4 بار امتحان کردم ( یعنی دست به درختا نزدم) جم باکس داد!
    البته از طرف سوپرسل این مسئله رسما تایید نشده اما من به تجربه فهمیدم که درختا رو ول کنیم جم باکس میده.
    الان با فاصله خیلی کم دارم جم باکس میگیرم. تو یک هفته 2 تا جم باکس گرفتم. در صورتی که اون موقع درختا رو کامل میزدم جم باکس خیلی کم به وجود می اومد. الان هم چند وقتی میشه بازی نکردم فکر کنم بازم جم باکس داده باشه.

آخر فروم باز virus2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NormandySR2       نام.گوشی : Samsung Galaxy Note3

پيش فرض

متوجه نشدم. obstacles دقیقا چی هست ؟

خب چه تاثیری رو روند بازی دارن ؟

obstacles ها همین درخت ها و سبزه هایی هستن که ظاهر میشن. و وقتی از بین ببریدشون بهتون تعدادی جم میده
    منظورم این بود که بیشترین میزان obstacle ای که میتونید داشته باشید 40 تاس و دیگه ظاهر نمیشن
    وقتی ظاهر میشن باید از بین ببریدشون تا جم بگیرید و خاصیت دیگه ای ندارن.
    بعضی ها هم برای قشنگ شدن مپشون فقط اونایی که دور مپشون ظاهر مشن رو نگه میدارن ( من خودم درخت های کاج رو فقط نگه میدارم )

ظاهر شدن جم باکس هم شانسی و به صورت رندم است و به دست نزدن obstacle ها ربطی نداره ، من خودم همه obstacle ها رو حذف میکردم باز هم میداد الان یک هفته است دور تا دور گذاشتم ظاهر بشن جم باکس نداده

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

obstacles ها همین درخت ها و سبزه هایی هستن که ظاهر میشن. و وقتی از بین ببریدشون بهتون تعدادی جم میده
    منظورم این بود که بیشترین میزان obstacle ای که میتونید داشته باشید 40 تاس و دیگه ظاهر نمیشن
    وقتی ظاهر میشن باید از بین ببریدشون تا جم بگیرید و خاصیت دیگه ای ندارن.
    بعضی ها هم برای قشنگ شدن مپشون فقط اونایی که دور مپشون ظاهر مشن رو نگه میدارن ( من خودم درخت های کاج رو فقط نگه میدارم )

ظاهر شدن جم باکس هم شانسی و به صورت رندم است و به دست نزدن obstacle ها ربطی نداره ، من خودم همه obstacle ها رو حذف میکردم باز هم میداد الان یک هفته است دور تا دور گذاشتم ظاهر بشن جم باکس نداده
    فکر کنم تا به اینجا بازی کردم متوجه شده باشم که زیر بوته و درخت ها و ... الماسه !

در مورد جم باکس باید بگم که نمیتونم بهتون ثابت کنم ولی به شخصه باور دارم به این مصسئله که درخت در بیاد تو زمین جم باکس بیشتر میشه

میتونید خودتون یک بار امتحان کنید

پروفشنال javadlf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

در مورد اینکه سرور بازی چه حریفی رو برای شما انتحاب می کنه تنها چیزی که درش تاثیر داره trophies یا همون کاپ های شماست.

پس اگه دیدید حریفاتون خیلی سخت شدن می تونید چند دور الکی ببازید تا trophy شما کم بشه بعد حریفهاتون ساده تر میشن.

پروفشنال king_darkness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

ممنون. توضیحاتتون خیلی بهم کمک کرد فقط من نفهمیدم برای شروع لول توون هال رو ببریم بالا یا لول پایین بمونیم بهتره؟

-------------------------

چندتا هم سوال داشتم اگه کمکم کنین ممنون میشم!

1- میشه بازیو سیو کرد که اگه مجبور شدم پاکش کنم از اول شروع نکنم؟

2- بازی تیمی چجوریه؟ مثلا اگه بخوام با چندتا از دوستام بازیو شروع کنم میشه؟

3- من دو روزه بازیو شروع کردم اگه فرصت Shield که داده شده تموم بشه هر کسی میتونه بهم حمله کنه؟

4- اگه بهم حمله بشه و بیلدرم نابود بشه مجبورم دوباره 250 تا جم بدم یکی دیگه بسازم؟
    1- اگه بازی به گوکل اکانت واسه اندورید یا آیتیونز اپل وصل شده باشه هر بار ک بازی پاک کنی میتونی از ادامه بره
    3- واسه من تا زمانی که اولین حمله انجام نداده بودم کسی بهم حمله نکرد (ولی مطمئن نیستم)
    مابقی هم که دوستمون توضیح دادن

-----------------------------
    در موردم جم دادن درخت ها
    به نظرم اگه شما صبر کنید تا درخت ها کامل رشد کنن و سبز بشن جم بیشتری میدن
    در مورد جم باکس هم فک کنم اگه چند تا جنگ پشت سر هم ببرید بهتون جم باکس میده ولی سریع حذفش کنید چون فقط یدونه جم باکس در آن واحد تو مپ میتونه باشه
    خودم تجربه 2تا جم باکس تو یک هفته داشتم
    Last edited by king_darkness; 09-06-2014 at 18:54.

8. 2 کاربر از king_darkness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

در مورد اینکه سرور بازی چه حریفی رو برای شما انتحاب می کنه تنها چیزی که درش تاثیر داره trophies یا همون کاپ های شماست.

پس اگه دیدید حریفاتون خیلی سخت شدن می تونید چند دور الکی ببازید تا trophy شما کم بشه بعد حریفهاتون ساده تر میشن.
    نه به تنهایی

2 مورد هست که یکی TownHall شما و دیگری همون سطح Leage شما هست که تعیین کننده حریفان شما در بازی است .

زمانی که سرور بر اساس سطح شما به دنبال حریف میگیرده اول نسبت به سطح TH حریف رو دسته بندی کرده و بین 1 سطح پایین تر و یک سطح بالاتر از شما بازه رو قرار میده و سپس نسبت به امتیاز شما در Leage برای شما گزینه های مختلفی رو آفر میکنه .

در موردم جم دادن درخت ها
    در مورد جم باکس هم فک کنم اگه چند تا جنگ پشت سر هم ببرید بهتون جم باکس میده ولی سریع حذفش کنید چون فقط یدونه جم باکس در آن واحد تو مپ میتونه باشه
    درخت ها رشد ندارن دوست عزیز !!

و مورد دوم هم که فرمودید ربطی به جم باکس نداره .

جم باکس ها یک اشانتیون به حساب میان و هر از چند گاهی برای بازیکنان در دهکده قرار داده میشه .

بنده در 2 روز پشت هم نزدیک به 2.5 میلیون منابع به همراه چند نبرد با برد 100% داشتم که هیج اتفاقی نیوفتاد .

آخر فروم باز virus2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NormandySR2       نام.گوشی : Samsung Galaxy Note3

پيش فرض

1-
    در موردم جم دادن درخت ها
    همچین چیزی اصلا وجود نداره ؛ ( درخت ها که سبز نمیشن ) شما چه درخت رو بعد از به وجود آمدن حذف کنید چه بزارید دو هفته بگذره تو تعداد جمش تاثیری نداره
    بر اساس ویکیه رسمی بازی تعداد جم های داخل درخت ها بر اساس این الگوریتم تعیین می شن : 3, 2, 0, 0, 5, 1, 0, 3, 4, 0, 0, 5, 0, 1, 0, 6, 4, 5, 1. ( از راست به چپ )
    یعنی اگه یک درخت 3 تا جم بده درخت بعدی که ظاهر بشه یا 2 تا داره یا 4 تا.

سر اینکه جم باکس کی ظاهر میشه خیلی ها تو فروم های خارجی هم بحث می کنند و طبق گفته عوامل بازی به هیچ چیزی مرتبط نیست و به صورت تصادفی است. مگر اینکه مپتون جایی واسه ظاهر شدن جم باکس نداشته باشه.
    موقع کریسمس هم سر درخت کریسمس همین بحث ها بود.

نه به تنهایی

2 مورد هست که یکی TownHall شما و دیگری همون سطح Leage شما هست که تعیین کننده حریفان شما در بازی است .

زمانی که سرور بر اساس سطح شما به دنبال حریف میگیرده اول نسبت به سطح TH حریف رو دسته بندی کرده و بین 1 سطح پایین تر و یک سطح بالاتر از شما بازه رو قرار میده و سپس نسبت به امتیاز شما در Leage برای شما گزینه های مختلفی رو آفر میکنه .

لول Town Hall اصلا در پیدا کردن حریف دخیل نیست. ( من دیدم TH لول 5 در لیگ گلد 2 بوده و به طور من که TH 9 هستم خورده )
    TownHall فقط تو میزان منابعی که از جنگ بدست می آورید تاثیر داره ؛ یعنی هرچه لول TH حریف پایین تر باشه منابع کمتری در یافت میکنید و بالعکس.

سطح لیگ هم به طور دقیق دخیل نیست ؛ مثلا شما اگه میزان تروفی هات 1420 باشه و لیگ گلد 3 باشی ممکنه حریفت 1300 باشه و سطح لیگش سیلور 1 باشه.

فقط به تعداد تروفی ربط داره ( یک بازه در تظر گرفته شده مثلا 100 - 150 تا بیشتر و کمتر )
    و میزان تروفی که از حریف میگیرد بستگی به میزان ترفی حریف داره ؛ یعنی اگه شما 1400 باشی حریف 1500 باشه شما از 30 تا بیشتر تروفی می تونی بگیری و بالعکس اگه حریف کمتر باشه زیر 15 تا تروفی در کل میشه گرفت.
    Last edited by virus2009; 09-06-2014 at 19:30.

11. 2 کاربر از virus2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

لول Town Hall اصلا در پیدا کردن حریف دخیل نیست. ( من دیدم TH لول 5 در لیگ گلد 2 بوده و به طور من که TH 9 هستم خورده )
    TownHall فقط تو میزان منابعی که از جنگ بدست می آورید تاثیر داره ؛ یعنی هرچه لول TH حریف پایین تر باشه منابع کمتری در یافت میکنید و بالعکس.

سطح لیگ هم به طور دقیق دخیل نیست ؛ مثلا شما اگه میزان تروفی هات 1420 باشه و لیگ گلد 3 باشی ممکنه حریفت 1300 باشه و سطح لیگش سیلور 1 باشه.

فقط به تعداد تروفی ربط داره ( یک بازه در تظر گرفته شده مثلا 100 - 150 تا بیشتر و کمتر )
    و میزان تروفی که از حریف میگیرد بستگی به میزان ترفی حریف داره ؛ یعنی اگه شما 1400 باشی حریف 1500 باشه شما از 30 تا بیشتر تروفی می تونی بگیری و بالعکس اگه حریف کمتر باشه زیر 15 تا تروفی در کل میشه گرفت.
    یک مسئله ای که هست اینه که قطعیتی در این زمینه وجود نداره , یعنی نه اینکه چون من الان TH 8 هستم حتما فقط حریفان تصادفی با TH های بین 7-9 گیر من خواهد افتاد .
    اما تو اکثریت آفر ها اینطور بود برای خوده من .

من الان مدت زیادی هست که میزان تروفی هارو بین 1100-1400 نگه داشتم میزانی که در TH 7 هم بودم , زمانی که در اون سطح بودم آفر های پیشنهادی بنده اکثریت در سطح 6-8 بود و به طور اتفاقی مثلا در هر 10 تا سرچ شاید یک سطح 9-10 یا یک سطح 4-5 به تور من میخورد . اما زمانی که وارد سطح 8 شدم از 6-8 به 7-9 تغییر کرد.

اونطور حتمی نمیشه راجبش نظر داد به نظرم .

اما در رابطه با تروفی ها کاملا موافق هستم تاثیر زیادی داره و کلا برای کنترل میزان سطح قدرت دشمنان میشه ازش استفاده کرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •