تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 114 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 1139

نام تاپيک: Wimax Mobinnet / وایمکس شرکت مبین نت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام. مودم من مدل BM632w هست که از دیشب مشکل دار شده! تا حدود ساعت 12 شب سالم بود یهو بدون هیچ دلیل اینجوری شد. وقتی روشن میکنم چراغ های آنتن همگی روشن هست و چراغ تلفن روشن هست و بقیه خاموش و هیچ کاری نمیکنه! و همین حالتی میمونه. در حالت روشن و خاموش هم ریست رو زدم ولی تاثیر نداشته. جا به جا هم کردم محلش رو ولی تاثیر نداشته. نه ضربه خورده نه دست بهش زدم نه نواسان برق و قطعی بوده! کسی هست بتونه راهنمایی کنه مشکل حل بشه؟ بنظرتون مودم مشکل دار شده؟ تعمیراتی میتونه درستش کنه؟
    از داخل صفحه مشخصات ریست نکن .. اون دکمه ی ریست روی مودم رو بزنی بهتره

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirakhavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

از داخل صفحه مشخصات ریست نکن .. اون دکمه ی ریست روی مودم رو بزنی بهتره
    از روی مودم زدم و تاثیری نداشته!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

از روی مودم زدم و تاثیری نداشته!
    ببر یکی از نمایندگی ها برات درستش می کنه

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

مبین‌نت مال مستقیم مخابرات نیست. تحت مجموعه اون هست یعنی باز باید برای استفاده از دکلها اجاره رو حتی بصورت صوری هم جهت حسابداری مالی شده پرداخت کنه. بعد هم تنها مشکل وجود یه میله فلزی تحت عنوان دکل نیست و نصب تجهیزات روی اون اصل کار هست. وجود دکل مسائلی مثل مجوز نصب دکل و منبع تغذیه برق رو حل می‌کنه و باز تا مبین‌نت تجهیزات وایمکس رو روی دکل نصب نکنه که وجود اون دکل خاصیتی برای مبین‌نت و مشتریانش نداره.
    برای همین اگه اینجور نبود که تا مبین‌نت تحت مجموعه مخابرات در اومد بایستی همه جا حتی وسط جاده و بیابون هم آنتن می‌داد که اینطور نیست. در صورتی که اینترنت تحت شبکه موبایل مخابرات یا حتی ایرانسل همه جایی که بشه با موبایل صحبت کرد، کار می‌کنه.

در مورد اختلال همزمان دلایل می‌تونه متعدد باشه و لزوماً بعید می‌دونم حتماً بایستی با هم هماهنگ باشن. چون هم سیستمشون از هم جدا هست و هم نوع تاثیر پارازیت و انواع امواج مزاحم روی اونها با هم فرق داره.
    والا توی ارگان های دولتی فرق زیادی بین زیرمجموعه و مالکیت قطعی نیست بس که خر تو خره!!! جفتشون سر و ته یه کرباسن!!!
    آره خب اینا رو میدونم که مجوز میخواد و تجهیزات باید روی دکل ها نصب بشه. البته لزومی نداره پوشش جاده ای بده. ولی ظاهرا تصمیمشو داشته چون یه مدتی گیر داده بود بهمون میگفت شارژر فندکی بخرید که توی ماشین هم اینترنت داشته باشید! حدس زدم شاید میخوان پوشش جاده ای بدن. تونستنش میتونن ولی به قول شما کلی مجوز و دردسر داره. وگرنه برای خودشون فقط نصب قطعات پشتیبان کننده از وایمکس روی دکل های همراه اول و ست کردنشونه و بس!
    در مورد قطعی همزمان وایمکس و پوشش همراه، تنها دلیل منطقیش اینه که برای آپگرید دکل ها می بایست اون ها رو داون کنن و همین باعث میشه که دکل با هر چیزی که داره از مدار خارج بشه. که در اون وضعیت یا سیستم ها با سیگنال های جایگزین ادامه کار میدن یا این که باید منتظر باشن تا دکل دوباره برگرده به مدار

سلام. مودم من مدل BM632w هست که از دیشب مشکل دار شده! تا حدود ساعت 12 شب سالم بود یهو بدون هیچ دلیل اینجوری شد. وقتی روشن میکنم چراغ های آنتن همگی روشن هست و چراغ تلفن روشن هست و بقیه خاموش و هیچ کاری نمیکنه! و همین حالتی میمونه. در حالت روشن و خاموش هم ریست رو زدم ولی تاثیر نداشته. جا به جا هم کردم محلش رو ولی تاثیر نداشته. نه ضربه خورده نه دست بهش زدم نه نواسان برق و قطعی بوده! کسی هست بتونه راهنمایی کنه مشکل حل بشه؟ بنظرتون مودم مشکل دار شده؟ تعمیراتی میتونه درستش کنه؟
    از اونجایی که با ریبوت درست نشده احتمالا در برد یا منبع تغذیه یه چیزی باعث اتصال مستقیم شده. دیگه مودم رو روشن نکن و ببرش خود نمایندگی اصلی بهشون بده تا تعمیرش کنن یا اگر در دوره گارانتی باشی تعویض کنن

5. این کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirakhavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان از حدود چهار خاموش کردم که ببرم نمایندگی و حدود ساعتای هفت که اونجا روشنش کردن درست بود. کار هم میکرد. چون جای من گیر کرده بود ریست هم نشده بود! اونها گفتن که شاید قاطی کرده! در هر صورت خداروشکر درست شد کار به جاهای باریک نکشید ...

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سوال ساده:شما اون تیک منو بخاطر بسپار رو میذارید هر بار که مرورگر رو میندین و دوباره به صفحه مشترکین میایید لاگ این میکنید یا خودش لاگ این شده و واردش میشه؟
    بله تیک رو میزنم. خیلی جالبه چون من هم در پی سی و هم لب تاپ این مشکلو دارم. با سه سیستم عامل. و جالبه که دوستان دیگه این مشکل رو ندارن!!

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بله تیک رو میزنم. خیلی جالبه چون من هم در پی سی و هم لب تاپ این مشکلو دارم. با سه سیستم عامل. و جالبه که دوستان دیگه این مشکل رو ندارن!!
    با این آیپی لاگین کن آیپی همون صفحه مشترکین است 5.201.138.3 .
    همچنین dns ها رو روی 8.8.8.8 یا 4.2.2.4 و همچنین یک dns ملی امتحان کن.
    کوکی های مرورگر هم پاک کن.

9. این کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال thelastblack's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان سرویس این وایمکس تو تهران چطوره؟
    من مصرفم بالاست، قبلا ۲مگ نامحدود مخابرات داشتم ولی مجبور شدم قطعش کنم (۷۰ تومن ماهی میگرفت)
    ولی الان باید نت بگیرم
    میتونم برم ۵۱۲ نامحدود مخابرات رو بگیرم، یا وایمکس بگیرم چون یکم با خط تلفنم هم مشکل دارم (فعلا قطعه )
    اصلا مبین نت در کل بهتر آنتن میده یا ایرانسل؟ من طرفای مترو مدنی هستم
    فعلا دارم از ۳جی ایرانسل بهره میبرم. سرعتش خوبه ولی هزینش برام زیاد میشه، هر ۲ گیگ رو ۱۰ تومن میگیره
    نامحدود داره مبین نت؟

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض فوری فوتی!!!

سلام
    یه مشکلی پیش اومده واسه یکی از دوستان
    بنده خدا طرح یه ماهه 2مگ 5گیگ زده و شبا حدود یک گیگ دانلود میکرده، روز 5ام طرحش تموم میشه
    امروز زنگ زد مبین نت ببین چرا طرحش تموم شده طرف گفت هر شب واسه دانلود ساعت 3 بایدمودم رو خاموش و روشن می کردید
    خودم تا چند ماه پیش مبین نت داشتم همچین داستانی نداشت والا
    شما همین کارو میکنید؟؟
    یه چیز دیگه هم گفت، که کل حجم دانلود شبانه دوبرابر حجم اصلی که میشه 10 گیگ هست، یعنی این موضوع راه افتاده یا اجرایی نشده هنوز؟؟

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

دوستان عزیزان فوری هست بگید که بدونیم شکایت کنیم یا نه؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •