تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 284 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 2838

نام تاپيک: iPhone 4 | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون چهار

آخر فروم باز capitan black's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    NEVER LAND

پيش فرض

شدن كه ميشه ولي كمي دردسر داره . من لاك رو توصيه نمي كنم
    ممنونم اما میشه توضیح بدید چرا؟...چه مشکلاتی پیش میاد؟..این همه مردم استفاده میکنند که مشکلی ندارند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بالاخره راه حلی برای مشکل آنتن دهی Iphone 4 پیدا شد!!!!

شرکت اپل باید به تمام خریداران Iphone 4 یکی از این قاب ها به صورت رایگان بده!!!

نگاه کنید بنده خدا خسته شد از بس اینجوری مکالمه کرد!!!!

3. 7 کاربر از steve_jobs47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash s.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

مرسی دوست گلم
    قیمت اصلیش 16 گیگ 199 دلاره زده توی سایت اپل...اگه انلاک بشه 700 دلاره؟..اینجوری که خیلی زیاده...اگه انلاک نشده بگیریم میشه استفاده کرد توی ایران یا نه؟..ممنونم
    سلام
    خواهش می کنم.
    اونی که توسایت زده 199$ قراردادی است یعنی شما 199$ ابتدا پرداخت کرده و سپس 24 تا قسط 30$ باید پرداخت کنید که مجموعش 919$ می شود.
    در ضمن حالت قراردادی برای کشورهایی است که دارای اپراتور مستقل و قوی هستند که من فکر نمی کنم هند جزو اون کشورها باشد.
    در کل اگر بخواهید لاک خریداری کنید باید در ایران توسط یک نرم افزار آنلاک شود که دو مشکل خواهد داشت.
    1) شما مشکل انتن دهی خواهی داشت به صورتی که خارج از تهران به هیچ وجه و داخل تهران در بعضی نقاط آنتن نخواهی داشت.
    2) در 80٪ اوقات پس از خاموش و روشن کردن گوشی آن نرم افزار دوباره باید نصب نصب شود.
    این جوری من مطمئنم شما باید دائما خانواده ی آقای استیو جابز را مورد لطف و عنایت خود قرار دهید.
    بازم سوالی داشتی بپرس.
    با تشکر

5. 4 کاربر از arash s.b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin_007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Dubaiِ

پيش فرض

سلام
    خواهش می کنم.
    اونی که توسایت زده 199$ قراردادی است یعنی شما 199$ ابتدا پرداخت کرده و سپس 24 تا قسط 30$ باید پرداخت کنید که مجموعش 919$ می شود.
    در ضمن حالت قراردادی برای کشورهایی است که دارای اپراتور مستقل و قوی هستند که من فکر نمی کنم هند جزو اون کشورها باشد.
    در کل اگر بخواهید لاک خریداری کنید باید در ایران توسط یک نرم افزار آنلاک شود که دو مشکل خواهد داشت.
    1) شما مشکل انتن دهی خواهی داشت به صورتی که خارج از تهران به هیچ وجه و داخل تهران در بعضی نقاط آنتن نخواهی داشت.
    2) در 80٪ اوقات پس از خاموش و روشن کردن گوشی آن نرم افزار دوباره باید نصب نصب شود.
    این جوری من مطمئنم شما باید دائما خانواده ی آقای استیو جابز را مورد لطف و عنایت خود قرار دهید.
    بازم سوالی داشتی بپرس.
    با تشکر

دوست عزیز من دبی زندگی میکنم فکر نمیکنم مشکل انتن داشته باشه چون یه ایفون ۳ج از هنگ کنگ گرفتم مشکلی نداشت همینطور وقتی خاموش
    و روشن میکردم هم مشکلی نداشت فقط وقتی اپدیت میکردم باید جیلبریک و انلاک میکردم یعنی ۴ج نمیشه این کار رو کرد؟؟؟ البته در اینده

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

Stream عزيز يك سوال ؟؟

با اين پردازنده ي قدرتمندي كه در آيفون 4 استفاده شده مشكل گرم شدن رو نداره ؟؟؟
    خیر .. چیپ A4 نسبت به چیپ قبلی هم کم مصرف تره و هم قوی تر و برای همین نسبت به 3GS کمتر داغ می کنه و عمر باتری بیشتری هم داره.

---

این هم چند تا عکس که با دوربین گوشی امروز گرفتم. واقعا دوربین خوبیه!

سایز عکس ها پایین اومده .. این هم نسخه بدون تغییر حجم ، با حجم 20 مگابایت:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوست عزیز من دبی زندگی میکنم فکر نمیکنم مشکل انتن داشته باشه چون یه ایفون ۳ج از هنگ کنگ گرفتم مشکلی نداشت همینطور وقتی خاموش
    و روشن میکردم هم مشکلی نداشت فقط وقتی اپدیت میکردم باید جیلبریک و انلاک میکردم یعنی ۴ج نمیشه این کار رو کرد؟؟؟ البته در اینده
    بستگی به نوع Jailbreak داره .. الان با firmware های جدید نمیشه هم Untethered Jailbreak کرد و هم آنلاک .. و برای آنلاک لازمه Tethered Jailbreak داشته باشید که موقع Restart دوباره باید از اول به iTunes متصل بشه.

8. 10 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin_007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Dubaiِ

پيش فرض

بستگی به نوع Jailbreak داره .. الان با firmware های جدید نمیشه هم Untethered Jailbreak کرد و هم آنلاک .. و برای آنلاک لازمه Tethered Jailbreak داشته باشید که موقع Restart دوباره باید از اول به iTunes متصل بشه.
    یعنی امیدی هست یا نه؟ یعنی همین ُTethered Jailbreak که گفتی میشه داشت یا نه؟
    مرسی

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

من هم فيلم هايي كه با آيفون 4 گرفته شده ديدم و هم عكس هارو . به نظرم فيلمبرداريش خيلي بهتر از عكس برداريشه .

11. این کاربر از mohsenfhm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

دوستان می گن با این قاب های رنگی و ساده و کلا قاب آیفون دیگه مشکل آنتندهی رفع می شه!
    اما بعضی از دوستان گفتن که با برخورد قاب به بدنه که کم صورت می گیره هم آنتن می ره!
    بعد یه چیز دیگه!ادم که نمی تونه برای آنتن دهی قاب بذاره!
    شاید من می خوام از طراحی اپل لذت ببرم!
    با این همه اعتراضات اپل قل داده تا چند روز آینده مشکل رو رفع کنه که هنوزم رفع نشده!
    کسی نیست برای این سوال ها جواب بده!یک مهندس سوئدی می گه مشکل از برخورد پوست دسته اما یک مهندس انگلیسی دیگه گفته به دلیل ساخت بدنه ای محکم تر و بهتر این مشکل به وجود اومده!
    به هر حال همه برای این مشکل بسیج شدند!
    یه سوال داشتم:بعشی ها می گفتند آیفون 4 دیگه تولید نمی شه!
    آیا درسته یا نه؟
    ممنون

13. این کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان می گن با این قاب های رنگی و ساده و کلا قاب آیفون دیگه مشکل آنتندهی رفع می شه!
    اما بعضی از دوستان گفتن که با برخورد قاب به بدنه که کم صورت می گیره هم آنتن می ره!
    با این همه اعتراضات اپل قل داده تا چند روز آینده مشکل رو رفع کنه که هنوزم رفع نشده!
    کسی نیست برای این سوال ها جواب بده!یک مهندس سوئدی می گه مشکل از برخورد پوست دسته اما یک مهندس انگلیسی دیگه گفته به دلیل ساخت بدنه ای محکم تر و بهتر این مشکل به وجود اومده!
    آیا درسته یا نه؟
    ممنون
    دوست عزيز الان Iphone 4 فقط مشكل آنتن دهي داره كه فكر نكنم با آپديت نرم افزاري قابل حل شدن باشه!!!

اپل بايد طرح آنتن آي فون رو عوض كنه!!!

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

آیا درسته یا نه؟
    ممنون
    عجب .. اینها همش شایعه است.

در مورد Software Fix ، چند نفر از لا به لای صحبت های Customer Service اپل شنیدن که طی هفته آینده یک Patch برای حل این مشکل عرضه میشه. دلیلش هم هیچ ربطی به برخورد با پوست نداره وگرنه وقتی چرا وقتی سمت راست یا بالای گوشی گرفته میشه مشکلی پیش نمیاد؟

دلیلش برخورد با این نقطه است:

(فقط با همین نقطه، نه با همه بدنه ... دلیلش هم اینه که وقتی دستتون به اونجا می خوره در اصل هر دو تا آنتن به هم متصل میشن و Calibration اشون به هم می خوره .. که با تکنیک های نرم افزاری تا حد خیلی زیادی قابل رفع شدنه . با Bumper باز هم بدون شک قابل حل شدنه چون دیگه تماسی بین دو آنتن صورت نمی گیره)

اینکه فلان پروفسور دانمارکی دو هفته قبل از فروش آیفون مصاحبه کرده و گفته به خاطر برخورد درست با آنتن مشکل بوجود میاد (در حالی که اصلا مشکل این نیست) و توقف عرضه آیفون و ... همش شایعه است.

مشکل هم با Software بدون شک قابل حله .. اگه تا حالا Apple چیزی عرضه نکرده برای اینه که بهترین راه حل رو ارائه بده و نه صرفا یک ماست مالی مشکل. اینجا توضیح دادم درباره مشکل:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر چیز عجیب و غریبی که شنیدید، بدونید شایعه است.

ویرایش: Steve Jobs در جدیدترین ایمیل از داستان های ایمیلی گفته There is no reception issue, stay tuned . این هم یک Hint از عرضه یک Software fix !

16. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •