تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 65 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 647

نام تاپيک: همه چیز درباره نت بوک ASUS Eee PC 1215B

اگه نباشه جاش خالی می مونه chartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

اقا به نظر شما msi u270 12.1 inche بهتر از ایسوس نسیت؟

در ضمن قیمت MSI U270 12 inche چنده البته باکفیت HD

اگه نباشه جاش خالی می مونه T E R M I N A T O R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

سوال من اینه برای کارهای بورس و فارکس گزینه مناسبی میتونه باشه؟
    متشکرم.
    حقیقتش چیز زیادی درمورد فارکس نمیدونم که بخوام راهنمایی کنم. قطعا اگر دوستان می دونستند راهنمایی می کردند.

سلام دوستان
    منم یه ماه هست یه 1215B گرفتم.همون اول با یه سریال ویندوزش رو ultimate کردم.تا الان که بد نبوده اما من چون بیشتر وقتا می خوام فیلم ببینم زیاد از این بابت ازش راضی نیستم.زمان پخش فیلم های full HD با bitrate بالا کم میاره.مثلا من یه آواتار 1080P با فرمت MKV دارم که بیت ریتش 1150 ه .تمام فیلم رو صحنه آهسته نشون می ده.اینجا تو صفحه 2 یکی از بچه ها گفته بود که مشکلی نداره حتی آواتار رو با حجم 11 گیگ یعنی مثل ماله من بدون مشکل اجرا کرده خواهشا این دوستمون بیاد بگه bitrate فیلمش چقدر بوده؟و آیا رم اضافه کرده یا نه؟
    راستی یه مشکل دیگه هم دارم و اون اینه که هاردش واقعا بد صدا می ده،من لب تاپ زیاد داشتم هیچ کدوم اینجوری نبود .وقتی همه جا ساکته که قشنگ صدای هاردش شنیده می شه .شایدم هارد من مشکل داره .من پشتشو باز نکردم اما احساس می کنم هاردش کنار رم و اینا نیست فکر می کنم یه جایی همین جلوی لب تاپ ه یعنی کنار تاچ پد .واسه همین صداش اینجوری شنیده می شه .صدای هارد شماها هم اینجوریه؟

این مدل برای فیلم های FULL HD با حجم های پایین هیچ مشکلی نداره و برای فیلم های بلوری باید از نرم افزارهایی استفاده کنی که از قدرت GPU استفاده میکنند مثل Splash Lite، همچنین میتونی بری توی تنظیمات Media Player Classic و توی قسمت Internal Filters تیک گزینه H264/AVC را بزنی. ولی از نظر من راه حل اول بهتره. بیت ریت آواتاری که من پخش کردم 8171 بود.
    نمیدونم مشکل هارد شما چیه ولی مال من که کاملا بی صداست و حتی توی محیط کاملا سایلنت هم گوشمو میزارم صداشو نمیشنوم.

3. 3 کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

اقا این اندازه مناسب خیلی چشما درد نمی گیره؟
    نه اتفاقا خیلی هم اندازش مناسبه.

سلاما به همه
    میشه لطفا به من بفرمایید یه 1215B با کانفیگ زیر چند در میاد؟

CPU : C50 1.0GHz dual core
    RAM : 2GB DDR3
    HDD : 500GB
    VGA : AMD® Radeon HD 6310
    BT : VER 3

سلام

چه طوری میشه وارد Express Gate شد؟

دکمه سمت چپ که علامت اکسپرس گیت داره رو میزنم وارد نمیشه.دستگاه رو حالت عادی روشن میشه
    شما احتمالا درایو مربوط به Express Gate را پاک کردین یا تو بایوس فعالش نکردین، اگه پاک شده شما باید اول با نرم افزارهای پارتیشن بندی مثل Paragon (درست یادم نمیاد کدومشون کاملا ساپورت میکنه) یک درایو Primary به حجم کم مثل 100 مگ و از نوع EFI بسازین و سپس اون نرم افزار Express Gate که مربوط به نسخه های بدون ویندوز هست دانلود و نصب کنی و سپس از توی بایوس فعالش کنی.(درکل توضیحش مفصله).

5. 4 کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

شما 100 ردصد درایور کارت گرافیکتون رو یا درست نصب نکردید یا اصلا نصب نکردید . آخرین درایور رو از game.amd.com بگیرید . چون این مدل حتی بلوری خالص هم اجرا ظاهرا اجرا کرده چه برسه به اون بیت ریت 1 مگی !!

بعد یه موضوعی . اون دوستی که دستگاهش رو از امرتات خریده بود لطفا بگه که آیا دستگاهش پورت usb3 و بلوتوث داره یا نه ؟ آخه اینها آپشن هستند و من میخواستم ببینم اگه از امرتات بگیرم این آپشن هار و میده یانه ؟ بعد کسی از قیمت الان امرتات خبر داره ؟ من از دفتر فروششون تو پایتخت می گیرم .

بعد راستی من این نت بوکو برا دانشگاه میخوام . میخواستم ببینم تو کیف معمولی جا میشه یا نه ؟ اگه نمیشه که 10 اینچو بگیرم .

ممنون .
    از امرتات که بگیری با USB3 و بلوتوث 3 هست. برای قیمت هم میتونی تماس بگیری یا به سایتش مراجعه کنی.
    فکرکنم جا بشه. من خودم روز اول چون عجله داشتم و کاور نمیخواستم و کیف 12 اینچ هم گیرم نیومد براش یه کیف 14 گرفتم و درسته کمی بزرگه ولی توش راحت جا میگیره و تکون نمیخوره.

به نظر من 12 اینچ یه سایز خیلی استاندارد برای مانیتوره!
    نه مثل 10 اینچی ها خیلی کوچیکه که اذیت کنه و نه مثل بقیه سایزها باعث سنگینی و بزرگی نوت بوک میشه!
    البته بگم من بیشتر در حالت دراز کش و نزدیک ازش استفاده میکنم!
    اگه فاصله زیاد باشه مطمئنا اذیت میکنه.
    ------------
    من نمیتونم با فلش ویندوز عوض کنم.
    همه تنظیماتش رو هم درست انجام میدم (تو بایوس انتخاب میکنم که از فلش بوت بشه) و فلش رو هم به کامپیوتر دیگه وصل میکنم نصب ویندوز میاد!
    اگه میشه راهنمایی کنید.
    توی قسمتی هم که از ویندوز بک آپ میگیره باز مشکل دارم و هر فلش یا هاردی که وصل میکنم ارور میده!
    ربطی هم به درگاه usb نداره!
    ------------
    راستی من اولش که این نت بوک رو گرفته بودم تاچ پدش کلا کار نمیکرد!
    ولی خیلی وقته مشکلش حل شده و الان تقریبا هیچ مشکلی ندارم.
    شاید بعضی وقتا خیلی کوتاه مشکل پیدا کنه که سریع حل میشه.
    موقعی که توی بایوس اولویت بوت را روی فلش گذاشتی برو روی تب Exit و در قسمت Boot Override روی نام فلشت کلیک کن.

7. این کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان...
    من مدتي هست دنبال يه ميني لپ تاپ ميگردم و بعد از بررسيهاي زياد به اين نتيجه رسيدم كه Asus 1015 px رو بگيرم...

لطفا كساني كه اين ميني رو دارند يا اطلاعات خوبي دارند يه راهنمايي بكنند .. راضي هستند؟؟؟

قيمت رو من چند جا ديدم كه خيلي با هم فرق داشت...يه جا 465 ؟ يه جا 520؟!!!!!!! و يه جا 445؟؟؟؟؟؟؟

منتظر راهنمايي شما هستم..

داره خودمونی میشه cuteetuc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

msi u270,2 گيگ گرفتم.هم usb 3 داره و كانفيگش هم جديده!!
    AMD Dual Core-E450 1.6Ghz 1M 1600Mhz
    2GB DDR3 up to 8
    500 GB
    ATI Radeon HD 6320
    LED 11.6'(1366x768
    1.3 Kg

10. 3 کاربر از cuteetuc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Aminv8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

2GB DDR3 up to 8
    500 GB
    ATI Radeon HD 6320
    LED 11.6'(1366x768
    1.3 Kg
    سلام

مبارک باشه دوست عزیز

چه قیمت خریدیش؟

12. 2 کاربر از Aminv8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

2GB DDR3 up to 8
    500 GB
    ATI Radeon HD 6320
    LED 11.6'(1366x768
    1.3 Kg
    آقا چنده خردید؟
    از کجا خرید ؟ آدرس و شماره شو بدین لطفا 12.1 اندازه صفحه

مبارک

14. این کاربر از chartab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه cuteetuc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام خدمت دوستان.متاسفانه موقع خريد من دلار افزايش داشته و با افزايش قيمت 620.000 تومان خرديدم.با پيگيري كه كردم خوشبختانه گفتند كه اين مدل خاص افزايش نداشته!! و قيمت همون قيمت قبلي 595.000 تومان هستش.امروز ميرم مابقي پولم رو بگيرم.من از كرج خريدم ولي قيمتشون تو كل كشور تو تمام نمايندگيها يكي هستش.رفرنس هم سايت شركت matris.co.ir هستش.

16. 2 کاربر از cuteetuc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

سلام خدمت دوستان.متاسفانه موقع خريد من دلار افزايش داشته و با افزايش قيمت 620.000 تومان خرديدم.با پيگيري كه كردم خوشبختانه گفتند كه اين مدل خاص افزايش نداشته!! و قيمت همون قيمت قبلي 595.000 تومان هستش.امروز ميرم مابقي پولم رو بگيرم.من از كرج خريدم ولي قيمتشون تو كل كشور تو تمام نمايندگيها يكي هستش.رفرنس هم سايت شركت matris.co.ir هستش.
    متسفانه زنگ زدم به نمایندگی تو تهران گفت E450 سی پی یو وارد نشده برای U270 لطفا شماره از کجا خرید پیام بدین مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •