تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 11 از 358 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

یه چهارتا فرمول توش می ذاشتی که علمی بشه
    خوب می خواین بگین که با چهار تا نقل و قل همه چیز حل شد ؟
    ببخشید چهل تا نقل و قول ! یا شاید هم بیشتر !
    من مطالبی از این عجیب تری رو خوندم که هر کس خونده بود تا الان به وجود یوفوها ایمان آورده بود ... اما به این زودی ها نباید چیزی به این عجیبی رو قبول کرد ... از تاریخ درس بگیرید ...

حـــــرفـه ای مرتضی nvcd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

اینها هیچ کدوم جواب سوال من نبود.

الان گیرم.میام مفصلا توضیح می دم.

داره خودمونی میشه Connor.Doyle's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ببینید دوستان.....
    آیا این منطقیه که کهکشانان به این بزرگی.... این همه منظومه و ستاره و سیاره....فقط مال انسان باشه؟؟؟؟
    یه جور هایی خود خواهی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

نمی دونم چرا تا ما می ایم یه انتقادی بکنیم همه خودشون رو گالیله می دونند.

اولا این کشیش های دوران گالیله نبودند که حرف علمی می زدند.کشیش ها می گفتند اقای گالیله ما داریم می بینیم که خورشید داره بدور زمین می گرده(مشاهده.تجربه).اما گالیله می گفت نه عزیز دل من شما اگه محاسبه کنید می بینید که زمین نمی تونه ثابت باشه(محاسبه)

ما کجاییم که گالیله یا کشیش باشیم ولی اگه مقایسه کنیم من گفتم معادلاتی که مطرح می شه و امکان وجود این موجودات رو نشون می ده می گه که نمی شه به وجود اونها چندان دل بست(علمی).ولی شما می گید نه ما داریم از اونها نشانه هایی می گیریم.ما می بینیم که اونها دارند یه جاهایی دست کاری می کنند .مثلا روی مزارع نقش می کشند(مشاهده).حالا بگید من گالیله ام یا شما؟؟؟؟؟؟؟

اما به اون دوستمون که لیست بلند بالایی از تاریخ دیده شده موجودات داد باید بگم که من تو نوشتم گفتم اون نشانه هایی که موجوده.(یعنی نشانه هایی که ازش تصویر یا فیلیمی باقی مونده)وگرنه اینکه یکی نوشته که مثلا من چیزی دیدم که خیلی زیاده.
    حالا فرض حرف شما درست و از مثلا چند قرن پیش هم این نشانه ها وجود داشته باشه.اینجا که حرف من باز ثابت می شه؟؟؟؟!!!!!!
    مگه شما نمی گید پیشرفته اند.پس چرا این همه مدت دارند بررسی می کنند.یعنی می خواید باور کنم اونها دارند چند صد سال در مورد ما برسی می کنند و هنوز به جایی نرسیدند.

باز هم می گم.به نظر من وجود این موجودات نمی تونه صفر باشه ولی نمی تونم این دلایل شما رو دلیل بر وجود اونها بگیرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیکاگو 1930

پيش فرض

هرکس یه نظری داره ولی این هم باید در نظر گرفت که علم همه چیز نیست و این چیزی به نام عقل داره که علم به کمک اون اومده

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

نمی دونم چرا تا ما می ایم یه انتقادی بکنیم همه خودشون رو گالیله می دونند.

اولا این کشیش های دوران گالیله نبودند که حرف علمی می زدند.کشیش ها می گفتند اقای گالیله ما داریم می بینیم که خورشید داره بدور زمین می گرده(مشاهده.تجربه).اما گالیله می گفت نه عزیز دل من شما اگه محاسبه کنید می بینید که زمین نمی تونه ثابت باشه(محاسبه)

ما کجاییم که گالیله یا کشیش باشیم ولی اگه مقایسه کنیم من گفتم معادلاتی که مطرح می شه و امکان وجود این موجودات رو نشون می ده می گه که نمی شه به وجود اونها چندان دل بست(علمی).ولی شما می گید نه ما داریم از اونها نشانه هایی می گیریم.ما می بینیم که اونها دارند یه جاهایی دست کاری می کنند .مثلا روی مزارع نقش می کشند(مشاهده).حالا بگید من گالیله ام یا شما؟؟؟؟؟؟؟

اما به اون دوستمون که لیست بلند بالایی از تاریخ دیده شده موجودات داد باید بگم که من تو نوشتم گفتم اون نشانه هایی که موجوده.(یعنی نشانه هایی که ازش تصویر یا فیلیمی باقی مونده)وگرنه اینکه یکی نوشته که مثلا من چیزی دیدم که خیلی زیاده.
    حالا فرض حرف شما درست و از مثلا چند قرن پیش هم این نشانه ها وجود داشته باشه.اینجا که حرف من باز ثابت می شه؟؟؟؟!!!!!!
    مگه شما نمی گید پیشرفته اند.پس چرا این همه مدت دارند بررسی می کنند.یعنی می خواید باور کنم اونها دارند چند صد سال در مورد ما برسی می کنند و هنوز به جایی نرسیدند.

باز هم می گم.به نظر من وجود این موجودات نمی تونه صفر باشه ولی نمی تونم این دلایل شما رو دلیل بر وجود اونها بگیرم
    با تائید حرف مرتضی جان باید بگم که وجود موجودات فرازمینی امکان داره و حتی بحث های علمی هم روش می شه ...اما وجود یوفوها (موجودات فرازمینی هوشمند ) یکم ناممکن می آد و با بحث های علمی فعلا رد می شه .

هرکس یه نظری داره ولی این هم باید در نظر گرفت که علم همه چیز نیست و این چیزی به نام عقل داره که علم به کمک اون اومده
    دوست عزیز علم همه چیزه ...
    تعریف شما از علم چیه ؟
    مگه غیر از اینه که علم قرار تمام مشاهدات اطرافتون رو توجیح کنه ؟ شاید الان نتونسته باشه کاملا این کار رو بکنه ... اما حداقل قصدش اینه ... این علم نیست که به کمک عقل اومده ... این عقله که علم رو بوجود آورده ... سوالاتی رو پرسیده و انسان مجبور شده بره و جواب سوالات رو پیدا کنه و این یعنی علم .
    هر دلیلی خارج از حیطه ی علمی نمی تونه قابل قبول باشه تا زمانی که تو.جیه علمی براش پیدا بشه .
    موفق باشید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیکاگو 1930

پيش فرض

خوبه خود شما هم اشاره کردید که علم ساخته دست بشره پس در بسیاری از موارد نمی شه بهش اطمینان کرد

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

درسته که محمد جان گفته علم از بشره و خوب بشر هم همیشه دنبال کشف حقیقت جدید و لی این دلیل نمی شه بهش شک کرد و گرنه شما حرف خودتون رو هم نقض می کنید.

چطور به علمی که شک کردید مطمئنید.

نکنه شما فقط به عقلتون مراجعه کردید؟

یادت باشه دوست من که عقل شما فقط می تونه شما رو قانع کنه.عقل من هم منو.پس تا اینجا حرفی نیست.

شما معتقد به یه چیزی و پایبند بهش.اما شما می خوای من رو قانع کنی.من هم نمی تونم جای شما بشینم از نگاه عقل شما نگاه کنم.شما برای اینکنه به من بفهمونید باید حر فهاتون از روی روش خاصی باشه.

این روش خاص که همه ما قبولش داریم علمه.دانایی که ما داریم و همه می دونیم که داریم و دیگه نسبت بهش شک نداریم.مثلا حرف منطقی.شما نمی تونی برای متقاعد کردن من یه حرف غیر منطقی بزنی.حتما باید حرفت در چارچوب خاص باشه تا من هم بفهمم.و گرنه شما هر چی داد بزنی که ولا بلا یو فو ها من رو دیشب بردند من باز می گم مدرکی داری که علمی باشه.؟

بهر حال اینکه علم رو از عقل جدا کردی خیلی تعجب کردم.

9. این کاربر از مرتضی nvcd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال h2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض H2006

عالی بود ولی فکر نمیکنی که خطش یکمی….

اگه نباشه جاش خالی می مونه mashaheeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

يه جا شنيدم كه تو روزنامه ايران درباره رؤيت ufo در ايران نوشته بود كه در سال 1355 يك شي در آسمان مشاهده ميشه كه يك هواپيماي f4 ميندازه دنبالش كه به 25 مايليش كه مي رسه تمام رادارهاش از كار ميفته.اين هواپيما برمي گرده و يه هواپيماي ديگه مي ره سراغش كه وقتي به نزديكي شي مي رسه مي گه اونجا نور بسيار زيادي بودكه ...
    حالا مي گردم مطلب اصليش رو پيدا مي كنم و براتون مي نويسم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •