تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 17 اولاول ... 789101112131415 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 169

نام تاپيک: مشکل با مودم لینک سیس wag120n

پروفشنال SuB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سابستان

پيش فرض

دوستان لطفا به دادم برسین. من از وقتی مودم Linksys WAG120N خریدم پدرم در اومده. به طور متوسط هر پنچ دقیقه یه بار قطع و وصل میشه! متاسفانه خریدم مصادف شد با مشکلات اینترنت که از جانب آی اس پی بود و در نتیجه فکر میکردم که همش تقصیر اونا هست! ولی امروز زنگ زدم بهشون گفتم اونا هم چک کردن و گفتن که مشکل از طرف خودتون هست و در واقع اکثر قطعی ها به عنوان پورت ارور و یوزر ریکوئست هست. توی عکس زیر کاملا معلوم هست :

اینم از عکس تنظیمات داخل مودم هست :

فریم ورش رو هم آپگرید کردم ولی مشکل حل نشد. گارانتیش هم ماله شرکت ساخت سیستم هست. دوستان به نظرتون چی کار بکنم؟
    فک کنم تنظیمات شما مشکل داره.
    شما کنترل پنل مودم رو باز کن، بعد توی قسمت Status رو به روی PPPoE Settings ، تیک Keep Alive رو بزن.
    متاسفانه پیش‌فرض نرم‌افزار کانفیگ مودم، بر روی Connect on Demand هست. یعین اگه شما بخواین به اینترنت دسترسی داشته باشید، مودم کانکت میشه و اگر از اینترنت استفاده نکنید به اندازه معینی صبر می‌کنه بعد اگه بازهم از اینترنت استفاده نکردید، اون وقت دیسکانکت می‌کنه.

پروفشنال SuB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سابستان

پيش فرض

سلام

حدود یه سال پیش بود که یه Wag120N خریدم.تو این مدت خوب بوده اما چند روزیه که داره اذیت می‌کنه.
    خود مودم به اینترنت وصله و بدون مشکل هست. با کابل هم مشکلی نداره. اما وایرلس مشکل داره.

اول که مودم رو روشن می‌کنم وایرلس مشکلی نداره و خوب کار می‌کنه. اما بعد چند دقیقه، مشکل پیش میاد. به وایرلس وصلم‌ اما نه مودم پینگ میده و نه هیچ سایت دیگه‌ای!!! .گاهی اوقات Time out میده. وسط Time Out‌ها یکی دو تا Ping میده. بعد دوباره TimeOut. بعضی وقتا هم Destination Host Unreachable میده!!! خود مودم هم پینگ نمیده. جالبه که می‌رم توی پنل مودم، می‌بینم لپ‌تاپم رو میشناسه و توی لیست میاره. اما وقتی از طریق پنل، لپ تاپ رو Ping می‌کنم، Ping نمیشه!!!

کسی میدونه چجوری حلش کنم؟ دو تا لپ‌تاپ دارم که هر دو تا باهاش مشکل دارن. چندین بار هم کانفیگ دوباره کردم. حتی Firmware رو آپدیت کردم و دوباره کانفیگ کردم. بازم درست نشد!
    Last edited by SuB; 09-06-2011 at 13:28.

پروفشنال SuB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سابستان

پيش فرض

منظورم این هست که می خوام کاری کنم کسی نتونه وایرلس منو توی اون محدوده که هست بتونه سرچ یا پیدا بکنه
    توی قسمت Wireless، تب Basic Wireless Settings، فیلد SSID Broadcast رو Disable بزار. اینجوری هر کسی که سرچ کنه اسم OtherNetworks رو پیدا می‌کنه و برای اتصال به مودم-اکسس پوینت شما باید SSID و رمز رو داشته باشه.

4. این کاربر از SuB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

فک کنم تنظیمات شما مشکل داره.
    شما کنترل پنل مودم رو باز کن، بعد توی قسمت Status رو به روی PPPoE Settings ، تیک Keep Alive رو بزن.
    متاسفانه پیش‌فرض نرم‌افزار کانفیگ مودم، بر روی Connect on Demand هست. یعین اگه شما بخواین به اینترنت دسترسی داشته باشید، مودم کانکت میشه و اگر از اینترنت استفاده نکنید به اندازه معینی صبر می‌کنه بعد اگه بازهم از اینترنت استفاده نکردید، اون وقت دیسکانکت می‌کنه.
    نه از این نیست روی هر دوتاش تست کردم. از قرار معلوم مخابرات با PPPoE مشکل داره!

برای مشکل تو هم یه سری به قسمت وایرلس بزن یه جایی هست جی و ان رو تغییر میدی اون قسمت فرسکانس ها رو تغییر بده شاید حل شد

داره خودمونی میشه ahmad710's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان .من تازه این مودم رو خریدم مودم رو که به کامپیوتر وصل کردم چراغLAN 1روشن بود یک بار که ریست کردم دیگه چراغ LAN1خاموش شد باید چه کار کنم.

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

سلام دوستان .من تازه این مودم رو خریدم مودم رو که به کامپیوتر وصل کردم چراغLAN 1روشن بود یک بار که ریست کردم دیگه چراغ LAN1خاموش شد باید چه کار کنم.
    با سلام
    این چراغ مربوط به کابل شبکه ای هست که به سیستمتون زدید
    یه دور کابل رو در بیارید و دوباره جا بزنید
    و از پست کیس ببینید که چراغ هاش روشن بشه و فعال باشه

موفق باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک مودم wag120n خریدم .خیلی بردش کمه؟دارم دیوونه میشم اخه من فقط برای استفاده لپتاب گرفتم.فقط اگه تو شعاع 4-5 متری اطرافش باشم جواب میده تازه اونم بدونه دیوار حایل.اگه یک دیوار (یک تیغه)بین مودم و لپتاب باشه حتی تو فاصله مستقیم 4 متری هم بسیار ضعیف میگیره؟!!
    ایا به نظر شما مشکل داره مودم؟
    من پهنای باند . موارد دیگه را هم تعقیر دادم و فرقی نکرد.روی g .n .mix هم هیچ فرقی نداره؟؟ایا تنظیمات خاصی داره برای افزایش برد؟؟
    من با همین لپتاب خونه دوستم که مودم g31 داره تازه با g ونه با n تا 2 طبقه راحت میتونم از نت استفاده کنم!!
    دوستان لطفا کمکم کنید؟

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک مودم wag120n خریدم .خیلی بردش کمه؟دارم دیوونه میشم اخه من فقط برای استفاده لپتاب گرفتم.فقط اگه تو شعاع 4-5 متری اطرافش باشم جواب میده تازه اونم بدونه دیوار حایل.اگه یک دیوار (یک تیغه)بین مودم و لپتاب باشه حتی تو فاصله مستقیم 4 متری هم بسیار ضعیف میگیره؟!!
    من پهنای باند . موارد دیگه را هم تعقیر دادم و فرقی نکرد.روی g .n .mix هم هیچ فرقی نداره؟؟ایا تنظیمات خاصی داره برای افزایش برد؟؟
    من با همین لپتاب خونه دوستم که مودم g31 داره تازه با g ونه با n تا 2 طبقه راحت میتونم از نت استفاده کنم!!
    دوستان لطفا کمکم کنید؟
    با سلام
    خیر تنظیمات خاصی نیست برای اینکه مشکلتون برطرف شه
    یه دور مودم رو ریست کنید و دوباره تنظیمش کنید

موفق باشید.

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

سلام دوستان
    دوستان لطفا کمکم کنید؟
    اره منم احساس می‌کنم که نسبت به قیمتی که داره بردش یه نمه کم هست! البته اگه در و پنجره رو باز بزاری بردش زیاد میشه و تا حیاطمون میره ولی اگه توی یه اتاق بسته باشه بردش خیلی تضعیف میشه!

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من به تازگی این مودم رو خریدم و کلا با نصبش مشکل دارم !!!
    من مودم رو با CD خودش نصب میکنم اما آخرای نصب ارور No internet Conection detected ( یه همچین چیزی ) میده و وقتی وارد برنامش میشم اون بالا ارور Repair Connection میده . اما روی مودم چراغ Internet ( که رنگش قرمزه ) ، DSL و wireless و ETHERNET1 و Power روشنه . اما با PC که میخوام وصل بشم ارور 651 میده و اصلا وصل نمیشه . با گوشی هم که وصل میشم کانکت میشه ولی صفحه ای باز نمیکنه . ممنون میشم بگین اصلا این چه طوری به PC وصل کنم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •