تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ميزان رضايت شما از كيفيت سريال تاريخي يوسف پيامبر چقدر

راي دهنده
513. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالي

77 15.01%
  • خوب

126 24.56%
  • متوسط

102 19.88%
  • ضعيف

208 40.55%
صفحه 11 از 156 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 1553

نام تاپيک: سريال يوسف پيامبر (ع)

آخر فروم باز mahsa1469's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    جنوب

پيش فرض

سریال یوسف پیامبر
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت warlord.elf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

به نظرم اگه يکم تو انتخاب بازیگراش بيشتر دقت ميشد و فيلم نامه جالبتری انتخاب ميکردن بهتر ميشد
    آخه اين همه جوون خوش تيپ ريخته تو اين مملکت اين چيه اينا انتخاب کردن آدم ياده بدهياش ميفته

اگه نباشه جاش خالی می مونه maaars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

اغراق بیش از اندازه تو این سریال حال آدمو به هم میزنه. یوسق به واسطه ی پیامبر بودن (و اون هاله روحانی) هر کاری دلش بخواد می کنه و کسی هم نمی تونه بهش بگه بالای چشت ابرو. هر کسی که یه کم اطلاعات تاریخی داشته باشه ، خوب می دونه که خود فرعون هم نمیتونست با کاهنین معبد آمون کل کل کنه ، چه رسد به یه بچه 10 ساله. داستان یوسف به تنهایی داستان جالبیه دیگه اینهمه نیاز به اغراق نداره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه deluge28's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

به نظرم اگه يکم تو انتخاب بازیگراش بيشتر دقت ميشد و فيلم نامه جالبتری انتخاب ميکردن بهتر ميشد
    آخه اين همه جوون خوش تيپ ريخته تو اين مملکت
    موافقم با اين قضيه...صد در صد بايد روي انتخاب بازيگر و متن بيشتر كار ميكرد.....الكي نيست كه .... وقتي كسي داره در مورد يك پيامبر فيلم مي سازه بايد با وسواس خيلي زيادتري نسبت به بقيه كارهاش كاركنه...و يه افرادي هم نظارت كنن...

راستي عزرائيل همون كارگردان بود ديگه....

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آخه اين همه جوون خوش تيپ ريخته تو اين مملکت اين چيه اينا انتخاب کردن آدم ياده بدهياش ميفته
    یعنی که چی فیلمنامشو باید جالب انتخاب میکردن !!!! این تاریخه ((اگه درستشو نوشته باشن) تو قرآن نوشته شده (ثابته))

ولی با نظر دومتون موافقم (همون انتخاب بازیگر)

آخر فروم باز mahsa1469's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    جنوب

پيش فرض

موافقم با اين قضيه...صد در صد بايد روي انتخاب بازيگر و متن بيشتر كار ميكرد.....الكي نيست كه .... وقتي كسي داره در مورد يك پيامبر فيلم مي سازه بايد با وسواس خيلي زيادتري نسبت به بقيه كارهاش كاركنه...و يه افرادي هم نظارت كنن...

راستي عزرائيل همون كارگردان بود ديگه....
    واقعا از این به بعد هر وقت به ازرائیل فک کنیم یاد این کارگردانه می افتیم

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من با نشان دادن پیامبران وحی و مرگ و .... ( حضرت جبرئیل و عزائیل و اگه بازم باشه) به شدت مخالفم .....
    بابا این چه وضعشه ، مگه اینا صورت این پیامبرانو دیدن !!!! از کجا میدونن لباسشون اونجوری ، انگار یه لامپ 400 ولتی روشن میشه (وقتی یکی از اون ها تو صحنه میاد ) و اصلا نوع بازیگر لایق اون نقش نیست .... !!!!

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اخه این یارو پسره کجاش خوشگله خدا وکیلی ؟ مثل تیوپ می مونه خیلی بچه مچه خوشگل تر تو سینما داریم . از کجا پیدا کردن اینو خدا می دونه تازه کلی هم سرخاب سفید اب بهش مالیدن .

بازیگر نقش جوونیه یوسف هم همین طور ... اصلا انگار نه انگار داریم در مورد اسطوره ی زیبایی صحبت می کنیم !!! کاش همون احمدی نژاد رو انتخاب می کردن .

بازیگر پیشنهادی من برای جوونی یوسف حسام نواب صفوی بود ( هر چی به این سلحشور گفتم گوش نکرد ! ) انصافا چهره ش نقص نداره . به جز اونم بازیگر های دیگه ای هم بودن . اگه ساخته نمی شد خیلی بهتر بود ... یه سوژه ی درست و درمون رو سوزوندن رفت
    Last edited by S@eid; 13-09-2008 at 18:27.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

مثل تیوپ می مونه
    سلام
    خیلی باحال گفتی!
    واقعا خیلی اغراق شده بازی میکنه من که اصلا خودم نمیتونم تحمل کنم نمیدونم چرا!
    کاش همون احمدی نژاد رو انتخاب می کردن .
    حرفای بد نزن
    بازیگر پیشنهادی من برای جوونی یوسف حسام نواب صفوی بود
    دوست من درسته خوشتیپه ولی باید کسی باشه که مردم ذهنیتی ازش نداشته باشن (مثل بازیگر نقش حضرت مریم شبنم قلی خانی)
    نواب صفوی رو انصافا خودت چند بار تو نقش آدم های دودره باز و کلاه بردار و شاراتان دیدی؟
    نمیشه که اون بیاد بازی کنه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

کسی میدونه منابع تاریخی فیلمنامه این فیلم از کجاست؟ به نظر بیشتر از تورات استفاده شده تا قران چون من در قران اینهمه جزئیات راندیدم....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •