تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 122 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 1215

نام تاپيک: »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

داره خودمونی میشه baltazar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جنگل شروود

پيش فرض

من قربون اون موهای غمگین و چهره سینماییت یرم نستا جون
    اگه نبودی که همه مونده بودیم

آخر فروم باز Nesta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط baltazar
    من قربون اون موهای غمگین و چهره سینماییت یرم نستا جون
    اگه نبودی که همه مونده بودیم
    سلام دوست عزیز مسخره می‌کنین یا این که جدی میگین .
    من که کاری نکردم .اگه هم مسخره می‌کنین که دم شما گرم .خیالی‌ نیست .
    همون آدم فروش دست تو رو شده برام.......
    :P

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi3267's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان نرم افزار ديگه اي هم هست كه شركت مكستور براي هاردهاي 40 به بالا وارد بازار كرده البته موضوعش جديد نيست اين مساله گفتم تا دوستاني كه اطلاع ندارند بدونند كه كار با اين نرمافزار راحته وبا چند تا كليك ميشه پارتيشن بندي كرد و ديگه نيازي نيست كه درصدي براي هر پارتيشن وارد كنيد و كلي محاسبه كنيد شما تعداد درايو و مقداري كه مي خواهيد براي هر پارتيشن لحاظ كنيد رو ميديد و پس طي چند مرحله و فرمت پارتيشن ايجاد ميشه البته دوستان بهتر از بنده به اين مساله واقفند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام به همه دوستان خوبم
    ممنون از همتون ولي مشكل من با اين چيزا حل نشده قبلاٌ هم انجام دادم...
    توي fdisk كه ميرم توي قسمتي كه مي خوام درايوهاي logical رو ديليت كنم ميگه ديليت شده اما از اون طرف مي خوام داخلextended ايجادش كنم ميگه فضاي كافي ندارم البته قبلا هم گفتم usages هام هر دو ميزنه 100%
    يه چيزه ديگه من به سختي تونستم اكس پي رو نصب كنم اما حلا ديگه نمي تونم 98 رو نصب كنم چون درايوهامو ذر داس نميشناسه؟؟؟؟؟؟ همش عجيبه نه؟ :roll: :cry:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mehdi3267
    مونا جان احتمالا پارتيشني ايجاد كردي كه تداخل ايجاد مي كنه
    مهدي جان منظورت از اينكه تداخل ايجاد ميكنه چيه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط هادی دل پاک
    سلام خدمت مونا جان ببین عزیزم یکی از بهترین برنامه های پارچین بندی partition magicهستش کهخیلی راحت می تونی تو محیط داس ازش استفاده کنی کار باهاش هم واقعا راحته به نظر من اول شما همه ی درایوهاتون روdeleteکنین بعدش شروع به پارتیشن بندی کنین کار باهاش واقعا آسونه(اینو تکرار می کنم که بدونین می تونین این کار رو بکنین) فقط برای اینکه کارتون آسونتر بشه بهد از یکی دو فرمان که بهش دادین یه applyکنین تا حجمه کارتون کمتر بشه.درضمن بعداز اتمام کار حتما format بکنین ولی چون format این برنامههquickهست اگر بعد از این کار مشکلتون حل نشد باید از boot floppy ویندوز 98 استفاده کنی ویه فورمت کامل بکنی= : format Xکه به جای Xشما نام درایوتون رو می زنید.Fdiskهم می تونید انجام بدید (به جای پارتیشن مجیک) ولی اون یکم سخت تر هست. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: موفق باشید
    هادي جان دلم مي خواد به كاري كه ميگي عمل كنم ولي راستش مي ترسم همين ويندوزي هم كه زوري نصبش كردم از دست بدم درهر صورت از اظهار لطفت ممنونم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

اگر نمیتونی از سی دی وینودوز استفاده کنی سی دی windows که استفاده میکنی قاعدتا bootable نیست یا اینکه در setup اولین بوت را روی cd تنظیم نکرده ای
    پیشنهاد میکنم از طریق یک ویندوز ایکس پی bootable هاردت را مجددا پارتیشن بندی کنی

آخر فروم باز Venus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط مونا _22
    سلام خدمت مونا جان ببین عزیزم یکی از بهترین برنامه های پارچین بندی partition magicهستش کهخیلی راحت می تونی تو محیط داس ازش استفاده کنی کار باهاش هم واقعا راحته به نظر من اول شما همه ی درایوهاتون روdeleteکنین بعدش شروع به پارتیشن بندی کنین کار باهاش واقعا آسونه(اینو تکرار می کنم که بدونین می تونین این کار رو بکنین) فقط برای اینکه کارتون آسونتر بشه بهد از یکی دو فرمان که بهش دادین یه applyکنین تا حجمه کارتون کمتر بشه.درضمن بعداز اتمام کار حتما format بکنین ولی چون format این برنامههquickهست اگر بعد از این کار مشکلتون حل نشد باید از boot floppy ویندوز 98 استفاده کنی ویه فورمت کامل بکنی= : format Xکه به جای Xشما نام درایوتون رو می زنید.Fdiskهم می تونید انجام بدید (به جای پارتیشن مجیک) ولی اون یکم سخت تر هست. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: موفق باشید
    هادي جان دلم مي خواد به كاري كه ميگي عمل كنم ولي راستش مي ترسم همين ويندوزي هم كه زوري نصبش كردم از دست بدم درهر صورت از اظهار لطفت ممنونم.

مونا جان:
    اصلا نترس راحتتر از اونيه كه فكرشو بكني . شجاع باش و امتحان كن 8)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط reza12100
    اگر نمیتونی از سی دی وینودوز استفاده کنی سی دی windows که استفاده میکنی قاعدتا bootable نیست یا اینکه در setup اولین بوت را روی cd تنظیم نکرده ای
    پیشنهاد میکنم از طریق یک ویندوز ایکس پی bootable هاردت را مجددا پارتیشن بندی کنی
    رضا جان تنظيم كردم
    درضمن ميشه بگي چطور ميشه از طريق ويندوز اكس bootableهارد رو مجدداٌپارتيشن بندي كرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط venus
    نقل قول نوشته شده توسط مونا _22

مونا جان:
    اصلا نترس راحتتر از اونيه كه فكرشو بكني . شجاع باش و امتحان كن 8)
    هادي عزيز:
    برنامهpartition magic مثل fdisk توي داس خودش فعاله يا بايد تهيه كنم. :oops:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •