تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 23 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 222

نام تاپيک: آپگرید LED سری 6 سامسونگ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

جناب متين پور
    با سلام و احترام؛ مدل تلویزیون من UA40C6260UR هست تو سایتهای آپدیت چه جوری می نویسن که من نمی تونم آپدیت رو پیدا کنم؟
    دوست عزیز
    اگر تلویزیون تان مشگلی ندارد آن را آبدیت نکنید
    لازم به ذکر است که آن مدل نام گذاری سامسونگ ایران است و نام گذاری اصلی تلویزیون شما UA40C6000 می باشد.
    برای پیدا کردن مدل از سایتهای سامسونگ کافیست از منوی سرویس مدل اصلی تلویزیونتان را ببینید و یا از این تایپیک معادل آن را پیدا کنید تقریبا در سرس C و D نام گذاری یکی است
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نکته: برای آبدیت فریمورهای رده یک سری معمولا یکی است UA40C6900VR و یا UA40C6200 و یا UA40C6000 و فرقی نمی کند و می توانید از هریک فریمور و یا سفت ابزار استفاده کنید .
    خودتان هم می توانید از نظر محتوا آن ها را بررسی کنید.
    و
    آبدیت کردن فریمور
    به سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام. من مدل 40 اینچ تلویزیون es6980 رو دارم. میخوام نرم افزارشو اپدیت کنم. ورژن الان 1014 هست و ورژن جدید نرم افزار 1020 است. میخواستم بدونم اگه اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ چون انگار اپدیت کردن تلویزیون های سامسونگ مشکل داره. از طریق اپدیت انلاین

3. این کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام. من مدل 40 اینچ تلویزیون es6980 رو دارم. میخوام نرم افزارشو اپدیت کنم. ورژن الان 1014 هست و ورژن جدید نرم افزار 1020 است. میخواستم بدونم اگه اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ چون انگار اپدیت کردن تلویزیون های سامسونگ مشکل داره. از طریق اپدیت انلاین
    دوست عزیز
    اگر تلویزیونتان مشگلی ندارد آن را آبدیت نکنید.

5. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر تلویزیونتان مشگلی ندارد آن را آبدیت نکنید.
    منم همین مدل رو دارم . چرا اپدیت نکنیم ؟ شاید کیفیت سه بعدیش بهتر بشه یا امکانات تنظیم تصویرش بیشتر بشه .نمیشه ؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

منم همین مدل رو دارم . چرا اپدیت نکنیم ؟ شاید کیفیت سه بعدیش بهتر بشه یا امکانات تنظیم تصویرش بیشتر بشه .نمیشه ؟
    دوست عزیز
    معمولا هر وقت تلویزیون مشگلی دارد از آبدیت برای رفع مشگل آن استفاده می کند و اختیار باشماست.....!!!!!!

8. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    معمولا هر وقت تلویزیون مشگلی دارد از آبدیت برای رفع مشگل آن استفاده می کند و اختیار باشماست.....!!!!!!
    من فکر کردم امکاناتش بیشتر میشه .سایتی نیست مشخص کنه چه تغییراتی ایجاد میشه؟
    چون میدونم ریسک این کار بالاست نمیخوام بیجهت اپدیت کنم .کلا منصرف شدم ولی اگه سوال اولم رو میدونید بگید.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من فکر کردم امکاناتش بیشتر میشه .سایتی نیست مشخص کنه چه تغییراتی ایجاد میشه؟
    چون میدونم ریسک این کار بالاست نمیخوام بیجهت اپدیت کنم .کلا منصرف شدم ولی اگه سوال اولم رو میدونید بگید.
    دوست عزیز
    خیر سایتی نیست و تغییرات فقط برای رفع نقص سیستم است

11. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با سلام

تلوزینون مدل UA46F6450AM رو دارم .

وقتی کلید Voice روی کنترل جادویی را فشار میدم میگه موجود نیست چطوری فعالش کنم ؟؟ کنترل لمسی رو چطوری فعال کنم ؟؟

برای اسکایپ 2 تا دوربین پیشنهاد میده آیا راهی هست وبکم معمولی بخوره ؟؟

آخرین آپدیت هم در صورت امکان برام لینکش رو قرار بدین .

باتشکر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام

تلوزینون مدل UA46F6450AM رو دارم .

وقتی کلید Voice روی کنترل جادویی را فشار میدم میگه موجود نیست چطوری فعالش کنم ؟؟ کنترل لمسی رو چطوری فعال کنم ؟؟

برای اسکایپ 2 تا دوربین پیشنهاد میده آیا راهی هست وبکم معمولی بخوره ؟؟

آخرین آپدیت هم در صورت امکان برام لینکش رو قرار بدین .

باتشکر
    دوست عزیز
    از این مسیر بروید
    تشخیص صدا
    صفحه منو---> ویژگی های هوشمند---> تشخیص صدا
    Screen Menu > Smart Features > Voice Recognition
    تشخیص صدا را می توان با روش های زیر استفاده کرد:
    ● ● با استفاده از میکروفون کار گذاشته شده در تلویزیون با فاصله
    ● ● با استفاده از دکمه VOICE از نزدیک
    سر و صدای محیط می تواند با تشخیص صدا تداخل داشته باشد. اگر این مورد برخوردید، کلید VOICE را فشار داده و پس از آن کلمه / عبارت فرمان را از فاصله 10cm توسط 15CM به دور از میکروفون بر روی کنترل لمسی هوشمند بگویید.
    دستورات ممکن است به رسمیت شناخته نشود اگر شما بیش از حد آرام و یا با صدای بلند صحبت کنید. حجم مطلوب حدود 60dB سابق: 60 دسی بل: مکالمه عمومی، 70 دسی بل: زنگ تلفن
    عوامل محیطی
    نرخ تشخیص صدا بسته به ولوم / تن، تلفظ، و محیط زیست محیط صدای تلویزیون و سر و صدای محیط متفاوت است
    خودآموز تشخیص صدا
    صفحه منو---> ویژگی های هوشمند---> تشخیص صدا---> خودآموز صدا و تشخیص
    Screen Menu > Smart Features > Voice Recognition > Voice Recognition Tutorial
    این به شما اجازه می دهد تا خود را با اصول اولیه استفاده از تشخیص صدا آشنا کنید. اجرای تشخیص صدا خودآموز و یا تشخیص صدا را فعال و پس از آن می گویند "راهنمای من".
    فعال کردن تشخیص صدا

برای گفتن کلمه دکمه VOICEرا برای اجرای تشخیص صدا فشار دهید. یک فرمان بگو. شما می توانید تشخیص صدا را به یک کار از تلویزیون استفاده کنید. اگر تشخیص صدا کار نکرد، چک کنید و ببینید اگر تشخیص صدا (ویژگی های هوشمند--> صدای تشخیص---> تشخیص صدا) فعال شده است. برای استفاده از تشخیص صدا، تشخیص صدا باید در مجموعه باشد زمانی که تشخیص صدا فعال است، تلویزیون می تواند به طور خودکار بنوبه خود ورودی های محیطی را روشن کند.
    استفاده از تشخیص صوتی عمومی
    شما می توانید دستورات زیر را در هر زمان در حالی که تشخیص صدا فعال است استفاده کنید :
    ● ● فرامین صوتی: بگویید "Guide me" "راهنمای من" و سپس بگویید "Show all commands" "نمایش همه دستورات" لیست کامل از فرمان های صوتی بر اساس طبقه بندی را به نمایش در می آورد. و سپس نام از یک ردیف را بگویید .
    ● ● دستورات صوتی موجود : بگو "Guide me" "راهنمای من".لیستی از فرمان های صوتی پایه در دسترس وضعیت فعلی نشان داده می شود.
    ● ● مبانی تلویزیون
    - تنظیم دوره: بگو "Volume up" / "Volume down". "صدا زیاد" / "صدا کم".
    - تغییر کانال ها: بگو "Channel Up" / "Channel Down".: "کانال بالا" / "کانال پایین".
    - خاموش کردن: می گویند "TV Power Off". " تلویزیون خاموش".
    - حرکت تمرکز: بگو "Focus left", "Focus right", "Focus up", or "Focus down" "تمرکز چپ"، "تمرکز راست"، "تمرکز بالا"، یا "تمرکز پایین"
    تمرکز می کنند. با این حال، این دستورات می تواند تنها در شرایطی استفاده می شود زمانی که تمرکز می تواند نقل مکان کند.
    - انتخاب مورد: بگو "Select " انتخاب ".
    ● ● دستورات هوشمند
    لیستی از کلمات مرتبط با توپی هوشمند موجود به این قرار در دسترس است
    " "Smart Hub", "Apps Home", "Social" توپی هوشمند"، "خانه نرم افزار"، "اجتماعی".
    ● ● نرم افزار و خدمات
    لیستی از کلمات مرتبط با نرم افزار ها و خدمات موجود در دسترس است
    به عنوان "Explore 3D", "Web Browser", "Samsung Apps". "کاوش 3D،" "مرورگر وب"، "نرم افزار سامسونگ".

فقط فرامین صوتی از پیش تعیین شده شناخته می شود. دستورات صوتی موجود در بسته روی نسخه نرم افزار ممکن است متفاوت باشد،.
    تنظیمات تشخیص صدا
    صفحه منو---> امکانات هوشمند---> تشخیص صدا.
    Screen Menu > Smart Features > Voice Recognition.
    ● ● زبان: انتخاب زبان برای تشخیص صدا است.
    ● ●
    استفاده از صدای تلویزیون: فعال / غیر فعال کردن پاسخ صدای تلویزیون به دستورات تشخیص صدای شما و بین صدای مرد و زن را انتخاب کنید.
    این عملکرد با توجه به منطقه پشتیبانی نمی شود".
    غیرفعال کردن تشخیص صدا
    برای غیر فعال کردن تشخیص صدا، می گویند "Close Voice Recognition" "بستن تشخیص صدا".

و در مورد وبکم شما حتما باید از دوربینهایی که خود تلویزیون پیشنهاد می دهد استفاده کنید چون دوربینهای دیگر سازگار نیست
    سعی کنید فعلا آبدیت نکنید چون ممکن است فرمان صوتی تان از کار بیافتد

14. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون میشم از تجربیاتتون استفاده کنم

واسه آپدیت یا اپگرید tv باید کاره خاصی انجام داد ؟؟؟؟
    برای اولین بار با tv رفتم net کلا تــو smart hub که هیچی جز مرورگر توش نبود و بقیه برنامه ها نم نم داشت واسه خودش دانلود و اضافه میشد
    ولی من کاری نکرده بودم !!!!
    روال عادیه tv هستش؟؟؟
    موقع خروج از smart hub پیغامی اومد نرم افزار اماده بروز رسانی هستش !! این همون پیغام معروف واسه آپگریده ؟؟؟؟
    چون tv موشکلی نداره نمیخوام الکی باش ور برم مشکلی اضافه کنم
    ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــون میشم دوستان کمک کنن ;-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •