تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1099 از 1319 اولاول ... 9959999910491089109510961097109810991100110111021103110911491199 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,981 به 10,990 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    میخواهم از امتیاز باشگاه استفاده بکنم و یه بسته بخرم با امتیاز 250.حالا همراه اول گیر میده امکان انتخاب بسته با بسته فعلی شما ممکن نیست در صورتی که بسته فعلی ام تاریخش تموم شده.

هفته قبل هم نذاشت انتخاب کنم این بسته 250 امتیازی رو ولی یه بسته 20 امتیازی داشت گیر نداد.

این بسته 250 امتیازی یه ماهه است همراه با 75 دقیقه مکالمه و 75 پیامک و 150 مگ اینترنت که نمیشه انتخابش کرد ولی الان بسته 20 امتیازی رو انتخاب کردم و خطا نداد.

مشکل چطور حل کنم به نظرتون
    تماس با "از من بپرس" از طریق بخش پشتیبانی همراه من. نتیجه رو هم اینجا اعلام کنید بد نیست.

2. این کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

تماس با "از من بپرس" از طریق بخش پشتیبانی همراه من. نتیجه رو هم اینجا اعلام کنید بد نیست.
    یه بار پرسیدم که گزینه ای برای باشگاه فیروزه ای نداشت.همون موقع هم که پرسیدم پشتیبان زود جواب نداد و سیستم هم منو انداخت بیرون.نمیدونم بازه زمانی داره که منو انداخت بیرون یا پشتیبان، سیستم رو برام بست.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    یه سوال دیگه:اشتباهی رفتم اولش "تماس با من" رو اول زدم تا با من تماس بگیرند ولی من نمیخوام با من تماس بگیرند چون موبایل پدرمه و پدرم هم از این چیزا سر در نمیاره.نمیشه یه جورایی لغو کرد این درخواست رو؟؟

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

یه بار پرسیدم که گزینه ای برای باشگاه فیروزه ای نداشت.همون موقع هم که پرسیدم پشتیبان زود جواب نداد و سیستم هم منو انداخت بیرون.نمیدونم بازه زمانی داره که منو انداخت بیرون یا پشتیبان، سیستم رو برام بست.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    یه سوال دیگه:اشتباهی رفتم اولش "تماس با من" رو اول زدم تا با من تماس بگیرند ولی من نمیخوام با من تماس بگیرند چون موبایل پدرمه و پدرم هم از این چیزا سر در نمیاره.نمیشه یه جورایی لغو کرد این درخواست رو؟؟
    زنگ بزن ۹۹۹۰
    بابت مشکلت
    تماس رو هم شاید لغو کنن

5. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

شما میتونید چند بار دیگه و با مروگر های دیگه یا بعد از پاک کردن کوکی ها یا با یه شماره دیگه امتحان کنید و مورد سوالتون رو هم نزدیک ترین انتخاب کنید، معمولا چند نفر بیشتر نیستن که جواب میدن پس فرقی نداره زیاد که اصلا چی انتخاب کنید.
    سیستمشون کلا قاطی بازی درمیاره گاهی ولی اکثرا من کار کردم درست بود.

تماس با من هم که فرمودید احتمالا ده روز دیگه یا بیشتر یه زنگی بزنن، یه دفه با من تماس گرفتن که گفتم پس چرا انقدر دیر من شاید دو هفته پیش ثبت کردم که جواب درستی نداشت بده البته، شاید واقعا تعداد تماس هایی که باید بگیرن و نوبتی که به هرکس میرسه باعث این تاخیر میشه و البته احتمال بیشتر کم لطفی کارمنداشونه.

7. 2 کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان غیر از سرویس مکالمه همراهی سرویس دیگه که به صرفه تر باشه وجود داره ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان غیر از سرویس مکالمه همراهی سرویس دیگه که به صرفه تر باشه وجود داره ؟
    یه طرحی داشت به اسم "روزهای گرم حرفی" یا یه همچین چیزی، آخرین بار پارسال استفاده کردم قبل از عید، از توی باشگاه فیروزه ای گرفتم ولی بعد ها هرجی خواستم بخرمش نشد.
    یک ساعت مکالمه درون شبکه 1000 تومن.
    غیر از این در حال حاضر چیزی به ذهنم نمیرسه، حالا خواستید یه امتحان بکنید شاید شد برای شما.

10. 2 کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان فرق بسته هایی که نوشته آلفا+ چیه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان فرق بسته هایی که نوشته آلفا+ چیه؟
    یه مدت مثکه میگفتن اینا سرعتش بیشتره و فلان، الآن عملا تمام بسته هاشون یه پخه.
    فقط باید ببینید کدومش کارتون رو با کمترین قیمت راه میندازه، حتی از اپراتور های دیگه.

13. 2 کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

این قاطی بازی دیتا این همراه اول انگار جدیدا از ساعت دانلود رایگان هم داره فراتر میره، هفت شب میبینم یهو اصلا دیتا رفته باید برم رو حالت پرواز و برگردم تا بیاد سرجاش، دیگه با حجمی که داریم پولشو میدیم هم شوخی شون گرفته.

15. 2 کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

معاون وزیر ارتباطات:
    بسته‌های شبانه اینترنت موبایل به تدریج حذف خواهند شد
    یکی از دلایل آن را نامناسب بودن این بسته‌ها از منظر فرهنگی برای نوجوانان و جوانان ذکر کرده است

17. این کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •