تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 109 از 544 اولاول ... 95999105106107108109110111112113119159209 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,081 به 1,090 از 5435

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

پينگ شما مثلا 4.2.2.4 و 8.8.8.8 چنده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    سلام شما چه شهری هستید ؟

داره خودمونی میشه kingzegon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان سلام به همگی
    کسی از دوستان کرجی اینجا هست بدونه اوضاع تانوما در کرج خوبه یا نه ؟ مرکز مخابراتی شهید نصر آبادی هستیم ما

و به طور کلی دوستانی که سرویس 20 مگ رو گرفتن سرعت دانلودشون حدودا چقدر هست و کیفیت وب گردی و یوتیوب دیدن چطور هست؟
    ping چظور ؟ برای gaming هم مناسبه ؟

ممنون

داره خودمونی میشه sadafroohi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

مودم بنده fiberhome و همچین قسمتی متاسفانه نداره
    در ضمن پینگتون خیلی بالا هستش,حتما با پشتیبانی تمای بگیرید.
    امروز با پشتيباني تماس گرفتم ميگن سرعت اپلود را از عمد كم كرديم چون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي به ما دستور دادن كه سرعت اپلود را ترم كنيم! حدود دو سه ماه پيش سرعت اپلودم 50Mbps بود ولي الان بيشتر از 3 Mbps نميشه.
    دوم اينكه پشتيباني به من گفت پينگ 8.8.8.8 و 4.2.2.4 مهم نيست و به ما ربطي نداره چون در جاهاي مختلف فرق داره. ميگن پينگ مخابرات يعني 217.218.155.155 يا 10.88.161.23 براي ما اهميت داره.
    دوستان حالا من بايد چيكار كنم و به پشتيباني چه جوابي بدم كه نتونن منو بپيچونن؟؟ چون پينگ ايپيي كه گفتن خيلي خوبه حدود 6ms است.

4. 2 کاربر از sadafroohi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

امروز با پشتيباني تماس گرفتم ميگن سرعت اپلود را از عمد كم كرديم چون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي به ما دستور دادن كه سرعت اپلود را ترم كنيم! حدود دو سه ماه پيش سرعت اپلودم 50Mbps بود ولي الان بيشتر از 3 Mbps نميشه.
    دوم اينكه پشتيباني به من گفت پينگ 8.8.8.8 و 4.2.2.4 مهم نيست و به ما ربطي نداره چون در جاهاي مختلف فرق داره. ميگن پينگ مخابرات يعني 217.218.155.155 يا 10.88.161.23 براي ما اهميت داره.
    دوستان حالا من بايد چيكار كنم و به پشتيباني چه جوابي بدم كه نتونن منو بپيچونن؟؟ چون پينگ ايپيي كه گفتن خيلي خوبه حدود 6ms است.

دقیقا همینا رو به منم گفته بودن ولی من زیر بار نرفتم و یه بار به سازمان تنظیم مقررات شکایت کردم و اومدن مودم و سیم کشی رو عوض کردن و بعدشم با مدیر بخش دیتا تماس گرفتم و ایشون هم قبول کردن که مشکل از خودشونه.طرف به شما میگه مهم براشون واسه پینگ آیپی خودشونه ولی بهشون بگید شما اینترانت نخریدید که اینترنت خریدید و قیمت اینترنت بین الملل رو چهار برابر داخلی میفروشید پس وظیفه شون هستش که پینگتون رو درست کنن.اگه گفتن نمیشه بنده رو مثال بزنید که چطور میشه مخابرات برا یکی پینگ ۴۰ بده و برا یکی دیگه ۱۲۰.سرعت آپلودم من هم دقیقا اندازه دانلودمه.قبلا که اینترنت شناور داشتم تا ۵۰۰ مگ هم میرفت.الان یه هفته میشه که سرویس ۲۰ مگ رو گرفتم و هم دانلود و هم آپلودم روی ۳۰ مگابیت قفله

6. 4 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان ما در مجتمعی در کرج زندگی میکنیم حدودا ۱۸۰ واحدی و خطوط تلفن فیبر نوری هست. سالها مشکل داشتم من سر اینترنت چون از هیچ جایی جز مخابرات نمیتونیم سرویس بگیریم، الان در رابطه با تانوما میخوام بدونم میتونیم بگیریم ؟ و خطوط به اصطلاح "فیبر نوری" ما آماده ی این سرویس تانوماست یعنی ؟

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان ما در مجتمعی در کرج زندگی میکنیم حدودا ۱۸۰ واحدی و خطوط تلفن فیبر نوری هست. سالها مشکل داشتم من سر اینترنت چون از هیچ جایی جز مخابرات نمیتونیم سرویس بگیریم، الان در رابطه با تانوما میخوام بدونم میتونیم بگیریم ؟ و خطوط به اصطلاح "فیبر نوری" ما آماده ی این سرویس تانوماست یعنی ؟

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

پریز تلفن شما عادی و سیم مسیه یا خط فیبر نوری داخل ساختمونه و با مبدل فیبر نوری- انالوگ تلفن رو وصل کردید؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

پریز تلفن شما عادی و سیم مسیه یا خط فیبر نوری داخل ساختمونه و با مبدل فیبر نوری- انالوگ تلفن رو وصل کردید؟
    خیر، پریز تلفن ما معمولی هستش....

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خیر، پریز تلفن ما معمولی هستش....

خب پس بستر تانوما رو ندارید و شرایط شما فرقی با باقی مشترکا نداره در این مورد. دقت کنید که اگه سیم تحویلی شما مسی هست یعنی فیبر بودن شما به معنی کافوی نوریه و این کمکی به FTTH یا همون تانوما نمیکنه.

12. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خب پس بستر تانوما رو ندارید و شرایط شما فرقی با باقی مشترکا نداره در این مورد. دقت کنید که اگه سیم تحویلی شما مسی هست یعنی فیبر بودن شما به معنی کافوی نوریه و این کمکی به FTTH یا همون تانوما نمیکنه.
    مرسی از پاسخ سریعتون ممنونم. فقط اینکه الان من چیکار باید بکنم ؟؟ اگه برم مخابرات و پامو بکنم تو یه کفش که خطم رو تخلیه کنن از فیبر که معمولی بشه ممکنه ؟؟ چون مجتمع هستیم و احتمالا یه کافوی نوری توو پارکینگ ما هست اونطور که شنیدم. عملا ممکنه یه کاری کنن من بتونم از شرکت های دیگه سرویس بگیرم ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •