تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 109 از 502 اولاول ... 95999105106107108109110111112113119159209 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,081 به 1,090 از 5013

نام تاپيک: ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

اگه نباشه جاش خالی می مونه naser_2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    !Heimuro!

پيش فرض

سلام
    به نظرتون dv5-1155 بهتره یا HDX16 و چرا؟

داره خودمونی میشه milad1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Always Iran

پيش فرض

جناب میلاد دیگه سال جدید در راه هست و همه گرفتار هستن،ما هم با این لپ تاپ فکسنی حال میکنیم،میگم شما crysis رو نصب کردی رو چه کیفیتی جواب میده،مال ما اقا تا یک گیم یا یک چیزه گرافیکی اجرا میکنیم شروع میکنه به داغ شدن،شما حداکثر چند ساعت یک ضرب باهاش کار سنگین انجام دادی؟منم 1299 دارم
    راستش من crysis رو با medium راحت بازی می کردم.الان یه هفته ای میشه که پاکش کردم.چون تموم شد.
    سیستم من در طول روز حدودا 5 ساعتی روشنه.معمولا هم باهاش کارای نسبتا سنگین می کنم.مثل گیم و 3dmax و .... چند روز پیش هم باهاش برای تبدیل dvd رندر گرفتم.حدود 2 ساعتی طول کشید.کلا وقتی که کارای سنگین گرافیکی انجام بدی داغ میشه.ولی بارها گفتم که با توجه به گرافیک 9600gt طبیعیه.
    یه سوال هم ازت داشتم اردوان عزیز:تا حالا تونستی blueRay توش بزاری؟ من که هر چی گشتم نتونستم blueRay پیدا کنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ardavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    شیراز

10

راستش من crysis رو با medium راحت بازی می کردم.الان یه هفته ای میشه که پاکش کردم.چون تموم شد.
    سیستم من در طول روز حدودا 5 ساعتی روشنه.معمولا هم باهاش کارای نسبتا سنگین می کنم.مثل گیم و 3dmax و .... چند روز پیش هم باهاش برای تبدیل dvd رندر گرفتم.حدود 2 ساعتی طول کشید.کلا وقتی که کارای سنگین گرافیکی انجام بدی داغ میشه.ولی بارها گفتم که با توجه به گرافیک 9600gt طبیعیه.
    یه سوال هم ازت داشتم اردوان عزیز:تا حالا تونستی blueRay توش بزاری؟ من که هر چی گشتم نتونستم blueRay پیدا کنم.
    خوب مسلما بله،کار سنگین که بکنی داغ میکنه عادی هست،زیاد اهمیت نداره واسه منم داغیشبا داغیشم حال میکنیم.پس که اینطور.من نه میلاد جان،هنوز blueray به آن صورت فراگیر نشده،من گشتمم،یک ایمیل داشتم که این یارو توکاراش نوشته بود فیلم های blueray با قیمت 1000،من که باور نکردم،اخه شنیدم خامش 10000 هست دیسکش.ولی اصولا باید بخونتش،در ضمن این 1299 فقط blueray میخونه ها!!!!!!من اگه گیرم امد حتما خبرت میدم،من ویندوزم رو هم update کردم دارم حال میکنم،میگم 1299 شما هم موقع بالا امدن زور میزنه؟(البته من چیزه خاصی موقع اجرا شدن ویندوز ندارم)احساس میکنم زور میزنه!!!نه

4. این کاربر از Ardavan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ir_elf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام بر همه،
    مخصوصا اردوان و ميلاد عزيز،
    راستيتش من يه مدتيه كه قراره لب تاپ بگيرم، ولي بخاطر حساسيتم وايسادم تا همه چيزه اين 1299 مشخص بشه،
    اردوان و ميلاد عزيز ممنون، من كه استفاده مي كنم،
    چندتا سوال:

*اين زور زدن واسه كاراي سنگين چه جورياس،خيلي جديه؟

*بعدش مي شه رو 1299 ويندوز 64 بيتي نصبيد؟

*مي شه روش باتريه 9 سل گذاشت؟

*اين داغ شدن واسه قطعات مشكل ساز نشه يه وقت؟

*همانگيه قطعات و در نتيجه سرعت چطوره؟

*1155 بهتره يا 1299،از نظر رنگ و...؟

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

سلامم
    سلام
    به نظرتون dv5-1155 بهتره یا HDX16 و چرا؟
    بگو از چه نظر برتری نداره اووونوقت میشه جواب راحت داد!!!
    ببین این سریهای HDX16 که تازه اووومدن به خاورمیانه تنها ضعفشون اینه که کش 3MB دارن و سرعتش 2.4GHz هستش در حالیکه dv5 کش 6MB و سرعت 2.66و یا 2.53 داره.از بقیه ی نظرها سری HDX خیلی بهتره:مثل طراحی و زیبایی فوق العاده چشمگیر٫نمایشگر دو لامپی پرنورتر و متناسبتر واسه تماشای فیلمهای HD ٫ تیونر tv دیجیتال داخلی٫ویندوز 64بیتی اصل و..........
    در بعضی زمینه ها مثل رم یا گرافیک هم تفوتی ندارن با هم.از نظر قیمتی هم بنظرم قیمت مناسبی دارن
    Last edited by avecina.ir; 15-03-2009 at 10:09.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ardavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    شیراز

10

سلام بر همه،
    مخصوصا اردوان و ميلاد عزيز،
    راستيتش من يه مدتيه كه قراره لب تاپ بگيرم، ولي بخاطر حساسيتم وايسادم تا همه چيزه اين 1299 مشخص بشه،
    اردوان و ميلاد عزيز ممنون، من كه استفاده مي كنم،
    چندتا سوال:

*اين زور زدن واسه كاراي سنگين چه جورياس،خيلي جديه؟

*مي شه روش باتريه 9 سل گذاشت؟

*اين داغ شدن واسه قطعات مشكل ساز نشه يه وقت؟

*همانگيه قطعات و در نتيجه سرعت چطوره؟

*1155 بهتره يا 1299،از نظر رنگ و...؟
    خواهش،من هم مثل خودتم،واقعا این فرم کمک زیادی کرد به منم،
    1.در مورد زور زدن هم به هر حال تا انجایی که میدونید ویستا یک خورده تو بوت شدن کند هست و بخاطر لود شدن برخی برنامه ها از قبیل انتی ویروس(مال من فعلا همون نورتون هست که به صورت default روش نصبه) و دیگر چیزها،به ان صورت نیست که نگران کننده باشد،وقتی لود شد با خیال راحت هر کاری میخواد دل تنگت انجام بده
    2.والا از شدن که 64 بیت بندازی گمان نکنم،تا انجایی که من اطلاع دارم باید cpu شما هم از نوع 64 بیتی باشه تا ساپورت کنه(دوستان تصحیح کنند اگه اشتباه میگم)
    3.بله باتری 9 سلولی هم میتونی بندازی البته اگه گیرت بیاد که فکر نکنم
    4.این داغ شدنی که میگم من توی همه هست(البته بستگی به قطعاتشم داره)چون گرافیکه این موقع اجرای کارهای سنگین به حداکثر توان خود میرسد طبیعی هست داغ میکنه(ما با داغیشم حال میکنیم)البته چیزه جدی نیست مشکلی هم به وجود نمیاددر حالت عادی داغ نمیکنه
    5.هماهنگی هم خوبه،من که افت سرعتی در این سیستم ندیدم،سرعتم بسیار خوب و عالی هست(من که راضیم)
    6.رنگه 2تاش زیباست،باید از نزدیک ببینی،من از رنگ دو مدل خوشم میاد،انتخاب با خودته،برو یک مغازه ببین از نزدیک
    خلاصه امیدوارم کمکت کرده باشم.see u around buddy

8. این کاربر از Ardavan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ir_elf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

واقعا مرسي اردوان جان،
    به اميد خدا تا 2 روز ديگه ياورشو استاد مي كنم،
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

2.والا از شدن که 64 بیت بندازی گمان نکنم،تا انجایی که من اطلاع دارم باید cpu شما هم از نوع 64 بیتی باشه تا ساپورت کنه(دوستان تصحیح کنند اگه اشتباه میگم)
    .see u around buddy

به نظر من داری درباره این مسله اشتباه میکنی.

من تا اونجایی که میدونم.میشه ویندوز 64 بیتی هم رووش نصب کنی.اما دیگه ارجینال نیست

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

سلامم...
    همه ی پردازنده های امروزی 64بیتی هستن.......پس میتونی ویندوز64بیتی نصب کنی و سرعت سیستم عامل افزایش پیدا میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بچه ها من یه dv5 1070 دارم. این خیلی داغ می کنه بابا. من اصلا مطمئن نیستم این دستگاه برام 2 سال هم کار کنه. راستش شاید بهتر بود همون xps رو می گرفتم. چون از این فروم استفاده کردم تا این دستگاه رو بخرم بهتر دیدم بیام همینجا مشکلات رو بنویسم. این دستگاه وقتی زیر استرس صد در صد هست دمای cpu به 100 درجه می رسه و دمای GPU به 96 درجه. متوجه شدم وقتی به این وما می رسه خودش یکم clock رو پایین می اره تا دما دیگه بالاتر نره.

اینطور که متوجه شدم بنچمارک کارت گرافیک این دستگاه با xps برابر هست. چون xps از DDR3 استفاده می کنه. (مراجعه کنید به سایت notebookcheck.net )

دوستم xps داره، و دمای gpu اون حداکثر 80 می شه.

راستش یکم پشیمونم :(

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •