تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 109 از 506 اولاول ... 95999105106107108109110111112113119159209 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,081 به 1,090 از 5052

نام تاپيک: ‌ پــــــژو 206 ( Peugeot )

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

یه 206 صندوق دار بود که 16V + آینه دو رنگ + پشت سری صندلی عقب + ترمز ABS + اما درهای عقب برقی نبود و آینه ها هم برقی نبود و کیسه هوا احتمالا نداشت .حالا این مدلش V1 است یا چی؟
    قیمتش رو 12.5 میگفت و مدلش هم 85 بود یا 92 هزار کارکرد ظاهرش هم تمیز بود
    به نظرتون قیمتش چطوره؟
    پرشیا مدل 84 به قیمت 12.5 با 85 هزار کارکرد بهتره یا این 206 صندوق دار؟
    هزینه نگهداری + مصرف بنزین + هندلینگ + صدای کم داخل کابین برام مهمه.

البته بهتر بود در قسمت مشاوره میپرسیدید ولی
    به احتمال زیاد V1 بوده که آینه رو رنگ زده و پشت سری عقب هم گذاشته . 92 هزار کارکرد کمی زیاد هست و فکر کنم قیمتش کمی بالا هست.
    کلا غیر از هزینه نگهداری اون هم به طور 60-40 تو بقیه موارد 100% پرشیا رو بیخیال شو!

2. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

یه 206 صندوق دار بود که 16V + آینه دو رنگ + پشت سری صندلی عقب + ترمز ABS + اما درهای عقب برقی نبود و آینه ها هم برقی نبود و کیسه هوا احتمالا نداشت .حالا این مدلش V1 است یا چی؟
    قیمتش رو 12.5 میگفت و مدلش هم 85 بود یا 92 هزار کارکرد ظاهرش هم تمیز بود
    به نظرتون قیمتش چطوره؟
    پرشیا مدل 84 به قیمت 12.5 با 85 هزار کارکرد بهتره یا این 206 صندوق دار؟
    هزینه نگهداری + مصرف بنزین + هندلینگ + صدای کم داخل کابین برام مهمه.
    مدل 206ی که گفتید V1 سفارشی هست و قیمتش 15.5 توی بازار. قیمتش تقریباً مناسبه اما من خودم 206ی که 100 هزار تا کار کرده باشه رو نمیخرم! اما در مقایسه با پرشیا، 100% 206 رو انتخاب میکنم، به این دلیل که 206 دیرتر توی خرج میفته، مصرفش خیلی پائینتره، هندلینگش هم بهتره (اگه بلد باشی البته)، ترمز عالی داره، صدای موتورش داخل اتاق نمباد و مهمتر از همه موتور قویتر و جدیدتری داره.

4. این کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

206 اس دی v1 دارم. نصب دزدگیر magicar با سیستم الکترونیکیش مشکل نداره؟ آیا اگه مشکل نداشته باشه و نصب کنم گارانتیش باطل میشه؟ نصاب خوب توی کرمان کسی میشناسه؟ لطفا راهنماییم کنین. مرسی!

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

206 اس دی v1 دارم. نصب دزدگیر magicar با سیستم الکترونیکیش مشکل نداره؟ آیا اگه مشکل نداشته باشه و نصب کنم گارانتیش باطل میشه؟ نصاب خوب توی کرمان کسی میشناسه؟ لطفا راهنماییم کنین. مرسی!
    نه مشکلی نداره البته اگه از سوکت فابریک هم استفاده کنی که قیمتش حدود 25 تومنه و باید به نصاب دزدگیر بگی تا واست بذاره. برای نصب هم سعی کن پیش یه نمایندگی ببریش، اگه سایتش رو از گوگل سرچ کنی فکر کنم لیست نمایندگیاش باشه اونجا.

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میشه رو 206 هاچبک گاز سی ان جی نصب کرد؟؟
    هزینش چطوره؟؟

آخر فروم باز mm00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Gaming n mUsic WorldZ

پيش فرض

میشه رو 206 هاچبک گاز سی ان جی نصب کرد؟؟
    هزینش چطوره؟؟
    اينجا بحث شده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و يكي از دوستان هم نصب كرده و من توي شهر خودمون هم ديدم كه نصب كرده بودن ... رو ريو هم همينطور
    ولي ميگن امپر بنزين از كار مي افته ... به نظر من 206 كه با بنزين معمولي اينقدر اذيت ميشه با گاز بيچاره ميكنه....
    بهترين 206 هاي دوگانه كارخونه اي و SD ها بودن كه ديگه توليد نميشه

9. این کاربر از mm00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

؟!............
    Last edited by zarnaze; 29-12-2010 at 16:32.

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

206 تیپ 2 نوک مدادی مدل بهمن 86 سند دست اول کاملا سالم و بدون رنگ 37000 کارکرد
    کسی نمیخواد؟!
    چند میدی؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

..............
    Last edited by zarnaze; 29-12-2010 at 16:30.

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان من پارسال یه 206 تیپ 2 صفر گرفتم ولی کلا خوشم نیومد از این ماشین . راستش انتظارات منو برآورده نکرد چون فکر نمیکردم اینقد از نظر موتوری ضعیف باشه . تو سربالایی در برابر پراید هم کم میاره! تو تاپیک مشاوره پرسیدم یکی از دوستان گفت ببر نمایندگی ecu رو آپدیت کنن ورژن 8 بریزن شاید درست بشه.
    میخواستم بدونم این ورژن 8 چیه و چیکار میکنه؟
    من یه مشکل دیگه هم دارم اینه که وقتی ماشین سرده و روشنش میکنم اگه تو 40 ثانیه اول گاز بدم موتور کپ میکنه و دور موتور یهو میاد پایین و خاموش میشه! اگه یکم گاز بدم مثلا دور موتور میره حدود 2000 هی نوسان داره تو یک دقیقه اول هی میره رو 2000 باز میاد پایین و باز دو باره میره بالا. بعد حدود 30 40 ثانیه این نوسانها کمتر میشه تا اینکه اخر روی 2000 ثابت میشه! این از اول همینطوری بود . فکر میکنم مشکل از ماشین منه چون تو پارکینگ که بودم صبح رفتم ماشینو روشن کردم و طبق معمول حدود 1 دقیقه صبر کردم تا این وضعیتش درست بشه ، همسایه مون که تازگی یک 206 مثل ماله من خریده آمد ماشینشو روشن کرد و به محض استارت زدن گازشو گرفت رفت بدون اینکه این مشکل من واسش پیش بیاد!!! دهنم همینطوری واموند
    بنظر شما مشکل از کجاست؟
    یه ایراد دیگه ای هم که داره همیشه وقتی تو جاده دارم میرم یهو این چراخ انجینش شروع میکنه به بوق زدن .یکی دو بار بردم نمایندگی دیاگ زدن گفتم چیه گفت هیچی اررور لحظه ای این انداخته چیز مهمی نیست!
    این مورد اکثر مواقع برام پیش میاد. ممکنه از این باشه . یه نمایندگی درستو حسابی که با انصاف باشن سراغ دارین ما ببریم از این قضیه سر در بیاریم یا نه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •