تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 109 از 263 اولاول ... 95999105106107108109110111112113119159209 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,081 به 1,090 از 2629

نام تاپيک: کلوپ Hp ProBook 4540s

داره خودمونی میشه sajad_samavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ♥ Kermanshah ♥

پيش فرض

این اپدیته من به فنا داد اما بلاخره درست شد خدا رو شکر دیگه جز این اسلیپ ناقصش مشکل دیگه ای ندارم دم amd گرم با اپدیتش.
    خب خدا رو شکر مشکلات برطرف شد ...

اما من در ویندوز pro هیچ مشکلی با درایور ها نداشتم ! چه وقتی اینتل رو اول نصب کنم بعدش amd و چه بالعکس ...
    از amd 13.8هم استفاده میکنم ... سیستممم الان کووولاک شده .. فراتر از حد یه لب تاپ بیزینسی

2. 3 کاربر از sajad_samavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

دوستان من هنوز روی سیستمم ویندوز7دارم .کسانی که 8نصبیدن آیا روی عملکرد گرافیک تاثیر داره ؟؟؟//

4. 2 کاربر از 8834121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

کدوم آبدیت رو نصب کردی داداش ؟ 13.8 ؟

یکی از مشکلات جدیم با ویندوز 8 اینه که نمیدونم حرف p فارسی چطوری تایب میشه ؟
    چطوریه خدایی ؟
    یک کیبورد لایوت همه کاره، خودم دارم استفاده میکنم روی8
    مشخصات:
    1. نیم‌فاصله برروی shift+space قرار دارد.
    2. هر دو شکل فارسی و عربی حروف “ک” و “ی” را دارد. حرف “ک” عربی بر روی شیفت+”ر” (shift+V) و حرف “ی” عربی بر روی شیفت+”ز” (shift+C) قرار دارد. (“ک” عربی داخل شکمش “ء” دارد، “ی” عربی زیرش دونقطه دارد.)
    3. حروف “پ” و “ژ” سرجایشان هستند.
    4. دارای “ت” گرد است. شیفت+”ه” (shift+i)
    5. دارای گیومه و کروشه است. « شیفت م – » شیفت ن – [ شیفت ط - ] شیفت ظ

6. این کاربر از mosi_alfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

دوستان من هنوز روی سیستمم ویندوز7دارم .کسانی که 8نصبیدن آیا روی عملکرد گرافیک تاثیر داره ؟؟؟//
    10 تا 20 درصد

8. 2 کاربر از mosi_alfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

ممنونم .فقط کدوم نسخشو نصب کنم بهتره؟؟؟/

10. این کاربر از 8834121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه griefcottage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

ممنونم .فقط کدوم نسخشو نصب کنم بهتره؟؟؟/
    نسخه Pro 64 بیت

12. 2 کاربر از griefcottage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام شب بخیربه استادان گرامی من مشکل درفینگرپرینت دارم.ولی حالا می خوام یک شرح مختصرچندتاسوال و راهنمایی بخوام.
    همیشه میگن ازدوراه میشه درایورها نصب کرد یکی دانلودوتک تک نصب کردن اگراین حالت بخوام انجام بدم بایدبه همین ترتیبی که توسایت هست انجام بدم . راه دیگه میگن سیستم به اینترنت متصل و ازساید درایورهای مخصوص سیستم گرفت بااستفاده از مدل و شماره سریال.
    نظرشما چیه؟کدوم بهتره؟
    من رفتم بااستفادهازسریال سیستم درسایت ریجسترکنم شماره سریال زدم چندین محصول پیدا کرددرموردلبتاپ یکی بیس مدل نت بوک.دومی نوت بوک پی سی.سومی نوت بوک انرژی استاربود.آیادرقسمت سستم اینفورمیشن ویندوز که تایپ یاهمون نوع سیستم زده منظورش همینه؟
    اومدم بایوس آپدیت کنم پیغام داد که ورژن ۳۱به ۴۰هست که درموردپیغام یواس بی زدم عملیات بلوک ۱۲۸۰فایل و فلش کردن کردوقتی ریستارت شد من درست متوجه نشدم ولی بنظربرخی درایورها خودبه خود نصب بودند؟
    برخی دوستان گفتندبرای فینگرپرینت بایدحتماویندوزآپدیت باشه آیا درسته ؟ من سیستم ازگارانتی نمایندگی مادیران گرفتم که درایورپک داشت ازاون سی دی استفاده کردم سی دی برگردوندن ایمیج ویندوز داشت استفاده نکردم سی دی یوسرگویدداشت بازم متوجه موضوعش نشدم.
    ازویندوزسون۶۴بیت آلتیمیت پک گردو استفاده می کنم جنیوشده
    البته بگم تواین یک هفته به هیچ عنوان مشکلی نداشتم باسیستم فقط به دلایل امنیتی درمراحل کاربه فینگرپرینت نیازدارم
    اگرامکان داره بگید کدوم راه دقیقتر بهترووسریعتر هست برای نصب کردن کل درایورهااست.
    بااستفاده ازشماره سریال وصل کردن سیستم به سایت یااینکه تک تک دانلود کرد نصب کرد
    راستی درمورد آپدیت بایوس و دلیل اینکه چرایو اس بی با فرمت فت۳۲ خواست فایاهای که درسو اس بی سیوشده چکارکنم
    وقتی از سی دی درایورهای شرکت مادیران استفاده کرم گزینه هلوت پک بوحود آمده
    بنظرو همه چیزگفتم
    فقط سریعتربدلایل مشکلات سریع و بسیاردقیق سیستم راه بیندازم باتشکر فراوان

توسایت سه نسخه ازویندوزسون هست نسخه آلتیمیت نیست تکلیف چیه؟

14. این کاربر از h.omrani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ♥ Kermanshah ♥

پيش فرض

دوست عزیز من تا حدی که فهمیدم ، راهنماییتون میکنم !

از بین اون سه مدلی که در سایت هست ؛ مدل وسطی مربوط به لب تاپ شماست ( نوت بوک پی سی ) .. اینکه درایورهای بروز رو از سایت دانلود کنین و نصب نمایید خب مسلما سیستم به روزتر دارین و بهتره .

اما از همون DVD مادیران هم می تونید استفاده کنید ؛ فقط ( سه تا دی وی دی تو پکتون بود یا دو تا ؟؟ )
    برای راه اندازی فینگرپرینت از همون DVD مادیران در پوشه Software - Security .. برنامه ی HP protect tools security manager رو نصب نمایید ..

سپس باید درایور Validity Fingerprint Driver رو نصب کنید ( تو دی وی دی مادیران بنده موجود نبود و خودم از سایت اچ پی دانلود کردم اینو ) اگه تو دی وی دی شما موجوده که همونو نصب کنین در غیر اینصورت شما هم از سایت اچ پی دانلودش کنین .
    بعد از نصب سیستم رو ریست کنید .. فینگر پرینت آماده استفاده س !
    حاال می تونید در تکسبار و در نزدیک ساعت برنامه HP protect tools security manager رو باز کنید و تنظیمات مربوط به اون رو اعمال کنید .

16. 2 کاربر از sajad_samavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز من تا حدی که فهمیدم ، راهنماییتون میکنم !

از بین اون سه مدلی که در سایت هست ؛ مدل وسطی مربوط به لب تاپ شماست ( نوت بوک پی سی ) .. اینکه درایورهای بروز رو از سایت دانلود کنین و نصب نمایید خب مسلما سیستم به روزتر دارین و بهتره .

اما از همون DVD مادیران هم می تونید استفاده کنید ؛ فقط ( سه تا دی وی دی تو پکتون بود یا دو تا ؟؟ )
    برای راه اندازی فینگرپرینت از همون DVD مادیران در پوشه Software - Security .. برنامه ی HP protect tools security manager رو نصب نمایید ..

سپس باید درایور Validity Fingerprint Driver رو نصب کنید ( تو دی وی دی مادیران بنده موجود نبود و خودم از سایت اچ پی دانلود کردم اینو ) اگه تو دی وی دی شما موجوده که همونو نصب کنین در غیر اینصورت شما هم از سایت اچ پی دانلودش کنین .
    بعد از نصب سیستم رو ریست کنید .. فینگر پرینت آماده استفاده س !
    حاال می تونید در تکسبار و در نزدیک ساعت برنامه HP protect tools security manager رو باز کنید و تنظیمات مربوط به اون رو اعمال کنید .
    سلام بله سه تا دي وي دي داشتم ولي در سكيوريتي فقط اين درايو Device Access Manager for HP ProtectTools (International) version 7.1.2.0 نصب كردم شايد بخاطر همين بوده كه ودرايو خموردنظرمون نداشته درايوسكيوريتي اصلي نصب نمي كرده البته بگم زماني كه ريستارت مي كنم وقتي حسگر لمس مي كنم يك اسكريپت كامند ظاهر ميشه كه فكركنم چون كامل نصب نشده درايو بخاطر همونه ولي وقتي دستم رو حسگر نيست اين اسكريپت و صفحه كامند نميادش
    و اما سوال ديگه من هنوز جواب نگرفتم البته شرمنده ها
    آيا دراين برند HP هم مانند بقيه درايورها ميشه نوت بوك به اينترنت و سايت كانكت كرد و از قسمت Detect My Computer ميشه استفاده كرد؟
    جواب سوال ديگم ازكدوم نسخه home.professional,basicاستفاده كنيم به ultimate نزديكتره؟
    اصلا چرا ويندوز ultimate نداره؟
    سوال اساسي تر آيا درايورهايي كه نصب مي كنيم امكان داره با هم تداخل داشته باشند يابايد به نوبت نصبشون كرد؟
    من بخوام از روش دانلود درايوها و نصب كردنشون استفاده كنم آيا بايد به نوبت باشند آيا حتما بايد همشون نصب بشند منظورم ك ل ليست هست يا اونها كه مورد استفادم هست دانلود كنم،لاازم به ذكر كه من كار مديريت شبكه انجام ميدم ؟
    روش دوم Detect My Computer استفاده كنم بهتره؟؟
    كدوم؟؟؟؟؟؟
    Last edited by h.omrani; 14-08-2013 at 06:23.

18. این کاربر از h.omrani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ♥ Kermanshah ♥

پيش فرض

سلام بله سه تا دي وي دي داشتم ولي در سكيوريتي فقط اين درايو Device Access Manager for HP ProtectTools (International) version 7.1.2.0 نصب كردم شايد بخاطر همين بوده كه ودرايو خموردنظرمون نداشته درايوسكيوريتي اصلي نصب نمي كرده البته بگم زماني كه ريستارت مي كنم وقتي حسگر لمس مي كنم يك اسكريپت كامند ظاهر ميشه كه فكركنم چون كامل نصب نشده درايو بخاطر همونه ولي وقتي دستم رو حسگر نيست اين اسكريپت و صفحه كامند نميادش
    و اما سوال ديگه من هنوز جواب نگرفتم البته شرمنده ها
    آيا دراين برند HP هم مانند بقيه درايورها ميشه نوت بوك به اينترنت و سايت كانكت كرد و از قسمت Detect My Computer ميشه استفاده كرد؟
    جواب سوال ديگم ازكدوم نسخه home.professional,basicاستفاده كنيم به ultimate نزديكتره؟
    اصلا چرا ويندوز ultimate نداره؟
    سوال اساسي تر آيا درايورهايي كه نصب مي كنيم امكان داره با هم تداخل داشته باشند يابايد به نوبت نصبشون كرد؟
    من بخوام از روش دانلود درايوها و نصب كردنشون استفاده كنم آيا بايد به نوبت باشند آيا حتما بايد همشون نصب بشند منظورم ك ل ليست هست يا اونها كه مورد استفادم هست دانلود كنم،لاازم به ذكر كه من كار مديريت شبكه انجام ميدم ؟
    روش دوم Detect My Computer استفاده كنم بهتره؟؟
    كدوم؟؟؟؟؟؟
    سه تا دی وی دی چی بود ؟! یکیش درایورها یکیش هم Image.. اون یکیش چی بود ؟!؟

دوست عزیز مراحل رو همانطور که خمدتتون عرض کردم دنبال کنید ..
    برای وصل کردن کامپیوتر به اینترنت و Detec My computer شما باید برنامه ی شرکت اچ پی به اسم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نصب کنید و ....این برنامه مدل سیستم شما رو شناسایی میکنه و با توجه به اون آپدیت درایور ها و .. را برای شما انجام میده ..
    پیشنهاد من به شما اینه که حتما و حتما از ویندوز 8 استفاده کنید..( نخسه Pro ) چون برخی از دوستان با نسخه Enterprise مشکل داشتن ..
    من تا حالا که تداخلی نداشتم در نصب درایور ...
    از هر دو روش های میتونید استفاده کنید ...

20. این کاربر از sajad_samavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •