تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1084 از 1635 اولاول ... 84584984103410741080108110821083108410851086108710881094113411841584 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,831 به 10,840 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من واقعا متحیرم چطور بعضی دوستان گرامی و با چه اعتماد به نفسی چنین پستهایی رو می نویسن !؟!
    کلا به همین دلیل هستش که اخیرا کمتر حضور دارم .

شاد و موفق باشید .
    دوست عزیز باید باشی تا این اشتباهات با کمک شماها حل بشه

2. این کاربر از farhad moradi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    کیفیت عکس D5100 توی نویز بهتره اما فیلم 600D و تنوع لنز هایی که ساپورت میکنه بیشتر وبهتره که این خیلی مهمه
    به نظر من كه هر دوي اين بدنه ها رو داشتم 600d بهتره اگه نه d5100 رو بعد از 2 هفته با 600d تعويض نميكردم !

اگه كسي ميخواد نيكون بخره با 600 تومن بيشتر بهتره d7000 بخره و لذتشو ببره... به نظرم d5100 دوربين ناقصي اومد و از نظر نويز ميتونم بگم در حالت jpeg هيچ برتري نسبت به 600d نداره و از همه بدتر اينكه تنظيم نور جالبي نداره يعني زياد هوشمند نيست و عكسها معمولا كم نور و رنگ پريده ثبت ميشن... واز همه بدتر اينكه در حالت فيلم برداري كنترل دستي جالبي نداشت...
    البته اينا نظر شخصي من بود

در مورد 600d اگه سوالي هست در خدمت دوستان هستم...
    Last edited by toolhelp; 03-10-2011 at 12:04.

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ما چاکریم دوست عزیز
    خواهش میکنم .اینجوری بهتره بگی کار نکردم خیلی منطقی تره. من خوم هم خیلی مارکا رو کار نکردم نظر خاصی هم دربارشون نمیدم.
    هیچ چیز لذت بخش تر از کنار شما دوستان بودن و تو بحث های علمی شرکت کردن نیست.
    شما هم موفق باشید

همچنین برای من

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

سلام
    این دوربینی که معرفی کردید، آیا کیفیت فیلم برداری اش خوبه؟

بریده بریده فیلم برداری نمیکنه؟!

دوربین رو وقتی حرکت می دی و می چرخونی، تصویر رو واضح می گیره؟

صدا و تصویر، هماهنگ هستند؟

کلا" فیلم برداریش بهتر از عکسش باشه، چون معمولا" دوربین های امروزی عکس هاشون دیگه الان بالای 12 مگا پیکسل هست که رضایت بخشند

زوم بستگی به این داره که چقدر رو قیمت تاثیر داره!!! مثلا" بین دو دوربین یکسان که فقط زومشون تفاوت داره (یعنی یکی خوبه ولی اون یکی نه) چقدر اختلاف قیمت وجود داره؟

عکاس ها اصلا" حرفه ای نیستند! خانوادگی باشه! لحظات خوشمون رو راحت و با کیفیت به تصویر (عکس و فیلم) می خواهیم بکشیم

نهایتا" مطمئن هستم که از این تیپ دوربین ها (مدل های سری W یا مدلی که شما گفتید Nex خواهم خرید) و قطعا" با راهنمایی دوستان

مخلصیم
    بله بسیار عالی هست
    خیر
    متوجه نشدم
    این چه سوالیه ، دیگه موبایل ها هم این مشکل رو ندارند
    پس بهتره به G12 بیشتر فکر کنید چون بلاخره Nex-3 یه حرفه ای هست

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:58 PM ----------

به نظر من كه هر دوي اين بدنه ها رو داشتم 600d بهتره اگه نه d5100 رو بعد از 2 هفته با 600d تعويض نميكردم !

اگه كسي ميخواد نيكون بخره با 600 تومن بيشتر بهتره d7000 بخره و لذتشو ببره... به نظرم d5100 دوربين ناقصي اومد و از نظر نويز ميتونم بگم در حالت jpeg هيچ برتري نسبت به 600d نداره و از همه بدتر اينكه تنظيم نور جالبي نداره يعني زياد هوشمند نيست و عكسها معمولا كم نور و رنگ پريده ثبت ميشن... واز همه بدتر اينكه در حالت فيلم برداري كنترل دستي جالبي نداشت...
    البته اينا نظر شخصي من بود

در مورد 600d اگه سوالي هست در خدمت دوستان هستم...
    البته d7000 بیشتر از 1.6 میشه
    نه نویز رو قبول ندارم ، این قضیه نویز کلا جزو برتری های نیکون هست (توی 90% از دوربین هاش)
    البته برتری بزرگ 600d اینه که از لنز های بیشتری پشتیبانی میکنه که نکته بسیار بزرگیه

5. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

البته d7000 بیشتر از 1.6 میشه
    نه نویز رو قبول ندارم ، این قضیه نویز کلا جزو برتری های نیکون هست (توی 90% از دوربین هاش)
    البته برتری بزرگ 600d اینه که از لنز های بیشتری پشتیبانی میکنه که نکته بسیار بزرگیه
    در حالت jpeg هيچج تفاوتي با هم ندارن حتي 600d بهتر عمل ميكنه ولي در حالت raw البته در ايزوي بالاي 1600 مسلما d5100 بهتر عمل ميكنه البته اين ايز و بالاتر خيلي كم به كار مياد...

تفاوت قيمت d5100 با d7000 فكر ميكنم حدود 700 تومن بشه البته d7000 لنز خيلي بهتري داره (جز بهترين لنزهاي نيكون) كه با اين حساب خريدش با اينكه گرون تره به صرفه تره....

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud glx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

تفاوت خروجی D5100 و 600D اونهم برای فرمت RAW زمانی مشخص میشه که از یک لنز مشابه استفاده کنن و با اطمینان 1000 درصد خدمت شما عارضم که این تفاوت حتی برای کارشناسان dpreview هم تشخیصش سخت هست و برای آماتورها یا مبتدی ها که دیگر . . .
    در مورد تجهزیات مناسب هم برای دریافت خروجی مناسب حتی در فرمت JPEG لطفا از لنزهای مناسب استفاده کنید . مشخصا 18-55 یا لنزهای مشابه که بصورت کیت ارائه میشن با اون F بسته و اپتیک شدیدا ضعیف ، کل رویای DSLR رو برای هر کسی میتونه نابود کنه .
    یادم میاد چندین سال پیش زمانی که اولین 70-200 رو خریدم ( تازه اون زمان ورژن یک بود و . . . ) تا حدود 6 ماه بعد از خرید و استفاده همچنان به لنزهای سابقم لعن و نفرین می فرستادم که وقتم باهاشون تلف شده بود .
    خیلی روی بدنه ها حساس نباشید .
    350 دی یا دی 40 که مربوط به 7 -8 سال پیش هستند هم در شرایطی احتمالا خروجی بهتری با ترکیب لنزهای پرایم اف باز نسبت به بدنه های دی 5100 یا 600 دی با لنزهای کیت خواهند داد .

شاد باشید .

8. 4 کاربر از masoud glx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تفاوت خروجی D5100 و 600D اونهم برای فرمت RAW زمانی مشخص میشه که از یک لنز مشابه استفاده کنن و با اطمینان 1000 درصد خدمت شما عارضم که این تفاوت حتی برای کارشناسان dpreview هم تشخیصش سخت هست و برای آماتورها یا مبتدی ها که دیگر . . .
    در مورد تجهزیات مناسب هم برای دریافت خروجی مناسب حتی در فرمت JPEG لطفا از لنزهای مناسب استفاده کنید . مشخصا 18-55 یا لنزهای مشابه که بصورت کیت ارائه میشن با اون F بسته و اپتیک شدیدا ضعیف ، کل رویای DSLR رو برای هر کسی میتونه نابود کنه .
    یادم میاد چندین سال پیش زمانی که اولین 70-200 رو خریدم ( تازه اون زمان ورژن یک بود و . . . ) تا حدود 6 ماه بعد از خرید و استفاده همچنان به لنزهای سابقم لعن و نفرین می فرستادم که وقتم باهاشون تلف شده بود .
    350 دی یا دی 40 که مربوط به 7 -8 سال پیش هستند هم در شرایطی احتمالا خروجی بهتری با ترکیب لنزهای پرایم اف باز نسبت به بدنه های دی 5100 یا 600 دی با لنزهای کیت خواهند داد .

شاد باشید .
    خدمت شما عرض كنم كه لنز كيت 18-55 جديد كنون كيفيت بسيار خوبي داره بر خلاف چيزهايي كه دربارش گفته ميشه !
    متاسفانه منم گول رويوها رو خوردم و d5100 خريدم ولي الان با اطمينان ميگم كه اگه قصد خريد بدنه ديگه اي داشته باشم حتما d7000 رو انتخاب ميكنم.

عكسهايي كه با 600d گرفتم هم با 15-85 و 18-55 بسيار كم نويز تر بود نسبت به d5100 البته در مود jpeg

البته من فكر ميكنم كه نويز بيشتر در سنسور دوربين و همچنين در نرم افزار پردازنده دوربين توليد ميشه تا در لنز و اختلالهاي اپتيكي بيشتر مربوط به لنز ميشه كه اونم بحثش جداست.

10. این کاربر از toolhelp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

درود بر دوستان عزیز
    من دنبال یه دوربین دیجیتال میگردم با قیمت حدود 400 تومن، فیلمبرداریش حتمن full HD باشه! پیشنهاد شما چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

یه دوربین میخوام برای عکسهای خانوادگی تو رنج 400 تومن
    خودم با دیدن ریویوهای اینترنتی sx230hs رو به خاطر کیفیت عکسهاش در نظر دارم
    sx220hs هم بود که باید قاعدتا ارزونتر باشه اما من از چند تا مغازه که قیمت کردم گرونتر بود!!!
    سامسونگ WB700 یا یه همچین اسمی هم بود 430 تومن و سونی NEX-5 رو 395 یه کسی بهم پیشنهاد کرد.

تنها ایرادی که میدیدم به sx230 میگیرن مصرف باتری اون بود. باتریش انقد اذیت میکنه که نشه یه تولد یا عروسی رو تموم کرد؟

حالا بگردم دنبال sx220 ارزونتر یا همون sx230 رو بگیرم یا کلا دنبال یه گزینه دیگه باشم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

شاد باشید .
    با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
    اقا مسعود از نظرات واقعی و بدون تعصب و علمی شما کمال تشکر رو دارم حیفم اومد فقط به زدن دکمه تشکر بسنده کنم
    ممنون

14. این کاربر از kamyar_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من واقعا متحیرم چطور بعضی دوستان گرامی و با چه اعتماد به نفسی چنین پستهایی رو می نویسن !؟!
    کلا به همین دلیل هستش که اخیرا کمتر حضور دارم .

شاد و موفق باشید .
    سلام
    اخه این چه دلیلیه دوست عزیز.من اگه میام اینجا یه سوالی و مطرح میکنم واسه اینه هر کسی بیاد نظرشو بده
    .من خوشحال میشم شما هم نظرتونو بگین.توی صفحات قبل گفتم دنبال چه نوع دوربینی هستم.هنوزم تصمیم نهایمو نگرفتم.اگه میشه شما هم نظرتونو بگین؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •