تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1077 از 1184 اولاول ... 7757797710271067107310741075107610771078107910801081108711271177 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,761 به 10,770 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

سلام عزیزان
    بالاخره اسپایس بمبو گرفتم .
    هنوز به دستم نرسیده :(

به نظرتون برای یک داماد چه ادکلنی مناسب این فصل ؟
    لانوئیت
    اسپایس بمب
    مون بلان لجند

ممنون از وقتی که میگذارید
    حتما نظر و بررسی تو در مورد اسپایس بزار.

خوب تحلیلش کن

ممنون
    Last edited by arash59b; 15-02-2015 at 23:42.

2. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

scent of the day
    Lomani pour Homme

کار 1987. ترکیبی از اسطخودوس لیمو و خزه. ماندگاری متوسط. پخش بوی متوسط.

4. 5 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

سلام دوباره به دوستان عزیز
    میخواستم رایحه های سبک Aventus رو معرفی کنید. این سبک رایحه خیلی خیلی به دلم میشینه

ممنون

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام دوستان چندتا ازبهترین عطرهایی که توعمرتون تست داشتین یاخودتون دارین کلا چندتاتاازبهترین وخاص ترین بوهایی که تو عمرتون استشمام کردین یا برای لذت بردن از بوی عطر به معنای واقعی میرید سراغش؟؟؟؟(حداکثر10تا)+دلیل (2نمره)
    اگر میتونید از اون تعداد بهترینش هم نام ببرید.(یعنی این یدونه درواقع میشه بهترین بوی عمرتون!
    )
    من خودم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویه توضیح مختصر درباره هرکدوم:

1.Black XS :بااینکه میوه ای غیرازلیمو دراین عطربه کارنرفته به نظر من بوی میوه ای داره.همچنین دارچین رو که من بوش رو دوست ندارم وبرام سنگینه طوری به کار برده که این عطرو از بهترین عطرهای عمرم کرده برای من بوی اناروپرتغال داره نمیدونم چرا
    درهرصورت عالیه...
    2.creed Silver Mountain Water :بوی چای که یکی ازبوهای برجسته دراین عطره ازدلایل عشقم به این عطره وکمی هم بوی ترش که مسلما ازترنجه. عطرهای مختلفی هست که رایحه چای رودرخودش داشته باشه اما این رو ازهمش بیشتردوست دارم به صورت ماهرانه ای بوی انگور رو بین رایحه هاش جا دادن بعضی وقتانمیتونم حس کنم بویی که در نت دوم استشمام میکنم از چایه یا انگور!

3.creed aventus:کمترکسی پیدامیشه که این بوی خارق العاده رو نپسنده دنیاییه برای خودش.یه بوی میوه ای که در اون آناناس وسیب حرف اولو میزنن یه بوی خاک مانند، گل رز... مادرحد توصیفش نیستیم فقط درحد تحسین

4. Gucci pour homme 2: ترکیب رایحه مورد علاقم چای با تنباکو دراین عطر مجذوبم کرده. شاید اول که میزنم وکمی ادویه ای وتنده خیلی برام لذت بخش نباشه اما وقتی نوبت به خودنمایی تنباکو میرسه وخودشو باکمی بوی چای نشون میده محشری به پامیکنه (این عطر خیلی خیلی خیلی کم بوی آدامس موزی داره! تویکی از سایت هاهم یه نفراین نظرو دربارش داده بود.خیلی کم باهاش موافقم) کلا تکه وخاص...

5. allure homme sport: کلا به روایحی که داخلش استفاده شده کار ندارم بوی پرتغال به بهترین شیوه ممکن تبدیل به یه عطر بی نظیر شده همون رایحه ای رو بهم میده که همیشه از یه عطرپرتغالی انتظارداشتم.

6. Polo Blue: از بی نقص ترین، کامل ترین،ملایم ترین،تمیزترین ودلنشین ترین بوهای خنکی هست که میشه نام برد.فکرکنم این بوی خربزه و ریحانه که منو به سمت این عطر میکشه.درکل در عطرهای خنک نمرش بیسته.

7. Lacoste L.12.12. Green : به معنای واقعی خنک وشیرین.تازه کشفش کردم.پی بردم که اسپری شماره 12 بیک هم این بوروداره وتقلیدی از اینه.بویی به رنگ سبز وبسیار روح نواز که از بوکردنش هرگز خسته نمیشم.

8.Gucci Guilty: ازسبک رایحه هایی که همیشه دوست داشتم ودارم بویی ساده اما خوش.نه خیلی گرم ونه خیلی سرد.نمیتونم تشریح و درکش کنم اما بوشو بسیار میپسندم.

درآخرهم اگه بخوام بهترینشونومعرفی کنم نمیتونم ازبین کرید سیلور مونتاین و بلک ایکس اس انتخاب کنم این دوگزینه بهترین بوهایی هستند که تجربه کردم.(هرچند بقیه عطرهاترتیب خاصی ندارن و هرکدومو یه جور دوست دارم)
    دوستان دیگه هم بنویسن اگه پستتون به اندازه پست طوماری من نشد هم عیبی نداره فقط موردعلاقه هاتونو نام ببرید. خیلی سخت نگیرین باهرکدوم بیشتر حال میکنید همونو بنویسید
    فعلا ما درحال پختن درزمینه عطربازی هستیم ومشتاق به مطلع شدن از عطرهای مورد علاقه دوستان حرفه ای تر.
    شاید باتست بوهای جدیدنظرم عوض شد که بعید میدونم

پ.ن : برای فهمیدن اینکه چه موادی درعطرها به کاررفته وبویی که ازعطراستشمام میشه از چیه سایت های عطری زیادی هست که روایح به کاررفته درعطرو به صورت تصویری زده راهنماهای عالی ای هستن.
    Last edited by shervin1996; 07-03-2015 at 13:34.

7. 7 کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

آکوا وومن (لطافت در عین اقتدار)

آیا تا بحال اکوا وومن رو تست کردید؟ فقط کافیه یکبار از حوالی کسی که ازش استفاده کرده عبور کنید تا عاشقش بشید!

من به واقع توصیف شایسته ای ازش ندارم اینقدر که عاشقشم
    تنها عطری که هیچوقت ازش خسته نمیشم . حس طراوت و شادابی
    بیشترین رایحه ای که ازش استشمام میشه ترنج و انبه هست که در ادامه با همراهی گل رز به شیوه ای استادانه! (گل رز معمولا برای من خیلی خوشایند نیست ولی!!!) بینهایت لطیف و در انتها ترکیبی از مشک با همراهی عنبر
    خنک ترین و ماندگارترین عطر زنانه ای که دیدم
    پخش بوی عالی
    در نظرسنجی ها جز معدود عطرهای خنک با ماندگاری بسیاربالا شناخته شده
    تولید سال 2002 عطری که متاسفانه بسیار کمیاب هست و من هم اکنون به شیشه ی 50 میلی که ازش شاید حدود 20 میل باقی مونده زل زدم و به این فکر میکنم ایا عطرهای جدیدی بخرم برای تجربه؟ یا 470 هزار تومن بدم دوباره بخرمش؟! مسئله این است!

نارسیسو رودریگز فرهر (مشکی)
    (نهایته غرور)

بازهم ترنج و عنبر و مشک
    عجیبه نت های مشابه اما دو دنیای متفاوت! ولی علاقه ی من تقریبا به یک اندازه!
    عطری گرم، سنگین، شیک
    وقتی که ازش استفاده میکنی حس قدرت بهت دست میده و متفاوت بودن
    من از نارسیسو حسی از رایحه ی چوب دارم که بسیار قویست!
    این عطر منو یاد زمان بچگیم میندازه وقتی خونه مادربزرگ با وسایل چوبی بازی میکردم و اتاق پدربزرگ و سیگاری که در زیرسیگاری چوبی خاموش میشد!

با نارسیسو شما متفاوت هستید خیلی متفاوت!

ومنیتی از تری ماگلر (این عطر خاص)

اگر اکوا وومن و نارسیسو همه پسند است
    این را بدانید ومنیتی دو قطب دارد یا عاشقش میشوید یا متنفر!
    ولی من بی توجه به نظر دیگران وومنیتی میزنم و حس خودم مهمتره
    رایحه؟
    بسیار قوی
    به هیچ عنوان شیرین یا گلی نیست. میوه ای هم نیست. گروه بویایی؟ شور!!!
    بله دقیقا شور
    ولی
    شور خنک
    بینهایتی از جنس سرمای نسیم دریا
    تا چه حد با خاویار اشنا هستید؟
    خاویر در وومنیتی حرف اول را میزند و البته انجیر
    این هم جز معدود عطرهای خنک با ماندگاری و پخش عالیست
    با اطمینان میتونم بگم پخشش از اکوا وومن هم به مراتب بالاتره

یک عطر در نگاه اول ساده ولی
    بسیار نازنین
    وقتی ایتس می رو استفاده میکنی شک نکن تنها کسی که متوجه میشی فقط خودتی
    رایحه خوشایند شیرین ابتدایی ترکیبی از اناناس و نارنگی هست
    هرچقدر میگذره چوب صندل بیشتر خودش رو نشون میده
    و لازمه بگم؟ مشک!
    یک عطر ارام و لطیف در عین سادگی بسیار خوشایند و برای من خاطره انگیز

من معرفی عطرهامو محدود کردم چون این 4 عطر که گفتم با فاصله ی زیادی نسبت به تمامی عطرهایی که داشتم، تست کردم، دیگران داشتند! برام خوشایند هستند...

Last edited by Atghia; 18-02-2015 at 00:24.

9. 11 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Emad HD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام دوباره به دوستان عزیز
    میخواستم رایحه های سبک Aventus رو معرفی کنید. این سبک رایحه خیلی خیلی به دلم میشینه

ممنون
    نت آخر بلک ایکس اس لکسس شباهت هایی داره

11. 4 کاربر از Emad HD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

نت آخر بلک ایکس اس لکسس شباهت هایی داره
    ممنون اما بلک ایکس اس بوی گرمی داره و من خواهان بوی ملایم و تقریبا 4 فصل هستم ! ار نت های تند هم چندان خوشم نمیاد !

14. 7 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون اما بلک ایکس اس بوی گرمی داره و من خواهان بوی ملایم و تقریبا 4 فصل هستم ! ار نت های تند هم چندان خوشم نمیاد !
    سلام
    برندهای بزرگ معمولا رایحه های پیچیده و تکرارنشده طراحی میکنند
    رایحه هایی که مشابه سازی(شبیه ولی متفاوت) با اونها کار بسیار دشواریه
    حتی کپی های عطرهایی نظیر اونتوس تنها بخشی از رایحه (معمولا رایحه اصلی) رو شبیه سازی میکنن و در طراحی دقیق اون ناتوان هستند
    فرضا ماین بخش اعظمی از نت انتهایی اونتوس رو به ارمغان اورده
    بنابراین پیدا کردن عطری که یاداور اونتوس باشه (ولی متفاوت) خب خیلی سخته و اگر هم باشه فردی بسیار کاربلد میخواد

چیزی که هست رایحه ابتدایی بیشتر میوه ای (اناناس و ترنج) و رایحه میانی بیشتر چوبی مانند برگرفته از درخت توس و کمی رز و در انتها مشک به همراه بلوط هست که خودنمایی میکنه

با این ترکیبات به شخصه رایحه ای سراغ ندارم که در این فضا باشه

اما خب در یک سایتی زده که رایحه اونتوس یاداور این عطر از لومانی میتونه باشه من شخصا ندیدم این عطر رو ولی ساختش جدید و محصول 2014 هست با توجه به نت ها میتونه شبیه باشه!!

AB Silver Lomani for men

به به عجب عطرهای کلاسیک شیکی
    من شخصا از علاقه مندان ویژه ی آزارو پور هوم، بروت و کول واتر هستم!

+

به زودی من هم یک چندتا از بهترین رایحه های عطرهای مردانه که تا حالا دیدم رو معرفی خواهم کرد

16. 6 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Emad HD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

همینطور که گفتم منظورم نسخه لکسس بود و گفتم فقط نت اخرش

18. این کاربر از Emad HD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •