تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 167 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117157 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 1662

نام تاپيک: پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

اگه نباشه جاش خالی می مونه kindlinessangel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    متوجه منظور تان نشدم که از تلویزیون در حالت خاموش چه انتظاری دارید معمولا وقتی که تلویزیون خاموش است وای فای آن هم خاموش و در نتیجه دیگر شما اگر هارد و یا فلش به تلویزیون متصل داشته باشید دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید

منظورم کامپیوتر بود که خاموشه

توجه داشته باشید که هارد دیسک من تحت شبکه هست

بگذارید بهتر توضیح بدم چون خودم هم تازه متوجه مشکل شدم
    من یک هارد دیسک دارم که به مودم وصله
    تمام دستگاههایی که مودم رو میبینند میتونند از هارد استفاده کنند مثل کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، موبایل و.....
    هارد هم از dnla پشتیبانی میکنه
    زمانی که تلویزیون با کابل به مودم وصل میشه به شبکه و اینترنت دسترسی داره اما هارد رو نمیبینه
    اما وقتی به صورت وای فای وصل میشه هم شبکه و اینترنت داره هم به هارد دیسک دسترسی داره!!
    امیدوارم خوب گفته باشم

سوال دیگه ام هم این بود که میشه نرم افزاری که برای اسمارت هاب سامسونگ موجوده ولی ما توی ایران اسمارت هابمون اون نرم افزار رو نداره یه جوری نصبش کنیم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

س.من تلویزیون سامسونگ F8880 دارم.وقتی میرم تو Smart Hub هیچ برنامه ای نداره انگار اصن فعال نیست.کمکم کنید چیکار کنم?
    وقتی کانال ها رو جست وجو می کنم فقط سه تا کانال انالوگ میاره که برفکیه و اصن کانال دیجیتال نمیاره!چیکار کنم?

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

س.من تلویزیون سامسونگ F8880 دارم.وقتی میرم تو Smart Hub هیچ برنامه ای نداره انگار اصن فعال نیست.کمکم کنید چیکار کنم?
    وقتی کانال ها رو جست وجو می کنم فقط سه تا کانال انالوگ میاره که برفکیه و اصن کانال دیجیتال نمیاره!چیکار کنم?
    دوست عزیز
    از روی کنترول دکمه اسمارت هاب را زده و وارد آن شوید و در آن قسمت وارد منوی tools شده و در تنظیمات وارد شده و ایجاد حساب کاربری کرد و اسمارت هاب تان را تنظیم و آبدیت خواهد شد البته باید به اینترنت وصل باشید
    و برای جستجوی کانال اول باید آنتن تان را چک کنید
    تنظیم آنتن
    برای داشتن یک تصویر خوب باید از آنتن های و سیم و فیش استاندارد استفاده کنید و باید اتصالات سیم به فیش و آنتن محکم و صحیح بسته شده باشد بطوری که حتی یک تار سیم هم مغزی سیم باسیم بدنه اتصال نداشته باشد که موجب اتصال کوتاه خواهد شد و حتما از کابل یک تیکه استفاده کنید و جهت آنتن باید با جهت مرکز پخش سیکنال صدا وسیمای محل زندگی تان باشد و مانع ای بین آنتن و ارسال کننده صدا و سیما نباشد مثل ساختمان و یا درخت و.... آن وقت خواهید دید که دیگر تلویزیونتان مشگلی ندارد
    و بعد جستجوی کانال را انجام دهید و اگر وارد نیستید از یک وارد به این امور کمک بگیرید

4. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

اره داداش متین پور فک کنم سیم ها اتصال دارن چون الان با دستگاه دیجیتال هم امتحان کردم هیچ شبکه ای نشناخت در صورتی که قبلا خیلی خوب کار می کرد!
    ممنون از راهنماییت داداش

کاربر فعال انجمن رادیو و تلویزیون constant_boy23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    محل سكونت !

پيش فرض

به طور کلی تلوزیون های سامسونگ زیر نوبس فارسی رو بهتر ساپورت میکنن یا ال جی ؟ (توی رنج LED ها البته )

منظورم با فلش و هارده ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده 46ex529 سونی دارم...مشکل من اینه که تازگی وقتی که از روی دیجیتال شبکه 3 رو میزنم..صدای تلویزیون مشکل داره..یعنی وقتی گوینده تلویزیون حرف س یا ش رو تلفظ میکنه مثل حالت انگار سوت میزنه پخش میشه ..جالب اینه که فقط شبکه 3 اینجوریه..وقتی رو حالت آنالوگ میذارم این مشکل وجود نداره....ممنون میشم راهنماییم کنید

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان این تصویر در تصویر سری شیش سامسونگ چطوری کار میکنه؟؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

[QUOTE=Переклад не;8151909]دوستان این تصویر در تصویر سری شیش سامسونگ چطوری کار میکنه؟؟؟[/QUOTE

دوست عزیز
    برای استفاده از این آیتم باید کابل HDMI را به دستگاه پخش کننده وصل و آن را به تلویزیون متصل کنید و از منوی سیستم گزینه تصویر در تصویر را روشن کرد و از آن استفاده کنید
    لازم بذکر است که این آیتم فقط با کابل HDMI فعال می شود. و شما کانالهای تلویزیون و آن چیزی را که بوسیله کابل HDMI متصل هستید را خواهید دید.

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

[QUOTE=matinpour;8151944]
    دوستان این تصویر در تصویر سری شیش سامسونگ چطوری کار میکنه؟؟؟[/QUOTE

دوست عزیز
    برای استفاده از این آیتم باید کابل HDMI را به دستگاه پخش کننده وصل و آن را به تلویزیون متصل کنید و از منوی سیستم گزینه تصویر در تصویر را روشن کرد و از آن استفاده کنید
    لازم بذکر است که این آیتم فقط با کابل HDMI فعال می شود. و شما کانالهای تلویزیون و آن چیزی را که بوسیله کابل HDMI متصل هستید را خواهید دید.
    یعنی این تکنولوژی توسط این تلوزیون به مسخره کشیده شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان من يه تلويزيون led ال جي مدل 42ls5700 دارم که چند ماهي بيشتر کار نکرده مشکلشم اينه که امروز روشنش که کردم ديدم تصويرش شديدا تاريک و تقريبا بطور کامل سياه شده جوري که تصویرش بسيار به سختي قابل تشخیصه (همه چی رو داره نشون میده ولی خیلی خیلی تیره) لطفا راهنماي بفرماييد مشکلش چيه در ضمن مشکل از تنظیمات تصویر هم نیست
    Last edited by habib48; 18-03-2014 at 02:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •