تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 123 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 1228

نام تاپيک: ✔ رفع اشکال سوالات درسی مباحث مقاطع دبیرستان و پیش دانشگاهی و کنکوری ها

اگه نباشه جاش خالی می مونه Atefe_72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

واسه اینکه When یعنی " زمانی که "

WHILE هم یعنی درحالیگه..........

یه سوال دیگه من نمیدونم شیمی رو خلاصه کنم یانه؟؟؟اخه مبتکران همه رو خلاصه کرده.....به نظرتون بکنم؟؟؟

حـــــرفـه ای davy jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    کشتی مرد هلندی

پيش فرض

سلام.
    به نظرم while معنی دقیقترش میشه تا هنگامی که

موفق باشین.
    90/10/16

3. 2 کاربر از davy jones بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام.
    به نظرم while معنی دقیقترش میشه تا هنگامی که

موفق باشین.
    90/10/16

یه سوال دیگه من نمیدونم شیمی رو خلاصه کنم یانه؟؟؟اخه مبتکران همه رو خلاصه کرده.....به نظرتون بکنم؟؟؟
    البته به نظر من کلماتی که اسم یا ریشه فعل نیستن رو نباید بدون در نظر گرفتن جمله ترجمه کرد
    ترجمه While باید مطابق آنچه که در کاربردش ذکر شده ( در گرامر درس 1 پیش ) باشه

5. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

تو سوالات کانون (اونی که واسه کار در منزل میدن) یه سوال فیزیک واسه حرکت موجی بود بعد این اومده تو پاسخ مکان 3p/2 رو با p/2 - نشون داده که با هر کدوم حل میکنی جواب متفاوت میاد کدوم درسته؟

داره خودمونی میشه poriya ap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

1 نظر شخصی

به نظر من نیازی نداره چون اگه به کنکورهای سال قبل نگاه کنی به غیر از سولات محاسبه ای همش از خود کتابه خصوصا عکس های کتاب و کتاب مبتکران با آوردن ایستگا های نکته تمام این ها را آورده و در آخر یعنی برای جمع بندی با خواندن یکبار این نکات به نظرم راحت می شه به سوالات کنکور جواب داد به شرطی که قبلا تست هایش را زده باشی

8. 2 کاربر از poriya ap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن رادیو و تلویزیون constant_boy23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    محل سكونت !

پيش فرض

من سوم تجربي ام الان. ... دارم فكر ميكنم كه 3 ماه تابستون رو چطوري درس بخونم ...اصلا چي رو بخونم ...كدومارو بذارم تو اولويت ...
    كتاب به كتاب بخونم يا 3 تا كتاب رو مثلا هر روز دو ساعت بخونم ....
    روي درساي سال دوم هم اصلا مطالعه ندارم ...حالا توي اين 3 ماه ميشه هم دوم و هم سوم رو خوند ...؟

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

من سوم تجربي ام الان. ... دارم فكر ميكنم كه 3 ماه تابستون رو چطوري درس بخونم ...اصلا چي رو بخونم ...كدومارو بذارم تو اولويت ...
    روي درساي سال دوم هم اصلا مطالعه ندارم ...حالا توي اين 3 ماه ميشه هم دوم و هم سوم رو خوند ...؟
    تابستون میتونی کانون ثبت نام کنی با برنامه اونا پیش بری
    در ضمن اومدی تو رفع اشکال سوالات درسی مشاوره میخوای

11. این کاربر از moh72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن رادیو و تلویزیون constant_boy23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    محل سكونت !

پيش فرض

تابستون میتونی کانون ثبت نام کنی با برنامه اونا پیش بری
    در ضمن اومدی تو رفع اشکال سوالات درسی مشاوره میخوای
    نپيچ ديگه ...به نزديك ترين تاپيك در دسترس كه رسيدم مشكلمو گفتم
    حالا نميشه تا تابستون سر در گم نباشم و يه جواب تقريبي بدين كه تموم بشو هستن ؟‌

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

نپيچ ديگه ...به نزديك ترين تاپيك در دسترس كه رسيدم مشكلمو گفتم
    حالا نميشه تا تابستون سر در گم نباشم و يه جواب تقريبي بدين كه تموم بشو هستن ؟‌
    شما الان فقط درسای سال سوم رو مفهومی و عمیق بخونی همه چی حله
    بیا اینم تاپیک مشاوره و برنامه ریزی :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. 2 کاربر از moh72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه poriya ap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

4 اصول برنامه ریزی

سلام من چهارم ریاضیم تنها اشتباه من در تابستان این بود که هم کم خوندم هم بدون برنامه ریزی حالا بعد از خوندن مشاوره ی زیر این بدون که اگه بتونی در تابستون درس های تخصصی پایه رو جمع کنی و بعدا هم ولش نکنی با این که در رشته ی تو قبول شدن خیلی سخته ولی بهت قول می دم به راحتی در یکی از بهترین دانشگاه ها قبول می شی

برنامه ریزی و زمان بندی

پیشنهاد : دقت كنيد كه اگر صبح‌ها به مدرسه رفتن و بعدازظهرها به كلاس كنكور رفتن و جمعه‌ها به كنكور آزمايشي دادن مشغول هستيد بايد حواستان باشد كه يك زمان‌هايي را بايد بگذاريد براي اينكه يافته‌ها يا به عبارتي نتايج اين كارها را براي خودتان جمع‌بندي كنيد و به دريافتهای ذهني خود نظم بدهيد و از افزايش دانش خودتان لذت ببريد كه اين لذت بردن يعني همان كسب آرامش و نداشتن اضطراب و استرس .
    سؤال : شايد سوال كنيد كه پس ميان اين همه امكانات آموزشي چه بايد كرد ؟
    پاسخ :
    هر موقع بر كتاب‌هاي درسي كاملاً مسلط شديد (متن كتب درسی مثال‌هاي حل شده تمرين‌هاي پايان هر فصل) آن وقت برويد سراغ چيزهاي ديگر
    سؤال :
    فرض كنيد يك داوطلب به روشي كه شما فرمودید كتب درسي را به طور كامل خوانده و بر آن اشراف پيدا كرده است حالا كه قرار است برود سراغ كمك آموزشي بفرمائيد آن كمك آموزشي بايد چه خصوصياتي داشته باشد؟
    جواب:كمك آموزشي بايد جامع و مانع باشد و البته نتيجه‌بخش.
    جامع يعني
    اينكه همه مطالب كتاب درسي «اعم از متن كتاب و مثال‌هاي حل شده و تمرين‌هاي آخر فصل) را پوشش بدهد و ديگر نيازي نباشد كه به آن چيزي اضافه كنيم.
    مانع يعني
    اينكه يك مطلب 10 بار تكرار نشده باشد كه اين جز اتلاف وقت داوطلب ارمغاني نخواهد داشت. در واقع با حذف هر مطلبي از آن كمك آموزشي دچار نقصان شود.
    نتيجه بخش يعني
    اينكه بايد با يك سرعت و روند قابل قبولي در ارتقاء دانش شما خودش را نشان دهد و شما بايد روز به روز با استفاده از آن كمك آموزشي به يك رضايت خاطر نسبی (نه مطلق) برسيد كه نتيجه آن افزايش انرژي مثبت و كاهش ميزان اضطراب در شما مي‌باشد.
    به قول قدیمی ها :
    يك ده آباد به از صد شهر خراب :
    اگر يك كمي فكر كنيد متوجه خواهيد شد كه اگر انواع و اقسام كمك آموزشي وجزوات را در رنگ‌هاي مختلف و در سايزهاي مختلف از موسسات مختلف و انواع CDها و انواع فيلم‌ها و ... را براي خود فراهم كنيد آن موقع درخواهيد يافت كه سالها بايد مشغول باشيد تا بتوانيد تمام آنها را (آن هم فقط يك بار) بخوانيد و ببينيد و اين جز عذاب و اضطراب چيزي به دنبال نخواهد داشت و البته حرص و ولع داشتن جزوه جديد و تست جديد را به همراه خواهد داشت .
    سؤال : پس چه باید کرد ؟

جواب :
    اگر شما پس از مشورت با یک مشاور وافراد موفق یک روشی را برای خودتان انتخاب کردید به آن روش ایمان داشته باشید و با یقین گام بردارید مگر آنکه ضمن حرکت متوجه شوید که به شادابی درونی و آرامش نمی رسید (بعنوان مثال در کنکور آزمایشی ها از نتیجه خود راضی نیستید یا به عبارتی متناسب با فعالیت هایی که انجام می دهید نتیجه نمی گیرید) که در اینصورت باید به روشی که انجام می دهید تردید کنید و به یاد داشته باشید که
    اگر هدف، مقصدي است كه تاكنون به آن دسته نيافته‌اید، بايد از راهي برويد كه تاكنون نپيموده‌ايد در غیر اینصورت بعدها دچار ای کاش ها و افسوس ها خواهید شد .
    تشبیه :
    اگر اشتباه نكنم اين كنكور مانند يك مارتن مي‌باشد شما باید با يك ريتم منظم و بدون اعمال فشارهاي ناگهاني و مقطعي و متناسب با توان خودتان با يك حركت سنجيده و حساب شده عمل كنيد اگر كنكور را به ماراتن تشبیه كردم به چندين دليل است اما مهمترين آنها مسئله تنظيم انرژي است، حتماً براي شما اتفاق افتاده يك روز كه 18 تا 19 ساعت انرژي مصرف كنيد فرداي آن روز يك حالت كسل كننده خواهيد داشت و هيچ چيز يك شبه درست نمي‌شود و شما بايد بدانيد كه اگر برنامه‌ريزي شما يك روند معقول و منظم داشته باشد همواره با علاقه آن را اجراء خواهيد كرد و خسته نخواهيد شد در اين سالها بسيار داوطلباني بوده‌اند كه ماه يا هفته آخر خسته شدند و از نتيجه آزمون خود راضي نبودند.
    توجه : براي تصميمات و كارهاي روزمره خود برنامه‌اي را دنبال كنيد. برنامه‌ريزي، همت و پشتكار، پله‌هاي موفقيت را تشكيل مي‌دهند. پس طبق برنامه عمل كنيد و از اينكه نتوانستيد كل برنامه را در مدت زمان مقرر تمام كنيد، مايوس نشويد.
    توجه : هر اقدام بزرگي در ابتدا محال به نظر مي‌رسد و هميشه كساني هستند كه شاكي‌اند از اينكه قادر نيستند كه غيرممكن‌ها را ممكن سازند اما به تجربه اثبات شده است كه اين يك تفكر منفي است و نبايد به آن توجه شود البته يك راه حل براي غلبه بر آن اين است كه اقدامات بزرگ را به بخش‌هاي كوچك تقسيم كرد و با يك برنامه كوتاه مدت به اهداف عالي بلندمدت رسيد.
    به اميد فردايي بهتر

با تشکر از مهندس جوزداني
    Last edited by poriya ap; 08-01-2012 at 15:09. دليل: فونتش خیلی ریزه

16. 2 کاربر از poriya ap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •