تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 125 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 1250

نام تاپيک: [ Gmail ] / تمامی مسائل جي ميل

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    در صفحه 104 توضیح دادم براتون و لینکش رو هم درج کردم

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

سلام
    در صفحه 104 توضیح دادم براتون و لینکش رو هم درج کردم
    لینک اول که گذاشتی اصلا معلوم نیست چی هست و چه ربطی به من داره لینک دوم هم جستجوی گوگل هست با هزاران نتیجه که خودم هم میتونستم جستجو کنم من گفتم اینجا توضیح بده کسی اگه بلده اگه بلد نیست هم نمیخواد پاسخ بده

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

لینک اول که گذاشتی اصلا معلوم نیست چی هست و چه ربطی به من داره لینک دوم هم جستجوی گوگل هست با هزاران نتیجه که خودم هم میتونستم جستجو کنم من گفتم اینجا توضیح بده کسی اگه بلده اگه بلد نیست هم نمیخواد پاسخ بده
    سلام
    شرمنده . خودم تجربه ای ندارم . فکر کردم شاید اون لینکها بتونه مشکلتون رو حل کنه
    صبر کنین شاید بقیه دوستان بدونند چطوری میشه کاری که خواستین انجام داد

حـــــرفـه ای mtchabok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    (مازندران - ساری) و (تهران - تهران)

پيش فرض آموزش ساخت فیلتر در جیمیل | Gmail Filters

میشه برخی ایمیلهایی که میخوام رو کاری کنم که به جای پوشه اینباکس اتوماتیک برن به پوشه هایی که درست کردم؟
    سلام دوست عزیز
    برای اینکار به تنظیمات جیمیل برید بعد به بخش Filters
    در پایین صفحه نوشته شده Create a new filter
    یک بلوک نمایش داده میشه که برای ایجاد یک جستجوی پیشرفته در ایمیلتون هست .
    From : آدرس ایمیلهایی که به شما ارسال میشن .
    To : آدرس ایمیلهایی که شما به اونها ایمیل ارسال کردید .
    Subject : عنوان ایمیلها
    Has the word : کلمه ای که در ایمیل باید موجود باشه .
    Doesn`t have : کلماتی که نمیخواید وجود داشته باشه در ایمیلها .
    Has Attachment : حتما اتچ داشته باشه
    Don`t include chat : چت ها رو در نتیجه نمایش نده .
    Size : سایز ایمیل هست که میتونید کمتر و یا بیشتر از مقداری خاص رو تعیین کنین .

در انتها میتونین Create filter with this search رو بزنین و یا اگر میخواید نتیجه فیلتر خودتون رو در همین لحظه ببینین دکمه آبی رنگ سرچ رو بزنین که ایمیلهای مطابق با فیلتر شمارو نمایش میده ، در این هنگام اگر با همین فیلتر موافق هستین روی دکمه More کلیک کنید و گزینه Create Filter رو انتخاب کنید که مجدد بلوک تنظیم فیلتر نمایش داده میشه و روی Create filter with this search کلیک کنید .
    بعد نیز با بلوکی که در عکس زیر میبینید مواجه میشیم

Skip the Inbox : باعث میشه که ایمیلتون در اینباکس قرار نگیره و مستقیم آرشیو بشه ، بنابراین اگه از ناتیفیکیشن جیمیل استفاده میکنین وقتی ایمیلی مطابق با فیلترتون بهتون برسه ، به شما اطلاع داده نمیشه .
    Mark as read : به حالت خوانده شده در میاد.
    Star it : ایمیل رو ستاره دار میکنه .
    Apply the label : اگه برچسبی براش ایجاد کرده باشید میتونید به ایمیلهاتون برچسب موردنظر زده بشه .
    Forward it : آدرس ایمیلهایی که میخواید ایمیل بهشون فوروارد بشه میتونید وارد کنید .
    Delete it : میتونید مستقیما ایمیل رو حذف کنید .
    Never send it to Spam : به هیچ عنوان ایمیل ها اسپم تشخیص داده نمیشن ( واقعا گزینه خیلی خوبیه ، چون اگه از یک مقداری تعداد ورودی ایمیلهاتون از یک آدرس ایمیل مشخص زیادتر بشه جیمیل اونارو اسپم میکنه و این گزینه اینجاست که به کارتون میاد )
    Always mark ir as important : حتما میدونین که جیمیل گزینه مهم کردن ایمیل داره و قابلیت تشخیصش به صورت اتوماتیک هست ، با این گزینه میتونید ایمیلهاتونو مهم کنین .
    Never mark it as important : این گزینه هم که مشخصه ، یعنی به عیچ عنوان مهم نشن .
    Categorize as : میتونید ایمیلهاتونو به موضوع خاصی نسبت بدین .
    Also apply filter to x matching convesations : این گزینه باعث میشه ، ایمیلهای فعلی ای که مطابق با فیلتر شما هست عملیات روشون انجام بشه .

و در آخر دکمه Create filter که فیلتر موردنظرتونو ایجاد میکنه .
    برای مدیریت فیلتر ها هم به همون تنظیمات جیمیل و بخش Filters برین .

موفق باشید .
    Last edited by mtchabok; 13-04-2015 at 19:08.

5. این کاربر از mtchabok بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام چن ماهه ساعتی که جیمیل نشون میده ایمیل اومده به هم ریخته مثلا الان ساعت 12.47 pm هست الان اگر میلی ارسال شه ساعت رو میزنه 3.16 AM
    تا چن ماهه قبل ساعتی که جیمیل واسه میل ها نشون میداد درست بود راهی هست درستش کنم یا نه ؟ برا شمام همین طوره ؟ مرسی

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    برای اینکار به تنظیمات جیمیل برید بعد به بخش Filters
    در پایین صفحه نوشته شده Create a new filter
    یک بلوک نمایش داده میشه که برای ایجاد یک جستجوی پیشرفته در ایمیلتون هست .
    From : آدرس ایمیلهایی که به شما ارسال میشن .
    To : آدرس ایمیلهایی که شما به اونها ایمیل ارسال کردید .
    Subject : عنوان ایمیلها
    Has the word : کلمه ای که در ایمیل باید موجود باشه .
    Doesn`t have : کلماتی که نمیخواید وجود داشته باشه در ایمیلها .
    Has Attachment : حتما اتچ داشته باشه
    Don`t include chat : چت ها رو در نتیجه نمایش نده .
    Size : سایز ایمیل هست که میتونید کمتر و یا بیشتر از مقداری خاص رو تعیین کنین .

در انتها میتونین Create filter with this search رو بزنین و یا اگر میخواید نتیجه فیلتر خودتون رو در همین لحظه ببینین دکمه آبی رنگ سرچ رو بزنین که ایمیلهای مطابق با فیلتر شمارو نمایش میده ، در این هنگام اگر با همین فیلتر موافق هستین روی دکمه More کلیک کنید و گزینه Create Filter رو انتخاب کنید که مجدد بلوک تنظیم فیلتر نمایش داده میشه و روی Create filter with this search کلیک کنید .
    بعد نیز با بلوکی که در عکس زیر میبینید مواجه میشیم

Skip the Inbox : باعث میشه که ایمیلتون در اینباکس قرار نگیره و مستقیم آرشیو بشه ، بنابراین اگه از ناتیفیکیشن جیمیل استفاده میکنین وقتی ایمیلی مطابق با فیلترتون بهتون برسه ، به شما اطلاع داده نمیشه .
    Mark as read : به حالت خوانده شده در میاد.
    Star it : ایمیل رو ستاره دار میکنه .
    Apply the label : اگه برچسبی براش ایجاد کرده باشید میتونید به ایمیلهاتون برچسب موردنظر زده بشه .
    Forward it : آدرس ایمیلهایی که میخواید ایمیل بهشون فوروارد بشه میتونید وارد کنید .
    Delete it : میتونید مستقیما ایمیل رو حذف کنید .
    Never send it to Spam : به هیچ عنوان ایمیل ها اسپم تشخیص داده نمیشن ( واقعا گزینه خیلی خوبیه ، چون اگه از یک مقداری تعداد ورودی ایمیلهاتون از یک آدرس ایمیل مشخص زیادتر بشه جیمیل اونارو اسپم میکنه و این گزینه اینجاست که به کارتون میاد )
    Always mark ir as important : حتما میدونین که جیمیل گزینه مهم کردن ایمیل داره و قابلیت تشخیصش به صورت اتوماتیک هست ، با این گزینه میتونید ایمیلهاتونو مهم کنین .
    Never mark it as important : این گزینه هم که مشخصه ، یعنی به عیچ عنوان مهم نشن .
    Categorize as : میتونید ایمیلهاتونو به موضوع خاصی نسبت بدین .
    Also apply filter to x matching convesations : این گزینه باعث میشه ، ایمیلهای فعلی ای که مطابق با فیلتر شما هست عملیات روشون انجام بشه .

و در آخر دکمه Create filter که فیلتر موردنظرتونو ایجاد میکنه .
    برای مدیریت فیلتر ها هم به همون تنظیمات جیمیل و بخش Filters برین .

موفق باشید .
    مثلا میخوام برای ایمیل هر کدوم از دوستام یه پوشه درست کنم که وقتی ایمیلشون میاد بره تو پوشه ویژه خودشون با این روش میشه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

باز هم ربطی به پرسش من نداشت پاسختونون
    اون چیزی که من میخوام مثل اینکه شدنی نیست من میخوام مثلا ایمیلی اگه از p30word@gmail برسه به جای اینکه بره تو پوشه اینباکس بره توی label ای که خودم براش ساختم لطفا هنگام پاسخ دادن دقت کنید
    Last edited by FOURTH RETURN; 05-04-2015 at 14:17.

حـــــرفـه ای mtchabok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    (مازندران - ساری) و (تهران - تهران)

پيش فرض

باز هم ربطی به پرسش من نداشت پاسختونون
    اون چیزی که من میخوام مثل اینکه شدنی نیست من میخوام مثلا ایمیلی اگه از p30word@gmail برسه به جای اینکه بره تو پوشه اینباکس بره توی label ای که خودم براش ساختم لطفا هنگام پاسخ دادن دقت کنید
    دوست عزیز ، بنده یک جواب کامل دادم تا اگه کسی سواله دیگه ای هم پرسید جوابه خودشو در اون پستم پیدا کنه ، اگر کمی با دقت کله پسته بنده رو میخوندین حتما جوابتون رو میگرفتید .

اما جواب سوال شما به صورت دقیق :
    - به تنظیمات جیمیلتون به بخش Filters برین
    - در پایین صفحه نوشته شده Create a new filter کلیک کنید
    - یک بلوک نمایش داده میشه که برای ایجاد یک جستجوی پیشرفته در ایمیلتون هست .
    - گزینه From : ایمیلی که میخواید فیلتر اعمال بشه وارد کنین . در این مثلا شما خواستید که این باشه => p30word@gmail
    - روی گزینه Create filter with this search کلیک کنید .
    - تیکهای زیر رو بزارید :
    - - Skip the Inbox
    - - Apply the label در مقابلش لیبلتونو انتخاب کنین .
    - - Never send it to Spam اینو هم بزنین ، گزینه خوبیه
    - - Also apply filter to x matching convesations
    - در آخر دکمه Create Filter

این مراحلی که گفتم خودم از همین شیوه برای ایمیل های دریافتیم استفاده میکنم .

موفق باشید

10. این کاربر از mtchabok بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه vestlaif's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام به همه دوستان لطفا کمک کنید
    اکانت جیمیل روی مرحله دوم امنیت (یعنی همون ک موقع ورود با هر دستگاهی اول یه پیامک به شماره میفرسته ک کد تایید رو وارد کنید ) تنطیم کردم .دوبار من شمارمو از توی تنطیمات تغییر دادم ولی متاسفانه جفت خط هام سوختن و مجبور شدم یه شماره دیگه بگیرم . حالا نمیتونم وارد جیمیل بشم و ازم کد پیامک رو میخواد که به شماره قبلی میفرسته . شماره یکی از سیم کارت هام یادمه ولی اون یکی رو . جیمیل و پسوردش هم یادمه .از طریق کمک خوده گوگل رفتم منتها چیزی بهم نداد فقط یه ایمیل داد برای ریست کردن پسورد ک من مشکل پسورد ندارم پسوردم رو یادمه . راهی نیست بتونم امنیت مرحله دو رو غیر فعال کنم ؟
    جیمیل های گوشیم کامل از قبل وصل هستن روی جیمیل ولی با دستگاه جدید نمیتونم وارد بشم .
    چیکتر کنم ؟

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام به همه دوستان لطفا کمک کنید
    اکانت جیمیل روی مرحله دوم امنیت (یعنی همون ک موقع ورود با هر دستگاهی اول یه پیامک به شماره میفرسته ک کد تایید رو وارد کنید ) تنطیم کردم .دوبار من شمارمو از توی تنطیمات تغییر دادم ولی متاسفانه جفت خط هام سوختن و مجبور شدم یه شماره دیگه بگیرم . حالا نمیتونم وارد جیمیل بشم و ازم کد پیامک رو میخواد که به شماره قبلی میفرسته . شماره یکی از سیم کارت هام یادمه ولی اون یکی رو . جیمیل و پسوردش هم یادمه .از طریق کمک خوده گوگل رفتم منتها چیزی بهم نداد فقط یه ایمیل داد برای ریست کردن پسورد ک من مشکل پسورد ندارم پسوردم رو یادمه . راهی نیست بتونم امنیت مرحله دو رو غیر فعال کنم ؟
    جیمیل های گوشیم کامل از قبل وصل هستن روی جیمیل ولی با دستگاه جدید نمیتونم وارد بشم .
    چیکتر کنم ؟
    ابن مراحل رو انجام بدید ببینید مشکل تون حل میشه یا نه
    برو setting
    google account setting
    حالا در قسمت sing in روی شماره تلفن کلیک کن و remove number بزن
    بعدش هم ددر قسمت پایین تر setp 2 verification رو off کن
    و access for less secure app رو allowed بزن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •