تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 1298 اولاول ... 757971031041051061071081091101111171572076071107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 12975

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سوال
    بازی آنلاین که می کنید (مثلا fifa یا pes) چقدر از حجم کم می کنه ؟با سرعت شبانه میشه بازی کرد یا نه ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

زیاد کم نمیکنه! سرعت نمیدونم چند باید باشه اما پینگ مهمتره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوستان یه اتفاقی دیشب افتاد بگم جیگرتون حال بیاد .

دیشب از ساعت 1 شب تا 6 صبح 3.2 گیگ دانلود داشتم

یادتونه گفتم وصل شدم به یه سرور تو پرن روسیه ؟ روزانم افتضاح بود شبانه سرعتم زده بود بالا از 120 کیلوبایت کمتر نشد

ساعت 3 شب دیشب :

تست سرعت دیشب ( البته دانلود داشتم همزمان یه تست هم گرفتم ) :

شما تشریف ببرید داخل کنترل پنل کاربریتون و ببینید اونوقتی که 3 گیگ دانلود کردید براتون کردیت حساب شده یا خیر . اگر جلوی دانلودها صفر باشه یعنی مفتی دانلود کردید (که بعیده از اینا ... ) و اگر عدد نوشته باشه یعنی از حسابتون کم شده . (که به احتمال زیاد همینطوره ... )

برای منم یک بار این اتفاق افتاد (توی همین تاپیک نوشتم ) و سرعت شبانم عین روزانم بود و منم یک گیگ دانلود کردم و اون شب کنترل پنل هم باز نمیشد و نشد چک کنم مفتیه یا نه . اما فرداش که تونستم برم داخل کنترا پنلم دیدم که بله ... از حسابم پول کم کردن و 2500 خوردن و رفتن . البته من همون شب شک کردم و واسه همین بیشتر از یک گیگ دانلود نکردم و بی خیال باقی دانلودهام شدم .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

به خدا اگه شبانه سرعت مثل روز باشه و پول هم کم کنه و شارژم هم کم بشه راضیم! چقدر باید پول داد تا شبا اذیت نکنه
    تعریف سرعت شبانه:همان dial-up آشنا اما بدون محدودیت زمانی
    Last edited by maziarb; 31-01-2011 at 19:56.

5. این کاربر از maziarb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

به خدا اگه شبانه سرعت مثل روز باشه و پول هم کم کنه و شارژم هم کم بشه راضیم! چقدر باید پول داد تا شبا اذیت نکنه
    تعریف سرعت شبانه:همان dial-up آشنا اما بدون محدودیت زمانی
    مثل اینکه دارن اکانت شبانه رو جدا میکنن . یه زنگی به پشتیبانی بزن و بپرس کی نهایی میشه .

و اما ... دزدی مخابرات همچنان ادامه دارد ...

ساعت 2 بامداد . سرعت اینترنت بنده همانند روزانه به 140 میرسه و کنترل پنل کاربریم باز نمیشه که چک کنم مفتیه یا کنتور میندازه ؟ ... (کلا سایتش باز نمیشه ... درست مثل دفعهء قبل که سرعت بالا بود و یک گیگ دانلود کردم و سایت کاربری هم باز نمیشد و نهایتا از حسابم کم شد ... اما انسان عاقل دو بار از یک سوراخ گزیده نمیشه .)

در هر صورت خیلی مواظب باشید که بیخودی و از روی نا آگاهی پول به جیب دزدها نریزید که گرگ تر بشن . من خودم برخی روزا بالای یک گیگ دانلود میکنم (در طول روز ) اما الان ابدا این کارو نمیکنم که این دزدا فکر نکنن زیادی پپه تشریف دارم .

خلاصه مواظب باشید که همین به ظاهر اشتباهات کلی پول میریزه به حساب رئیس روسا و سیاست گذاران دزد این شرکت .

7. این کاربر از mohandes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

.....................
    Last edited by maziarb; 02-02-2011 at 01:09.

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

سلام به همگی !!

من اولین روزی هم که این سرویس گرفتم خیلی راضی بودم اما الان اصلا نیستم !!
    پینگ اوایل زیر 100 بود الان اصلا از 350 پایین تر نمیاد !! قطعی زیاد شده و اصلا اون کیفیت خوب نداره.
    اینترنت شبانه که اوایل برای همه کار بر ها از 1تا 6 صبح به صورت اجباری بود که الان به فکر افتادند که یوزر و پسورد جدا بگذارند از دوباره 1به بعد که می شه اینترنت من قطع می شود و باید یوزر شبانه وارد بشوم.

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

آقا دیروز زمان اکانتم تمام شد و دوباره شارژ کردم بعدش تصمیم گرفتم ویندوز 7 پک 1 رو دانلود کنم که 1.3 گیگش رو دانلود کردم و میخواستم 1.2 گیگ باقی رو با شبانه طی چند روز بگیرم خلاصه شب قبلا از ساعت 1 شب رفتم سایت شارژم رو چک کردم که از 4 گیگ 2.6 گیگش باقی مونده بود .

ساعت 1 که دانلود شبانه شروع شد ما هم طبق عادت رفتیم چک کنیم که شارژ کم میشه یا نه دیدم تو حجم باقی مانده زده 4 گیگ

خلاصه فکر کردم به خاطر شبانه اینجور شده ساعت 8 صبح هم دوباره چک کردم دیدم همون 4 گیگ هست و ما هم باقی ویندوز رو دانلود کردیم یعنی 1.2 گیگ دیگه هم دانلود کردیم که از اون 4 گیگ کم کرد و الان 2.8 گیگ حجم دارم !!

چند وقته اتفاقات عجیبی برا من میافته کم کم داره خوشم میاد
    برای منم این اتفاقات زیاد افتاده مثلا یک شب150 مگ داشتم گفتم تمامش کنم 130 مگ دانلود کردم بقیه را گذاشتم برای فردا که روز بعد شارژم را که دیدم همون 150 مگ بود. کلا خیلی تخیلی شده کاشکی از جای دیگه می تونستم سرویس بگیرم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان دیشب ساعت 1 من نتونستم وصل بشم کسی دیشب قطعی داشت ؟

ساعت 1 که گذشت دیگه کانکت نشد .

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

دوستان دیشب ساعت 1 من نتونستم وصل بشم کسی دیشب قطعی داشت ؟

ساعت 1 که گذشت دیگه کانکت نشد .
    درسته قطعی بود که در طول روز هم زیاد شده !!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •