تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 211 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117157207 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 2108

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه منچستر يونايتد: Manchester United F.C. News

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

اظهارنظر رسمي هافبك پرتغالي شياطين سرخ
    رونالدو: دروغ مي‌گويند، در يونايتد مي‌مانم

كريستيانو رونالدو اعلام كرد قصد رفتن به رئال مادريد را ندارد و در منچستريونايتد مي‌ماند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه اخبار و شايعه‌ها پيرامون ترك منچستريونايتد از سوي هافبك پرتغالي شياطين سرخ و پيوستن او به جمع كهكشاني‌ها پايان‌ناپذير به نظر مي‌آيد، اين بازيكن در موضع‌گيري رسمي و صريح از ماندن در اولدترافورد سخن گفت.

بازيكن 23 ساله‌ي شياطين سرخ كه فصل پيش با به ثمر رساندن 42 گل سهمي انكارناپذير در موفقيت‌هاي اين باشگاه داشت، درباره‌ي پيوستن به رئال مادريد به شبكه‌ي تلويزيوني منچستريونايتد گفت: «‌مي‌خواهم در يونايتد بمانم. احساس مي‌كنم در خانه خودم هستم. هواداران با من رفتار بسيار خوبي دارند و من هم آنها را دوست دارم. همان طور كه گفتم در منچستر احساس مي‌كنم در خانه‌ام هستم و از اين موضوع خوشحال هستم. هر كسي مي‌گويد مي‌خواهم به رئال مادريد بروم، فرد دروغگويي است. آنچه را كه اين افراد مي‌گويند، صحت ندارد.»

آنچه در اين ميان بديهي به نظر مي‌رسد، آن است كه شياطين سرخ به هيچ عنوان حاضر نيستند بازيكن ارزشمند و تاثيرگذار خود را به تيم ديگري واگذار كنند.

سرآلكس فرگوسن، سرمربي شياطين سرخ هم در اين باره گفته بود: «رئال شانسي ندارد. ميان دو باشگاه هيچ توافقي صورت نگرفته است.»

باشگاه اسپانيايي هم اين موضوع را تاييد كرده است.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

رونالدو: سن در فوتبال مهم نيست

خبرگزاري فارس: مرد سال فوتبال اروپا گفت: در فوتبال سن مهم نيست؛ بلكه آنچه مهم است تجربه است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، كريستانو رونالدو اظهار داشت: به نقطه نظرهاي كارشناسان فوتبال در مورد مسائل فني احترام مي گذارم. اما به عنوان بازيكني كه سخت درگيري فوتبال حرفه اي است، ‌نظري دارم. باور دارم در فوتبال امروزي سن عامل مهمي نيست. در واقع آنچه اهميت دارد،‌ تجربه است.
    وي عنوان كرد: در سالي كه پشت سر گذاشتم، يك دوره رويايي داشتم. براي من و هر بازيكني در شرايط من، بسيار سخت است كه خود را در همان سطح باقي نگه دارد. زيرا اين مساله بستگي به بسياري از عوامل دارد.
    رونالدو ادامه داد: البته بيان اين حرف ها به منزله آن نيست كه دست از فعاليت بارداشته ام.
    وي خاطر نشان كرد: هركس كه مرا مي شناسد،‌ خوب مي داند بازيكني هميشه در حال تلاش هستم و يك آن انگيزه خود را از دست نمي دهم.
    اين بازيكن پرتغالي تصريح كرد: تلاش مي كنم بار ديگر به همان سطح از موفقيت برسم.
    رونالدو در فصل گذشته با 42 گل زده،‌ بازيكني انگشت نما در جهان بود. وي كه عضو تيم منچستريونايتد است به سبب تاثير زيادي كه در موفقيت تيمش و تيم پرتغال داشت،‌ به عنوان مردسال فوتبال اروپا برگزيده شد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

وحید جان دستت درد نکنه
    راستش به نظرم دیگه رونالدو برای تیم مفید نیست و همش حاشیست اگه بره خیلی به تیم کمک می کنه

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

کجا بره؟
    نگه داشتن یه ستاره حتی رو نیمکت شاید بهتر از دادنش به رقبا باشه !
    الان منچستر تیم خوبی داره.واسه همین هم فرگی گفته بازیکن تو تعطیلات نمیخریم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خودت اخلاق فرگوسن که میدونی بازیکن بزرگ خراب می کنه بعد میفرستشون تیم های دیگه نمونش بکام
    کلا این رونالدو خیلی پرو شده

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

خودت اخلاق فرگوسن که میدونی بازیکن بزرگ خراب می کنه بعد میفرستشون تیم های دیگه نمونش بکام
    کلا این رونالدو خیلی پرو شده
    اون موقع بکام رو انداختن بیرون رونالدو رو آوردن.الان چیکار کنن ؟
    بکام چند سالش بود و رونالدو چند سالشه.
    تو بکام رو با رونالدو که احیانا مقایسه نمیکنی !؟
    رونالدو واسه شاخ شدن 4 5 سال دیگه جا داره.اون موقع هم که فرگی دیگه نیست !

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

آقا فرگوسن خالی بست که بازیکن نمیخریم !

OFFICIAL: Zoran Tosic And Adem Ljajic Sign For Manchester United

زوران توسیچ و آدام لوجاجیک رسما با قراردادی 16 میلیون یورویی به منچستر پیوستن.
    توسیچ پیرهن شماره 17 رو میپوشه

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

با صرف هزينه اي بالغ بر 17 ميليون يورو
    منچستريونايتد دو بازيكن جوان صربستاني خريد

خبرگزاري فارس: باشگاه منچستريونايتد انگليس دو بازيكن جوان صربستاني تيم پارتيزان بلگراد را جذب كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از مطبوعات انگليس، اين باشگاه روز گذشته با زوران توسيچ و آدام ليلياچيچ از تيم پارتيزان بلگراد قرارداد منعقد كرد.
    سرآلكس فرگوسن سرمربي تيم منچستريونايتد در اين مورد اظهار داشت: توسيچ 21 ساله پس از امضا قرارداد به سرعت راهي اولدترافورد شد؛ اما ليلياچ كه 17 سال دارد، قرار است تابستان آتي راهي منچستر شود.
    براساس اظهارات اين مربي كه مسئول خريد بازيكنان تيمش نيز هست، منچستر براي بخدمت گيري اين دو بازيكن آتيه دار صربستاني، رقمي بالغ بر 17 ميليون يورو هزينه كرد.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

وعده به هواداران منچستريونايتد
    گيگز: در سال نو به صدر جدول ليگ برتر مي‌رسيم

خبرگزاري فارس: بازيكن ولزي تيم منچستر يونايتد به هواداران تيمش وعده روزهاي خوبي در سال نو ميلادي داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، رايان ‌گيگز ساعاتي پس از آغاز سال 2009 در يك برنامه تلويزيوني اظهار كرد: تصور مي‌كنم در سال نو،‌ منچستر يونايتد به وضعيت ايده‌آل تازه‌اي خواهد رسيد و تيمي متفاوت با دور رفت خواهد شد.
    او ادامه داد: ‌در دور رفت بد كار نكرديم و خود را در كورس قهرماني باقي نگه داشتيم، البته سطح انتظارات از تيم بالاست و بهتر بود در دور رفت، در صدر قرار مي‌گرفتيم.
    اين مهاجم با تعصب و كهنه كار تاكيد كرد: هنوز تا پايان فصل خيلي فرصت داريم و مطمئنا در سال نو،‌ تلاش خواهيم كرد به صدر جدول برسيم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

وین بریج از چلسی اومد منچستر.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •