تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 266 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116156206 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

پروفشنال sheytoon001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان مشکل من حل نشد.گاهی چیپ pci express x16 که سوکت گرافیک nvidia هست رو میشناسه و پیرو اون گرافیک نصب میشه ولی بعد یع مدت خودش اون درایور پاک میکنه و دیگه هم نصب نمیشه تا سری بعد.بعد نصب هم دائما سیستم هنگ کامل میکنه.با تمام ویندوزهای 7 و 8 و 8.1 هم امتحاان کردم در تمامی حالات مشکل پا بر جاست.به احتمال قریب به یقین مشکل سخت افزاری باید باشه.باید ببرمش گارانتی
    بهتره بدیش گارانتی ، اگه تعویض می کنن حتما عوضش کن
    لپ تاپ قبلی من گاهی درایور گرافیکش پیغام میداد که متوقف شده بعد چند سال که فشار زیادیم روش آوردم گرافیکش سوخت

2. 3 کاربر از sheytoon001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

بهتره بدیش گارانتی ، اگه تعویض می کنن حتما عوضش کن
    لپ تاپ قبلی من گاهی درایور گرافیکش پیغام میداد که متوقف شده بعد چند سال که فشار زیادیم روش آوردم گرافیکش سوخت
    آره فردا میبرمش واسه گارانتی
    لپ تاپی که 3 روزه خریدمو باید بدم واسه تعمیر.اشتباه کردم گول کانفیگو و خوردم و x450 ایسوس نخریدم.

4. این کاربر از ari67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

آره فردا میبرمش واسه گارانتی
    لپ تاپی که 3 روزه خریدمو باید بدم واسه تعمیر.اشتباه کردم گول کانفیگو و خوردم و x450 ایسوس نخریدم.
    به این چیزا نیست
    من یادمه یکی از دوستان چند سال پیش تو همین انجمن پست میزاشت و لپ تاپ ایسوس خریده بود (یکی از بهترین هاش رو) که بعد چند روز مادربوردش سوخت و بعدش اومدد لنوو خرید و از لنوو خیلی راضی بود
    هر لپ تاپی خرابی داره، بیشتر به شانسه
    اگه از دیجی کالا میگرفتی تا یک هفته تعویض می کردن

6. 3 کاربر از sheytoon001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amir693's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلااااااام دوستان یه سوال داشتم لپتاپم روشن بود دو قطره اب ریخت رو مانیتورش حالا دوتا لک کم رنگ مونده چقدرم پاک میکنم نمیره .رو زمینه های سفید معلوم میکنه . چیکار کنم بدجور رفته رو اعصابم ممنون

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

سلااااااام دوستان یه سوال داشتم لپتاپم روشن بود دو قطره اب ریخت رو مانیتورش حالا دوتا لک کم رنگ مونده چقدرم پاک میکنم نمیره .رو زمینه های سفید معلوم میکنه . چیکار کنم بدجور رفته رو اعصابم ممنون
    تمیز کردن مانیتور ها خیلی سخته و کلا باید سعی کنید بهش دست نزنید(لکه چربی و اثر انگشت)... چون دیگه مثل اولش تمیز نمیشه.

بهترین روشی من خودم امتحان کردم و جواب داده استفاده از پنپه آب مقطر و الکل بوده...

محلولی با 4/5 آب مقطر و 1/5 الکل سفید(اتانول) تمام لکه ها رو پاک میکنه، درضمن یادتون باشه قبل مرطوب کردن مانیتور تمام خاک و گرد و غبار روی مانیتور رو با به صورت خشک جمع کنید که بعدا گل درست نشه

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

تمیز کردن مانیتور ها خیلی سخته و کلا باید سعی کنید بهش دست نزنید(لکه چربی و اثر انگشت)... چون دیگه مثل اولش تمیز نمیشه.

بهترین روشی من خودم امتحان کردم و جواب داده استفاده از پنپه آب مقطر و الکل بوده...

محلولی با 4/5 آب مقطر و 1/5 الکل سفید(اتانول) تمام لکه ها رو پاک میکنه، درضمن یادتون باشه قبل مرطوب کردن مانیتور تمام خاک و گرد و غبار روی مانیتور رو با به صورت خشک جمع کنید که بعدا گل درست نشه
    ------- ویرایش شد --------
    Last edited by sheytoon001; 15-05-2014 at 23:31.

10. 4 کاربر از sheytoon001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amir693's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

بابا نزنین این حرفارو ، این فرمول که شما میگین مربوط به تمیز کردم مانیتورهای CRT (مانیتور های شیشه ای قدیمی) هست
    الکل ال سی دی رو خراب میکنه ، هیچ وقت چنین اشتباهی رو انجام ندید
    برا تمیز کردن ال سی دی فقط پارچه نخی رو مرطوب کنید و تمیزش کنید ، تاکید می کنم پارچه نرم نخی (مثل پارچه هایی که همراه عینک هست)

یکی از بچه ها بدنه موبایلش که یک پلاستیک مقاوم هم بود با الکل سفید پاک می کرد بعد چند روز قسمت هایی از بدنه مبایلش خرد شد
    مشکل این جاست که نمیره حس میکنم لکه رفته داخل اخه لپ تاپ روشن بود وقتا یی ک خاموشه اصلا اثری از لکه نیست ولی وقتی روشته تو زمینه هاس سفید معلوم میکنه

داره خودمونی میشه mohsen_p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Lahijan

پيش فرض

آقا من pes 2013 رو نصب کردم. ولی هر کاری میکنم تنظیمات pes روی High نمیره و قسمت گرافیک رو نوشته که Nvidia GT 740 ولی جلوش قرمز هست. وقتی توی تنظیمات گرافیک میرم اونجا pes رو شناسایی کرده ولی موقع اجرا error میده که گرافیک شناسایی نشده. حتی تنظیمات pes رو هم به گرافیک انویدیا اضافه کردم ولی مشکل حل نشد.
    در صورتی که روی ویندوز 7 نصب کردم بدون مشکل شناختش و خیلی راحت اجراش کرد. ولی ویندوز 7 هم مشکلات خودش رو داره روی این لپتاپ. مثلا Energy managment کار نمیکنه و پورتهای USB 3 هم مشکل دارن. برای من که اینجوری بوده.
    به نظر شما مشکل از چیه؟؟؟
    حتی روی pes راست کلیک میکنم و با گرافیک high میزنم که اجرا بشه ولی error میده. ویندوز 8.1 دارم و گرافیک های اینتل و انویدیا رو هم تازه دانلود کردم.

اصلا کسی از شما تونسته pes 2013 رو با ویندوز 8.1 روی این لپتاپ اجرا کنه؟؟ دوستم گفت که pes 2014 هم اجرا نشده. خودم تست نکردم امیدوارم اینطوری نباشه.

آره! من رو همین لپ تاپ بازی میکنم مشکلی هم ندارم... ویندوز هم 8.1 هست

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

مشکل این جاست که نمیره حس میکنم لکه رفته داخل اخه لپ تاپ روشن بود وقتا یی ک خاموشه اصلا اثری از لکه نیست ولی وقتی روشته تو زمینه هاس سفید معلوم میکنه
    والا دلیلش نمیدونم اما منم یه رفیقی دارم که همیشه به مانیتور لپ تاپم دست میزنه و لکش میکنه اما حتی با یه پارچه خشک هم تمیز میشه، تو اینترنت یه سرپی بزن فکر کنم یه محلولای خاصی برای تمیز کردن مانیتور ال سی دی باشه

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

بابا نزنین این حرفارو ، این فرمول که شما میگین مربوط به تمیز کردم مانیتورهای CRT (مانیتور های شیشه ای قدیمی) هست
    الکل ال سی دی رو خراب میکنه ، هیچ وقت چنین اشتباهی رو انجام ندید
    برا تمیز کردن ال سی دی فقط پارچه نخی رو مرطوب کنید و تمیزش کنید ، تاکید می کنم پارچه نرم نخی (مثل پارچه هایی که همراه عینک هست)

یکی از بچه ها بدنه موبایلش که یک پلاستیک مقاوم هم بود با الکل سفید پاک می کرد بعد چند روز قسمت هایی از بدنه مبایلش خرد شد
    مطمئنین الکل بوده؟ استون بوده احتمالا...
    من 3-4 سالی هستش که گوشی های خودم + کل خانواده رو با الکل (تاکید میکنم اتانول) تمیز میکنم خورد که نشده هیچی رنگشون تغییر هم نکرده...

لکه چرب انگشت بدونه مواد قلیایی چجوری میتونه با یه پارچه پاک شه؟ شاید روزای اول پاک شه(رو کل صفحه نمایش پخش شه) ولی بعد از چند ماه دیگه تمیز نمیشه،

حالا اگه خیلی حساسین میتونید از بیرون این اسپری های مخصوص رو بخرین که محلولش دقیقا همین الکل و آب مقطره رو بخرید...
    ماده هایی که میتونن به صفحه نمایش آسیب بزنن هم اینا هستن:

• محلول یا بخار آمونیاک
    • اتیل الکل
    • استون
    • اتیل اسید
    • کلراید متیل

ویرایش : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در تایید از روشی که من گفتم.
    Last edited by Pedram_mrn; 15-05-2014 at 22:55.

15. 2 کاربر از Pedram_mrn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •