تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 468 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116156206 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 4675

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام دوستان
    ببخشید من میدونم این پستم ربطی به این تاپیک نداره ولی خب اگه امکان داره کمکم کنید که حلش کنم
    من یه فیلم آموزشی در مورد نرم افزار kasper updater که باهاس کسپر رو آپدیت میکنن ساختم ولی حجمش حدود 45 مگ هست هرطوری هم فشردش میکنم کمتر از 30 مگ نمیشه.من میخوام این اموزش رو اینجا بذارم حالا چیکار کنم حجمش کم تر بشه
    دوستان اگه زودتر کمک کنید منم آموزش رو زودتر اینجا بذارم ممنون میشم
    سلام حمیدرضا جان.
    بهترین کار عوض کردن فرمت اون مثلا به mp4 چون فرمت اکثر آموزشی ها avi هست حجمش بالاست -فشرده سازی توی فایلهای نوشتاری و تکست و برنامه نویسی عملکرد خیلی بالایی دارن اما توی فیلم و مدیا و آهنگ چون فایلها منحصر بفرد و با تکرار شدگیه کمتر هستن الگوریتم فشرده سازی تا حدی روشون جواب میده.توی تکست چون تکرار زیاده حجم خیلی بیشتر پایین میاد.البته تا حدی به تکنولوژی و الگوریتم فشرده ساز هم مربوطه.شما از 7زیپ بجای وین رار استفاده کن و فشرده سازی رو روی مافوق بذار ببین فرقی نمیکنه؟من نرم افزار تخصصی برای عکس دارم برات بذارم اما برای فیلم ندارم و بدلایلی که گفتم زیادم فرقی نمیکنه.بهترین راه عوض کردن فرمت ویدیو با مثلا free media converter هست.بعد اونو با 7 زیپ فشرده کن ببین چی میشه...
    Last edited by aylar6888; 26-10-2012 at 00:40.

2. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام حمیدرضا جان.
    بهترین کار عوض کردن فرمت اون مثلا به mp4 چون فرمت اکثر آموزشی ها avi هست حجمش بالاست -فشرده سازی توی فایلهای نوشتاری و تکست و برنامه نویسی عملکرد خیلی بالایی دارن اما توی فیلم و مدیا و آهنگ چون فایلها منحصر بفرد و با تکرار شدگیه کمتر هستن الگوریتم فشرده سازی تا حدی روشون جواب میده.توی تکست چون تکرار زیاده حجم خیلی بیشتر پایین میاد.البته تا حدی به تکنولوژی و الگوریتم فشرده ساز هم مربوطه.شما از 7زیپ بجای وین رار استفاده کن و فشرده سازی رو روی مافوق بذار ببین فرقی نمیکنه؟من نرم افزار تخصصی برای عکس دارم برات بذارم اما برای فیلم ندارم و بدلایلی که گفتم زیادم فرقی نمیکنه.بهترین راه عوض کردن فرمت ویدیو با مثلا free media converter هست.بعد اونو با 7 زیپ فشرده کن ببین چی میشه...
    آیلار جان سلام
    آقا منم فرمتش رو عوض کردم و بازم حجمش خیلی میشه.من این آموزش رو توی 10 دقیقه درست کردم ولی 2 ساعت رو حجمش کار کردم بازم نشد.آموزش خوبیه حیفه نذارم اینجا.خیلی بدرد میخوره.آموزش رو با BB FlashBack Recorder درست کردم با فرمت avi که حجمش شد 10 گیگ (آموزش 10 دقیقه بود)بعد فرمتش رو با Format Factory به avi دیگه تبدیل کردم شد 45 مگ ولی هر فرمت دیگه میزارم کمتر از 40 مگ نمیشه.هم با وینرار و هم با 7 زیپ وبا بهترین تنظیمات هم فشرده کردم کمتر از 30 مگ نمیشه.
    راستش حجم 30 مگ برای آموزش 10 دقیقه ایی زیاد هست وگرنه میذاشتم.
    حالا اگه به هر روشی نتونم حجم آموزش رو کم کنم باید ببینم دوستان چی میگن اگه قبول کردن که میذارم

4. 2 کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    TEH

پيش فرض

با سلام رو سیستم من ویندوز سون 64 بیت نصبه و تا الان 2012 kasper internet s داشتم الان دیدم دوستان درباره comodo هم صحبت میکنن و ترکیبش با کسپر 2013 ، لطفا راهنمایی کنید که بهترین گزینه برای نصب چیه؟

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

با سلام رو سیستم من ویندوز سون 64 بیت نصبه و تا الان 2012 kasper internet s داشتم الان دیدم دوستان درباره comodo هم صحبت میکنن و ترکیبش با کسپر 2013 ، لطفا راهنمایی کنید که بهترین گزینه برای نصب چیه؟
    سلام

همین سوییت برای شما کافی است و همیشه ترکیب اصلی خود سوییت ها توصیه میشه و در مواقعی که نرم افزار شما ضعیف باشه یا رایگان بخواهید توصیه میشه ترکیب دو محصول

آرزوی موفقیت برای شما

7. 3 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    TEH

پيش فرض

سلام

همین سوییت برای شما کافی است و همیشه ترکیب اصلی خود سوییت ها توصیه میشه و در مواقعی که نرم افزار شما ضعیف باشه یا رایگان بخواهید توصیه میشه ترکیب دو محصول

آرزوی موفقیت برای شما
    یعنی کسپر رو هم 2013 نکنم ؟

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

یعنی کسپر رو هم 2013 نکنم ؟

چرا بهتر هست من متوجه نسخه شما نبودم عذرخواهی میکنم

موفق باشید

10. 2 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    TEH

پيش فرض

چرا بهتر هست من متوجه نسخه شما نبودم عذرخواهی میکنم

موفق باشید
    خواهش میکنم ممنون از پاسختون ، آخرین ورژن اینه ؟ Kaspersky Internet Security 13.0.1.4190

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    TEH

پيش فرض

آیلار جان سلام
    آقا منم فرمتش رو عوض کردم و بازم حجمش خیلی میشه.من این آموزش رو توی 10 دقیقه درست کردم ولی 2 ساعت رو حجمش کار کردم بازم نشد.آموزش خوبیه حیفه نذارم اینجا.خیلی بدرد میخوره.آموزش رو با BB FlashBack Recorder درست کردم با فرمت avi که حجمش شد 10 گیگ (آموزش 10 دقیقه بود)بعد فرمتش رو با Format Factory به avi دیگه تبدیل کردم شد 45 مگ ولی هر فرمت دیگه میزارم کمتر از 40 مگ نمیشه.هم با وینرار و هم با 7 زیپ وبا بهترین تنظیمات هم فشرده کردم کمتر از 30 مگ نمیشه.
    راستش حجم 30 مگ برای آموزش 10 دقیقه ایی زیاد هست وگرنه میذاشتم.
    حالا اگه به هر روشی نتونم حجم آموزش رو کم کنم باید ببینم دوستان چی میگن اگه قبول کردن که میذارم
    صرف تغییر فرمت همیشه جواب نمیده شما bitrate و resolution رو هم یکم بیار پایین تر قطعا جواب میده ، با jetaudio هم میشه اینکارو کرد.(تو قسمت jet toys--->video convert--->out put setting)
    Last edited by salam kon; 26-10-2012 at 19:18.

13. این کاربر از salam kon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

صرف تغییر فرمت همیشه جواب نمیده شما bitrate و resolution رو هم یکم بیار پایین تر قطعا جواب میده ، با jetaudio هم میشه اینکارو کرد.(تو قسمت jet toys--->video convert--->out put setting)
    باشه ممنون آقا تست میکنم ببینم چی میشه

15. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    این نتورک مانیتور کاسپرسکی دقیقه؟؟

این host process for windows services چیه امروز 155 مگ از ترافیکم مصرف کرده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •