تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 167 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116156 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 1662

نام تاپيک: پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

با درود
    نام مدلهای خارجی این دو مدل ایرانی چیست؟
    ln57000
    ln57200
    ممنون از شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

تلويزيونم سامسونگ ال سي دي32 اينچ سري4 هست مدلشهمla32d455e2m نرم افزارشهم دانلودکردم زیختم یو اس بی وقتیکه یو اس بی رابه تلویزیون میزنم تانرم افزارجدیدرانصب کنم پیقام میده هیچ نرم افزاری داخلش نیست ازشما ممنون میشم مناراهنمایی کنین

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

تلويزيونم سامسونگ ال سي دي32 اينچ سري4 هست مدلشهمla32d455e2m نرم افزارشهم دانلودکردم زیختم یو اس بی وقتیکه یو اس بی رابه تلویزیون میزنم تانرم افزارجدیدرانصب کنم پیقام میده هیچ نرم افزاری داخلش نیست ازشما ممنون میشم مناراهنمایی کنین
    دوست عزیز
    سعی کنید از زدن پستهای تکراری پرهیز کنید و صبور باشید تا پاسختان را بگیرید جواب شما را دراین تایپیک داده شده است
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه armia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    تهران / كرج

پيش فرض

من تلویزیونم SONY - w670a هست . موقعی که با فلش مموری درصدد پخش فیلم و زیرنویس مربوطه هستم . زیرنویس رو به صورت (خرچنگ قوربا غه) نشون میده. چیکار کنم که این مشکل حل شه

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام؛ با این مشخصات چی پیشنهاد می کنید دوستان گرامی؟
    1 - ال ای دی بین 39 تا 42 اینچ
    2 - فول اچ دی با کیفیت تصویر خوب (کنتراست واقعی بالا).
    3 - چون بعنوان مانیتور میخوام استفاده کنم، پس پنل سریع با کمترین lag و response time رو داشته باشه.
    4 - امکاناتی مثل 3D و تیونر دیجیتال و DLNA و اتصال اینترنت و اسمارت و USB وپخش انواع فورمت های فایل تصویری و ریموت تاچ و هوشمند و اسکایپ و فرمان با حرکت دست و ازین جنگولک بازیا اصلا اصلا مهم نیست برام. در عوض کیفیت تصویر خیلی مهمه. بخصوص چون میخوام متن رو بخونم داخل صفحه. یا مثلا اکسل!
    5 - جهت نصب روی دیوار با استاندارد VESA 200x200 که نورم براکت های بازاره سازگار باشه ( مثلا سونی W670 یا HX750 که انتخابهای خوبین رو نمیشه رو براکت معمولی نصب کرد! )
    6 - حداقل دوتا HDMI داشته باشه چون به دوتا سیستم قراره وصل بشه وبین اونها سویچ کنم. (دیدم مدل هایی از LG فقط یک دونه hdmi دارن!)
    7 - قیمتش مناسب باشه. یعنی نهایت 2.5 میلیون ولی حالا بالاتر هم پیشنهاد رو بدین، ضرری نداره
    Last edited by Masoud.Neshat; 22-02-2014 at 22:36.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من تلویزیونم SONY - w670a هست . موقعی که با فلش مموری درصدد پخش فیلم و زیرنویس مربوطه هستم . زیرنویس رو به صورت (خرچنگ قوربا غه) نشون میده. چیکار کنم که این مشکل حل شه
    دوست عزیز
    سونی این قابلیت را ندارد که با فلش مموری زیر نویس را درست نمایش دهدباید از راه حلهای دیگر استفاده کنید
    از این تایپیکها استفاده کنید
    و از این

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

س ما دیروز تلویزیون سامسونگ 55F8880 رو سفارش دادیم.دوستان می خواستم بدونم که playstation 2 به این تلویزیون وصل میشه?اگه وصل میشه بازی کردن با این تلویزیون مشکلی که براش پیش نمیاد?تلویزیون خراب نمیشه?
    اخه من یه جایی تو فروم خوندم بازی کردن با تلویزیون اونو خراب میکنه!
    سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه kindlinessangel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض مشکل هارد شبکه و تلویزیون سامسونگ

سلام دوستان
    من یه تلویزیون 46es7770 سامسونگ دارم
    به تازگی یه هارد Seagate Central 2TB خریدم که dlna داره.
    خود سیگیت میگه شما برو تو اسمارت هاب سامسونگ برنامه Seagate Media رو دانلود کن و براحتی استفاده کن
    اما فکر کنم ما و ایران این برنامه رو نداریم. راهی هست بشه این مشکل رو حل کرد؟!

الآن وقتی کامپیوترم روشنه (روش نرم افزار سامسونگ دارم) تلویزیون توی منوی سورس هارد رو میبینه اما وقتی خاموشه نمیبینه در صورتی که تلویزیون هارد و کامپیوتر همه به یک سویچ وصل هستند.

با تبلت و موبایل به راحتی حتی وقتی خونه نیستم از طریق اینترنت به فایل ها دسترسی دارم و مشکلی نیست.
    حتی یه WD TV هم دارم که اون هم مشکلی نداره.

یکی به دادم برسه چون این هارد رو اصلا فقط برای همین کار خریدم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

س ما دیروز تلویزیون سامسونگ 55F8880 رو سفارش دادیم.دوستان می خواستم بدونم که playstation 2 به این تلویزیون وصل میشه?اگه وصل میشه بازی کردن با این تلویزیون مشکلی که براش پیش نمیاد?تلویزیون خراب نمیشه?
    اخه من یه جایی تو فروم خوندم بازی کردن با تلویزیون اونو خراب میکنه!
    سپاس
    دوست عزیز
    وصل می شود و مشگلی هم برای بازی ندارد موقع بازی ازمنوی تلویزیون حالت بازی را انتخاب کنید

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه تلویزیون 46es7770 سامسونگ دارم
    به تازگی یه هارد Seagate Central 2TB خریدم که dlna داره.
    خود سیگیت میگه شما برو تو اسمارت هاب سامسونگ برنامه Seagate Media رو دانلود کن و براحتی استفاده کن
    اما فکر کنم ما و ایران این برنامه رو نداریم. راهی هست بشه این مشکل رو حل کرد؟!

الآن وقتی کامپیوترم روشنه (روش نرم افزار سامسونگ دارم) تلویزیون توی منوی سورس هارد رو میبینه اما وقتی خاموشه نمیبینه در صورتی که تلویزیون هارد و کامپیوتر همه به یک سویچ وصل هستند.

با تبلت و موبایل به راحتی حتی وقتی خونه نیستم از طریق اینترنت به فایل ها دسترسی دارم و مشکلی نیست.
    حتی یه WD TV هم دارم که اون هم مشکلی نداره.

یکی به دادم برسه چون این هارد رو اصلا فقط برای همین کار خریدم
    دوست عزیز
    متوجه منظور تان نشدم که از تلویزیون در حالت خاموش چه انتظاری دارید معمولا وقتی که تلویزیون خاموش است وای فای آن هم خاموش و در نتیجه دیگر شما اگر هارد و یا فلش به تلویزیون متصل داشته باشید دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید

12. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •