تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 156 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 1552

نام تاپيک: 2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

اگه نباشه جاش خالی می مونه abc2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ببخشید یه سوال داشتم این app هایی که مجانی میشن نسخه کامل هستن یا نه چون اون روز دیدم Angry birds Rio رو زده free ولی ننوشته بود نسخه lite دان کردم دیدم 12 تا مرحله داره .

2. این کاربر از abc2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

ببخشید یه سوال داشتم این app هایی که مجانی میشن نسخه کامل هستن یا نه چون اون روز دیدم Angry birds Rio رو زده free ولی ننوشته بود نسخه lite دان کردم دیدم 12 تا مرحله داره .
    نسخه هایی که لایت و یا فری هستند معمولا کامل نیستند.
    پس باید توجه کنید که هنگامی میخواید ببینید که یک برنامه آیا نسخه کامل و مجانی هست باید در قسمت price فقط نوشته شده باشه free اگه جلوی کلمه فری یک + گذاشته باشه یعنی کامل نیست + Free این وری نباید باشه

4. 2 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یه سری خیلی محدود از نسخه های ابتدایی (عرضه شده در مارچ-آوریل) مشکل داشتن که حل شد. الان بخرید نباید جای نگرانی باشه.. گرچه الان با Multitouch Gesture ها دیگه کمتر کسی اصلا به Home Button نیاز داره. کلا محصولی که بیشتر از 30 میلیون نسخه فروخته همچین مشکل تابلویی نداره. اینها دلیلی برای خریدن یا نخریدن یه محصول نیست.

من ایپدمو 2 ماه پیش خریدم...2 یا سه ماهه پیش...نمیدونم دکه ی homesh ایراد داره یا نه....مولتی تاپ جستجر رو باید بریزم رو تبلتم یا داره؟

6. این کاربر از soheilnouri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

من ایپدمو 2 ماه پیش خریدم...2 یا سه ماهه پیش...نمیدونم دکه ی homesh ایراد داره یا نه....مولتی تاپ جستجر رو باید بریزم رو تبلتم یا داره؟
    اگر خراب باشه خب نشان میده . با گارانتی خریدید یا بی؟ حداقلش اینه که من دیگه جرات خرید بی گارانتیشو ندارم. به ios 5 ارتقا دادید؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

در نسخه 5 این امکان فراهم شده

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

نسخه هایی که لایت و یا فری هستند معمولا کامل نیستند.
    پس باید توجه کنید که هنگامی میخواید ببینید که یک برنامه آیا نسخه کامل و مجانی هست باید در قسمت price فقط نوشته شده باشه free اگه جلوی کلمه فری یک + گذاشته باشه یعنی کامل نیست + Free این وری نباید باشه
    نشونه + () به معنی اینه که برنامه برای آیفون و آیپد نوشته شده. هیچ راهی برای فهمیدن نسخه Lite و ... نیست به جز اسم و توضیحات خود برنامه.

اگه نمی دونید ایراد داره یا نه یعنی ایراد نداره. جسچرها هم در iOS 5 اضافه شدن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    آيا ظاهر جيميل در آيپد فرق داره؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام
    آيا ظاهر جيميل در آيپد فرق داره؟
    درود بر شما
    بله در آپد به صورت اتوماتیک و پیشفرض نسخه تبلت رو به نمایش میگذاره که شما میتونید اون رو به کلاسیک یا دسکتاپ تغییر بدید

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

نشونه + () به معنی اینه که برنامه برای آیفون و آیپد نوشته شده. هیچ راهی برای فهمیدن نسخه Lite و ... نیست به جز اسم و توضیحات خود برنامه
    .

درود بر جناب آرمان
    مهندس اگه اجازه بدبد من مخالفت خودم رو اعلام کنم

وقتی علامت () در کنار یک App دیده میشه یعنی اینکه یک نسخه ای هست که اجازه میده به شما تا از یک سری از امکاناتش استفاده کنید و اگر تمام امکانات رو میخواید باید پول بدید و بخریدش.
    من این رو خودم شخصا امتحان کردم و شما هم میتونید این کا رو انجام بدید یک بازی هست در App Store به نام Zombie High way که زیرش نوشته () Free وقتی که دانلود میکنید میبینید که بعد از چند مرحله از شما در خاست پول میکنه .
    یا Player x این پلیر فقط یک نسخه مجانی داره واسه دانلود و بعد از اینکه دانلودش کردید باید مقداری پول برای امکانات جانبیش مثل پخش زیر نویس بپردازید تا نسخه کامل بشه !
    Last edited by emadpumad; 24-11-2011 at 19:57.

اگه نباشه جاش خالی می مونه abc2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

نشونه + () به معنی اینه که برنامه برای آیفون و آیپد نوشته شده. هیچ راهی برای فهمیدن نسخه Lite و ... نیست به جز اسم و توضیحات خود برنامه.
    Steam جان خدا خیرت بده این سایتهارو معرفی کردی(در مورد اطلاعات رسانی App ها) خیلی خوب بود .

درود بر جناب آرمان
    مهندس اگه اجازه بدبد من مخالفت خودم رو اعلام کنم

وقتی علامت () در کنار یک App دیده میشه یعنی اینکه یک نسخه ای هست که اجازه میده به شما تا از یک سری از امکاناتش استفاده کنید و اگر تمام امکانات رو میخواید باید پول بدید و بخریدش.
    من این رو خودم شخصا امتحان کردم و شما هم میتونید این کا رو انجام بدید یک بازی هست در App Store به نام Zombie High way که زیرش نوشته () Free وقتی که دانلود میکنید میبینید که بعد از چند مرحله از شما در خاست پول میکنه .
    یا Player x این پلیر فقط یک نسخه مجانی داره واسه دانلود و بعد از اینکه دانلودش کردید باید مقداری پول برای امکانات جانبیش مثل پخش زیر نویس بپردازید تا نسخه کامل بشه !
    آقا من وقتی بعضی app هارو سرچ میکنم ازش فقط یه نسخه هست و اون نسخه هم فری هست (مثل بازی Zombie Scramble ) حالا میخوام بگم با سرچ کردن نمیشه فهمید ؟ خو وقتی فقط یه نسخه از بازی پیدا میکنه که فری هست حتما فری هستش دیگه نه ؟ البته خدمت عماد جان بگم این بازی بقلش علامت + داره ولی هنوز تست نکردمش که ببینم پولی مولی میخواد یا نه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •