تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 472 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116156206 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

اگه نباشه جاش خالی می مونه vb-sosol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

حرفات همه درست اما بدبختیه من اینه که نمایندگی اشناست خیر سرم من اطمینان کردم که حرفاشون همه درسته اما وقتی گفت ما هنوز لیست رو ندادیم میخواستم بزنم.....
    والا به خدا بدبختیم همینه که بر میدارن ماشینو دل و رودشو باز میکنن که ادم نتونه بره جای دیگه
    بدبختی ما هم اینه که هر چی میخوریم از آشناست
    اتفاقا توی همون نمایندگی همسایه خودمون کار میکنه

تازه به من میگفتم صندلی رو میبندیم بردار همینطوری ببر نمایندگی فلان
    بعد من گفتم خب این نمایندگی قبول میکنه که شما باز کردید نه من ؟
    گفت اگه نکرد زنگ بزن من خودم توضیح میدم
    گفتم آقا یه نامه ای بدید من شاید اون یکی نمایندگی قبول نکرد که شما باز کردید و بگه چون خودتون باز کردید شامل گارانتی نمیشه
    خلاصه زورش میومد این کار رو بکنه
    اون نمایندگی هزینه این سنسور رو هم از من گرفت
    رله بوق هشدار خراب بود که فکنم 4500 ت از من گرفتن
    اونجا هم کلی کفری شدم که این چطور گارانتی هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه pishooo2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بدبختی ما هم اینه که هر چی میخوریم از آشناست
    اتفاقا توی همون نمایندگی همسایه خودمون کار میکنه

تازه به من میگفتم صندلی رو میبندیم بردار همینطوری ببر نمایندگی فلان
    بعد من گفتم خب این نمایندگی قبول میکنه که شما باز کردید نه من ؟
    گفت اگه نکرد زنگ بزن من خودم توضیح میدم
    گفتم آقا یه نامه ای بدید من شاید اون یکی نمایندگی قبول نکرد که شما باز کردید و بگه چون خودتون باز کردید شامل گارانتی نمیشه
    خلاصه زورش میومد این کار رو بکنه
    اون نمایندگی هزینه این سنسور رو هم از من گرفت
    رله بوق هشدار خراب بود که فکنم 4500 ت از من گرفتن
    اونجا هم کلی کفری شدم که این چطور گارانتی هست
    ای خدا از دست اینا چی بگم والا انقدر اعصابم خورده از هرچی ماشینه و سمند و مخصوصاEF7حالم به هم میخوره دلم میخواد یکی رو بگیرم بزنم خدا شاهده بابام یه تویوتا کمری داره 4 سال من ندیدم یه پیچش خراب بشه فقط این چند وقت پیش باطریشو عوض کرد همین و بس خدا مرگشون بده که مردم رو کردن موش ازمایشگاهی اول ماشین و موتور میسازن بعد میبری تست میکنی اگه بد بود دیگه بد بوده دیگه چشمت کور میخواستی نخریش

3. این کاربر از pishooo2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    قائمشهر

پيش فرض

pishooo2 عزیز که موتور ماشینت مشکل پیدا کرده:

مگه EF7 کارت طلایی نداره؟
    مگه تو شرایط کارت طلایی 3 ستاره به بالا قید نشده که اگه ماشین 24 ساعت بیشتر تو نمایندگی بمونه یه ماشین دیگه بجاش باید بدن؟

حالا اینا به کنار.موتور تو دوران گارانتی مشکل پیدا کرده.باید کلا" موتورتو عوض کنن.همونطور که نمایندگی سایپا بودم (برا سرویس اولیه ریومون) و یه خانومه ریو صفر گرفته بود و موتورش مونتاژی بود (لعنت به مگا موتور که مونتاژ هم بلد نیست) و بنا به دلایلی موتورش قفل کرد و نمایندگی هم درخواست تعویض موتور رو داد و موتور نو براش اوردن.

شما هم از ایرانخودرو تهران پیگیری یا شکایتی بکنن ببین چی میشه.(نمونش من یه شکایتی تو سایت سایپا کردم که صندلی ها ی جلوش صدا میده البته مشکلی نبود و گریس فنرهای کنارش خشک شده بود و با گریسکاری درست شد. شرکت 2روز بعد زنگ زد گفت چی شد؟ مشکلتون حل شد؟ درخواست تعویض میخواین بدین منم گفتم نه مشکلی نیست و از پیگیریشون تشکر کردم. یعنی تا این حدسایپا خدمات داره)

به نظر من باید باید یه موتور نو تحویل بدن.من که بودم زیر بار این نمیرفتم که ماشین صفرم موتورش تعمیر بشه.
    Last edited by vahidreza_sh; 17-02-2012 at 16:03.

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

pishooo2 عزیز که موتور ماشینت مشکل پیدا کرده:

مگه EF7 کارت طلایی نداره؟
    مگه تو شرایط کارت طلایی 3 ستاره به بالا قید نشده که اگه ماشین 24 ساعت بیشتر تو نمایندگی بمونه یه ماشین دیگه بجاش باید بدن؟

حالا اینا به کنار.موتور تو دوران گارانتی مشکل پیدا کرده.باید کلا" موتورتو عوض کنن.همونطور که نمایندگی سایپا بودم (برا سرویس اولیه ریومون) و یه خانومه ریو صفر گرفته بود و موتورش مونتاژی بود (لعنت به مگا موتور که مونتاژ هم بلد نیست) و بنا به دلایلی موتورش قفل کرد و نمایندگی هم درخواست تعویض موتور رو داد و موتور نو براش اوردن.

شما هم از ایرانخودرو تهران پیگیری یا شکایتی بکنن ببین چی میشه.(نمونش من یه شکایتی تو سایت سایپا کردم که صندلی ها ی جلوش صدا میده البته مشکلی نبود و گریس فنرهای کنارش خشک شده بود و با گریسکاری درست شد. شرکت 2روز بعد زنگ زد گفت چی شد؟ مشکلتون حل شد؟ درخواست تعویض میخواین بدین منم گفتم نه مشکلی نیست و از پیگیریشون تشکر کردم. یعنی تا این حدسایپا خدمات داره)

به نظر من باید باید یه موتور نو تحویل بدن.من که بودم زیر بار این نمیرفتم که ماشین صفرم موتورش تعمیر بشه.
    خوب دوست عزیزم اولا که تو کارت طلایی ماشین نوشته اگه بیشتر از 24 ساعت بمونه بجاش روزی 10 هزار تومن میدن اما این وسط من و شما هستیم که گول میخوریم
    کارت طلایی ماشین تنها به منزله ی یک کارت طلایی رنگ که صرفا جهت زیبایی و +بیمه بدنه ی خودرو و اشتراک 2 ساله ی امداد خودرو میباشد و هیچ کار دیگه ازش نمیاد
    و حالا اون ماجرای ماشین دادن اون مال اولای سمند بود الان فقط روزانه 10 هزار واسه کارت 3 ستاره و 15 واسه 4 ستاره میدن تازه
    اگر موتور ماشین شما مثل ماله من بشه اون جزو خدمات گارانتی حساب میشه نه کارت طلایی پس اون 10 و 15 فقط یه تبلیغ سادست
    حالا میرسیم سر سوختن موتور من اولا به گفته ی مکانیک تعمیرگاه که میگفت با این که موتوری که اونا جمع میکنن مهندس میبنده و من فقط یه مکانیکم موتوری که من میبندم خیلی بهتر از مال اونا کار میکنه
    دوما ماشین من 5042تا کار کرده بود که سر همون 42 تا اینا گفتن نمیشه من تازه شکایت هم کردم اما اونا دیگه گفتن اگه 1000 تا کار کرد باشه میشه موتور نو بدیم اما شما 5000 تا راه رفتی ماشین دیگه 0 نیست
    حالا میرسیم سر خدماتش که به خاطر کمبود قطعه تا 2 ماه باید صبر کنی و ایرانخودرو گفت ما پول خواب خودرو رو میدیم منم گفتم چقدره گفت حدود روزی 5 هزار تومن منم گفتم اخه من اولا که اگه به ماشینم مدل بخوره قیمتش میشه 14 تومن از 17.5 و این که روزی 50 هزار تومن به خاطر کاری که دارم دارم پول کرایه تاکسی میدم خجالت بکشید
    اینم از پول خواب ماشین
    دیگه این که به نظر من خدمات سایپا خیلی بهتر از ایرانخودروه!تازه با این که ایساکو اول شده تو تامین قطعات
    خلاصه هم این که هر بلایی دلشون بخواد دارن سرم در میارن اما
    شماره ی معاونت بازرسی ایرانخودرو رو که پیدا کردم خیلی کارمو راه انداخت اما در کل 2 تا چیز رو خوب فهمیدم یکی این که EF7 ماشین به درد نخوریه و این که موقع خرید هر ماشینی اول برم تعمیرگاه و با یه مکانیک مشورت کنم
    Last edited by pishooo2; 17-02-2012 at 17:27.

6. این کاربر از pishooo2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    قائمشهر

پيش فرض

خوب دوست عزیزم اولا که تو کارت طلایی ماشین نوشته اگه بیشتر از 24 ساعت بمونه بجاش روزی 10 هزار تومن میدن اما این وسط من و شما هستیم که گول میخوریم
    کارت طلایی ماشین تنها به منزله ی یک کارت طلایی رنگ که صرفا جهت زیبایی و +بیمه بدنه ی خودرو و اشتراک 2 ساله ی امداد خودرو میباشد و هیچ کار دیگه ازش نمیاد
    و حالا اون ماجرای ماشین دادن اون مال اولای سمند بود الان فقط روزانه 10 هزار واسه کارت 3 ستاره و 15 واسه 4 ستاره میدن تازه
    اگر موتور ماشین شما مثل ماله من بشه اون جزو خدمات گارانتی حساب میشه نه کارت طلایی پس اون 10 و 15 فقط یه تبلیغ سادست
    حالا میرسیم سر سوختن موتور من اولا به گفته ی مکانیک تعمیرگاه که میگفت با این که موتوری که اونا جمع میکنن مهندس میبنده و من فقط یه مکانیکم موتوری که من میبندم خیلی بهتر از مال اونا کار میکنه
    دوما ماشین من 5042تا کار کرده بود که سر همون 42 تا اینا گفتن نمیشه من تازه شکایت هم کردم اما اونا دیگه گفتن اگه 1000 تا کار کرد باشه میشه موتور نو بدیم اما شما 5000 تا راه رفتی ماشین دیگه 0 نیست
    حالا میرسیم سر خدماتش که به خاطر کمبود قطعه تا 2 ماه باید صبر کنی و ایرانخودرو گفت ما پول خواب خودرو رو میدیم منم گفتم چقدره گفت حدود روزی 5 هزار تومن منم گفتم اخه من اولا که اگه به ماشینم مدل بخوره قیمتش میشه 14 تومن از 17.5 و این که روزی 50 هزار تومن به خاطر کاری که دارم دارم پول کرایه تاکسی میدم خجالت بکشید
    اینم از پول خواب ماشین
    دیگه این که به نظر من خدمات سایپا خیلی بهتر از ایرانخودروه!تازه با این که ایساکو اول شده تو تامین قطعات
    خلاصه هم این که هر بلایی دلشون بخواد دارن سرم در میارن اما
    شماره ی معاونت بازرسی ایرانخودرو رو که پیدا کردم خیلی کارمو راه انداخت اما در کل 2 تا چیز رو خوب فهمیدم یکی این که EF7 ماشین به درد نخوریه و این که موقع خرید هر ماشینی اول برم تعمیرگاه و با یه مکانیک مشورت کنم
    بابا اینا چه نامردایی هستن.
    سایپا تا آخر دوران گارانتی به شرطی که روغن موتور رو نمایندگی عوض کنی موتورشو تحت گارانتی قرار میده ولی اینا...

منم تا بحال از EF7 خیلی خوشم میومد ولی شما چندمین نفری که میگی موتورش مشکل ییدا کرده و دیگه ازش خوشم نمیاد.

ایشالا... مشکلت هر چه زودتر حل بشه.

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بابا اینا چه نامردایی هستن.
    سایپا تا آخر دوران گارانتی به شرطی که روغن موتور رو نمایندگی عوض کنی موتورشو تحت گارانتی قرار میده ولی اینا...

منم تا بحال از EF7 خیلی خوشم میومد ولی شما چندمین نفری که میگی موتورش مشکل ییدا کرده و دیگه ازش خوشم نمیاد.

ایشالا... مشکلت هر چه زودتر حل بشه.
    دیدی عجب نامردایی هستن!!
    خداییش همه فکر میکنن خدماتی که میگیری مثل تعویض روغن و ... واسه خدمات کارت طلاییه در صورتی که این نیست و این که
    ef7 خداییش اگه درست تولید بشه خداوکیلی هم پای زانتیا قیمتشه چون خیلی باحاله سواریشو خیلی دوست دارم اما حیف که یه بار مصرفه
    منم اولا خیلی خوشم میومد حتی میدونستم که روغن میده موتورش گفتم مشکلی نداره به موتورش میارزه اما کجا میدونستم قراره این بشه

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با این اوضاع به سوی قهقهرا می رویم شتابان.
    از قضیه سوختن موتور ماشین این دوستمون خیلی ناراحت شدم.
    دو سال پیش که ای اف هفت می دادن فقط قطعات برقیش بنجل بود و موتورش عالی، اما پیشرفت کردن و کلا دیگه رفتن تو کار بنجل
    الهم عجل لولیک الفرج

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با این اوضاع به سوی قهقهرا می رویم شتابان.
    از قضیه سوختن موتور ماشین این دوستمون خیلی ناراحت شدم.
    دو سال پیش که ای اف هفت می دادن فقط قطعات برقیش بنجل بود و موتورش عالی، اما پیشرفت کردن و کلا دیگه رفتن تو کار بنجل
    الهم عجل لولیک الفرج
    خداییش دیگه به هیچ جا دستم نمیرسه به هر جا که فکر میکردم زنگ زدم هر کاری میشد کردم اما هیچ کس حتی جواب نمیده هیچ کس

11. این کاربر از pishooo2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستای عزیز بالاخره با تماس های مکرری که با نمایندگی و معاونت بازرسی و ایرانخودرو داشتم تونستم لیست قطعات رو به تهران بفرستم و حالا گفتن که امداد ویژه واسم زدن تا بیاد حالا ببینم به نظر شما چند سال طول میکشه تا امداد ویژه برسه
    والا اگه به اینا باشه فکر کنم 2 ماه دیگه بیادوالا دیگه گریم گرفتهاعصابم هم که خوردهدیگه کجا باید شکایت کنم اخه قاطی کردم خدا وکیلی

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

جدیدا انگار کارت طلایی رو دارن بر میدارن ولی قیمت ها رو نبردن بالا
    از این سمت سر مردم رو گرم میکنن که ما قیمت رو نبردیم بالا ولی از اونور کارت طلایی رو برمیدارن و 500 تومنی به نفع خودشون تموم میکنن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •