تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 106 از 1635 اولاول ... 656961021031041051061071081091101161562066061106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان عزیز سلام

بنا به درخواست جناب کاویان عکسهایی که با p80 در اتاق و با نور کم گرفته ام تقدیم میکنم با این توضیح که آپلود عکس در این سایت را بلد نیستم !! و هر چی سعی کردم همینجا عکس بزارم نشد. ( لطفا بگین چه جوری میشه . . !؟ )

اما در این آدرس (webshot) لطفا ملاحظه فرمایید . از نام عکسها توضیح مختصری دریافت خواهید کرد اما چنانچه توضیحات بیشتری (در خصوص عکسهایی که با تنظیمات دستی گرفته ام) علاوه بر اطلاعات خود عکس که با ذخیره روی pc شما و properties گرفتن مشخص میشود ( نظیر iso- دیافراگم- سرعت و . . ) در خدمتم .
    (آموزش عکس گذاری در کامنت فراموش نشود لطفا)
    (در مورد عکسها نظر بدید)

----: فاصله دوربین و سوژه در تمامی عکسها ثابت است

URL="http://community.webshots.com/album/569754144NYfKmS

این عکسها واقعا با p80 گرفته شده ؟ آفزین به شما و دوربین شما !! و گیتارهای شما !!!!
    آیا عمدا رنگها گرم انتخاب شده اند ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Excel-VB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض P80

دوستان عزیز سلام

بنا به درخواست جناب کاویان عکسهایی که با p80 در اتاق و با نور کم گرفته ام تقدیم میکنم با این توضیح که آپلود عکس در این سایت را بلد نیستم !! و هر چی سعی کردم همینجا عکس بزارم نشد. ( لطفا بگین چه جوری میشه . . !؟ )

اما در این آدرس (webshot) لطفا ملاحظه فرمایید . از نام عکسها توضیح مختصری دریافت خواهید کرد اما چنانچه توضیحات بیشتری (در خصوص عکسهایی که با تنظیمات دستی گرفته ام) علاوه بر اطلاعات خود عکس که با ذخیره روی pc شما و properties گرفتن مشخص میشود ( نظیر iso- دیافراگم- سرعت و . . ) در خدمتم .
    (آموزش عکس گذاری در کامنت فراموش نشود لطفا)
    (در مورد عکسها نظر بدید)

----: فاصله دوربین و سوژه در تمامی عکسها ثابت است

URL="http://community.webshots.com/album/569754144NYfKmS

-=====================-
    سلام دوست من
    با تشکر از شما ...
    جهت ارسال عکس، ابتدا باید وارد سایت Supload.com شده، فایل خود را از روی سیستم آدرس دهی کرده و Upload کنید، پس از پایان کار در بالای صفحه به شما یک آدرس می دهد که باید آنرا کپی کنید و در خلال پستتان آن آدرس را Paste کنید ...
    در مورد سایتی که آدرس دادید هنوز فرصت نکردم نگاه کنم در اولین فرصت به اتفاق دوستان بررسی می کنیم .. باز هم از ارسال عکس های P80 متشکریم ... اگر ممکنه با همین روشی که عرض کردم یکبار دیگر عکس ها را همینجا ارسال کنید ...
    متشکرم
    کاویان

3. این کاربر از Excel-VB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad_reza72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوربین خیلی خوبیه زوم بالا و کیفیت عکسبرداری خوب داره.البته چند وقتیه جایگزین شده با sx110 .
    کلا در ردیف آماتوری قرار داره ولی در طبقه بندی دوربینای آماتور در رده های بالا قرار داره.
    زوم ده برابر و هشت مگاپیکسل قدرت سنسور هست.
    دوست عزیز بنا به اینکه جایگزین شده با مدل جدید و مدل جدید هم 250 تومن قیمت داره،بنده پیشنهاد نمی کنم با قیمت 150-140 تومن بالاتر بخرین.
    الان اگه اون دوربینو بخواین بیرون بفروشین نهایت 100 تومن بر میدارن ازتون.

-------------------------------------مرسی----------------------------------

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من بین p80 که بلوز معرفی کرده و h50 مردد شدم آیا بین رفقا کسی h50 داره تا راهنمایی کنه ؟ یا عکسهایی که خودش گرفته نشون بده

پروفشنال iraniran2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

دوست عزیز اگر بتونید 80-70 تومن دیگه هم روش بذارید،از رده دوربینای اماتور به طرف دوربینای نیمه حرفه ای می بریمتون که مطمئنا راضی خواهید بود.
    این یک پیشنهاده و پس از این که نظرتون مشخص شد انشا الله بحث می کنیم.
    خيلي ممنون از شما.
    اما من نهايت بودجم تا 200 تومنه. فقط اينو اضافه كردم تا شايد امكانات بيشتري داشته باشه. پس چند مورد كه مد نظرم هست رو ميگم ديگه ريش و قيچي دست خودتون.
    باطري ليتوم داشته باشه.
    فيلمبرداري 480*640 با 30 فريم.
    اگه اين ماكرو كه ميگيد داشت چه بهتر نداشتم مهم نيست.
    اگه وايد انجل هم داشت خوب ميشه نداشت بازم مهم نيست.
    دركل ميخوام 200 تومني كه ميدم ديگه نخوام خرج اضافي ديگه‌اي براي لوازم جانبي بكنم. البته به غير از خريد مموري كه انوم بعدا ميگيرم.
    با تشكر.

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض عكس هاي p80

[quote=blues-kambiz;3418013]جناب کاویان از راهنمایی شما سپاسگذارم

عکسها فشرده شده اند سایز واقعی 2736*3648 و حجم هرکدام بین 3 تا 5 مگابایت

1-اتومات 2- فلاش و اتومات 3- تنظیم دستی iso200
    4 و 5 و 6 تست زوم اپتیکال

-==============================-
    سلام دوست من
    همانطور كه تصور مي شد عكس هاي P80 واقعا خوب هستند ... به نظر من عكس ISO 200 از همه بهتر شده و اين قدرت P80 را اثبات مي كند كه در حالت Indoor با ISO 200 كمترين نويز را دارد ... البته شما وقتي مي خواهيد از سوژه هاي ثابت در اين محيط عكاسي كنيد، نياز نيست كه حتما ISO را بالا ببريد ... شما ISO را روي پايين ترين حالت قرار دهيد و سپس دوربين را در جاي ثابتي قرار دهيد (مثل سه پايه يا روي ميز) سپس در حالتي كه از Self Timer مثلا 2 ثانيه اي استفاده مي كنيد، سرعت شاتر را پايين بياوريد ... مطمئنا عكس شما بهتر از اين هم خواهد شد ... (سرعت شاتر را مثلا روي 2 تا 6 ثانيه قرار دهيد) كلا ISO را وقتي بالا مي بريم كه در كادرمان يك حركت داشته باشيم كه مي تواند انسان، تكان خوردن شاخ و برگ، حركت يك حشره يا حيوان و كلا هر جنبنده ديگري باشد ... اما وقتي سوژه كاملا ساكن است، بهتر است سرعت شاتر را پايين بياوريم و ISO را روي 80 قرار دهيم
    مباركتان باشد ...
    با احترام
    كاويان
    Last edited by Excel-VB; 24-01-2009 at 08:16. دليل: تكميل

9. این کاربر از Excel-VB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه habibi1374's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوست عزیزم

ساخت مالزی است

وسایل داخل جعبه : دوربین - دفترچه های راهنما - درب لنز - بند درب لنز - باطری - شارژر باطری - cd نرم افزار - کابل av - کابل usb
    -بند دوربین-کارت گارانتی
    -کیفیت فیلم 640 در 480 و 30 فریم در ثانیه - کیفیت در نور خیلی خوب است در تاریکی و نور کم نویز دارد

شخصا دوست ندارم دوربینی را به شما توصیه کنم - از خریدی که کرده ام البته بسیار بسیار راضی ام - اما تجربه من در خرید اینگونه ابزار و وسایل این است که عجله نکنید و با تحقیق بسیار خرید کنید ! نفس این کار لذتبخش است__ جستجو و شناخت --مهم این است - تا پس از خرید به دلیل تلاشی که در شناختن کرده اید آنچه بدست می آورید بهترین باشد . اما از sx110 کاملتر (zoom 18 (و البته بزرگتر است و در جیب( حداقل در جیب امثال ما ! ) جا نمیشود اما sx110 در جیب جا میشود حتی جیب من و شما !! بستگی به سلیقه شما دارد . اگر دوباره هم میخواستم خرید کنم انتخابم p80 است . از سایت های خارجی غافل نشوید دوستانمان سایتهای خوبی را که نمونه های تصویری هم دارند بسیار معرفی کرده اند.( با امکان مقایسه) اگر تصمیم گرفتید به خرید p80 بفرمایید تا آدرس را جهت جلوگیری از تبلیغ برایتان pm کنم اتفاقا sx110 و دوربین های دیگر هم داشت و بچه های باحال و خوبی هم بودند.
    دوربین دیگری که گفته اید نمی شناسم . ارادتمند : کامبیز

با تشكر از شما
    بله با توجه به صحبت هاي شما و آقاي كاويان و ساير دوستان تصميم گرفتم بگيرم اگر زحمتي نيست و شد آدرس و يا تلفن رو به من pm كنيد يا به اين ايمل بفرستيد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه SPQ1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تنب بزرگ!

پيش فرض

سلام دوستان
    ميخوام يه دوربين 200 نهايتاً تا 250 تومن بخرم، هيچي از هم دوربين ها نميدونم (تا حالا تو اين فاز نرفتم!). اگه چند تا مدل پيشنهاد كنيد ممنون ميشم.

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض P80

با تشكر از شما
    بله با توجه به صحبت هاي شما و آقاي كاويان و ساير دوستان تصميم گرفتم بگيرم اگر زحمتي نيست و شد آدرس و يا تلفن رو به من pm كنيد يا به اين ايمل بفرستيد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست من
    شما مي توانيد از بازرگاني نورنگار (آقاي فروغي برج بهار)، مركز دوربين ديجيتال (خانم سالمي) و يا جمهوري پاساژ بزرگمهر خريد كنيد كه البته بنده شخصا مركز دوربين ديجيتال را پيشنهاد مي كنم 1) بدليل قيمت مناسب و 2) بدليل وسعت كار .... نورنگار هم خوب است بخاطر گارانتي معتبر و بيمه خوب سامان كه انصافا اذيت نمي كند و مشتري را راه مي اندازد ... من خودم گارانتي ايده آل و بيمه كارآفرين گرفته ام و تاكنون گذرم به هيچ گارانتي نخورده كه بتوانم دقيقا اظهارنظر كنم ....

از مغازه هاي بر خيابان جمهوري اصلا خريد نكنيد كه جنس استفاده شده با قيمت بسيار بالا به شما مي دهند .. فكر مي كنم اتحاديه فروشندگان دوربين هاي ديجيتال بايد يك فكري به حال اين فروشندگان جمهوري بكند!!

ضمنا قبل از خريد حتما حتما در اينترنت سرچ كنيد و قيمت هاي روز را درآوريد و سپس اقدام به خريد كنيد چون قيمت هاي دوربين اين روزها، روز به روز بالا و پايين مي شوند ...

آدرس سايت ها
    سايت مركز دوربين ديجيتال: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سايت نورنگار: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سايت ديجي كالا: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سايت آهونگار: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتما حتما قبل از خريد قيمت ها را چك كنيد و بهتر است حتي تلفني از قيمت مطمئن شويد چون برخي سايت ها فراموش مي كنند آپ ديت كنند و قيمت هاي 1 ماه پيش را مي بينيد!!

با احترام
    كاويان

13. 2 کاربر از Excel-VB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •