تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 253 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116156206 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 2527

نام تاپيک: اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

داره خودمونی میشه sageet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Güney Azerbaycan

پيش فرض

تو این ویدئو یدونه اَپ‌استور (App Store) هستش اگه نگاه کنین، خواستم بگم کسی این‌و رو گوشیش داره آیا ؟ یا لینکی برا دانلود این دارین ؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

پيش فرض

من در مورد بازی حرف نزدم چون اصلا بازی نمیکنم که بخوام نظر بدم اما نرم افزار واقعا عالی هست .. اون که شما میگی بهترین نرم افزار هفته رو میذاره و همش مال آیفون هست یک توضیحی من راجع بهش بدم.. اولا معلومه که بین آیفون و پاکت پی سی وین مو حتما آیفون بهتره . من ندیدم کسی بگه آیفون نخر و ویندوز موبایل بگیر کما اینکه اردر قیمت ایفون هم بالاتره .. و دوم اینکه سایت هایی که بهترین برنامه رو انتخاب میکنند اغلبشون کارشون فقط جنبه درآمد داره و بی طرف نیستند
    در مورد برنامه هم شما چی میخواستی از گوشیتون که برآوردن نشده؟
    نرم افزار تغییر اینترفیس که ماشاالله زیاده .. دیکشنری که دیگه واقعا اگه کار منو تونسته راه بندازه تو ایران یعنی کار بقیه رو هم راه میندازه .. من هم زبان تدریس میکنم هم خودم دارم دوره CAE مگذرونم و هم واسه امتحانات زبان دانشگاه کمبریج میخوام آماده کنم خودمو و اصلا دلیل پاکت پی سی خریدنم زبان بود چون یک اطلس سخنگو میخواستم بخرم باید 280 تومن میدادم و گوشی هم میخواستم بخرم باز باید حدود 200 تومن میدادم در نتیجه حدود 500 تومن دادم و پاکت گرفتم...واسه مدیریت اس ام اس هم برنامه زیاده SAH و vito sms chatو sms report eraser و
    واسه دیدن فیلم هم که مشکلی نیست و واسه اکسپلورر گوشی و اینترنت هم برنامه زیاده واسه جی پی اس مشکلی نیست واسه پخش اهنگ مشکلی نیست واسه زنگ آلارم مشکلی نیست واسه باز کردن آفیس مشکلی نیست و واسه ویرایش عکس هم برنامه موجوده نرم افزار واسه برنامه نویسی موجوده واسه تسک منیجر برنامه هست واسه مدیریت تماس ها برنامه هست ... برنامه های دیگه.. واقعا انتظارتون از یک گوشی و برنامه هاش بیشتر از اینه؟؟؟!!! توقعتون در مورد برنامه چیه که برآورده نشده؟؟
    در ضمن هم نظر من اینه که کسانی که دنبال وین مو میان دسته خاصی هستند با انتظارات خاص و وین مو به هیچ وجه انتظارات کسی که یک گوشی میخواد واسه زنگ زدن و بازی کردن یا تو خیابون بخواد صدای آهنگ بلند کنه و با دوستانشون کیف کنند رو براورده نمیکنه .. وین مو انتظار گیم لاور ها رو هم بر اورده نمیکنه اما مطمئنم انتظارات افرادی که قصد استفاده از برنامه های کاربردی و تخصصی شون رو دارند برآورده میکنه..
    شما هم اگه بین ایفون و ویندوز موبایل شک داشتید و مشکل مالی هم نداشتید و ویندوز موبایل رو انتخاب کردید معلومه که انتخابتون اشتباه بوده
    در مورد دیکشنری کاملا موافقم
    چون من یه کتاب 500 صفحه ای درمورد الگوریتم میخونم(انگلیسی)
    هیچ مشکلی نداشتم
    دیکشنریهایی که دارم:
    oxford
    lexigoo
    m&m
    راستی من هیچ گوشیی اندرویدی رو 250 تومن ندیدم
    اگه دیدی بگو ما هم بخریم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

پيش فرض

تا الان که مشکل خاصی نداشتم ، تاچ گوشی هم خیلی خوب کار می کنه ، خوبی این که گوشی این که قابلیت پخش دایوکس داره که خیلی خوب پخش می کنه ولی باید بگم صداش معمولی خیلی بالا نمی ره ولی راضی کننده است ، سی پی یو 800 مگا هر تزی که داره خیلی بهتر از گوشی دیگه تو رنج قیمت 200تا 300 تومن مخصوصا بهتر از 5800 که سی پی یو 430 مگاهرتزی داره و من خودم شخصا با ویندوز موبایل حال می کنم که روی مدل ورژن 6.5 است.
    فقط حواست باشه که خواستی بخری بگو نرم افزار های گوشی نریزن چون 35 هزار تومن پول می گیرن ، در صورتی که همه نرم افزارهای از فارسی ساز تا آنتی ویروس توی اینترنت پر است .
    درمورد صدا کافیه تو media player در آپشنز کیفیت صدا رو رو wow-hd بزاری و تفاوتو احساس کنی(توجه کن که این تنضیم توی wmp ممکن نیست)

4. این کاربر از KAKHMAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

اولا" تاکید من بیشتر روی اندورید بود که قیمت گوشیهاش در مقایسه با آیفون خیلی خیلی مناسبه !
    .
    .
    .

حالا اینا فقط چند تا مثال خیلی کوچیک بود که توی ویندوز موبایل هم نرم افزار داشت ! خیلی از نرم افزارهای اندروید اصلا" مشابه ای در ویندوز موبایل ندارند !
    من این عقیده رو که ویندوز موبایل در مقابل اندروید (ویا آیفون) مثل دریاچه اورمیه (یاشاید دریای خزر)است در مقابل اقیانوس آرام رو خودم بهش رسیدم و واقعا" هم بدون هیچ تعصبی می گم .
    سلام.

من یکی 2 تا مورد بود که عرض کنم بد نیست .اول اینکه شما پول یک پنجم آیفون رو دادید و توقع آیفون دارید که خیلی جالبه!!!!مثل اینه که شما پراید بخری بعد بخوای با پرادو مقایسه اش کنی.(فقط از لحاظ قیمتی عرض میکنم نه نوع سیستم عامل و....).
    دوم اینکه در مورد برنامه ها احتمالا" زیاد پیگیر نیستید وگرنه در مورد نرم افزارها اینطور نمیگفتید مخصوصا" برای مقایسه با آیفون !!!!شما 5 تا دونه نرم افزار کاربردی رو تو آیفون اسم ببر .مثلا" اینکه گوشی رو تکون بدی فندک روشن کنی شد برنامه؟!!!!شما برو تو فروشگاه آنلاین و رسمی اپل ببین چند تا نرم افزار بدرد بخور میتونی پیدا کنی.البته این دلیلی بر نظر مخالف من با آیفون یا آندروید برداشت نشه.دوستان میدونن من همیشه نظرم این بوده که انتخاب با توجه به نیاز باید صورت بگیره.
    در مورد اندروید شما نرم افزارهایی که داره و تو وین مو نیست رو یه چند تایی اسم ببر.البته اینم بگم اندروید پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهد داشت.اما زمان میبره تا این اتفاق بیفته.
    در مورد این که گفتید بدون تعصب فرمایشاتتون رو میفرمایید هم کاملا" از امضاتون مشخصه.

6. 2 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

چه جوری می تونم برنامه های که تمام برنامه های که روی گوشی نصب کردم پاک کنم بدون اینکه برنامه های که روی خود گوش از اول بود پاک نشود ؟
    دوست عزیز با هارد ریست کردن تمام برنامه های شما پاک میشه و فقط برنامه هایی که روی خود گوشی از اول بود باقی میمونه.
    برای هارد ریست کردن برو تو قسمت setting بعد Memory settings بعد clear memory بعد با زدن دکمه clear memory گوشیت هارد ریست میشه .
    سلام.

برای اینکار نیازی به هارد ریست نیست شما اگر هارد ریست کنید درسته که نرم افزارهای اصلی ویندوز پاک نمیشه اما تنظیمات و تمام اطلاعاتتون پاک میشه.
    برای اینکار کافیه برید تو قسمت ستینگ , سیستم, سپس Remove Program رو انتخاب و اونجا برنامه هایی که نیاز ندارید رو پاک کنید.

8. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال BehzadKiNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تبریـــز

پيش فرض

سلام.

من یکی 2 تا مورد بود که عرض کنم بد نیست .اول اینکه شما پول یک پنجم آیفون رو دادید و توقع آیفون دارید که خیلی جالبه!!!!مثل اینه که شما پراید بخری بعد بخوای با پرادو مقایسه اش کنی.(فقط از لحاظ قیمتی عرض میکنم نه نوع سیستم عامل و....).
    دوم اینکه در مورد برنامه ها احتمالا" زیاد پیگیر نیستید وگرنه در مورد نرم افزارها اینطور نمیگفتید مخصوصا" برای مقایسه با آیفون !!!!شما 5 تا دونه نرم افزار کاربردی رو تو آیفون اسم ببر .مثلا" اینکه گوشی رو تکون بدی فندک روشن کنی شد برنامه؟!!!!شما برو تو فروشگاه آنلاین و رسمی اپل ببین چند تا نرم افزار بدرد بخور میتونی پیدا کنی.البته این دلیلی بر نظر مخالف من با آیفون یا آندروید برداشت نشه.دوستان میدونن من همیشه نظرم این بوده که انتخاب با توجه به نیاز باید صورت بگیره.
    در مورد اندروید شما نرم افزارهایی که داره و تو وین مو نیست رو یه چند تایی اسم ببر.البته اینم بگم اندروید پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهد داشت.اما زمان میبره تا این اتفاق بیفته.
    در مورد این که گفتید بدون تعصب فرمایشاتتون رو میفرمایید هم کاملا" از امضاتون مشخصه.
    دوست عزیزم ، اول پستم گفتم تاکید من بر روی اندرویدی هست که از 400 تا 800 تومن گوشی هست براش !
    و هیچ مثالی هم از آیفون بالای یک میلیونی نزدم ! فقط 2 بار اسم آیفون رو آوردم !
    بحث من بیشتر روی برتری و یا نواقص اندروید و ویندوز موبایل بود و هست !

جالب بود الان پدرم داشت صدای آمریکا رو نگاه می کرد ، یه تبلیغ کرد با این مضمون : "اپلکیشن مخصوص گوشیهای ایفون و اندروید برای صدای آمریکا همکنون قابل دسترس است"

در رابطه با برتری برنامه های اندروید بزارید با آمار پیش بریم !

نمودار بالا نشان دهنده ی برنامه و بازیهای اضافه شده به مارکت اندروید به تفکیک ماه به ماه
    ماه قبل 18 هزار تا برنامه ثبت شده! بیایید فرض کنیم 17000 هزار برنامه و بازی ثبت شده کلا" از دور خارج و اصلا" کاربردی نیست !
    بازم با این احتساب 1000 تا نرم افزار و بازی درست حسابی برای اندروید معرفی شده ! این عدد برای ویندوز چقدر می تونه باشه ؟

یه آماری هم موسسه ی Nielsen منتشر کرده که دیدم ، جالب بود ، در رابطه با میانگین برنامه نصب شده روی سیستم عامل های مختلف .
    هر کابر ایفون به صورت میانگین 37 تا برنامه روی گوشیش نصب کرده!
    این آمار برای اندروید 22 و برای ویندوز موبایل 13 تا است !

این آمار یجورایی هم میزان کاربردی بودن برنامه ها رو نشون میده!
    حالا شما رشد برنامه ها رو که تو بالا اشاره کردم رو بزار کنار این . یعنی الان اندروید از ویندوز خیلی جلوتره و به قول خیلی ها از جمله خود شما "اندروید پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهد داشت" .
    یعنی ببینید دوماه بعد این آمار چه تغییری پیدا خواهدکرد .

شرکتی مثل موتورلا با استفاده از اندروید داره جون دوباره ای می گیره ، شرکن htc اکثر گوشی های جدید و پرفروشش اندرویدی هستند ، سامسونگ غول جدیدش galaxy s رو که داره با آیفون مبارزه ی نسبتا" هم سطحی کند رو با اندروید زده !

با توجه به این آمار خیلی واضح ، مطمئنا" تو امضام هم علارغم داشتم یک ویندوز موبایل از اندروید حمایت کنم !

10. این کاربر از BehzadKiNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

دوست عزیزم ، اول پستم گفتم تاکید من بر روی اندرویدی هست که از 400 تا 800 تومن گوشی هست براش !

سلام.

بله با این مورد پیشرفت که فرمودید منم موافقم همونطور که تو عرایض قبلیم هم گفتم.منتها منظور بنده اینه که هنوز برای این مقایسه زوده .منم الان اگر مورد مشورت برای خرید گوشی قرار بگیرم(که زیاد این اتفاق میفته)به دوستان و آشنایان توصیه میکنم که اگر صبر و حوصله دارن که زمان رو پشت سر بزارن و با نقایص فعلی آندروید بسازن تا برطرف بشه یکی از گزینه های خوب برای خرید سیستم عامل آندروید هست.(نباید واقعیت رو کتمان کنیم که الان ضعف زیاد داره مخصوصا" برای ما که تو ایران زندگی میکنیم و به یکسری از امکانات مثل همین فروشگاههای آنلاین آندروید و اپل دسترسی نداریم).ضمنا" اون قضیه امضا رو برای شوخی خدمتتون عرض کردم.

12. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بچه های این تاپیک مگه مقایسه آندرویید با ویندوز موبایل هست آخه؟ تاپیک رو شلوغ می کنید اگر کسی ام سوالی یا صحبتی راجع به b7300 داره لا به لای پست های شما گم میشه یا با مراجعه به این تاپیک اگر بخواد اطلاعاتی به دست بیاره از این همه شلوغی و پست های بی ربط سردرگم میشه خب!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ماکو

پيش فرض

لطفا راهنمایی بفرمایید
    - چطوری میتونم از نرم افزارهای مختلف یه میانبر بیارم تو صفحه ی اول؟
    - یه برنامه معرفی کنید بتونه تصویر شکلک های اسمس رو هنگام ارسال یا دریافت نشون بده
    - نرم افزاری شبیه به برنامه ی MyPhoneExplorer که برای سونی اریکسون است برای ویندوز موبایل هست که بشه اسمس ها - تماس ها - دفترچه تلفن و ... رو تو کامپیوتر مدیریت کرد؟

سپاس
    Last edited by ramin005; 24-08-2010 at 08:51.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    اول واقعیت صفحات زیاد بود من دیدم اگه بخوام همه رو بخونم عمرمون تموم شده ماشا... بخاطر همین تصمیم گرفتم بپرسم و بخاطر همین پیش پیش معذرت میخوام تگه سوالا تکراریه
    منم میخواستم اگه قسمت بشه این گوشی رو بگیرم
    فقط چند تا سوال داشتم
    یک اینکه دوربین این گوشی چجوریه اینجور که سایت جی اس ام(اون فارسه) میگفت من جوری خیال کردم که دوربین گوشی در حد افتضاحه ایا این حقیقت داره و همینجوریه لطفا در این مورد کمی توضیح بدبد و اگر عکسی و فیلمی گرفته شده توسط گوشی بزارید ممنون میشم خواهشا منو حواله ندید جای دیگه اگه خودتون یه عکس و فیلم گرفته شده توسط گوشیتون بذارید واقعا ممنون میشم من انتظار زیادی از دوربین ندارم ولی حداقل جوری بشه باهاش تو جمع بشه ابرو داری کرد
    دوم دوستان این گوشی رو پیشنهاد میکنند یا تی فون 2 رو
    نظر کلی شما در مورد گوشی چیه
    ایا از خرید گوشی پشیمون نمشویم به نظر شما(ایا شما پشیمونید یا نه)

دوستان میبخشید سوالا زیاد شد ولی خواهش دارم همه رو کامل جواب بدید
    بازم ممنون و میبخشید
    من از دوستا ن مجددا خواهش دارم جواب من رو بدن
    اصلا مسیر تاپیک نمیدونم چرا عوض شده
    شما که گوشی رو دارید لطفا دریغ نفرمایید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •