تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 241 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116156206 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

پروفشنال amir raya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

فایلهای دامپ شمااز 20 روز پیش به پوشه minidump درشاخه ویندوز برین هر چی فایل دامپ میبینید پاک کنید بعدش که سیستم از نوع بلو اسکرین داد اخرین فایل دامپ اینجا آپلود کنید اخرین فایلهای دامپ شما رو من بررسی کردم یکیش مربوط میشد به صدای سیستم خودتون که cmedia باشه باید گزینه صدا رو با برنامه driver sweeper که داخل لینک پاین هست پاک کنید برای پاک کردنشم از طریق safe mode پیش برین یک مورد دیگه هم مربوط به USBPORT.SYS میشد که از لینک دوم دانلود کنید تصبش کنید در ضمن آخرین فایل دامپ رو هم که گفتم به همون صورت قراربدین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون دوتا رو دانلود و نصب کردم. پوشه minidump رو هم خالی کردم. بازم blue screen شد. بعد با دوباره با safe mode وارد ویندوز شدم پوشه minidump هنوز خالی بود. دوباره با همون نرم افزار پست اول تست کردم گفتم شاید تغییر کرده باشه:

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

اون دوتا رو دانلود و نصب کردم. پوشه minidump رو هم خالی کردم. بازم blue screen شد. بعد با دوباره با safe mode وارد ویندوز شدم پوشه minidump هنوز خالی بود. دوباره با همون نرم افزار پست اول تست کردم گفتم شاید تغییر کرده باشه:

شما تو منوی سرچ استارت دستور advanced system settings بزنید بعدشم اینتر کنید بعدم طبق شکل 2 کادری که دورش خط کشیدم تنظیم کنید وقتی که سیستم باز با صفحه آبی مواجه شد ببینید فایل دامپ به وجود میاد.

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

تنظیمات به همین صورت بود. منم تغییری ندادم. فقط بجای 128 نوشته بود 64

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

تنظیمات به همین صورت بود. منم تغییری ندادم. فقط بجای 128 نوشته بود 64
    الان برای مورد شما فایل دامپ لازمه بدون فایل دامپ هم کاری نمیشه کرد شما طبق همون شکلی که قراردادم تیک گزینه automatically restart بعد تایید کنید از نوه که پیغام صفحه آبی داد قبل از اینکه ریست بشه یک عکس کامل از صفحه آبی بگیرین اینجا بزارین.

6. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

اینم عکس صفحه آبی (یعنی کوچیکشم کردم حجمش 16 مگ بود):

پروفشنال excessive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام دوستان...
    یکی از سیستم هام با این مشخصات:
    Cpu : AMD Phenom II X4 840 Ram : Geil DDR1600 2*4 GB
    VGA : Gigabyte ATi 5670
    MotherBoard:lGigabyte MA770T-UD3 Operating System:WIN7 64bit
    آنتی ویروس: KIS2012

بعد از اینکه وارد ویندوز میشم بعد چند دقیق کرش میشه و تا حالا دوتا از STOP هارو دیدم که یکیش 0x0000001E و یکی هم 0x000000BE بوده... راه حلایی مثله فیکس کردن ریجستری و جابحا کردن رم هارو هم امتحان کردم ولی اثری نداشته....
    ویندوز رو هم عوض کردم، رم هار و هم با رمهای Kingmax DDR1333 عوض کردم که تا زمانی که اونا بودن کرش نشد... ولی بعد اینکه رم هارو آوردم سرجاشون بعد یکی دو ساعن دوباره کرش کرد....:|
    البته بگم که یکی از اون دوتا رم و به یه سیستم دیگه که ویندوز XP زدم هیچ مشکلی نداشت...

دوستان لطف کنین یه راهنمایی کنید... والبته یه برنامه هم برا تست رم ببهم معرفی کنین...

اینم فایل های MDP:

تنکس ا لات...
    Last edited by excessive; 24-06-2012 at 13:47. دليل: فایل های MDP

کاربر فعال انجمن ادبیات silver65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام یک هفته ای بود که وقتی با کامپیوتر کار میکردم یه لحظه این ارور صفحه آبی می اومد و سیستم ریاستارت میشد اما امروز که همینجوری شد و ری استارت شد دیگه ویندوز بالا نمی اومد و موقع بار گذاری که خطهاش رد میشن متوقف میشد و دوباره اون صفحه آبی می اومد و ری استارت میشد با safe mode هم نمیاد بالا از ارورش عکس گرفتن
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

تورو خدا زود راهنماییم کنین چیکار کنم فوق العاده به اطلاعاتی که توشه نیاز دارم

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

سلام یک هفته ای بود که وقتی با کامپیوتر کار میکردم یه لحظه این ارور صفحه آبی می اومد و سیستم ریاستارت میشد اما امروز که همینجوری شد و ری استارت شد دیگه ویندوز بالا نمی اومد و موقع بار گذاری که خطهاش رد میشن متوقف میشد و دوباره اون صفحه آبی می اومد و ری استارت میشد با safe mode هم نمیاد بالا از ارورش عکس گرفتن

از یه ویندوز دیگه پوشه minidump همین ویندوزتون رو آپ کنید!!
    Last edited by amir raya; 24-06-2012 at 15:40.

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان...
    یکی از سیستم هام با این مشخصات:
    Cpu : AMD Phenom II X4 840 Ram : Geil DDR1600 2*4 GB
    VGA : Gigabyte ATi 5670
    MotherBoard:lGigabyte MA770T-UD3 Operating System:WIN7 64bit
    آنتی ویروس: KIS2012

بعد از اینکه وارد ویندوز میشم بعد چند دقیق کرش میشه و تا حالا دوتا از STOP هارو دیدم که یکیش 0x0000001E و یکی هم 0x000000BE بوده... راه حلایی مثله فیکس کردن ریجستری و جابحا کردن رم هارو هم امتحان کردم ولی اثری نداشته....
    ویندوز رو هم عوض کردم، رم هار و هم با رمهای Kingmax DDR1333 عوض کردم که تا زمانی که اونا بودن کرش نشد... ولی بعد اینکه رم هارو آوردم سرجاشون بعد یکی دو ساعن دوباره کرش کرد....:|
    البته بگم که یکی از اون دوتا رم و به یه سیستم دیگه که ویندوز XP زدم هیچ مشکلی نداشت...

دوستان لطف کنین یه راهنمایی کنید... والبته یه برنامه هم برا تست رم ببهم معرفی کنین...

اینم فایل های MDP:

تنکس ا لات...
    سلام
    یکی از اررورها مربوط به کارت شبکه است، شما مودم رو با کابل لن وصل کردین؟ ببینین با قطع کردنش یا وصل کردنش با USB بازم BSOD میگیرین
    اگر نگرفتین درایور قبلیش رو یه بار پاک کنین و آخرین درایور رو مجدد نصب کنین
    یه اررور دیگه تون مربوط به درایور گرافیکتون و دایرکتس بود، بهترین کار اینه که شما درایور رو مجدد بگیرین یا اگر به روز هست یه ورژن قدیمی تر رو نصب کنین
    در آخر هم پیشنهاد میکنم یه بار بایوس رو آپدیت کنین

12. این کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگرحین بوت شدن BlueScreen دارید باید DVD ویندوز رو بزارید و باهاش بوت کنید و بعد به جای Install Windows پایین Repair رو بزنید.
    بعدش از بین گزینه های Recovery Console گزینه ی Command Prompt رو انتخاب و بعدش بنویسید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که C درایو C شماست و این دستور رو برای تمام درایوها استفاده کنید.بعدش سیستم روریست تست کنید. اگر ویندوز بالا نیومد برای نصب ویندوز هم تست کنید.

14. 2 کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •